img

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Już w czerwcu 2015 roku do użytku zostanie oddany obiekt nawiązujący do istnienia zróżnicowanych kultur w okolicach Lublina. Będzie to prestiżowe centrum skupiające wszystkie wydarzenia kulturalne, jak i znakomite miejsce jeśli chodzi o organizację spotkań biznesowych.

W obszernym Centrum znajdzie się sala mieszcząca nawet do 1, 2 tysiąca osób. To tutaj mają być organizowane najważniejsze koncerty, spektakle teatralne i wydarzenia artystyczne. Ponadto, w obiekcie znajdzie się kilka różniących się wielkością sal, takich jak: sala kinowa, sala kameralna, sale konferencyjne, lokale gastronomiczne czy multimedialna biblioteka.

Przed Centrum Spotkania Kultur będzie znajdował się plac, na którym będą organizowane wszelkie uroczystości plenerowe, zwłaszcza letnią porą. Ponadto, do dyspozycji gości będzie obszerny, podziemny parking.

Nowa inwestycja będzie znakomitym miejscem nie tylko jeśli chodzi o organizację imprez artystycznych, ale również spotkań biznesowych. Oprócz dogodnych warunków, obiekt będzie oferował szereg niecodziennych atrakcji, które na pewno ubarwią każdą konferencję.

Data publikacji: 05.08.2014

Najnowsze newsy branżowe

Nasi partnerzy