Hotel Patio***

Wrocław · dolnośląskie
ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław
78
miejsc noclegowych
3
sal konferencyjnych
60
osób w największej sali

Najważniejsze udogodnienia

architektura zabytkowa
restauracja
parking
program rozrywkowy
rzutnik slajdów
projektor

Sale konferencyjne

3 sal · do 60 osób

Sala Cracovia

65
bankiet
60
teatr
24
szkolne
24
podkowa

Sala Vratislavia

63
bankiet
60
teatr
22
szkolne
26
podkowa

Sala Patio

17
bankiet
10
teatr
szkolne
podkowa

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Centrum konferencyjne składa się z 3 sal, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny, niezbędny do przeprowadzenia wydarzeń biznesowych.

Oferowane sale mogą pomieścić od 10 do 60 osób. Gościom biznesowym, ceniącym spokój i skupienie na pracy, proponujemy pokoje przystosowane do pracy.

Strefa biznesu, usytuowana na parterze, wyposażona jest w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu oraz wielofunkcyjnym urządzeniem drukującym. 

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Patio.

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Obiekt oferuje 50 pokoi.  W każdym pokoju znajdą państwo miejsce do pracy, klimatyzację, telefon, dostęp do Internetu, telewizor oraz łazienkę z prysznicem i dostępnymi ręcznikami.

Pokoje zostały podzielone na następujące kategorie:

  • Standard,
  • Double Lux,
  • Twin Lux,
  • Apartament Mały,
  • Exclusive Lux,
  • Apartament Mieszkalny.

Restauracja

konferencje, bankiety i restauracje hotelowe

Dwudziestoletnia tradycja Restauracji Patio zaskoczy Państwa wyśmienitymi daniami rodzimej kuchni polskiej i europejskiej. W trosce o zadowolenie naszych Gości znajdą Państwo również potrawy dietetyczne i bezglutenowe.

Rano serwowane są wyśmienita śniadania w formie tradycyjnego bufetu, okraszone filiżanką aromatycznej kawy.

W bogatej karcie znajdą Państwo dania tradycyjne, wspaniałe ryby, owoce morza i sałatki oraz autorskie dania naszego Szefa Kuchni z wykorzystaniem technik sous-vide.

Rekreacja

odpoczynek po konferencji lub szkoleniu

Amatorzy aktywnego wypoczynku i turyści zainteresowani historyczną odsłoną Wrocławia docenia lokalizacje Hotelu Patio.

W niedalekiej odległości mają Państwo do wyboru mnóstwo wrocławskich atrakcji i możliwość łatwego dotarcia do obiektów sportowo – rekreacyjnych.

Dla miłośników natury idealnym miejscem na odpoczynek jest Ogród Botaniczny lub Park Szczytnicki z Halą Stulecia, oddalony zaledwie o kilka kilometrów od centrum.

Wrocław to także miasto kultury – można zrelaksować się, odwiedzając Narodowe Forum Muzyki lub wybierając się na rejs po Odrze, oferujący piękne widoki na miasto.

Lokalizacja

Wrocław · dolnośląskie

Hotel Patio, ulokowany w centrum Starego Miasta w odległości 100 metrów od Rynku czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem dla turystów.

Bliskie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego (1km) zachwyci poszukiwaczy historii.

W niespełna 10 minut można dojechać do dworca PKP Wrocław Główny (2 km).

Galerie Miejska i Entropia, Rynek, Nowy Ratusz i Plac Solny – to atrakcje, które można znaleźć w promieniu mniejszym niż 300 metrów od hotelu.

Dla planujących dalszą podróż w odległości 10 km czeka lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.

Dojazd

Najbliższe punkty transportowe

Atrakcje w okolicy

Miejsca w pobliżu obiektu

Opinie gości

4.5 / 5 4 opinii
A
Ania

Bardzo dobry dojazd, lokalizacja też świetna, do dyspozycji podziemny parking – co prawda płatny, ale za to kilkadziesiąt metrów od Rynku, mogę dojechać własnym autem. Profesjonalne sale wykładowe, duże okna, jasne pomieszczenie, bez konieczności używania sztucznego światłą, możliwość natychmiastowego zaciemnienia – to duże plusy. Sama sala wyposażona w e wszystkie niezbędne urządzenia szkoleniowe i konferencyjne. Sala przygotowana na nasz przyjazd, można było „z marszu” rozpocząć zajęcia. Szefostwo hotelu uzgodniło z nami wszystkie aspekty, nie było żadnych niespodzianek. Miłe wnętrza i dopracowane szczegóły – współpraca bardzo owocna. Dobrze jest pracować w takich warunkach bez żadnych obciążeń. Rozmieszczenie urządzeń multimedialnych wygodne i widać, że przemyślane, nad sprawami technicznymi czuwał pracownik hotelu, ale nie było żadnych problemów czy niespodziewanych awarii. Bardzo przyjemnie jest pracować z tak profesjonalnym personelem i w takiej atmosferze. Dziękujemy.

E
Ewelina

Hotel Patio – doskonała lokalizacja, sto metrów spacerkiem od Rynku Głównego, historyczna okolica i zabytkowe kamienice, a do tego luksusowe wnętrza i dobrze zorganizowane zaplecze biznesowo – szkoleniowe. Skorzystaliśmy z jednej z mniejszych sal – doskonale spełnia wymogi spotkania firmowego, czy negocjacji biznesowych. Stoliki i krzesła zostały ustawione tak jak prosiliśmy, można było od razu zająć się przeprowadzeniem spotkania. Przyjemne wnętrza sprzyjają spotkaniom kameralnym, w poufnej atmosferze. Obsługa zaangażowana i kompetentna, dano nam dużo swobody, za co szczere podziękowania. W trakcie spotkania można było zorganizować napoje, a nawet poczęstunek, wszystko w gestii hotelu i ich usług cateringowych, które też oceniam bardzo wysoko. Baza hotelowa też dobrze przygotowana, bardzo ciche pokoje, można i popracować i odpocząć w wygodnych pokojach. Wrażenie robi również hotelowa restauracja i serwowane tam potrawy, Szef Kuchni daje popisy wykwintnych dań. Bardzo polecam hotel Patio, jako organizatora spotkań biznesowych i jako doskonałe miejsce noclegowe w samym centrum miasta.

J
Jack

Hotel Patio, w którym odbywałem szkolenie zapadnie mi w pamięci głównie dzięki wspaniałej kuchni. Zaskoczeniem było spotkać takie dania, tak podane i takie wyśmienite w hotelu. To była prawdziwa uczta, najlepsze jedzenie na Rynku, a może i w całym mieście. Samo szkolenie też przeprowadzone wzorowo i komfortowych warunkach, catering w przerwach kawowych, sala dobrze wyposażona, ogólnie bardzo pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o cały obiekt. Świetna przygoda i same miłe wrażenia. Dużym plusem jest też niezłe skomunikowanie, spokojnie można dojechać miejską komunikacją, kilka kroków od centrum, bardzo łatwo zlokalizować budynek – robi wrażenie.

Ł
Łukasz

Cieszę się, że nastał trend firmowy, żeby konferencje odbywały się w ciekawych miejscach. O wiele milej jest wybrać się do hotelu czy centrum, niż gnieździć się w jakichś klasach czy biurowych salach. Świetnie przygotowane sale, wszystkie niezbędne pomoce i urządzenia, nie trzeba nic taszczyć ze sobą, wszystko nowoczesne i wysokiej jakości, wspaniały catering. Brawo i tak trzymać, każdej firmie śmiało polecam Patio – uznany partner i rzetelny wykonawca. Będziemy chętnie zaglądać częściej, może tym razem na dłużej. Podziękowania dla całej ekipy za pomoc i wyrozumiałość.

Dodaj opinię

Twoja opinia trafi najpierw do akceptacji administratora.

(C) 2026 salekonferencyjne.pl