img

Bezpieczna przestrzeń do pracy z Netia Smart Building

W dobie pandemii, a także coraz prężniej rozwijanej sieci firm ogólnie pojętego biznesu, posiadanie bezpiecznej przestrzeni do pracy jest ważne i kluczowe. Liczbę pracowników wykonujących pracę na określonej przestrzeni należało ograniczyć, by zachować nie tylko swobodne poruszanie się po biurze, ale także uniknąć zarażeń w pracy. W odpowiedzi na te potrzeby powstała aplikacja Netia Smart Building, w której kluczową rolę przykłada się do optymalnej organizacji pracy. W jaki sposób aplikacja wspomaga zarządzanie w firmie?

Pandemia COVID-19 sporo namieszała w zakresie organizacji pracy i uporządkowania procesów biznesowych w firmach o rozbudowanych działach personalnych. 

Konieczność izolacji, a także przejścia (przynajmniej w części) na pracę zdalną, sprawiła, że do dziś firmy wprowadziły szereg zmian w grafikach pracowników i zarządzania ich systemem pracy tygodniowej. W praktyce zmieniło się sporo, a wiele czynników potwierdza tezę, że zmiany w organizacji pracy pozostaną z nami na dłużej. Czy w dobie powszechnie wprowadzanych przekształceń organizacyjnych warto korzystać z określonych narzędzi, a jeśli tak to z jakich? Aplikacja od Netii - Smart Builder ma wspomóc właścicieli firm w zarządzaniu zasobami ludzkimi i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Sprawdźmy dlaczego warto z niej korzystać i jak wykorzystać ją w swojej firmie.

Praca w biurze i zdalne wykonywanie obowiązków - miej nad tym kontrolę

Aby ograniczyć liczbę pracowników w przestrzeni biurowej, w wielu firmach wprowadzono istotne zmiany w postaci pracy zdalnej umożliwiającej pełne wykonywanie swoich obowiązków w domu. W praktyce oznacza to dużo więcej wolnej przestrzeni, mniejsze szanse na zarażenie się, ale również liczne zmiany w harmonogramie pracy.

Aplikacja Netii ma w takiej organizacji pracy pomóc, poprzez pełna kontrolę tego, kto w określonym dniu pozostaje w domu, a kto będzie pracował z biura. 

W Aplikacji można rezerwować biurka do pracy oraz sale konferencyjne na określoną godzinę i liczbę osób. To znacząco pomaga usystematyzować informacje o liczbie osób w firmie, ale także nadzorować pracę całego zespołu. 

Oprócz istotnej dla samej przestrzeni biurowej, rezerwacji biurka, w aplikacji można ponadto odznaczyć konieczność zajęcia miejsca parkingowego, a także określić status pracownika (w biurze, w domu).

To świetne narzędzie określa, jak zmienia się organizacja pracy w samej firmie i pozwala wyciągnąć bardzo jasne wnioski o tym, czy i jak praca zdalna wpływa na jakość wykonywanych obowiązków.

Sale konferencyjne pod kontrolą! Spotkania biznesowe pod kontrolą!

To prawda, że w wielu firmach kłopotliwe jest nie tylko optymalne zajęcie wszystkich posiadanych biurek w przestrzeni do pracy, ale również lub przede wszystkim dobre zarządzanie salami do bezpośrednich spotkań z klientami.

W aplikacji od Netii Smart Building można odznaczyć umówione spotkanie i wyznaczyć widełki czasowe, które przyjmujemy na określone rozmowy. W ten sposób zarządzanie przestrzenią konferencyjną jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pamiętajmy przecież, że to właśnie sale konferencyjne są jedną z najważniejszych, wspólnych stref biznesowych, w każdej firmie.

Już wiesz, dlaczego i w jaki sposób warto wykorzystać aplikację Netii w swojej firmie? Skorzystać z tego narzędzia już dziś.


Data publikacji: 23.02.2022

Nasi partnerzy