Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Dwór Mystkowo
Baboszewo (mazowieckie) location_on
Dwór Mystkowo
Miejsca noclegowe 71
Ilośc sal 170
Hotel Chopin****
Sochaczew (mazowieckie) location_on
Hotel Chopin****
Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 400
Green Garden Hotel
Falenty (mazowieckie) location_on
Green Garden Hotel
Miejsca noclegowe 140
Ilośc sal 160
Pałac Pod Kampinosem
Leszno (mazowieckie) location_on
Pałac Pod Kampinosem
Miejsca noclegowe 145
Ilośc sal 220

Piaseczno - 6 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img   9
sal
konferen-
cyjnych
img90
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel DeSilva w Piasecznie to komfortowy obiekt biznesowy, który dzięki profesjonalnemu wyposażeniu sal w najlepsze sprzęty ułatwia prowadzenie konferencji. Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Sale Hotelu DeSilva są w stanie pomieścić do 540 osób. Dostępnych 9 sal konferencyjnych posiada system klimatyzacji oraz dostęp do szybkiego internetu. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się DeSilva Office Center, gdzie dostępne są trzy sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić do 250 osób. Dogodne miejsce dla imprez integracyjnych oraz konferencji.

Lokalizacja

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno znajduje się niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To dogodne miejsce, z którego szybko możemy dotrzeć do każdego punktu w Warszawie. W odległości ok. 20 km od hotelu znajdują się Stare Miasto, Teatr Narodowy oraz Pala Prezydencki. Położony blisko tras E67 oraz E77, które prowadzą bezpośrednio do Katowic, Wrocławia, Krakowa.
 

Logo ośrodka
img   5
sal
konferen-
cyjnych
img100
Naj-
większa
sala
img14
Miejsc
nocleg-
owych
Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

ul. Puławska 42, Piaseczno

tel. +48 (22) 703-70-00

Euromotel

ul.Rybie 4, Piaseczno

tel. 22 727 49 91

Hotel De Silva

ul. Puławska 42, Piaseczno

tel. (0-22) 703-70-00

PrintPartner JAKON S.A. Spółka Komandytowa

ul. Armii Krajowej 2, Piaseczno

tel. (0-22) 711-99-49Sale konferencyjne w okolicy - Piaseczno

Logo ośrodka
img      9
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     67
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     55
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      3
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     53
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     270
Największa
sala
img     339
Miejsc
noclegowych

img

Sale konferencyjne w Piasecznie

Co warto zobaczyć w Piasecznie?

Piaseczno, zlokalizowane jest w sąsiedztwie warszawskiego Ursynowa, kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Ulubiona miejscowość wypoczynkowa nie tylko warszawiaków, oferuje wiele atrakcji rekreacyjnych, ciekawe zabytki i najlepsze w regionie wydarzenia cykliczne. Najchętniej fotografowanym obiektem jest głaz narzutowy „Mazur” – to ponad 100 tonowe monstrum przybyło na Mazowsze ze Skandynawii wraz z lodowcem. Poszukując ciszy i kontaktu z naturą, można wybrać się do pobliskich Lasów Chojnowskich z przepięknymi wiekowymi drzewami, wśród których zlokalizowane jest uzdrowisko Zimne Doły z wiatami wypoczynkowymi, wieżą widokową i placem zabaw. Najlepszym sposobem na poznanie okolicy będzie podróż kolejką wąskotorową z 1914r. lub odwiedzenie Muzeum Regionalnego. Wśród zabytkowych budynków miejskich na uwagę zasługuje remiza strażacka, zabytkowy kościół, którego historia sięga XV w., Mykwa i Kirkut żydowski i szpital z okresu Powstania Warszawskiego. Spacer po Piasecznie można zakończyć odpoczynkiem w malowniczym Chyliczkowskim Parku Miejskim.

TEKST ALTERNATYWNY


Baza konferencyjna

Bliskość stolicy, łatwy dojazd do Warszawy w kilkanaście minut i szybki rozwój miasta sprawiły, że w 2010r. magazyn Forbes uznał Piaseczno za miasto najbardziej atrakcyjne biznesowo. Liczne hotele turystyczno-biznesowe, wiele atrakcji i miejsc rekreacyjnych oraz duży wybór sal szkoleniowych i konferencyjnych sprawia, że Piaseczno jest częstym organizatorem spotkań biznesowych i najważniejszych wydarzeń firmowych. W mieście i najbliższej okolicy dostępne są wielofunkcyjne, nowoczesne sale z przeznaczeniem na szkolenia, seminaria i prezentacje, wytworne gabinety VIP, a nawet przestrzeń eventowa i wystawiennicza dla kilku tysięcy zaproszonych gości. Nowoczesne urządzenia konferencyjne, duży wybór pomieszczeń kongresowo-szkoleniowych, bogate zaplecze noclegowe i pomysłowe rozwiązania polegające na połączeniu wydarzeń firmowych z rekreacją i biesiadami firmowymi w pobliżu Warszawy, dają organizatorom spotkań branżowych i biznesowych nieograniczone możliwości, bez względu na rangę wydarzenia i liczbę zaproszonych gości.


Aktualności - woj.Mazowieckie (Mazowsze)

Piaseczno - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy