Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Sochaczew - 6 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Chopin
Sochaczew
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne

Hotel Chopin to wręcz idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych oraz konferencji. Sale konferencyjne wyposażone zostały w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, a ich wielkość jest w stanie pomieścić ok. 500 osób. Dla naszych gości biznesowych oferujemy organizacje sympozjów, konferencji oraz szkoleń. Ponieważ spotkania biznesowe powinny mieć wyjątkową oprawę, nasz hotel, dzięki kompleksowej obsłudze oferuje zorganizowanie komfortowych spotkań. Organizowane konferencje mogą odbywać się w czterech dostępnych salach. Różnorodna wielkość sal może pomieścić od 30 do 400 osób w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.

Lokalizacja

Hotel Chopin w Sochaczewie znajduje się zaledwie 7 km od Żelazowej Woli. To miejsce warte zwiedzenia i odpoczynku. Nasz obiekt w pełni spełni Państwa oczekiwania pod względem obsługi, jak i organizacji spotkań biznesowych. Hotel w Sochaczewie to także 100 miejsc noclegowych oraz strzeżony parking.

Chopin

ul. Traugutta 21, Sochaczew

tel. (0-46) 862-59-95

Wyspa Kampinos

Wólka Smolana 34a, Sochaczew

tel. 22 725 75 14

Strzyżew Dwór w krainie Chopina

Strzyżew 17, Sochaczew

tel. 537 739 591

Spakampinos

ul. Wólka Smolana 34a, Sochaczew

tel. (0-22) 725-75-14

Sale konferencyjne w okolicy - Sochaczew

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     90
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     235
Największa
sala
img     128
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     65
Największa
sala
img     70
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     350
Największa
sala
img     230
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     70
Największa
sala
img     47
Miejsc
noclegowych

img

Sochaczew - miasto udanych konferencji

Co warto zobaczyć w Sochaczewie?

Sochaczew to jedno z najstarszych mazowieckich miast, którego ciekawa historia, liczne zabytki i atrakcje przyciągają turystów z całej Polski. Turyści odwiedzający miasto, pierwsze kroki kierują do zabytkowego Ratusza, w którego wnętrzach zorganizowano wystawy poświęcone historii Sochaczewa oraz zbiór militariów z okresu Bitwy nad Bzurą, wśród eksponatów znaleźć można między innymi czołg T34, działka przeciwlotnicze czy działa artyleryjskie. Amatorzy kolejnictwa przybywają specjalnie do Muzeum Kolei Wąskotorowej, które jako jedno z nielicznych w Europie zgromadziło ponad 160 modeli tych wspaniałych pojazdów szynowych, można się też wybrać w podróż kolejką do oddalonej o kilkanaście kilometrów Puszczy Kampinoskiej. Jednym z ulubionych miejsc do zwiedzania są ruiny wznoszącego się na wzgórzu zamku książąt mazowieckich, skąd można spacerem dojść do plaży miejskiej nad brzegiem Bzury. W samym Sochaczewie i w najbliższej okolicy można spotkać kilka bardzo ciekawych pałaców i dworów szlacheckich, takich jak malowniczy Dwór w Gawłowie czy zespół pałacowy w Chodakowie.

Sochaczew - miasto udanych konferencji


Baza konferencyjna

Dzięki doskonałej lokalizacji, kilkanaście kilometrów od stolicy, Sochaczew stał się ulubionym miejscem organizacji spotkań firmowych i wypadów biznesowych nie tylko dla mieszkańców Warszawy. Położenie miasta tuż przy trasie Warszawa – Łódź, ułatwia dojazd z wielu regionów Polski. Szybki kontakt ze stolicą, duże tereny rekreacyjne, znakomite hotele, doskonała kuchnia i dostępność różnorodnych sal konferencyjno-szkoleniowych, sprzyja biznesowemu rozwojowi Sochaczewa. Kilka obiektów oferujących centra biznesowe zasługuje na szczególną uwagę, organizatorzy mogą wybrać zarówno nowoczesny styl i futurystyczne wnętrza, jak również historyczne, zabytkowe budynki z pałacowo-dworskim przepychem, pięknymi parkami i ogrodami, wyposażone w nowoczesne sale kongresowo-szkoleniowe z najnowocześniejszym sprzętem i urządzeniami konferencyjnymi. Duży wybór i różnorodność dostępnych sal, pozwoli zorganizować w Sochaczewie małe spotkanie biznesowe dla kierownictwa, jak i duży kongres dla kilkuset uczestników.


Aktualności - woj.Mazowieckie (Mazowsze)

Sochaczew - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo