Puck : hotele i sale konferencyjne - 5 obiektów

Puck - 5 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Puck (pomorskie)
img      4
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja


Sale konferencyjne w okolicy - Puck

Władysławowo, 8,12 km od miasta Puck
img      2
sale
konferencje
img     120
Największa
sala
img     88
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel położony jest w dogodnej lokalizacji, w bliskości Helu czy Jastrzębiej Góry. Jest tu łatwy dojazd zarówno autobusem jak i pociągiem. pobliżu znajdują się przystanki PKS i PKP około 500 m oraz lotnisko około 60 km. Dzięki tak dogodnej lokalizacji hotel odwiedza wielu gości biznesowych jak i turystycznych.

Chałupy, 8,18 km od miasta Puck
img      1
sala
konferencyjna
img     40
Największa
sala
img     35
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Władysławowo, 8,93 km od miasta Puck
img      5
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     450
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Władysławowo, 9,02 km od miasta Puck
img      7
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     138
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Władysławowo, 9,14 km od miasta Puck
img      3
sale
konferencje
img     240
Największa
sala
img     61
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Władysławowo, 9,19 km od miasta Puck
img      2
sale
konferencje
img     90
Największa
sala
img     70
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Rigga położony jest w pięknej dzielnicy Władysławowa Cetniewo, niespełna 200 m od piaszczystej plaży. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje miasta oraz Ośrodek Przygotowań Olimpijskich. Dworzec PKP we Władysławowie jest oddalony od obiektu zaledwie o 1,5 km.

img

Puck - miasto konferencji nad zatoką

Co zobaczyć?Puck to niewielkie miasteczko położone tuż nad Zatoką Pucką. Jego doskonała lokalizacja sprawia, że przyciąga turystów, choć oczywiście sama zatoka nie jest jedynym punktem zwiedzania tego niezwykłego miasta. Będąc w Pucku warto wybrać się nad zatokę – można tu zobaczyć średniowieczny, zatopiony port, a także skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych. Ważnym punktem zwiedzania jest Fara, jeden z najstarszych na Pomorzu kościołów, który zachwyca wielkością oraz bogactwem znajdujących się w nim obrazów i rzeźb. Ciekawym miejscem jest również port rybacki ze słupkiem zaślubinowym upamiętniającym zaślubiny Polski z morzem. Spacerując po Pucku wybierzmy się też na stary rynek z fontanną i ratuszem. Sporo tu ciekawych kamieniczek, a także lokali, w których można zjeść pyszne, lokalne specjały, głównie na bazie ryb. Sporo do zobaczenia jest również w hucie szkła Puck Glass, która zajmuje się wytapianiem szkła artystycznego. Można wiec zwiedzić hutę i zobaczyć na własne oczy, jak powstają przepiękne dzieła sztuki szklarskiej.

TEKST ALTERNATYWNY
Zaplecze konferencyjneDoskonała lokalizacja nad Zatoką Pucką i sporo atrakcji zarówno w mieście, jak i w okolicy sprawiają, że Puck jest miejscowością bardzo popularną turystycznie, a jednocześnie doskonałą bazą do organizacji konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń biznesowych na większą i mniejszą skalę. Zarówno w samym mieście, jak i w jego najbliższej okolicy znajdziemy obiekty konferencyjne, hotele, ośrodki szkoleniowe, a także sale na wynajem, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Rozbudowane zaplecze konferencyjne pozwala na przygotowanie wydarzenia zgodnie z zamysłem klientów, a także z wieloma dodatkowymi atrakcjami. Wybierając Puck lub okolice na miejsce wydarzenia biznesowego można mieć pewność, że pomiędzy spotkaniami będzie co zwiedzać i gdzie spędzić czas wolny. Zarówno w sezonie letnim, jak i jesienno-zimowym można więc zorganizować wydarzenie w pięknej lokalizacji z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

Nasi partnerzy