Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

HOTelarnia Hotel & SPA****
Puszczykowo (wielkopolskie) location_on
HOTelarnia Hotel & SPA****
Miejsca noclegowe 48
Ilośc sal 150
Hotel & Restauracja Podjadek***
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie) location_on
Hotel & Restauracja Podjadek***
Miejsca noclegowe 34
Ilośc sal 130
COUNTRY PARK Pod Gajem****
Tarnowo Podgórne (wielkopolskie) location_on
COUNTRY PARK Pod Gajem****
Miejsca noclegowe 78
Ilośc sal 150
Hotel Calisia***
Kalisz (wielkopolskie) location_on
Hotel Calisia***
Miejsca noclegowe 74
Ilośc sal 160

Suchy Las - 4 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img130
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Do dyspozycji gości biznesowych w YouNick Technology Park w Złotnikach są trzy sale, które można połączyć w jedną lub skorzystać tylko z 1-2 z nich. Jednocześnie miejsce to może pomieścić do 130 osób, dzięki czemu jest to idealna lokalizacja na zorganizowanie bardziej licznego posiedzenia. Atutem jest także możliwość przygotowania i przeprowadzenia tutaj warsztatów kreatywnych w specjalnie przygotowanej do tego sali. W YouNick Technology Park w Złotnikach jednocześnie można połączyć się aż z 10 osobami na wideokonferencji. W każdej sali znajduje się także bezprzewodowy Internet, wysokiej jakości sprzęt oraz nagłośnienie.
 

Lokalizacja

YouNick Technology Park położony na ul. Krzemowej 1 w Złotnikach sprawia, że jest to miejsce odosobnione w województwie wielkopolskim. Bliska odległość kilkunastu kilometrów od Poznania powoduje, że z powodzeniem można się tam wybrać na relaks po spotkaniu. Przeprowadzenie konferencji, spotkania biznesowego, czy posiedzenia w Złotnikach jest dobrym rozwiązaniem. Centrum konferencyjne znajduje się w jednym z pawilonów, co pomaga w zachowaniu dyskrecji. Dojazd do YouNick Technology Park w Złotnikach z Poznania nie nastręcza trudności. Do dyspozycji gości jest przeznaczony także bezpłatny parking. Dzięki temu nie trzeba martwić się o swój pojazd w trakcie spotkania.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Park Wodny OCTOPUS

Szkolna 18, Suchy Las

tel. 0 797-192-157

Gościniec Sucholeski

ul. Sucholeska 6, Suchy Las

tel. (061) 892 69 92

ibis Poznań Północ - OBIEKT W BUDOWIE

Suchy Las, Suchy Las

tel.Sale konferencyjne w okolicy - Suchy Las

Logo ośrodka
img      4
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     202
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      3
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     67
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      4
sal
konferencyjnych
img     70
Największa
sala
img     67
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      2
sal
konferencyjnych
img     110
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     954
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

img

Konferencje w Suchym Lesie

Co zobaczyć?

Suchy Las to niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim, która jednak ma sporo do zaoferowania dla miłośników zwiedzania i poznawania nowych miejsc. W okolicy wsi znajdziemy sporo atrakcji, które zapewniają ciekawe spędzanie wolnego czasu. W samej miejscowości warto zobaczyć między innymi bardzo efektowny kościół , pomnik pomordowanych strażaków, a także wybrać się do Parku Wodnego Octopus, w którym coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. W okolicy Suchego Lasu sporo ciekawych miejsc znajdziemy w pobliskim Chludowie. Znajduje się tu modrzewiowy kościół parafialny z zabytkową drewnianą dzwonnicą, a także Pałac Werbistów z dużym, zabytkowym parkiem. Warto również wybrać się do miejscowości Biedrusko, w której na uwagę zasługuje neorenesansowy zespół pałacowo-parkowy. Obecnie znajduje się tu hotel i restauracja. W Suchym Lesie i okolicach sporo jest też miejsc ciekawych przyrodniczo, jest więc gdzie wybrać się na długą wędrówkę w pięknych okolicznościach przyrody.


TEKST ALTERNATYWNY


Zaplecze konferencyjne

Suchy Las znajduje się niedaleko Poznania, a więc w okolicy można znaleźć rozbudowane zaplecze konferencyjne i szkoleniowe, przystosowane do przyjmowania nawet dużych grup uczestników. Obiekty hotelowe, eleganckie pałace i dworki, stylowe pensjonaty i duże ośrodki wypoczynkowe mają szeroką ofertę dla klientów biznesowych. Do wyboru zwykle jest kilka lub nawet kilkanaście sal konferencyjnych, wśród których coś dla siebie znajdą organizatorzy dużych wydarzeń na kilkaset osób, jak i bardziej kameralnych szkoleń czy spotkań biznesowych. Oferta konferencyjna obejmuje nie tylko wynajem sal, ale również kompleksowe usługi związane z organizacją wydarzeń. Można liczyć na zaplecze biurowe, nowoczesny sprzęt multimedialny, wyżywienie dopasowane do potrzeb, a także zakwaterowanie uczestników kilkudniowych spotkań. Konferencja, szkolenie czy impreza integracyjna w okolicach Suchego Lasu to idealna opcja dla organizatorów, którzy szukają ciekawej lokalizacji z dala od zgiełku dużego miasta.

Suchy Las - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy