Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa – miasto udanych konferencji

Warszawa to najbardziej oczywisty wybór lokalizacji do organizacji konferencji, szkoleń oraz różnorodnych eventów. W tym mieście znajdziecie obiekty konferencyjne dopasowane do wymagań i możliwości każdego organizatora tak ważnych wyszarzeń jakimi są konferencje. Zwraca się tutaj uwagę na czynniki ściśle techniczne takie jak: wielkość sali, stan jej wyposażenia, standard, ceny oraz możliwość wynajęcia obiektu na określony czas, niezbędny do zrealizowania planu spotkania. Ogromnym atutem Warszawy jest z pewnością jej lokalizacja. Oferta środków transportu, jakimi możemy dostać się do Warszawy jest naprawdę bogata. Goście z innych państw nie będą mieli żadnych problemów zarówno z dotarciem do wyznaczonego miejsca jak i znalezienia miejsca hotelowego. W stolicy nie ma żadnych ograniczeń. Organizatorzy mogą zapewnić uczestnikom szereg atrakcji, które z całą pewnością umilą czas konferencji.


Małe i kameralne sale konferencyjne w Warszawie


Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencjiCechą wyróżniającą rynek konferencji w Warszawie jest duża liczba ośrodków szkoleniowych, które zlokalizowane są w każdym zakątku miasta. Organizacja intensywnych szkoleń, czy wynajem sal szkoleniowych na godziny jest tutaj niezwykle proste. W Warszawie istnieje wiele obiektów konferencyjnych przeznaczonych dla mniejszych grup osób. Jest to niezwykle ważne dla integracji uczestników. W stolicy oprócz sal na kilkaset osób znajdziemy również sale na około 50 osób, które w połączeniu z dostępnym noclegiem zapewnią kompleksową obsługę uczestników konferencji. Poniżej przedstawiamy najbardziej kameralne ale i najbardziej popularne sale konferencyjne w stolicy.

1. Hotel WAW,, Adres: ul. Dzwonkowa 62, 02-290 Warszawa (dzielnica Włochy), 2 sale konferencyjne
2. Apart Hotel Warsaw-Apartments Sadyba Wilanów - ul. Augustówka 9 , 02-981 Warszawa (dzielnica Wilanów) - 2 sale konferencyjne
3. Olkuska – Sale Szkoleniowe Adres: ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa (dzielnica Mokotów) - 3 sale konferencyjne
4. Matrum 3/4 ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa, (dzielnica Włochy), 2 sale konferencyjne


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób w Warszawie


Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencjiZnalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej dla powyżej 300 osób może być dużym wyzwaniem. Jednak w Warszawie to nie jest żaden problem. Największą zaletą obiektów szkoleniowych dostępnych w stolicy jest położenie w samym centrum Polski, oraz urozmaicony wachlarz usług realizowanych na najwyższym poziomie. Organizatorzy konferencji w Warszawie posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu eventów, dlatego też można być pewnym organizacji wydarzenia według najlepszych standardów. Prócz przestronnych i profesjonalnie zaaranżowanych sal konferencyjnych, hotele z salami konferencyjnymi w Warszawie oferują komfortowe miejsca noclegowe dla uczestników eventów, kompleksową oprawę gastronomiczną i oraz pełne wsparcie techniczne. Sala konferencyjna w hotelu w Warszawie to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które całość wydarzenia chcą zorganizować w jednym miejscu. Przedstawiamy kilka propozycji sal konferencyjnych powyżej 300 osób.

1. Hotel Bellotto, ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa, (dzielnica Śródmieście) – 7 sal konferencyjnych
2. Tower Service – ul. Chałubińskiego 8 , 00-613 Warszawa, (dzielnica Śródmieście) - 3 sale konferencyjne
3. Centrum Konferencyjne IBIB PAN – ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa, (dzielnica ochota) 6 sal konferencyjnych
4. Courtyard by Marriott Warsaw Airport**** - ul. Żwirki i Wigury 1J, 00-906 Warszawa, (dzielnica Włochy)15 sal konferencyjnych

Sale konferencyjne na powyżej 500 osób w Warszawie


Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencjiNowoczesny hotele oraz centra konferencyjne oferują organizację konferencji w samym sercu stolicy. Organizatorzy Konferencji, kongresów, spotkań biznesowych i innych ważnych wydarzeń firmowych mają do dyspozycji wiele sal konferencyjnych z wieloma udogodnieniami oraz możliwością organizacji zarówno kameralnych jak i większych wydarzeń dla 500 uczestników Hotele konferencyjne w swojej ofercie posiadają nowoczesne i ekskluzywne pokoje i apartamenty, dostępne w trzygwiazdkowej kategorii hotelowej i w czterogwiazdkowym standardzie dla szukających luksusowego wypoczynku. Hotelowe restauracje oraz lokale gastronomiczne w pobliżu centrów konferencyjnych oferują najwspanialsze potrawy staropolskie i znaną kuchnię słowiańską. Obiekty są położone w bardzo dogodniej lokalizacji w pobliżu interesujących atrakcji turystycznych miasta. Wiele obiektów znajduje się kilkaset metrów od Pałacu Kultury i Nauki , w niedalekiej odległości od linii metra i Dworca Głównego. Poniżej kilka propozycji sal konferencyjnych powyżej 500 osób.

1. PGE Narodowy - Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa (dzielnica Śródmieście ) - 11 sal konferencyjnych
2. Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. - ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa (dzielnica Wawer)- 16 sal konferencyjnych
3. Warszawski Dom Technika NOT ul. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa (dzielnica Śródmieście)- 10 sal konferencyjnych
4. Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa (dzielnica Śródmieście)- 42 sale konferencyjne


Sale konferencyjne w hotelach w Warszawie

Warszawa jest największym ośrodkiem turystycznym, a przede wszystkim biznesowym w kraju., Może poszczycić się szeroką ofertą obiektów hotelowych. W metropolii funkcjonuje wiele hoteli, z których większość specjalizuje się w organizacji konferencji i wydarzeń firmowych. Obiekty świadczą usługi w zróżnicowanym standardzie od jednej do pięciu gwiazdek, a skala ta w dużej mierze przekłada się na rozkład cen. Warszawski rynek hotelowy nieustannie się rozwija, co w połączeniu z dogodnym położeniem, wpływa na dużą atrakcyjność miasta dla biznesu. Wiele osób decyduje się na organizację konferencji właśnie w Warszawie. Ogromne możliwości wyboru, szereg udogodnień oraz ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu w przerwach podczas konferencji sprawiają, że coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji w warszawskich hotelach.

Warszawa - 356 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

W ofercie Hotelu Bellotto znajduje się możliwość organizacji różnych wydarzeń. Do dyspozycji gości jest 7 reprezentacyjnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć w celu uzyskania powierzchni dostosowanej do potrzeb i wymagań klientów. Największą salą jest Sala Kolumnowa o powierzchni powyżej 225 m², która w ustawieniu teatralnym pomieści aż 250 uczestników. Poza nią jest jeszcze: Sala Marmurowa – do serwowania posiłków, Sala Żółta - najmniejsza, Sala Niebieska z wyjściem do hotelowego, pięknego ogrodu, a także klimatyczna Sala Malinowa, Sala Złota oraz kameralna Sala Owalna. Hotel zapewnia także obsługę techniczną w trakcie wydarzenia.

Lokalizacja 

Hotel Bellotto położony jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Znajduje się on w samym centrum dzielnicy Śródmieście, w pobliżu Starego Miasta w Warszawie, przy ulicy Senatorskiej 13/15. Okolica obiektu charakteryzuje się elitarnością i luksusem, dlatego warto wybrać się na spacer, aby poznać architekturę i klimatyczną atmosferę tego miejsca.

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

WEST GATE Centrum Konferencyjne dysponuje nowoczesnym sprzętem konferencyjnym, najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz przestronnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 675 m². W ofercie obiektu znajduje się 8 atrakcyjnych pomieszczeń (Londyn, Madryt, Warszawa, Berlin, Lizbona, Paryż, Rzym oraz Bruksela), które można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Połączenie 4 sal pozwala zorganizować wydarzenie dla aż 250 osób. W Centrum Konferencyjnym WEST GATE można także wynająć funkcjonalne foyer, które można wykorzystać jako powierzchnię wystawienniczą lub jako miejsce na przerwę kawową. Na wyróżnienie zasługuje tu też doświadczony personel, który wpiera klientów na każdym etapie organizacji wydarzenia.

Lokalizacja 

WEST GATE Centrum Konferencyjne zlokalizowane jest przy Alejach Jerozolimskich 92 w Warszawie, na terenie nowoczesnego biurowca Brama Zachodnia, w pobliżu Pałacu Zawiszy. Doskonałe położenie umożliwia szybkie dotarcie do tego Centrum z każdego miejsca w Warszawie.

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     60
Największa
sala
img     154
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     20
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     130
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

W ofercie Centrum Bankowo - Finansowego Nowy Świat S.A. znajduje się między innymi najem powierzchni eventowych oraz konferencyjnych. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu oraz wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji gości jest sala kinowa z doskonałą akustyką, widownią, znakomitym oświetleniem i nagłośnieniem, własną recepcją oraz szatnią, jej powierzchnia wynosi 150,3 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 100 osób. Centrum Bankowo - Finansowego Nowy Świat S.A. wynajmuje także 5 mniejszych sal, między innymi prestiżową salę do negocjacji biznesowych, oraz Foyer - atrakcyjną przestrzeń cateringową.

Lokalizacja 

Centrum Bankowo - Finansowe Nowy Świat S.A. położone jest przy zbiegu ulic Nowy Świat i Al. Jerozolimskich, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości zaledwie 50 metrów, natomiast stacja metra – Centrum I linia oddalona jest o 800 metrów.

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     25
Największa
sala
img     468
Miejsc
noclegowych

https://www.academyofbusiness.pl/pl/

img     
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

https://www.pensjonatnauboczu.oit.pl

img      2
sale
konferencje
img     180
Największa
sala
img     29
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      10
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     16
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     82
Największa
sala
img     72
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     40
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     99
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     130
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

https://www.bwplushotelwarsaw.pl/

img      4
sale
konferencje
img     
Największa
sala
img     195
Miejsc
noclegowych

img      10
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     120
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      17
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     523
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      54
sale
konferencje
img     463
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     7600
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Warszawie

Warszawa jako największy ośrodek biznesowy i turystyczny w Polsce, może poszczycić się szeroką ofertą obiektów hotelowych. W metropolii funkcjonuje 85 hoteli, z czego większość specjalizuje się w organizacji konferencji i wydarzeń firmowych. Obiekty świadczą usługi w zróżnicowanym standardzie od jednej do pięciu gwiazdek, a skala ta w dużej mierze przekłada się na rozkład cen. Warszawski rynek hotelowy nieustannie się rozwija, co w połączeniu z dogodnym położeniem, wpływa na dużą atrakcyjność miasta dla biznesu.

W Warszawie znajduję się aż 425 obiektów posiadających sale konferencyjne, dzięki czemu każdy organizator konferencji znajdzie obiekt dobrze dostosowany do potrzeb swoich i uczestników.
Warszawa ponadto jest bardzo bogata we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne. Oprócz wielu parków, obiektów rekreacyjnych i barwnego życia nocnego stolicy mamy wiele miejsc związanych z jej kulturą i historią, które niewątpliwie każdy odwiedzający powinien zobaczyć.

warszawa

Zamek Królewski w Warszawie – powstanie tego miejsca datuje się na koniec XIII w. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję rezydencji książąt mazowieckich, a w późniejszej historii również siedziby władz I Rzeczypospolitej. W 1944 roku zabytek został niemal doszczętnie zniszczony i w latach 1971-84 przeszedł gruntowną renowację. Zamek wyróżniający się barokowo-klasycystycznym charakterem pełni obecnie funkcję muzeum. Obiekt dostępny jest dla odwiedzających w godzinach od 10:00 do 16:00.
Stare Miasto w Warszawie jest najstarszą częścią stolicy, która stanowi zwarty zespół architektury zabytkowej o pochodzeniu XVII i XVIII-wiecznym. Średniowieczną zabudowę otacza pierścień murów obronnych, a sam rynek rozlokowany jest na planie prostokąta. Zwiedzenie Starego Miasta możliwe jest przez całą dobę.
Muzeum Powstania Warszawskiego zlokalizowane jest przy ulicy Grzybowej 79. Obiekt otwarto 31 lipca 2004 roku, tuż przed sześćdziesiątą rocznicą wybuchu powstania w Warszawie. Zbiory muzeum sięgają 30 tysięcy eksponatów, a ich obejrzenie możliwe jest w godzinach od 8:00 do 18:00.
Muzeum Narodowe jest narodową instytucją kultury, która powstała w 1862 roku. W zbirach obiektu położonego przy Alejach Jerozolimskich 3 znajdują się eksponaty związane ze sztuką starożytną, malarstwem polskim i obcym, rzemiosłem oraz numizmatyką. Największe muzeum w stolicy przyjmuje odwiedzających w godzinach od 10:00 do 18:00.
Pałac w Wilanowie jest barkowym pałacem królewskim, który powstał w latach 1681-1696. Unikatowy obiekt wybudowano dla króla Jana III Sobieskiego oraz Marii Kazimiery. W 1994 roku Pałac wraz z otaczającym go parkiem uznano pomnikiem historii. Zabytek otwarty jest dla gości w godzinach od 9:30 do 16:00.

Sale konferencyjne w Warszawie

Cechą wyróżniającą rynek konferencji w Warszawie jest duża liczba ośrodków 5-gwiazdkowych (12), co świadczy o prestiżu miasta i jego doskonałym przygotowaniu do obsługi najważniejszych gości w kraju. Zgodnie z obowiązującą kategoryzacją, w Warszawie największa liczba hoteli świadczy usługi w standardzie 3-gwiazdkowym i są to aż 34 obiekty. W stolicy działa również szesnaście hoteli wyróżnionych 4 gwiazdkami, piętnaście – 2-gwiazdkowych, a także siedem 1-gwiazdkowych.

zdjecie

Warszawski rynek hotelarski w dużej mierze skupia się na klientach biznesowych. W mieście nie brakuje światowej klasy obiektów konferencyjnych, idealnie sprawdzających się podczas kameralnych spotkań firmowych oraz dużych, prestiżowych eventów. Klienci bez problemu odnajdą obiekty na konferencje w okolicy Lotniska Chopina w Warszawie, a także doskonale przygotowane miejsca konferencyjne w okolicy Starego Miasta. Dużym udogodnieniem dla organizatorów wydarzeń spoza stolicy jest również możliwość odnalezienia sal konferencyjnych w okolicy Dwora Centralnego w Warszawie.

Jedną z największych powierzchni kongresowo-wystawienniczych w Warszawie może poszczycić się Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. W obiekcie tym możliwe jest zorganizowanie konferencji nawet dla 1600 uczestników. Równie imponujące wydarzenia do 1425 gości mogą zostać zrealizowane w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Oba obiekt dysponują również atrakcyjnymi bazami noclegowymi odpowiednio dla 528 i 700 osób.

Dla osób chcących zorganizować bardziej kameralne spotkanie jest również wiele interesujących miejsc. Jednym z nich jest niewątpliwie QBEK STUDIO – wyjątkowa przestrzeń konferencyjna mieszcząca maksymalnie 24 osoby. Miejsce idealne do tworzenia kreatywnych projektów. Równie dobrym rozwiązaniem będą Sale szkoleniowe w Centrum Warszawy, które pomieszczą maksymalnie 40 uczestników konferencji.

Konferencje z noclegiem w Warszawie

zdjecie

W Warszawie jest wiele obiektów konferencyjnych posiadających bogatą ofertę noclegową. Ceny za usługi noclegowe świadczone przez hotele w stolicy kształtują się na poziomie 160 – 1150 zł os./noc. Baza konferencyjno-noclegowa to zarówno bardzo nowoczesne obiekty z bogatym zapleczem rekreacyjnym tj. Courtyard by Marriott Warsaw Airport czy Airport Hotel Okęcie, który oferuje szereg relaksujących zabiegów w centrum wellness lub też odpoczynek w sali fitness. Konferencje w Warszawie można zorganizować również w obiektach mających charakter zabytkowy, jednym z nich jest urokliwy Hotel Bellotto.

Sale konferencyjne w obiektach z basenem

Konferencje w tak zabieganym mieście jak Warszawa mogą być jednocześnie pasjonujące oraz wyczerpujące. Wiele obiektów jednak dysponuje ośrodkami relaksu z basenami i saunami, w których można zregenerować swoje siły.

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre
Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Grzybowska 63
Kontakt: 22 356 55 55

konferencje Hilton Warszawa

Hotel jest zlokalizowany w biznesowym centrum Warszawy, 5 minut drogi pieszo do stacji metra Rondo Daszyńskiego i oddalony zaledwie 8km od portu lotniczego im. Chopina, co stanowi doskonałe udogodnienie dla Gości z dalekich stron Polski i świata. W budynku znajduje się największa sala konferencyjna w całym centrum Warszawy, zwana Salą Balową, która może pomieścić nawet do 1600 osób. Na terenie hotelu znajduje się również 12 mniejszych pomieszczeń konferencyjnych, m.in. Sala Panorama, która znajduje się na 26 piętrze budynku. Wszytskie sale konferencyjne są nowocześnie wysposażone z dostępem do dziennego światła i szybkiego Internetu. Nad wszelkimi spotkaniami biznesowymi czuwa profesjonalna grupa - Event Service Team. Po opuszczeniu centrum konferencyjnego Hotel Hilton zaprasza na smaczny posiłek w hotelowej restuaracji i barze. Odkryj wyjątkowy smak dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla przedłużających się konferencji obiekt zaopatrzony jest w 528 miejsc noclegowych w pokojach o wysokich standardach oraz apartamentach. W ramach relaksu hotel oferuje skorzystanie z usług Holmes Place Premium Club & Spa z 25metrowym basenem oraz centrum odnowy biologicznej.DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Skalnicowa 21
Kontakt: 22 27 80 000

sale konferencyjne warszawa hilton

To obiekt mieszczący się w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy – Wawer. Mimo wszystko, ten czterogwiazdkowy hotel mieści się w zasięgu wszystkich najważniejszych punktów – 15 minut do centrum i 25 minut do portu lotniczego Chopina. Powierzchnia eventowa obiektu mierzy ponad 5000 m2, na co składa się sala balowa, 20 sal konferencyjnych, restauracja Garden i Klub Zazen. Sala balowa, będąca jednocześnie największą, zmieści 1800 osób. Nie zapominajmy jednak o pozostałych salach, przeznaczonych na trochę mniejsze konferencje i szkolenia. Wszystkie są świetnie zaopatrzone w sprzęty audiowizualne i mają dostęp do światła dziennego. Restauracja hotelowa specjalizuje się szczególnie w daniach z wołowiny, ale zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający Goście będą nią zachwyceni. Baza noclegowa hotelu jest niemała i zapewnia 359 pokoi o różnych standardach, dając łącznie 700 miejsc do spania. Obiekt oferuje również bogatą paletę atrakcji w strefie spa&wellness, m.in. sauny, gabinety masażu, siłownię oraz basen z nisko zasoloną wodą.Spotkania biznesowe w obiektach historycznych

Warszawa jest nie tylko wielkim biznesowym metropolis, ale także centrum kultury i historii. Nic więc dziwnego, że można połączyć obie te cechy i są już miejsca, w których można zorganizować konferencje z duszą.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Pl. Defilad 1
Kontakt: 22 656 77 23

PKiN konferencje Warszawa

O tym miejscu słyszał na pewno każdy z nas. Obiekt znajduje się w samym sercu stolicy naszego kraju i trudno go przegapić. Jest to jednocześnie najlepiej skomunikowany punkt Warszawy - dojazd metrem, pociągiem dalekobieżnym i podmiejskim, liniamii autobusowymi i tramwajami. Zarząd Pałacu Kultury i Nauki oferuje ponad 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej i bankietowej oraz sale, zarówno na duże, jak i kameralne eventy. Dwie największe sale konferencyjne liczą po 1150 m² każda. Pomieszczenia są wyposażone w sprzęt techniczny, ułatwiający przeprowadzenie wielu różnych eventów i spotkań. Głównie są to sprzęty audio/video, ekrany, projektory multimedialne i rzutniki slajdów, dostęp do Internetu oraz aparatura do tłumaczeń symultanicznych. Miejsce to jest szczególnie wyjątkowe na organizację spotkań typu konferencji i szkoleń ze względu na swoje historyczne wnętrze: eleganckie sale z marmurowymi schodami, balkonami, klasycystycznymi kolumnami oraz kryształowymi żyrandolami. Budynek sam w sobie stanowi atrakcję turystyczną, a także, ze względu na swoją lokalizację, można z niego szybko dotrzeć do innych ciekawych zabytków Warszawy.

Eventy w nowoczesnych biurowcach

Podczas gdy większość hoteli posiada swoje centra konferencyjne, nie powinniśmy zapominać o alternatywnych miejscach, w których można zorganizować spotkania biznesowe. W Warszawie z pewnością znajdziesz wiele nowoczesnych biurowców, w których Twoje konferencje będą wyglądały profesjonalnie.

Centrum Konferencyjne Nimbus
Lokalizacja: Warszawa, Ochota Al. Jerozolimskie 98
Kontakt: 22 395 65 50

Centrum konferencyjne NIMBUS Warszawa

Jest zlokalizowane jest w dzielnicy biznesowej, która prężnie się rozwija. Oddalone jest zaledwie 2 km od Dwroca PKP Warszawa Centralna. To gwarantuje dogodny dojazd komunikacją miejską, ale także własnym samochodem. Klienci mogą również liczyć na miejsca parkingowe przy obiekcie i w garażu podziemnym. Obiekt dysponuje 7 salami konferencyjnymi oraz przestronnym foyer. Wszystkie sale konferencyjne cechuje wielofunkcyjność, szczególnie zainstalowany system przesuwnych ścian, dzięki którym można uzyskać przestrzeń, która pomieści do 220 osób. Pojedyncze sale konferencyjne przeznaczone są dla bardziej kameralnych grup od 6 do 60 uczestników. Pomieszczenia są wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny, ułatwiający przebieg spotkań biznesowych. Do dypozycji są także: komputer, faks, drukarka i ksero. Centrum Konferencyjne Nimbus oferuje również wsparcie w organizacji cateringu dla Gości. W skład oferty wchodzą przerwy kawowe oraz lunch w formie bufetu. Wyżej wymienione odbywają się we foyer, które znajduje się tuż przy pomieszczeniach konferencyjnych.Ośrodki konferencyjne w centrum Warszawy

Organizacja konferencji lub szkolenia w sercu Warszawy ma wiele plusów. Przede wszystkim centrum jest doskonale skomunikowane i łatwo można do niego dojechać różnymi środkami transportu, a poza tym to właśnie tutaj znajduje się najwięcej atrakcji stolicy Polski – w tętniącym życiem centrum.

Hotel Gromada Centrum Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, Pl. Powstańców Warszawy 2
Kontakt: 22 58 29 100

hotel gromada w warszawie

Obiekt oferuje 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych do wynajęcia. Największe 3 sale mają możliwość łączenia powierzchni, w ten sposób można uzyskać pomieszczenie, które pomieści maksymalnie około 300 uczestników. Ponadto sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego oraz system zaciemnienia, a także pełny sprzęt konferencyjny: komputery przenośne, projektory multimedialne, ekrany, flipchart’y, systemy nagłośnienia oraz mikrofony bezprzewodowe. Wyspecjalizowany personel udziela wszelkiej pomocy związanej z organizacją konferencji, szkoleń, a także innych okolicznościowych wydarzeń. Hotel posiada bogatą ofertę noclegową: 235 pokoi o standardzie *** i 84 pokoi o standardzie ****, łącznie 580 wygodnych miejsc noclegowych. Hotel zaprasza również do Fitness Club Gromada lub Klubu Bilardowego, który pozwoli gościom na relaks po całym dniu pracy. O brzuchy uczestników zadba hotelowa restauracja oraz kawiarnia Cafe Gromada, gdzie można zasmakować w aromatycznych kawach, lunchach i słodkich deserach.

Konferencje w okolicy Warszawy

1. Obiekty do 50 km od Warszawy

2. Obiekty do 150 km od Warszawy

Dojazd do Warszawy

Warszawa położona jest na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych Europy i prowadzą do niej najważniejsze arterie drogowe w naszym kraju. Do miasta położonego w centralnej części Polski prowadzą autostrady oraz drogi szybkiego ruchu, co gwarantuje znakomitą komunikację z innymi dużymi metropoliami. Szybkie dotarcie do stolicy możliwe jest za sprawą dwóch lotnisk obsługujących zarówno połączenia krajowe, jak i międzynarodowe – są to Lotnisko Chopina oraz Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Dodatkowo w mieście funkcjonuje kilka dworców kolejowych, a największym z nich jest Dworzec Główny. Co więcej stolica dysponuje również rozbudowanym systemem komunikacji miejskiej oraz metrem.

zdjecie

http://www.imediagroup.pl/administracja/system_redakcyjny/write.php?id=16516

Konferencje w Warszawie – co Warto zobaczyć

Zamek Królewski
Zwiedzanie Warszawy warto zacząć od samego centrum, w którym znajdziemy najbardziej charakterystyczne dla stolicy obiekty. Jednym z nich jest niewątpliwie Zamek Królewski, który położony jest przy Placu Zamkowym. Obiekt obecnie pełni funkcję muzeum, a w trakcie ważnych wydarzeń państwowych jest też miejscem reprezentacyjnym. Na początku swojego istnienia zamek był siedzibą książąt mazowieckich, natomiast w XVI wieku został siedzibą Sejmu Rzeczypospolitej. Na przestrzeni wieków był też wielokrotnie rozbudowywany. W trakcie wojny obiekt został całkowicie zniszczony, a to, co podziwiamy obecnie, jest przeprowadzoną z ogromnym rozmachem rekonstrukcją. Zamek Królewski zachwyca barokowo-klasycystyczną architekturą, a jego wnętrza kryją całe mnóstwo muzealnych eksponatów. Na zwiedzanie zamku warto zarezerwować sobie kilka godzin, szybkie obejrzenie wnętrz w krótkim czasie nie pozwoli w pełni odkryć uroku tego miejsca.

Stare MiastoWarszawska starówka jest wyjątkowo piękna, choć kto zna wojenną historię stolicy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większość obiektów to rekonstrukcje dawnych budowli. Na Starym Mieście znajdziemy między innymi główny rynek, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, sporo galerii, muzeów czy efektownych kamienic, na których fasadach znajdują się tablice upamiętniające wydarzenia historyczne lub dawnych, sławnych mieszkańców. Stare Miasto w Warszawie ma swój wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju klimat. Można tu poczuć atmosferę dawnej Warszawy, wybrać się na spacer po sklepikach i straganach z pamiątkami, a także zajrzeć do którejś z klimatycznych restauracji i knajpek w poszukiwaniu doskonałego, tradycyjnego smaku. Starówka jest dobrym punktem wypadowym do wielu innych atrakcyjnych i ciekawych miejsc w Warszawie. Można więc ją potraktować jako początek ciekawego, pełnego niezwykłych wrażeń zwiedzania stolicy.

ŁazienkiW czasie zwiedzania Warszawy nie można zapomnieć o wyjątkowych Łazienkach Królewskich, które są jednym z najważniejszych punktów stolicy. Unikalny zespół pałacowo-ogrodowy założył Stanisław August Poniatowski w XVII wieku. Nazwa łazienek wzięła się od wybudowanej w centrum obiektu łaźni, która nieco później została przebudowana na Pałac na Wodzie. Łazienki Królewskie pełne są zabytkowych pałacyków, pawilonów, rzeźb stojących w różnych punktach. Znajdują się w nich również cztery ogrody, każdy utrzymany w innej stylistyce. Łazienki są idealnym miejscem na długi spacer, w trakcie którego na każdym kroku można napotkać na ślady dawnej historii. Odbywa się tu wiele wydarzeń kulturalnych i koncertów na świeżym powietrzu oraz w eleganckich pawilonach. Zwiedzający mają możliwość wypoczęcia na świeżym powietrzu, a także skorzystania z oferty kilku restauracji, które działają wśród zieleni. Zwiedzanie Łazienek Królewskich to co najmniej kilka godzin wędrówki, warto więc przygotować się na naprawdę długi spacer.

Pałac Kultury i NaukiPałac Kultury i Nauki znajduje się w samym centrum Warszawy. To największa i z pewnością najbardziej rozpoznawalna budowla stolicy, którą można dostrzec niemal z każdego punktu miasta. Obiekt ma dosyć kontrowersyjną historię, został bowiem wzniesiony w 1955 roku jako dar narodu radzieckiego dla Polaków. Kiedyś odbywały się w nim zjazdy partii, później zaczął służyć jako miejsce do organizacji koncertów, wystaw, przedstawień i wielu innych dużych wydarzeń kulturalnych. Obecnie w PKiN działa kino, teatry, galerie, eleganckie restauracji i pełne uroku knajpki serwujące doskonałe jedzenie. Na 30 piętrze budynku na wysokości 114 metrów znajduje się taras widokowy, z którego rozpościera się niezwykły widok na całą stolicę. Teren wokół Pałacu Kultury i Nauki tętni życiem zarówno latem, jak i zimą. W sezonie letnim odbywa się tu wiele plenerowych koncertów czy pokazów, zimą natomiast można pojeździć na łyżwach na specjalnie przygotowanym lodowisku.

Muzeum Powstania WarszawskiegoW Warszawie znajdziemy nie tylko wiele ciekawych obiektów o znaczeniu kulturalnym, ale również miejsca, w których możemy poznać mniej radosne karty z wielowiekowej historii stolicy. Jednym z obowiązkowych punktów zwiedzania Warszawy jest Muzeum Powstania Warszawskiego, czyli interaktywne miejsce, które prowadzi zwiedzających po różnych wydarzeniach i datach jednego z najważniejszych zrywów Polaków w historii. W muzeum można wybrać się na spacer po zniszczonej stolicy, posłuchać niezwykłych opowieści, obejrzeć pamiątki, które udało się uratować ze zgliszcz spalonej Warszawy. Do budynku Muzeum Powstania Warszawskiego przylega Park Wolności, w którym niezwykłym miejscem jest tak zwany Mur Pamięci. Można znaleźć na nim nazwiska ponad 11 tysięcy żołnierzy, którzy polegli w trakcie trwającego 63 dni Powstania Warszawskiego. Zwiedzanie muzeum z pewnością nie nastraja pozytywnie, jednak pozwala poznać trudną historię i zrozumieć powstanie, które miało zakończyć się sukcesem, ale stało się inaczej.

Sale konferencyjne w okolicy Warszawy

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     600
Największa
sala
img     160
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Pałac Alexandrinum oferuje klientom biznesowym nowoczesne i bogato wyposażone sale konferencyjne, które umożliwiają organizację zarówno kameralnych wydarzeń, jak i większych eventów. Każda sala posiada klimatyzację, profesjonalne nagłośnienie, dostęp do Internetu, flipchart, światło dzienne, możliwość zaciemnienia sali, projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów, sprzęt TV/video, mikrofon. Największą powierzchnię (268 m²) ma Sala dolna w Rezydencji, jest ona elegancka i przestronna, posiada wyjście na taras, przeznaczona jest dla 180 osób. Nieco mniejsza jest Sala górna Rezydencji, zajmuje ona powierzchnię 229m², pomieści 140 gości. W hotelu znajduje się też Sala Alexandryjska dla 100 uczestników, Sala Konferencyjna dla 80 osób oraz Sala VIP, która jest najmniejsza - 12,5 m².

Lokalizacja 

Hotel Pałac Alexandrinum znajduje się w obszarze Natura 2000, dlatego jego misją jest dbałość o środowisko. Położony jest w spokojnej okolicy Warszawy, w odległości około 13 kilometrów od centrum miasta.

Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     500
Największa
sala
img     40
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      9
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      34
sale
konferencje
img     1200
Największa
sala
img     700
Miejsc
noclegowych

Nasi partnerzy