Hotele i sale Konferencyjne Piaseczno - 3 obiekty

Spis treści

Piaseczno - 3 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Piaseczno (mazowieckie)
img      1
sala
konferencyjna
img     40
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Biuro handlowe INFOTECH w Piasecznie położone jest w dogodnym miejscu, zapewniającym łatwy dostęp do transportu publicznego. Znajduje się zaledwie 5 minut od dworca kolejowego Piaseczno oraz 30 minut jazdy samochodem od Lotniska Chopina w Warszawie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także sklepy, restauracje i hotele.

Piaseczno (mazowieckie)
img      5
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     14
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt DACPOL Sp z o.o Piaseczno znajduje się w dogodnym miejscu, w sercu Piaseczna. W niewielkiej odległości znajduje się stacja kolejowa umożliwiająca szybki dojazd do centrum Warszawy. W odległości około 30 km usytuowane jest Lotnisko Chopina, co zapewnia wygodny transport lotniczy. W pobliżu znajdują się również centra handlowe i restauracje, które zaspokoją wszelkie potrzeby odwiedzających.

Piaseczno (mazowieckie)
img      9
sal
konferencyjnych
img     90
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno znajduje się niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To dogodne miejsce, z którego szybko możemy dotrzeć do każdego punktu w Warszawie. Położony blisko tras E67 oraz E77, które prowadzą bezpośrednio do Katowic, Wrocławia, Krakowa.
 

Sale konferencyjne w okolicy - Piaseczno

Konstancin - Jeziorna, 6,13 km od Piaseczno
img      9
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     67
Miejsc
noclegowych
Konstancin - Jeziorna, 6,27 km od Piaseczno
img      6
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     55
Miejsc
noclegowych
Warszawa, 6,79 km od Piaseczno
img      8
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych
Konstancin - Jeziorna, 7,25 km od Piaseczno
img      4
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     53
Miejsc
noclegowych
Warszawa, 7,82 km od Piaseczno
img      11
sal
konferencyjnych
img     270
Największa
sala
img     339
Miejsc
noclegowych
Warszawa, 7,9 km od Piaseczno
img      13
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Piasecznie

 

Które hotele konferencyjne w Piasecznie lub w okolicach posiadają basen?

Decydując się na organizację konferencji, niezwykle istotnym jest wybór odpowiedniego obiektu. Idealny hotel konferencyjny powinien nie tylko dysponować odpowiednimi salami konferencyjnymi, ale również zapewniać dodatkowe atrakcje, takie jak basen, które pomogą gościom zrelaksować się po intensywnym dniu. Na szczęście, zlokalizowane w Piasecznie i okolicach hotele oferują szeroki wybór takich udogodnień.

Hotel DeSilva Piaseczno jest jednym z wyjątkowych obiektów, które oferują nie tylko przestronne sale konferencyjne, ale także elegancki basen. Położony jest zaledwie kilka minut od centrum Warszawy, co daje gościom łatwy dostęp do wszystkich atrakcji stolicy.

Hotel Boss, usytuowany w Warszawie, jest kolejnym obiektem godnym uwagi. Ten hotel konferencyjny oferuje gościom dostęp do świetnie wyposażonego basenu, a także różnych innych atrakcji, takich jak siłownia czy jacuzzi.

Wreszcie warto zwrócić uwagę na Mercure Warszawa Centrum. Ten nowoczesny hotel oferuje gościom nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale także basen oraz strefę fitness. Dzięki temu, uczestnicy konferencji mogą zrelaksować się i zregenerować po trudnym dniu pełnym spotkań.

 

Które hotele konferencyjne w Piasecznie lub w okolicach posiadają Spa?

Niewątpliwie, Piaseczno i okolice mogą pochwalić się prestiżowymi obiektami, które spełniają wymagania najbardziej wymagających gości. Spośród nich na uwagę zasługują szczególnie te, które w swojej ofercie mają dostęp do luksusowych stref Spa.

Jednym z nich jest Hotel DeSilva Piaseczno. Obiekt ten, położony zaledwie 1,5 km od centrum Piaseczna, oferuje nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale także pełne wyposażenie Spa & Wellness.

W okolicach Piaseczna goście mogą skorzystać z udogodnień EVA Park Life & Spa. Ten luksusowy hotel konferencyjny posiada nie tylko rozbudowany dział Spa, ale przede wszystkim zapewnia swoim gościom eminenty relaks i odpoczynek.

Na uwagę zasługuje również Hotel Arche w Pruszkowie. Położony zaledwie kilka minut jazdy od Piaseczna hotel ten jest idealnym miejscem nie tylko na organizację konferencji, ale również na czas relaksu w komfortowym spa.

 

Które hotele konferencyjne w Piasecznie lub w okolicach posiadają parking?

Jest wiele hotelów konferencyjnych w Piasecznie i jego okolicach, które oferują parking dla swoich gości. Często jest to nieodłącznym elementem usługi, dzięki któremu organizowanie spotkań biznesowych czy konferencji jest dużo prostsze i wygodniejsze.

Do takich obiektów należy na pewno Hotel DeSilva Piaseczno. Znajduje się on w samym centrum Piaseczna i oferuje parking na terenie obiektu. To komfortowe miejsce na organizowanie spotkań biznesowych i innych ważnych wydarzeń.

Kolejnym miejscem, które warto wymienić, jest Hotel Partner. Ten ekskluzywny hotel jest słynny z profesjonalnej obsługi i doskonałych warunków do organizowania konferencji. Posiada parking na miejscu, co jest dużym ułatwieniem dla gości.

Również Hotel Górski w pobliskim Konstancinie oferuje parking dla swoich gości. Cieszy się świetną opinią jako miejsce na konferencje czy spotkania biznesowe ze względu na piękne otoczenie i doskonale przygotowane sale konferencyjne.

