Sochaczew - 6 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img200
Naj-
większa
sala
img24
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img400
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chopin to wręcz idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych oraz konferencji. Sale konferencyjne wyposażone zostały w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, a ich wielkość jest w stanie pomieścić ok. 500 osób. Różnorodna wielkość sal może pomieścić od 30 do 400 osób w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.

Lokalizacja

Hotel Chopin w Sochaczewie znajduje się zaledwie 7 km od Żelazowej Woli. To miejsce warte zwiedzenia i odpoczynku. Nasz obiekt w pełni spełni Państwa oczekiwania pod względem obsługi, jak i organizacji spotkań biznesowych. Hotel w Sochaczewie to także 100 miejsc noclegowych oraz strzeżony parking.

Chopin

ul. Traugutta 21, Sochaczew

tel. (0-46) 862-59-95

Spakampinos

ul. Wólka Smolana 34a, Sochaczew

tel. (0-22) 725-75-14

Wyspa Kampinos

Wólka Smolana 34a, Sochaczew

tel. 22 725 75 14

Dwór Strzyżew

Strzyżew 17, Sochaczew

tel. 537 739 591Sale konferencyjne w okolicy - Sochaczew

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     60
Największa
sala
img     60
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     90
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     145
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      3
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     36
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      3
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     78
Miejsc
noclegowych

img

Sochaczew - miasto udanych konferencji

Co warto zobaczyć w Sochaczewie?

Sochaczew to jedno z najstarszych mazowieckich miast, którego ciekawa historia, liczne zabytki i atrakcje przyciągają turystów z całej Polski. Turyści odwiedzający miasto, pierwsze kroki kierują do zabytkowego Ratusza, w którego wnętrzach zorganizowano wystawy poświęcone historii Sochaczewa oraz zbiór militariów z okresu Bitwy nad Bzurą, wśród eksponatów znaleźć można między innymi czołg T34, działka przeciwlotnicze czy działa artyleryjskie. Amatorzy kolejnictwa przybywają specjalnie do Muzeum Kolei Wąskotorowej, które jako jedno z nielicznych w Europie zgromadziło ponad 160 modeli tych wspaniałych pojazdów szynowych, można się też wybrać w podróż kolejką do oddalonej o kilkanaście kilometrów Puszczy Kampinoskiej. Jednym z ulubionych miejsc do zwiedzania są ruiny wznoszącego się na wzgórzu zamku książąt mazowieckich, skąd można spacerem dojść do plaży miejskiej nad brzegiem Bzury. W samym Sochaczewie i w najbliższej okolicy można spotkać kilka bardzo ciekawych pałaców i dworów szlacheckich, takich jak malowniczy Dwór w Gawłowie czy zespół pałacowy w Chodakowie.

TEKST ALTERNATYWNY


Baza konferencyjna

Dzięki doskonałej lokalizacji, kilkanaście kilometrów od stolicy, Sochaczew stał się ulubionym miejscem organizacji spotkań firmowych i wypadów biznesowych nie tylko dla mieszkańców Warszawy. Położenie miasta tuż przy trasie Warszawa – Łódź, ułatwia dojazd z wielu regionów Polski. Szybki kontakt ze stolicą, duże tereny rekreacyjne, znakomite hotele, doskonała kuchnia i dostępność różnorodnych sal konferencyjno-szkoleniowych, sprzyja biznesowemu rozwojowi Sochaczewa. Kilka obiektów oferujących centra biznesowe zasługuje na szczególną uwagę, organizatorzy mogą wybrać zarówno nowoczesny styl i futurystyczne wnętrza, jak również historyczne, zabytkowe budynki z pałacowo-dworskim przepychem, pięknymi parkami i ogrodami, wyposażone w nowoczesne sale kongresowo-szkoleniowe z najnowocześniejszym sprzętem i urządzeniami konferencyjnymi. Duży wybór i różnorodność dostępnych sal, pozwoli zorganizować w Sochaczewie małe spotkanie biznesowe dla kierownictwa, jak i duży kongres dla kilkuset uczestników.


Artykuły - obiekty konferencyjne - Sochaczew

Artykuły - woj.Mazowieckie (Mazowsze)

Nasi partnerzy