img

Duże ośrodki konferencyjne we Wrocławiu

Na Dolnym Śląsku znajduje się wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach rekracyjnych i wypoczynkowych, ale również biznesowych. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę ponad 300 obiektów konferencyjnych w woj. dolnośląskim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samym Wrocławiu, sprawdź ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu.

Poniżej przedstawiamy duże ośrodki konferencyjne we Wrocławiu:

 

1. Q Hotel Wrocław****

Dane teleadresowe:
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 749 17 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 252
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Q Hotel Wrocław.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Doskonała lokalizacja tego hotelu przyciąga wielu podróżujących. Ale tym co cenią sobie najbardziej są nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, a także dbałość o najmniejsze detale, które przekładają się na komfortowy pobyt. Na gości czeka ponad 250 miejsc noclegowych, a poza pokojami 1 i 2-osobowymi, są tu też opcje dla rodzin i luksusowe apartamenty.

Część dedykowana dla biznesu to 5 nowoczesnych sal z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Niektóre z nich można ze sobą łączyć, co pozwala na uzyskanie przestrzeni na konferencję dla 300 osób.

Spore foyer idealnie nadaje się na zorganizowanie tam bufetu kawowego z przekąskami. Poza restauracją, która specjalizuje sie w daniach kuchni europejskiej, jest tu też lobby bar z alkoholami z całego świata.

 

2. Hotel Stara Garbarnia***

Dane teleadresowe:
ul. Wielkopolska 72, 54-027 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: +48 530 499 886
Największa sala konferencyjna: 440 osób
Liczba miejsc noclegowych: 74
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Stara Garbarnia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Eleganckie, klasyczne i nowoczesne - takie są sale konferencyjne w hotelu Stara Garbarnia. Łącznie jest ich 8, a największa z nich pozwala na organizację gali czy sympozjum dla 440 osób. Z kolei mniejsze sale doskonale sprawdzą się podczas warsztatów firmowych i kameralnych narad.

Dopełnieniem każdego wydarzenia są doskonałe dania cateringowe i bufet kawowy. W hotelowej restauracji warto skosztować wybornych dań szefa kuchni. Na gości czekają komfortowe pokoje o różnej konfiguracji.

To dobre miejsce na romantyczny weekend i wyjazd służbowy. Hotel znajduje się w spokojnej części miasta, niedaleko rzeki Bystrzyca. Samo miasto jest bardzo dobrze skomunikowane i z powodzeniem można się tu poruszać komunikacją miejską.

 

3. Terminal Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Rakietowa 33 54-615 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 773 55 75
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 154
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Terminal.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Terminal Hotel to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany obok Portu Lotniczego we Wrocławiu. Nowoczesne Centrum Konferencyjne składa się z 4 przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych.

Można tu zorganizować liczne konferencje, szkolenia, targi, eventy oraz imprezy firmowe. Największa z sal mieści 1000 uczestników spotkania. Pomieszczenia posiadają doskonały sprzęt wideokonferencyjny. Sala multimedialna wyposażona jest w ścianę projekcyjna o wymiarach 100m2. Pomieszczenia posiadają klimatyzację idealna na cieplejsze dni.

Fachowy personel dba o indywidualne potrzeby klienta, a także służą pomocą podczas trwania spotkania. Hotel zapewnia także kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz obiad bufetowy.

 

4. Hotel Wodnik***

Dane teleadresowe:
ul. Na Grobi 28 50-421 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 504 080 810
Największa sala konferencyjna: 495 osób
Liczba miejsc noclegowych: 23
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Wodnik.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Wodnik znajduje się w spokojnej, cichej okolicy Wrocławia. Usytuowany nad brzegiem Odry z dala od zgiełku miasta. Jest to idealne miejsce na organizacje spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Największa sala mieści 200 osób, natomiast w namiocie bankietowym można zorganizować spotkanie na 495 osób. Sale posiadają nowoczesne wyposażenie wraz z szybkim Internetem. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealnie sprawdzająca się w upalne dni. Wydarzenia organizowane są według indywidualnych potrzeb klienta.

Profesjonalny personel i jego podejście daje gwarancje udanego spotkania z sukcesem. Obsługa służy także pomocą podczas wydarzeń. Hotel zapewnia także obsługę gastronomiczną: przerwy kawowe, lunche oraz obiady.

 

5. Ibis Styles Wrocław Centrum***

Dane teleadresowe:
Plac Konstytucji 3 Maja nr 3 50-083 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 733 48 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 304
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Ibis Styles Wrocław.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ibis Styles Wrocław Centrum to nowoczesny hotel zlokalizowany w sercu miasta. Posiada doskonałe zaplecze konferencyjne. Przestrzeń konferencyjna składa się z 11 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Największa z nich mieści 550 osób.

Wszystkie posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie multimedialne i audiowizualne: projektory, ekrany, flipcharty, whiteboardy, szybki Internet. Odbywają się tu liczne sympozja oraz spotkania naukowe. Każde wydarzenie odbywa się według najwyższych standardów usług oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas każdego spotkania oraz dba o jego profesjonalne wykonanie. Hotel oferuje także catering w tym przerwy kawowe wraz z obiadem bufetowym.

 

6. Haston City Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Irysowa 1-3 51-117 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 322 55 00
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 222
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Haston City.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Haston City Hotel to ogromne, idealnie dostosowane Centrum Konferencyjne. Można tu zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe, mniejsze i większe konferencje oraz szkolenia.

Do dyspozycji gości oddane zostało sześć sal konferencyjno-szkoleniowych. Wielofunkcyjne pomieszczenia posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa z sal mieści 600 uczestników spotkania. Sale posiadają możliwość łączenia, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń na organizację wydarzenia z sukcesem. Można wtedy zorganizować spotkanie biznesowe na 1000 osób.

Dodatkowo hotel posiada dostęp do bezpośredniego parkingu i daje możliwość zostawienia swojego samochodu we wnętrzu obiektu. Hotel zapewnia także ofertę przerw kawowych dla gości.

 


Data publikacji: 11.05.2023

Nasi partnerzy