Wszystkie te hotele konferencyjne cieszą się dobrą opinią i oferują parking, co jest zdecydowanie atutem dla osób organizujących tutaj swoje wydarzenia.

 

Jakie hotele konferencyjne w Piasecznie i okolicach mają najwyższy standard?

Aktualnie Piaseczno i okoliczne miejsca oferują kilka renomowanych obiektów, które przodują pod względem standardu.

Pierwszym z nich jest Hotel DeSilva Piaseczno. Jest to czterogwiazdkowy obiekt, który oferuje swoim gościom luksusowe warunki zakwaterowania, doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz smaczne posiłki.

Kolejny na naszej liście, Hotel Restauracja Belvedere, usytuowany jest w otoczeniu sosnowego lasu. Ten jednogwiazdkowy hotel jest znany ze swojej eleganckiej atmosfery i doskonałej obsługi klienta.

Na koniec, nie można zapomnieć o Hotel Boss w Warszawie. Ten hotel jest idealnym miejscem na konferencje, oferując przestronne sale konferencyjne i profesjonalne usługi.

Wszystkie trzy obiekty wykonują doskonałe usługi, łącząc wygodę i elegancję z najnowocześniejszymi udogodnieniami konferencyjnymi.

 

W jakich obiektach w okolicy Piaseczna można zorganizować konferencję?

Osoby zainteresowane organizacją konferencji na terenie Piaseczna mogą wybierać spośród wielu atrakcyjnych obiektów. Hotel DeSilva Piaseczno to miejsce, które łączy nowoczesną architekturę z profesjonalizmem obsługi, oferując przestronne, świetnie wyposażone sale konferencyjne. Sytuowany jest blisko centrum miasta, z łatwym dostępem do środków transportu publicznego.

Biznes Park Keen jest inwestycją składającą się z czterech niezależnych budynków biurowych, w każdym z nich znajdują się sale konferencyjne. Nowoczesna architektura oraz wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny sprawiają, że to idealne miejsce na szkolenia, warsztaty czy konferencje.

Jeśli poszukujemy miejsca z duszą, warto wybrać Zamek w Piasecznie. To niewielka, ale bardzo urokliwa rezydencja. W jej wnętrzu znajdują się komfortowo urządzone, klimatyzowane sale konferencyjne. Dodatkową zaletą tego miejsca jest wspaniałe otoczenie.

Atrakcyjną ofertę ma też Hotel Restauracja Belvedere. Przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, profesjonalny sprzęt, a przede wszystkim wyśmienita kuchnia - to zalety, które doceni każdy, kto zdecyduje się zorganizować tu swoje wydarzenie.

 

Co warto zobaczyć w Piasecznie?

Piaseczno, zlokalizowane jest w sąsiedztwie warszawskiego Ursynowa, kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Ulubiona miejscowość wypoczynkowa nie tylko warszawiaków, oferuje wiele atrakcji rekreacyjnych, ciekawe zabytki i najlepsze w regionie wydarzenia cykliczne. Najchętniej fotografowanym obiektem jest głaz narzutowy „Mazur” – to ponad 100 tonowe monstrum przybyło na Mazowsze ze Skandynawii wraz z lodowcem.

Poszukując ciszy i kontaktu z naturą, można wybrać się do pobliskich Lasów Chojnowskich z przepięknymi wiekowymi drzewami, wśród których zlokalizowane jest uzdrowisko Zimne Doły z wiatami wypoczynkowymi, wieżą widokową i placem zabaw. Najlepszym sposobem na poznanie okolicy będzie podróż kolejką wąskotorową z 1914r. lub odwiedzenie Muzeum Regionalnego.

Wśród zabytkowych budynków miejskich na uwagę zasługuje remiza strażacka, zabytkowy kościół, którego historia sięga XV w., Mykwa i Kirkut żydowski i szpital z okresu Powstania Warszawskiego. Spacer po Piasecznie można zakończyć odpoczynkiem w malowniczym Chyliczkowskim Parku Miejskim.

 

Sale konferencyjne w Piasecznie

 

Baza konferencyjna

Bliskość stolicy, łatwy dojazd do Warszawy w kilkanaście minut i szybki rozwój miasta sprawiły, że w 2010r. magazyn Forbes uznał Piaseczno za miasto najbardziej atrakcyjne biznesowo.

Liczne hotele turystyczno-biznesowe, wiele atrakcji i miejsc rekreacyjnych oraz duży wybór sal szkoleniowych i konferencyjnych sprawia, że Piaseczno jest częstym organizatorem spotkań biznesowych i najważniejszych wydarzeń firmowych. W mieście i najbliższej okolicy dostępne są wielofunkcyjne, nowoczesne sale z przeznaczeniem na szkolenia, seminaria i prezentacje, wytworne gabinety VIP, a nawet przestrzeń eventowa i wystawiennicza dla kilku tysięcy zaproszonych gości.

Nowoczesne urządzenia konferencyjne, duży wybór pomieszczeń kongresowo-szkoleniowych, bogate zaplecze noclegowe i pomysłowe rozwiązania polegające na połączeniu wydarzeń firmowych z rekreacją i biesiadami firmowymi w pobliżu Warszawy, dają organizatorom spotkań branżowych i biznesowych nieograniczone możliwości, bez względu na rangę wydarzenia i liczbę zaproszonych gości.

 

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w Piasecznie

Zobacz miejscowości w woj. mazowieckim z największą bazą konferencyjną

Warszawa

Warszawa (615 obiektów konferencyjnych)

Radom

Radom (16 obiektów konferencyjnych)

Płock

Płock (14 obiektów konferencyjnych)

Serock

Serock (7 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top