img

Centra konferencyjne w Warszawie – porównaj sale

Konferencje w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN w Warszawie
Centra konferencyjne w Warszawie – porównaj sale


1. Konferencje w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN w Warszawie

Centrum Konferencyjne IBIB PAN powstało z myślą o organizacji konferencji, szkoleń, wystaw oraz eventów dla kilkuset osób. Doskonała lokalizacja oraz świetne wyposażenie pozwala na organizowanie w obiekcie wydarzeń rangi międzynarodowej. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 7 sal o różnej wielkości, wśród których największa ma 400 metrów kwadratowych powierzchni i jest w stanie pomieścić 300 osób. Dostępne są zarówno spore aule, jak i niewielkie sale, w których można organizować kameralne spotkania czy szkolenia.

Wszystkie sale wchodzące w skład nowoczesnego centrum konferencyjnego są doskonale zaprojektowane oraz wyposażone w klimatyzację, nagłośnienie oraz dobre oświetlenie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu można też korzystać z bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada 31 miejsc noclegowych, można więc organizować w nim wydarzenia nawet kilkudniowe. Centrum Konferencyjne IBIB PAN znajduje się w samym sercu stolicy, jest świetnie skomunikowane z lotniskiem czy dworcami, a jednocześnie znajduje się w pobliżu największych warszawskich atrakcji. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa, tel. 22 668 50 17

Szukasz sali w województwie mazowieckim? Sprawdź: eventy firmowe Mazowieckie

Konferencje w Centrum Konferencyjnym Nimbus w Warszawie
Centra konferencyjne w Warszawie – porównaj sale


2. Konferencje w Centrum Konferencyjnym Nimbus w Warszawie

Centrum Konferencyjne Nimbus znajduje się w samym sercu stolicy. Powstało jako alternatywa dla miejsc konferencyjnych znajdujących się w hotelach. Zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 7 dużych, przestronnych, doskonale wyposażonych sal konferencyjnych oraz duże, jasne foyer. Sale można dowolnie ze sobą łączyć, dzięki czemu można uzyskać dokładnie taką powierzchnię, jaka jest potrzebna przy organizacji konkretnego wydarzenia.

Sale konferencyjne są klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają sprawdzone nagłośnienie, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne oraz audiowizualne. Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Centrum Konferencyjne Nimbus posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zapewnić oprawę kulinarną dla każdej imprezy. Na życzenie klientów organizuje zarówno serwisy kawowe, jak i bardzo wystawne bankiety. Jeśli dodamy do tego wygodny dojazd oraz duży strzeżony parking, Centrum Konferencyjne Nimbus to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, eventu czy innego wydarzenia branżowego.

Adres: Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa, tel. 22 395 65 50

Konferencje w EuroCentrum Konferencyjne w Warszawie
Centra konferencyjne w Warszawie – porównaj sale


3. Konferencje w EuroCentrum Konferencyjne w Warszawie

EuroCentrum Konferencyjne to nowoczesny obiekt położony w centrum Warszawy, który spełnia najnowocześniejsze standardy organizacji wszelkich wydarzeń biznesowych. Centrum to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, sympozjum, imprezy wystawowej czy spotkania biznesowego. W skład centrum wchodzą 4 sale konferencyjne o nazwach: Słońce, Ziemia, Woda i Wiatr. Sale różnią się wielkością, można je jednak dowolnie łączyć. Dzięki temu można w centrum zorganizować zarówno wydarzenie na kilkaset osób, jak i kameralne spotkanie lub szkolenie.

Sale konferencyjne są bogato wyposażone i posiadają świetne zaplecze techniczne. Do dyspozycji uczestników konferencji są wszelkie urządzenia multimedialne i audiowizualne, które ułatwiają przeprowadzenie spotkania. Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które jest w stanie przygotować oprawę kulinarną każdego spotkania biznesowego. EuroCentrum Konferencyjne ma elastyczną, przyjazną ofertę, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb. Wysoki poziom usług oraz świetnie wyposażony obiekt to gwarancja udanej organizacji każdego wydarzenia.

Adres: Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, tel. 22 202 63 61

Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza
Centra konferencyjne w Warszawie – porównaj sale


Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza
Adres: Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180

Jedno z największych i najbardziej rozbudowanych centrów biznesowych w sercu stolicy - Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza, oferuje przestrzenie wystawiennicze, gabinety prywatnych spotkań handlowych, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz biura i sale spotkań hybrydowych. Nowoczesny budynek oferuje luksusowe pomieszczenia, zawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny i 35 różnorodnych pomieszczeń. Nieograniczone możliwości aranżacyjne i swoboda w ustawieniach sal pozwolą zorganizować zarówno kameralne spotkanie dla kilku osób, szkolenie czy warsztaty dla kilkudziesięciu uczestników, jak i duże kongresy przeznaczone dla 200 uczestników. Nowoczesne rozwiązania tele-informatyczne, doświadczenie personelu i doskonała lokalizacja, pozwolą przeprowadzić nawet najbardziej wymagające spotkanie firmowe, szkolenie czy konferencję. Podczas wszelkiego typu wydarzeń, możliwe jest skorzystanie z rozbudowanych usług cateringowych z przerwami kawowymi, drobnym poczęstunkiem, słodkimi smakołykami, lunchem biznesowym lub indywidualnym zamówieniem organizatora. Z uwagi na lokalizację obiektu w ścisłym centrum, przy Al. Jerozolimskich, w pobliżu Centrum znaleźć można liczne hotele, pokoje gościnne i miejsca noclegowe.


To nie to, czego szukasz? Zapoznaj się z ofertą pozostałych obiektów z Warszawy: Sale na szkolenia Warszawa
Data publikacji: 27.07.2021

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy