Hotele i sale Konferencyjne Kalisz - 5 obiektów

Spis treści

Kalisz - 5 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Kalisz (wielkopolskie)
img      1
sala
konferencyjna
img     50
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaPolna 63b
Kalisz (wielkopolskie)
img      4
sale
konferencje
img     180
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne w budynku Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w centrum Kalisza na ul. Częstochowskiej 25. Łatwo tutaj trafić i dojechać. Znajdują się tu liczne drogi ekspresowe, więc nie ma problemu z dojazdem.

Kalisz (wielkopolskie)
img      4
sale
konferencje
img     180
Największa
sala
img     182
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hampton by Hilton Kalisz znajduje się przy ulicy Fryderyka Chopina 9 w Kaliszu. Położony jest on bardzo blisko dworca kolejowego i autobusowego. Oddalony jest on zaledwie o 0,3 km od centrum miasta i Centrum Handlowego „Tęcza”.

Kalisz (wielkopolskie)
img      2
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     74
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Trzygwiazdkowy hotel Calisia zlokalizowany jest przy ulicy Nowy Świat 1-3 w samym centrum Kalisza. Znajduje się on zaledwie 2,1 km od Dworca autobusowego i kolejowego. Kalisz to miasto na skrzyżowaniu dróg krajowych numer 12 i 25.

Hotel Europa Kalisz***

Hotel Europa Kalisz***

Kalisz (wielkopolskie)
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaAl. Wolności 5, Kalisz (wielkopolskie)

Sale konferencyjne w okolicy - Kalisz

Opatówek , 5,82 km od Kalisz
img      5
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     62
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Pałac Tołkinia zaprasza w swoje progi nie tylko turystów indywidualnych, ale również wszystkich podróżujących służbowo, rodziny z dziećmi i Gości biznesowych.

Ostrów Wielkopolski, 17,7 km od Kalisz
img      2
sale
konferencje
img     130
Największa
sala
img     34
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt położony jest w małej miejscowości Górzno niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostrów Wielkopolski, 20,95 km od Kalisz
img      5
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaLimanowskiego 134
Ostrów Wielkopolski, 22,49 km od Kalisz
img      1
sala
konferencyjna
img     30
Największa
sala
img     55
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaPoznańska 74
Ostrów Wielkopolski, 23,21 km od Kalisz
img      6
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Warto przy okazji zwiedzić to miasto.

Rychwał, 26,97 km od Kalisz
img      3
sale
konferencje
img     300
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Biały Dwór znajduje się w miejscowości Biała Panieńska w gminie Rychwał w województwie wielkopolskim na trasie Kalisz – Konin. W pobliżu obiektu przebiega droga krajowa numer 25 łącząca Pomorze Środkowe z aglomeracją wrocławską. Zaledwie 18 km od Dworku znajduje się autostrada A2 łącząca praktycznie wschód i zachód Polski.

img

Konferencje w Kaliszu

 

Gdzie zorganizować konferencję na 300 osób w Kaliszu lub w okolicach?

Organizacja konferencji dla 300 osób wymaga odpowiedniego miejsca. Należy zwrócić uwagę nie tylko na przestrzeń, ale także na dostęp do różnych usług, takich jak catering i sprzęt multimedialny. Dobrze jest sprawdzić czy miejsce posiada dostępne miejsca parkingowe dla uczestników. Kalisz i okolice oferują kilka takich miejsc.

Jeżeli myślimy o Kaliszu, pierwszym hotelem, który przychodzi na myśl jest Hotel Europa. Ten renomowany hotel jest idealny na konferencje, dysponując salami mogącymi pomieścić do 400 osób. Zapewnia też profesjonalną obsługę, cateringu oraz sprzętu audio-wizualnego.

Nieco dalej, na obrzeżach Kalisza, hotel Park Hotel ma do dyspozycji aż trzy sale konferencyjne, z których największa pomieści 350 osób. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcieliby zorganizować konferencję w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta.

Na koniec, jeszcze jednym miejscem warte uwagi jest Hotel Bursztyn w Kaliszu. Może on pomieścić do 500 osób w swojej największej sali. Hotel oferuje też restaurację z możliwością cateringu oraz parking dla uczestników.

 

Gdzie zorganizować event firmowy na 200 osób w Kaliszu lub w okolicach?

Planowanie eventu firmowego to ogromne zadanie. Wybór odpowiedniego miejsca jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces lub porażkę całego przedsięwzięcia. Dla firm zlokalizowanych w Kaliszu lub w okolicach, istnieje wiele opcji, które mogą spełnić ich potrzeby.

Kalisz jest jednym z najstarszych polskich miast i oferuje wiele różnorodnych miejsc na organizację takiego eventu. Zawiera zarówno nowoczesne sale konferencyjne, jak i historyczne miejsca pełne charakteru.

Jeżeli chodzi o hotele, których sale konferencyjne są w stanie pomieścić 200 osób, na pewno warto rozważyć takie miejsca jak Hotel Europa czy też Hotel Bursztyn. Oba te obiekty posiadają duże sale konferencyjne oraz doskonałe udogodnienia dla gości.

Jeżeli natomiast preferujesz bardziej unikatowe miejsca, równie dobrą opcją mogą być zabytkowe miejscowości znajdujące się w okolicach Kalisza. Jest to doskonała okazja do połączenia interesującego wydarzenia firmowego z odpoczynkiem w niepowtarzalnym, historycznym środowisku.

 

Które hotele konferencyjne w Kaliszu lub w okolicach posiadają Spa i odnowę biologiczną?

Wśród hoteli konferencyjnych w Kaliszu, które oferują Spa i odnowę biologiczną, warto wspomnieć o kilku szczegółowych miejscach.

Hotel Europa jest jednym z kilku w regionie, które oferuje nie tylko doskonałe miejsce do spotkań biznesowych, ale również luksusowe spa i centrum wellness. Zapewniają one doskonałe miejsce do relaksu i odnowy biologicznej po ciężkim dniu na konferencji.

Następnie mamy Hotel City Park. Ten nowoczesny hotel posiada zarówno jasne, przestronne sale konferencyjne, jak i pełen zakres usług spa. Jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą połączyć pracę i odnowę biologiczną.

Kolejnym hotelem, który zasługuje na uwagę, jest Pałac Tłokinia. Pałac nie tylko oferuje eleganckie sale konferencyjne, ale również relaksujące spa i basen. Jego secesyjne wnętrza dają unikalną atmosferę, która różni się od typowych hoteli konferencyjnych.

 

Jakie są atrakcyjne miejscowości na konferencje w okolicy Kalisza?

Atrakcyjne miejscowości na konferencje w okolicy Kalisza to przede wszystkim Ostrów Wielkopolski oraz Sieradz. Na tę propozycję składają się wybrane hotele, które oferują doskonałe warunki do organizacji konferencji o różnej skali.

W Ostrowie Wielkopolskim warto zwrócić uwagę na and Hotel Komeda. Lokal ten oferuje sale konferencyjne mogące pomieścić od kilkunastu do nawet kilkuset osób. Swoją ofertę dostosowują do indywidualnych potrzeb klientów, a dogodna lokalizacja sprawia, że miejsce to jest chętnie wybierane na różnego rodzaju konferencje i szkolenia.

Z kolei Sieradz oferuje swoje usługi w postaci Hotelu Sieradz. Ten elegancki obiekt mieści się w historycznym budynku, a jego sale konferencyjne mogą pomieścić do kilkudziesięciu osób. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort i przyjazną atmosferę.

Miejscowości takie jak Ostrów Wielkopolski czy Sieradz to doskonałe propozycje na konferencje w okolicy Kalisza. Wybrane hotele są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające oczekiwania, gwarantując jednocześnie profesjonalną obsługę i niezapomniane wrażenia.

 

Co zobaczyć?

Kalisz jest wyjątkowo pięknym i starym miastem położonym w Wielkopolsce. Uważany jest za najstarsze miasto w Polsce, a jego wielowiekowe zabytki można spotkać niemal na każdym kroku. W Kaliszu zdecydowanie coś dla siebie znajdą więc miłośnicy zwiedzania i odkrywania dawnej historii i kultury.

Warto zobaczyć między innymi Basztę Dorotka na placu św. Józefa, będącą fragmentem dawnych murów miejskich, Kolegiatę Wniebowzięcia NMP, Katedrę św. Mikołaja, a także przepiękny, okazały ratusz znajdujący się na kaliskim rynku. Na rynku i w jego okolicy można znaleźć jeszcze wiele innych zabytków, które świadczą o bogatej historii miasta.

Ciekawym miejscem jest również park miejski o wyjątkowo rozległym terenie, gdzie znajduje się między innymi stara cerkiew oraz teatr. W Kaliszu ważnym punktem zwiedzania jest również rezerwat archeologiczny o nazwie Kaliski Gród Piastów, gdzie można znaleźć wiele rekonstrukcji wczesnośredniowiecznych obiektów. Na zwiedzanie Kalisza warto zarezerwować sobie kilka dni, gdyż w ciągu jednego dnia może być trudno odwiedzić wszystkie najważniejsze punkty.

Kalisz - atrakcyjne miasto na konferencje

Zaplecze konferencyjne

Kalisz i okolice to region wyjątkowo atrakcyjny turystycznie, co pociąga za sobą także bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę hotelową i gastronomiczną. Obiekty, które mają bogatą ofertę dla turystów, posiadają również dobre zaplecze biznesowe dla klientów, którzy szukają miejsca na organizację konferencji, szkoleń, spotkań branżowych, eventów czy imprez integracyjnych.

Zaplecze konferencyjne w okolicy jest na tyle duże, że każdy organizator spotkania branżowego znajdzie w nim coś dla siebie. Dostępne są zarówno sale w centrum Kalisza, jak i miejsca położone z dala od miasta, w otoczeniu zieleni i w pięknych okolicznościach przyrody.

Organizacja konferencji w okolicach Kalisza to doskonały sposób na połączenie spotkania biznesowego z możliwością zwiedzania, rekreacji i wypoczynku w miejscu o bogatej historii i wielu atrakcjach turystycznych, które warto zobaczyć w przerwie między kolejnymi panelami czy szkoleniami.

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w Kaliszu

Zobacz miejscowości w woj. wielkopolskim z największą bazą konferencyjną

Poznań

Poznań (143 obiekty konferencyjne)

Gniezno

Gniezno (9 obiektów konferencyjnych)

Leszno

Leszno (8 obiektów konferencyjnych)

Piła

Piła (7 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top