Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Narvil Conference ...

Serock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 690
Ilośc sal 1500

Klub Mila Zegrzynek

Serock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 220

Windsor Hotel****

Serock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 421
Ilośc sal 100

Hotel Warszawianka

Serock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 700
Ilośc sal 1200

Serock - 15 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Czesława Miłosza 20, Serock

tel. +48 22 782 99 00

Jachranka 74, Serock

tel. +48 601 556 686

Green Park Conference Centre

ul. Wyzwolenia 63, Serock

tel.

Restauracja & Hotel *** Złoty Lin

Wierzbica 9, Serock

tel. +48 22 782 74 73

Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Jachranka

Jachranka 73, Serock

tel. (022) 768 11 08

CKS NICOLA

Wyzwolenia 61, Serock

tel.

Serock

tel. (0-22) 782-62-83 782-71-37

ul. Ogrodowa 31, Serock

tel. (0-22) 782-74-74

Exploris

Wyzwolenia 57, Serock

tel. (0-22) 782-83-60

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy ZETOM - Jachranka

Jachranka 76a, Serock

tel. (0-22) 768-11-92

Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS

Jachranka 81, Serock

tel. 227681396

Sale konferencyjne w okolicy - Serock

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     85
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     120
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     700
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     550
Największa
sala
img     160
Miejsc
noclegowych

img

Serock – miasto na udane konferencje

Serock jest miastem położonym w centralnej Polsce w województwie mazowieckim w odległości niecałych 50 kilometrów od stolicy. Znajduje się w pięknym położeniu nad Zalewem Zegrzyńskim w pobliżu ujścia Bugu do Narwi. Choć miasto jest niewielkie, na co dzień mieszka tu niewiele ponad cztery tysiące osób, stanowi duże centrum rekreacyjno-wypoczynkowe, a także konferencyjne. Niezwykłe położenie w pięknych okolicznościach przyrody sprawiło, że nad rzekami oraz Zalewem Zegrzyńskim z biegiem czasu powstało mnóstwo centrów wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Warszawy poszukujących weekendowego wypoczynku, jak i wśród turystów przybywających z różnych regionów Polski.

Co warto zobaczyć w Serocku?

Nie tylko okolice Serocka zachęcają do zwiedzania i wypoczynku na łonie natury. W samym centrum miasta również znajdziemy sporo ciekawych obiektów i miejsc, w których można korzystać z atrakcji małego miasteczka. Serock ma typowo średniowieczny układ ulic, które rozchodzą się w różne strony od Rynku, który jest sercem miasta. Jednym z symboli miasta jest efektowny ratusz, a także plac, na którym odbywają się targi, jarmarki, koncerty i imprezy artystyczne. Szczególnie w sezonie wiosenno-letnim na ulicach miasta nieustannie coś się dzieje i Serock tętni życiem. Ciekawym miejscem, które spodoba się miłośnikom zwiedzania, jest Izba Pamięci i Tradycji Rybackich – nowoczesne, multimedialne muzeum, w którym można przenieść się w czasie i poznać bogatą historię mieszkańców miasta i okolic. Warto również wybrać się do Grodziska Barbarka – kiedyś było centrum miasta, dziś znajduje się nieco na uboczu. W średniowieczu znajdował się tu gród, który dał początek miasteczku. Warto wybrać się na sam szczyt wzniesienia, skąd rozpościera się niezwykły widok na Bug, Narew i okolice miasta. Będąc w Serocku koniecznie trzeba również zobaczyć efektowny trakt spacerowy, który prowadzi nad rzekę i na Plac Litewski. Wędrując szlakiem dojdziemy do wielu hoteli, restauracji, rezerwatów przyrody, a nawet do domu, w którym miał okazję nocować słynny malarz Pablo Picasso.

serock


Zaplecze konferencyjne

Zaplecze konferencyjne w Serocku i okolicach w niczym nie ustępuje nowoczesnym ośrodkom konferencyjnym leżącym pod Warszawą. Wspaniałe położenie miasta sprawia, że zlokalizowano tu sporo potężnych obiektów konferencyjnych, cieszących się ogromną popularnością wśród klientów biznesowych. Niektóre hotele i centra konferencyjne posiadają w swojej ofercie po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt sal. Można wiec w nich jednocześnie organizować wydarzenia nawet na kilka tysięcy osób. Oferta konferencyjna w Serocku i okolicach zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, świetną gastronomię oraz setki miejsc noclegowych, ale przede wszystkim możliwość spędzenia czasu z dala od zgiełku miasta, w pięknych okolicznościach przyrody. Konferencje w obiektach nad Zalewem Zegrzyńskim czy nad Narwią to okazja, aby połączyć branżowe spotkania z wypoczynkiem, zwiedzaniem pięknych miejsc i relaksem na łonie natury.


Aktualności - woj.Mazowieckie (Mazowsze)

Serock - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo