Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Europejski

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 175
Ilośc sal 80

Haston Old Town

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 78
Ilośc sal 54

Scandic Wrocław

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 328
Ilośc sal 300

Art Hotel

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 70

Wrocław - 128 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Monopol Wrocław
Wrocław
Hotel Monopol Wrocław

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt konferencyjny oferuje swoim gościom 5 sal szkoleniowych. Doskonale sprawdzą się w czasie imprez biznesowych, konferencji czy innych eventów.

Lokalizacja   

Motel Monopol***** zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia. Znajduje się on zaledwie 450m od Komendy Policji, około 1 km od Dworca Głównego PKP Wrocław. W pobliżu znajduje się Wrocławski Teatr Komedia oraz Opera. Doskonałe połączenie z każdą częścią pięknego miasta oraz kraju. 10km do Portu Lotniczego.

Browar Prost
Wrocław
Browar Prost

Zaplecze konferencyjne obiektu

Browar Prost to doskonałe miejsce do zorganizowania udanego spotkania firmowego, szkolenia czy konferencji. Obiekt posiada 5 sal konferencyjnych. Sale wyposażone w odpowiedni, funkcjonalny sprzęt. Układ Sali można konfigurować wedle własnego uznania. Każda sala posiada wentylację i Internet. Nad każdym spotkaniem czuwa profesjonalna obsługa. Wszystko odbywa się w największym standardzie usług.

Lokalizacja

Browar Prost Zlokalizowany jest we Wrocławiu na ul. Paprotnej 4. Łatwo tutaj trafić i dojechać. Zarówno transportem miejskim jak i własnym samochodem.  Wszędzie jest blisko. Lokalizacja sprawia, że goście odwiedzają Browar o każdej porze roku.

Hotel Europejski
Wrocław
Hotel Europejski

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Szkolenia czy konferencje odbywają się w pięknych, stylowych salach. Wyposażone są one w najnowszy sprzęt audiowizualny. Hotel Europejski organizuje szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe oraz inne eventy. Często też wychodzi naprzeciw swoim klientom i pomaga zorganizować prywatną uroczystość rodzinną.

Lokalizacja

Hotel Europejski znajduje się przy ulicy Piłsudskiego zaledwie 900 metrów od Starego miasta oraz 150 metrów od Dworca Głównego PKP. Doskonała lokalizacja zachęca do skorzystania z bardzo dobrej oferty obiektu konferencyjnego.

Haston Old Town
Wrocław
Haston Old Town

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Haston Old Town we Wrocławiu zapewnia komfort spotkań w małym gronie. Sale utrzymane w klimacie gotyckim dodatkowo zachwycają gości. Nie ma tutaj zbędnych ozdób, które mogłyby rozpraszać podczas spotkań. Przyjazna atmosfera sprzyja konferencjom.

Lokalizacja

Haston Old Town we Wrocławiu zlokalizowany jest na ul. Nankiera 1. Położenie 2 km od Dworca PKP i 12 km od lotniska w tym mieście sprawia, że jest to miejsce często wybierane podczas spotkań indywidualnych lub służbowych.

Hotel Stara Garbarnia
Wrocław
Hotel Stara Garbarnia

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Do dyspozycji gości przeznaczonych jest aż 8 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się jako miejsce na konferencję, spotkanie biznesowe, imprezę
integracyjną. Sale są różnorodne pod względem liczby osób. Najmniejsza z nich może pomieścić ich już 10, a największa 440.

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia położona na ul. Wielkopolskiej 72 we Wrocławiu znajduje się ok. 13 km od Dworca PKP i 20 km od lotniska w tym mieście. W bliskiej odległości znajdują się park, w którym można się zrelaksować oraz zamek.

Scandic Wrocław
Wrocław
Scandic Wrocław

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Scandic Wrocław w swojej ofercie posiada 10 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 588 m², przy czym największa sala ma powierzchnię 250 m² i może pomieścić aż 300 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny projektor multimedialny, mikser AV, mikrofony, oświetlenie studyjne, flipchart, ekran, niezbędnik konferencyjny, długopisy, notesy, kamery oraz bezprzewodowy Internet. Warto tu dodać, że obiekt serwuje swoim gościom wodę Scandic, a wszystkie materiały konferencyjne oznaczone są certyfikatem ekologicznym. Zaletą tego hotelu jest to, że dysponuje on dedykowanym opiekunem, który wyznaczany jest do konkretnych wydarzeń i dba o to, aby przebiegały one sprawnie, bezproblemowo.

Lokalizacja

Hotel Scandic Wrocław znajduje się w samym centrum Wrocławia, na rogu dwóch głównych ulic, które otoczone są teatrami, Operą Wrocławską i Filharmonią. Położony on jest w bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego Starego Miasta i wielu innych wartych odwiedzenia atrakcji turystycznych tego miasta.

 

Art Hotel
Wrocław
Art Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Jedno z wyjątkowych miejsc w centrum Wrocławia oferujące bogate zaplecze konferencyjne, czyli Art Hotel. Spośród 4 dostępnych sal konferencyjnych, gdzie największa jest w stanie pomieścić do 70 osób na dane wydarzenie, każda z nich zachwyca klasyka połączoną z elegancją. Wnętrza sal konferencyjnych zostały wyposażone w odpowiedni sprzęt audio, w tym projektory, ekrany czy mikrofony. Bezpłatny dostęp do WiFi oraz bogate zaplecze wyróżnia Art Hotel spośród innych we Wrocławiu. To doskonałe miejsce do organizowania licznych imprez firmowych, szkoleń lub konferencji. Goście tych wydarzeń w przerwie mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oferowanej w hotelu.

Lokalizacja

Hotel Art jest położony w niewielkiej odległości od lotniska, co tak bardzo cenią wszyscy goście biznesowi ze względu na dogodny dojazd do obiektu. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP oraz galeria Jatki. To idealne miejsce na spotkania rodzinne, konferencje i szkolenia firmowe.

Hotel Europeum
Wrocław
Hotel Europeum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Europeum wyróżnia się atrakcyjnym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji klientów biznesowych są 4 pomieszczenia o całkowitej powierzchni 145 m², mogące pomieścić do 140 uczestników. Jest to więc świetne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń czy też wielu innych wydarzeń. Hotel Europeum udostępnia: Salę Konferencyjną nr 1 dla maksymalnie 8 osób, o powierzchni 18 m² - kameralna, z pięknym widokiem na ulicę Kazimierza Wielkiego; Salę Konferencyjną nr 2 dla 36 gości, o powierzchni 38 m²; Salę Konferencyjną nr 3 o powierzchni 63 m², dla maksymalnie 70 osób - jest to największe pomieszczenie; Salę Konferencyjną nr 4 dla maksymalnie 45 gości, o powierzchni 44 m².

Lokalizacja

Hotel Europeum położony jest w samym sercu Wrocławia przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27a. Jest to dogodna lokalizacja ze względu na bezpośrednie połączenie z dworcem autobusowym i kolejowym. W pobliżu tego obiektu znajduje się Rynek Główny, Plac Solny, Ostrów Tumski, Panorama Racławicka, Hala Stulecia czy ZOO.

Haston City Hotel
Wrocław
Haston City Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Haston City Hotel posiada bardzo bogate zaplecze konferencyjne, które charakteryzuje się nowoczesnymi salami i profesjonalną obsługą. Do dyspozycji klientów jest Sala Rolls Royce (590 m²) - największa; Sala Chrysler (380 m²); Sala Jaguar (160 m²); Sala Packard (42 m²); Sala Bentley (42 m²); Sala Cadillac (98 m²); Sala Chevrolet (45 m²); Sala Lincoln (45 m²) oraz Sala Ford (45 m²). Wszystkie sale są klimatyzowane oraz posiadają standardowe wyposażenie konferencyjne, dzięki czemu wszystkie wydarzenia przeprowadzane są w profesjonalny sposób. Pomieszczenia posiadają między innymi: nagłośnienie sufitowe lub frontowe, podwieszane projektory multimedialne i ekrany, panele do sterowania klimatyzacją i oświetleniem, flipcharty, tablice suchościeralne, pilot do zmiany slajdów i wskaźnik laserowy.

Lokalizacja

Haston City Hotel jest ekskluzywnym obiektem biznesowym położonym we Wrocławiu. Znajduje się on przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, między Autostradową Obwodnicą a Obwodnicą Śródmiejską.
 

The Granary - La Suite Hotel
Wrocław
The Granary - La Suite Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne hotelu The Granary – La Suite jest bardzo rozbudowane. Obiekt oferuje pięć sal bankietowo – konferencyjnych o powierzchni od 8 do 100 m². Największym pomieszczeniem jest sala Grande (100 m²). Wyróżnia się ona nowoczesnym designem, oryginalną aranżacją. W hotelu dostępna jest również Sala Ogrodowa (45 m²), która odznacza się delikatnym wystrojem, elegancją oraz dostępem do hotelowego ogrodu. Do wynajęcia jest też Sala Ceglana (28 m²) charakteryzująca się ciepłem cegieł, okazałymi sklepieniami. W hotelu The Granary – La Suite znajduje się także Sala Mała (8 m²) - jest ona najmniejsza, idealna do kameralnych spotkań. Obiekt ceniony jest też za profesjonalną obsługę oraz za wyśmienitą kuchnię - Restauracja Mennicza Fusion.

Lokalizacja

The Granary - La Suite Hotel to wyjątkowy hotel butikowy w samym centrum Wrocławia. Położony on jest przy ulicy Menniczej 24 w niedalekiej odległości od Rynku Głównego. Świetna lokalizacja ułatwia szybkie dotarcie do wszystkich atrakcji tego miasta.
 

Hotel Jester
Wrocław
Hotel Jester

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Jester istnieje możliwość organizowania konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i wielu innych wydarzeń firmowych. Obiekt dysponuje dwoma salami szkoleniowymi: małą dla maksymalnie 60 osób oraz dużą dla nie więcej jak 150 uczestników. Pomieszczenia wyposażone są w standardowy sprzęt konferencyjny, taki jak: rzutnik multimedialny, flamastry, tablica, telefon konferencyjny, sprzęt nagłaśniający, Internet bezprzewodowy, Tv oraz DVD. Za dodatkową opłatą można wynająć flipcharty czy też zamówić serwis kawowy lub obiad. Atutem pomieszczeń konferencyjnych tego hotelu jest to, że sale są klimatyzowane oraz można je zaciemnić. Ważne jest także to, że hotel zapewnia fachową i bardzo miłą obsługę, która jest do dyspozycji klientów przez cały czas trwania wydarzenia biznesowego.

Lokalizacja

Hotel Jester położony jest we Wrocławiu przy ulicy Kowalskiej 63, w okolicy centrum handlowego „Korona”. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która pozwala w szybki sposób dotrzeć w atrakcyjne miejsca tego miasta.

HP Park Plaza
Wrocław
HP Park Plaza

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel HP Park Plaza Wrocław dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. Dzięki nowocześnie wyposażonym pomieszczeniom można w nim zorganizować różne spotkania biznesowe. Do dyspozycji klientów jest 6 klimatyzowanych sal: Meander – powierzchnia 63 m², dla 60 osób, wyróżnia się estetycznymi witrażami przedstawiającymi wrocławskie wieże; Dalia – powierzchnia 55 m²,  dla 40 osób; Lilia – powierzchnia 47 m², dla 40 osób; Malwa – powierzchnia 47 m², dla 40 osób, Azalia – powierzchnia 45 m², dla 30 osób, Róża - powierzchnia 49 m², dla 30 osób. Wszystkie sale wyposażone są w nagłośnienie, dostęp do Internetu, światło dzienne, flipchart, zaciemnienie, projektor oraz ekran. W hotelu dostępny jest również VIP ROOM, który jest idealny do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Hotel HP Park Plaza Wrocław to czterogwiazdkowy hotel, położony w samym centrum Wrocławia, w niedalekiej odległości od rynku i urokliwego Ostrowa Tumskiego. Bliskość różnorodnych atrakcji jest zdecydowanym atutem tego obiektu.

 

OH KINO Arkady Wrocławskie
Wrocław
OH KINO Arkady Wrocławskie

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Goście biznesowi mogą skorzystać z dziesięciu dostępnych sal kinowych, idealnie nadających się do konferencji oraz przemówień czy prelekcji. To w pełni klimatyzowane pomieszczenia wyposażone w dobre nagłośnienie, scenę oraz mównicę. Największa z sal pomieści ponad 500 osób na danym wydarzeniu. Specjalne projektory mogą posłużyć do wyświetlania ważnych prezentacji, a doskonałe nagłośnienie sprawi, że występ mówcy będzie słyszany w najdalszych zakątkach sali. Kameralny wygląd wnętrz sal kinowych oraz starodawne fotele nadają specyficzny i niepowtarzalny klimat. Dla zainteresowanych istnieje możliwość zamówienia cateringu na czas trwania konferencji lub szkolenia.

Lokalizacja

OH KINO Arkady Wrocławskie znajduje się na ulicy Powstańców Śląskich 204 i jest stąd doskonały dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu. Niedaleko znajduje się Teatr Muzyczny Capitol i Pasaż Zielińskiego. Do dyspozycji gości i pozostaje duży parking. To wręcz wymarzone miejsce z doskonałym zapleczem technicznym do organizacji szkoleń, konferencji czy też innych ważnych wydarze

Wrocławski Park Technologiczny
Wrocław
Wrocławski Park Technologiczny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Właśnie w takim miejscu jak Wrocławski Park Technologiczny każdy znajdzie odpowiednie dla siebie lub swojej firmy bogate zaplecze szkoleniowe i konferencyjne. Do użytku mamy cztery sale konferencyjne, wśród których największa z nich pomieści 150 osób. Wszystkie sale konferencyjne wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt oraz nagłośnienie, które zostało dostosowane w odpowiedni sposób do każdej z sal. Bezpłatny dostęp do WiFi oraz odpowiednia aranżacja przestrzeni wewnątrz sal sprawi, że każde wydarzenie odbędzie się bez najmniejszych zakłóceń czy niedogodności. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zamówienia cateringu dla gości danego szkolenia lub konferencji w jednej z naszych restauracji. 

Lokalizacja

Wrocławski Park Technologiczny to doskonałe zaplecze konferencyjne, a lokalizacja Parku w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia jest korzystnym rozwiązaniem dla gości biznesowych przyjeżdżających do Wrocławia. W pobliżu znajduje się port lotniczy Wrocław-Ławica oraz trasy wylotowe z miasta.

Hotel Traffic
Wrocław
Hotel Traffic

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Obiekt konferencyjny oferuje swoim gościom piękną, nowoczesna salę wykładową. Jest ona doskonale wyposażona. Posiada bardzo dobrej jakości sprzęt multimedialny. W hotelu można zorganizować szkolenie, spotkanie biznesowe i eventy dla grupy 25 osób.

Lokalizacja

Hotel Traffic znajduje się w samym centrum pięknego Wrocławia przy ulicy Świdnickiej. Zaledwie kilometr od Głównego Dworca PKP oraz około 400m od Ratusza. Doskonałe połączenie z różnymi częściami miasta i kraju. W pobliżu dostępna linia autobusowa, tramwajowa oraz postój taxi. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z podziemnego parkingu.

Novotel Wrocław Centrum
Wrocław
Novotel Wrocław Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Szkolenia czy konferencje odbywają się w pięknych, stylowych salach. Wyposażone są one w najnowszy sprzęt audiowizualny. Hotel Europejski organizuje szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe oraz inne eventy. Często też wychodzi naprzeciw swoim klientom i pomaga zorganizować prywatną uroczystość rodzinną.

Lokalizacja

Hotel Europejski znajduje się przy ulicy Piłsudskiego zaledwie 900 metrów od Starego miasta oraz 150 metrów od Dworca Głównego PKP. Doskonała lokalizacja zachęca do skorzystania z bardzo dobrej oferty obiektu konferencyjnego.

Ibis Styles Wroclaw Centrum
Wrocław
Ibis Styles Wroclaw Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Ibis Styles Wroclaw Centrum i jego Silver Conference Center to największe w sercu Wrocławia centrum konferencyjne, które oferuje klientom biznesowym aż 11 w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych. Jedna z największych przestrzeni jest w stanie pomieścić aż 550 osób. Bezpłatny dostęp do WiFi oraz bogate zaplecze techniczne sprawi, że każde wydarzenie przebiegnie sprawnie i bez zakłóceń. Sale zostały wyposażone w projektory, ekrany i wszystko, co niezbędne do prowadzenia ważnego spotkania firmowego lub szkolenia. Wszystkie sale posiadają podium, z którego będzie jeszcze lepiej widać mówce. Ważne jest również to, że sale mają dostęp do światła dziennego oraz można je całkowicie zaciemnić w przypadku wyświetlania ważnych prelekcji lub projektów.

Lokalizacja

Ibis Styles Hotel jest usytuowany niedaleko dworca PKP oraz w pobliżu niektórych atrakcji Wrocławia. Są to między innymi Teatr Polski, Galera Dominikańska czy Opera Wrocławską. Dotarcie do lotniska zajmuje zaledwie kilka minut. Obiekt jest dobrze skomunikowany z całym miastem i doskonale nadaje się do prowadzenia szkoleń firmowych lub konferencji.

Centrum Konferencyjne SWPS
Wrocław
Centrum Konferencyjne SWPS

Zaplecze konferencyjne obiektu

Budynek SWPS to nie tylko nowoczesność  sal konferencyjnych, jakie oferuje Centrum, ale również jasne i przestronne wnętrza dostępnych przestrzeni. Siedziba SWPS to idealne miejsce do organizowania szkoleń, konferencji lub warsztatów. Dostępne sale wykładowe, innowacyjne multimedialnie sale konferencyjne oraz aule, gdzie jedna z nich jest w stanie pomieścić do 300 gości. Budynek to również możliwość skorzystania z profesjonalnego studia fotograficznego, czytelni, biblioteki oraz stołówki dla wszystkich gości. W salach konferencyjnych istnieje możliwość skorzystania z projektorów, tablic multimedialnych czy specjalistycznego nagłośnienie najwyższej jakości, które podniesie standard każdej uroczystości.

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne SWPS znajduje się na ulicy Ostrowskiego 30, w niewielkiej odległości od stacji PKP. Dogodne położenie i łatwość dotarcia do najważniejszych miejsc we Wrocławiu sprawia, że tak wiele firm korzysta z sal, jakie oferuje SWPS, jak również wyśmienitej kuchni i wykwintnych dań przyrządzanych z najlepszej jakości składników.

Hotel Duet
Wrocław
Hotel Duet


Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Duet istnieje możliwość zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Obiekt oferuje nowoczesne sale konferencyjne, które świetnie nadają się do przeprowadzania w nich szkoleń, narad, prezentacji czy też negocjacji. Do wyboru jest duża sala konferencyjna o powierzchni 87 m², mieszcząca do 60 gości. Jest ona klimatyzowana, posiada tablice suchościeralne, flipcharty, ekran, projektowy multimedialne i bezprzewodowy Internet. W Hotelu Duet można także wynająć Business Room - jest to małe pomieszczenie konferencyjne o powierzchni 23 m², które jest w stanie pomieścić do 16 uczestników. Wyposażone jest ono w komputer PC z dostępem do internetu, Wifi oraz urządzenie wielofunkcyjne. Atutem tego hotelu jest też profesjonalna obsługa oraz catering.

Lokalizacja

Hotel Duet znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Świętego Mikołaja 47, w niedalekiej odległości od Rynku - około 300 metrów. Jest to okolica komercyjno – biznesowa, która słynie nie tylko z zabytków, ale i z rozmaitych wydarzeń kulturowych.
 

Hotel Śląsk
Wrocław
Hotel Śląsk

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Śląsk jest idealnym miejscem na zorganizowanie różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji klientów jest 6 sal szkoleniowo – konferencyjnych, o łącznej powierzchni 620 m², dla około 580 uczestników. Zaletą jest to, że istnieje możliwość dowolnego łączenia, jak i dzielenia sal, dzięki czemu każdy klient dostosuje odpowiednią dla siebie przestrzeń. Dodatkowo ten nowoczesny obiekt udostępnia duży hol, balkon oraz taras, gdzie każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza podczas przerwy w wydarzeniu. W Hotelu Śląsk można wynająć Salę Stalową 1 na 250 osób, Salę Stalową 2, Salę Spiżową, Salę Niklową, Salę Żelazną, a także Salę Srebrną.

Lokalizacja

Hotel Śląsk znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy w centrum Wrocławia, przy ulicy Oporowej 60. Ceniony jest za bliskość najatrakcyjniejszych miejsce tego miasta, takich jak Rynek Główny. Jest on też świetnie skomunikowany, ponieważ z pobliskiego przystanku komunikacji miejskiej, co kilka minut odjeżdża jakiś autobus w różnych kierunkach miasta.

 

Rekomendowane ośrodki w okolicy Wrocławia

Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     78
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     135
Największa
sala
img     224
Miejsc
noclegowych

Sale konferencyjne w okolicy Wrocławia

Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     25
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     400
Największa
sala
img     165
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     2500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje we Wrocławiu

Baza konferencyjna we Wrocławiu obejmuje aż 112 obiektów. Wybierać można spośród ofert hoteli, centrów biznesowych czy ośrodków sportowych.

Ostrów Tumski

Wrocław to największe miasto i zarazem stolica województwa Dolnośląskiego. Położony, na Nizinie Śląskiej nad rzeką Odrą, jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce. Jak przystało na dużą metropolię można tu spędzać czas na różne sposoby. Nie wypada nie wspomnieć o Wrocławskiej Starówce i Ostrowie Tumskim. Jest to przepiękna, najstarsza część Wrocławia, datowana na początek X wieku. Miasto kusi dużą liczba muzeów oraz galerii . Dla fanów aktywnego wypoczynku przygotowano min. Park Linowy na Wyspie Opatowickiej czy rolkostradę. Doskonale rozwinięta sieć ścieżek rowerowych pozwala na podróż jednośladem po różnych częściach miasta. Osobom lubiących przyrodę polecamy Afrykarium, we wrocławskim Zoo, to jedyne na świecie oceanarium poświęcone wyłącznie faunie Afryki. Odpoczywać można w wielu parkach i ogrodach udostępnianych turystom. W tutejszym ogrodzie botanicznym podziwiać można prawie 12 tysięcy roślin.

Konferencje we Wrocławiu – co warto zobaczyć

Rynek we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najpiękniejszych polskich miast, często nazywanym także Wenecją północy. Aby zwiedzić całe miasto nie wystarczy jeden dzień czy nawet weekend. Warto więc skupić się na najciekawszych obiektach. Jednym z nich jest Wrocławski rynek, jeden z największych rynków w Polsce, który tętni życiem praktycznie o każdej porze roku. Znajdziemy tu sporo zabytków, kościołów z wielowiekową historią, a także nieco bardziej nowoczesnych obiektów, jak choćby ciekawa fontanna, która prezentuje piękne iluminacje pełne wody i światła. Na wrocławskim rynku można też spotkać wiele spośród 400 krasnali, które zlokalizowane są w całym mieście i sprawiają, że Wrocław ma swój niepowtarzalny klimat. Wrocławski rynek słynął ze swojej pięknej architektury już przed wiekami, niestety został niemal doszczętnie zniszczony w trakcie drugiej wojny światowej. Z biegiem czasu wszystkie obiekty odbudowano lub odrestaurowano i teraz rynek we Wrocławiu jest prawdziwą chlubą miasta.

Panorama Racławicka

Panorama Racławicka we Wrocławiu jest jednym z najważniejszych punktów na planie zwiedzania miasta. To monumentalny obraz cykloramiczny, namalowany przez zespół malarzy w latach 1893-94. Dzieło ma potężne rozmiary 1,5 metra x 11,4 metra. Można je więc oglądać naprawdę przez długi czas, podziwiając kolejno wszystkie szczegóły i detale, które znalazły się na obrazie. Obraz przedstawia bitwę pod Racławicami, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń insurekcji kościuszkowskiej. Rotunda Panoramy Racławickiej jest widoczna z daleka, nie ma więc problemu z odnalezieniem jej na planie miasta. Obraz wielokrotnie okrzyknięty był najpiękniejszą panoramą na świecie. Dla zwiedzających jest udostępniany praktycznie codziennie, przez siedem dni w tygodniu. Bez względu na dzień, w którym zwiedzamy Wrocław, Panoramę Racławicką można obejrzeć zawsze.

Ratusz wrocławski

Jednym z piękniejszych obiektów, jakie znajdują się na wrocławskiej starówce, jest Stary Ratusz, późnogotycki obiekt z ponad 66-metrową wieżą zegarową. Znajduje się na niej najstarszy w Polsce dzwon zegarowy, który nadal sprawnie działa. Na ratuszu znajduje się aż 5 tarcz zegarowych – cztery znajdują się na wieży i wskazują strony świata, piątą natomiast można znaleźć na wschodniej elewacji budynku. Codziennie z wieży wygrywany jest Hejnał Wrocławski, który jest jednym z symboli miasta. Stary ratusz ma przepiękną architekturę i świetnie prezentuje się z zewnątrz, ale warto również zwiedzić jego wnętrze. Mieści się w nim obecnie Muzeum Sztuki Mieszczańskiej, natomiast w ratuszowych piwnicach funkcjonuje Piwnica Świdnicka, która jest najstarszą restauracją w Europie. Co ciekawe, w piwnicy można znaleźć tajne przejście podziemne, które prowadzi do kamienicy znajdującej się po drugiej stronie rynku. Kiedyś znajdował się w niej browar, a przejściem piwo transportowano do restauracji.

Ostrów Tumski we Wrocławiu

W czasie zwiedzania Wrocławia nie można zapomnieć o jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia, czyli Ostrowie Tumskim. To najstarsza część miasta, która wybudowana została na wyspie. Znajdziemy tam przede wszystkim zabytki sakralne. Ostrów Tumski jest miejscem zarówno magicznym, jak i symbolicznym – to właśnie w tym miejscu zaczyna się bowiem ponad tysiącletnia historia Wrocławia. Choć osada została założona przez Piastów Śląskich, w XIV wieku została sprzedana władzom kościelnym. Na Ostrowie Tumskim mieszkał między innymi Mikołaj Kopernik. Obecnie Ostrów Tumski nie jest wyspą, można więc wybrać się bezproblemowo na spacer dawnymi ulicami, przy których górują monumentalne kościoły oraz inne dawne zabytki, które doskonale zachowały się do dzisiejszych czasów. Najważniejszym obiektem jest z pewnością potężna archikatedra św. Jana Chrzciciela, która doskonale prezentuje się zarówno od zewnątrz, jak i we wnętrzu. Turyści mają możliwość wejścia na wieżę kościoła i podziwiać z góry przepiękny widok na starą dzielnicę Wrocławia.

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Miłośnicy zwiedzania, poznawania historii i eksponatów z dawnych czasów powinni koniecznie w trakcie zwiedzania Wrocławia wygospodarować czas na wyprawę do Muzeum Narodowego. Jest to jedno z głównych muzeów Dolnego Śląska. Znajduje się w gmachu głównym oraz trzech oddziałach: Panoramie Racławickiej, Pawilonie Czterech Kopuł oraz Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu. W głównym budynku muzeum znajduje się ponad 200 tysięcy przeróżnych eksponatów, które reprezentują różne dziedziny sztuki i różne epoki. Sporo jest dzieł dawnych, ale również wiele eksponatów pochodzi od twórców z czasów bardziej nam współczesnych. Aby dokładnie i na spokojnie zwiedzić muzeum i wszystkie udostępnione do zwiedzania części, warto poświęcić na nie co najmniej kilka godzin. Muzeum Narodowe we Wrocławiu zachwyca nie tylko eksponatami, ale również wspaniałą architekturą budynku oraz aranżacją wnętrza. Monumentalne sale, przestronne hole i wspaniałe dekoracje wnętrza sprawiają, że tym bardziej można poznać niezwykły klimat i bliskość dawnej historii.

Plac Solny we Wrocławiu – film przedstawia Pal solny wraz z jego tajemnicami.

Kolejka linowa Polinka - Kolejka Polinka wozi ludzi między brzegami rzeki

Topacz muzeum motoryzacji

Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego – a w nim jedna z głównych atrakcji Aula Leopoldina

Opera Wrocławska

Muzeum sztuki nowoczesnej Wrocław – otwarte w 2016 roku

Ogród botaniczny we Wrocławiu

Sale konferencyjne we Wrocławiu

sale_konferencyjne_wroclaw

Jeśli w wyborze miejsca na konferencje kierujesz się rankingami to oferta, Qubus Hotel Wrocław, jest dla Ciebie. Obiekt był wielokrotnie nagradzany w serwisach TripAdvisor oraz Expedia. Centrum Konferencyjne oferuje przestrzenie idealne do organizacji nie tylko konferencji, ale także bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji czy rozmów rekrutacyjnych. W 2 klimatyzowanych salach, z ruchomymi dźwiękoszczelnymi ścianami, znajdzie się aż 80 miejsc dla gości, w zależności od ustawień krzeseł. Hotel przygotował dedykowaną ofertę noclegowa i śniadaniowa dla gości biznesowych.

Sale konferencyjne z noclegiem we Wrocławiu

konferencje_z_noclegiem_wrtoclaw

W okolicy Placu Solnego znajduje się Hotel Europeum. akcenty. Budynek hotelu powstał na bazie jednego z najbardziej awangardowych projektów we Wrocławiu. Do udgoodnień dla gości można zaliczyć dźwiękoszczelne okna, indywidualnie regulowaną klimatyzację, dostęp do szerokopasmowego oraz bezprzewodowego internetu, nowoczesną siłownię i saunę. Największa z 4 sal oferuje 70 miejsc w ustawianiu teatralnym. Dla gości z poza Wrocławia idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z 38 luksusowych, przestronnych pokoi. Na terenie Centrum konferencyjnego Europeum znajduje się parking podziemny.

Pełną ofertę konferencyjną z całego województwa Dolnośląskiego znajdziesz tutaj: Sale Konferencyjne Dolnośląskie. Wyboru można dokonać spośród 294 obiektów.

Jeśli szukasz czegoś z dala od miejskiego zgiełku czy smogu polecamy zapoznć się z ofertą 60 obiektów położonych w Karkonoszach. Lista dostępnych obiektów: Obiekty Konferencyjne w Karkonoszach

Dojazd do Wrocławia

Dojazd do Wrocławia możliwy jest najdłuższą autostradą w Polsce, autostradą A4, która łączy Zachód ze Wschodem. Rozwinięta siec trakcji kolejowej pozwala na szybki dojazd do różnych części kraju, bez korków i stresu, a stacja Wrocław Główny posiada też walory architektoniczne. Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika, międzynarodowy port lotniczy położony w odległości ok. 10 km na zachód od Centrum, zapewnia połączenia lotnicze z wieloma miastami Europy oraz loty krajowe.

samolot_wrc


Wrocław – ponad 120 sal na udaną konferencję

Wrocław jest bardzo atrakcyjnym miastem, które stale się rozwija. Położone jest ono w południowo - zachodniej Polsce, nad rzeką Odrą, na Nizinie Śląskiej, w województwie dolnośląskim. Dogodna lokalizacja i świetne połączenie z innymi większymi miastami w kraju sprawia, że Wrocław jest bardzo często odwiedzany nie tylko przez turystów, ale i przez większe i mniejsze firmy, które decydują się na organizację wybranego wydarzenia firmowego w tym niezwykłym miejscu. Zaplecze konferencyjne tego miasta jest naprawdę zachwycające. Nie brakuje tutaj obiektów małych, kameralnych, jak i widowiskowych, przestrzennych, dużych powierzchni, w których można zorganizować różnego rodzaju imprezy biznesowe. Wrocław uważany jest za jedno z najpiękniejszych, jak i najbardziej klimatycznych miast w Polsce. Dlatego tak wiele firm wybiera właśnie to miasto na miejsce spotkania swoich pracowników. Kilkadziesiąt obiektów z salami konferencyjnymi nieustannie dba o to, aby ich klienci byli zadowoleni z ich usług.

Małe i kameralne sale konferencyjne we Wrocławiu 


Małe i kameralne sale konferencyjne we Wrocławiu
Wrocław – miasto udanych konferencji
 sale konferencyjne we Wrocławiu
WrocławSzukając sali konferencyjnej we Wrocławiu, na początku należy określić ilość uczestników danego wydarzenia biznesowego. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w przypadku mniejszej grupy osób, warto poszukać klimatycznych, kameralnych obiektów, które oferują małe sale konferencyjne. Wybór takiej oferty będzie świetnym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli skupić się na uczestnikach - co więcej, będzie korzystniejsze finansowo, ponieważ nie będzie trzeba ponosić kosztów wynajęcia dużego pomieszczenia konferencyjnego. Wybór małych, kameralnych sal szkoleniowych we Wrocławiu jest bardzo duży. Jest wiele atrakcyjnych obiektów, które zachwycają nie tylko cenami i wnętrzami, ale i jakością świadczonych usług. Personel tych miejsc perfekcyjnie dba o komfort i wygodę klientów oraz stale czuwa nad prawidłowym przebiegiem każdego wydarzenia biznesowego, takiego jak seminarium. Do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych obiektów z małymi i kameralnymi salami konferencyjnymi we Wrocławiu zalicza się:

1.HP Park Plaza, ul. Bolesława Drobnera 11-13, 50-257 Wrocław, 6 sal konferencyjnych. 
2. Hotel Jester, Ul. Kowalska 63, 51-427 Wrocław, 2 sale konferencyjne. 
3. Hotel Patio, ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław, 3 sale konferencyjne. 
4. Hotel Duet, ul. Świętego Mikołaja 47, 50-127 Wrocław, 2 sale konferencyjne. 

Sale konferencyjne na powyżej 300 osób we Wrocławiu 


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób we Wrocławiu
Sale konferencyjn we Wrocławiu
 Wrocławiu
Sale konferencyjne w hotelach we WrocławiuWe Wrocławiu oprócz kameralnych przestrzeni konferencyjnych, dostępne są również sale mogące pomieścić ponad aż 300 osób. Ofert takich miejsc jest bardzo dużo - obiekty konkurują ze sobą tworząc atrakcyjne pakiety oraz oferując coraz to nowsze udogodnienia i rozwiązania techniczne. Praktycznie w większości takich pomieszczeń jest już dostępny bezprzewodowy Internet i mikrofon bezprzewodowy, a klimatyzacja stała już się niezbędnym minimum. Wśród wyposażenia sal konferencyjnych na ponad 300 uczestników nie brakuje też projektorów multimedialnych, podwieszanych ekranów, sufitowego profesjonalnego nagłośnienia z regulacją głośności, możliwości zaciemnienia sali, mównic, tablic suchościeralnych i interaktywnych, sterowania oświetleniem i ogrzewaniem, mobilnych ścianek z monitorami Led i wielu innych przyciągających uwagę urządzeń multimedialno – konferencyjnych. Wśród najchętniej wybieranych i najwyżej ocenianych hoteli z salami konferencyjnymi na powyżej 300 osób we Wrocławiu wyróżnia się:

1.Scandic, ul. Piłsudskiego 49/57 Wrocław, 10 sal konferencyjnych 
2. STARA GARBARNIA BANQUET PARK, Wielkopolska 72, 54-027 Wrocław, 8 sal konferencyjnych. 
3. DoubleTree by Hilton, Podwale 84, 50-414 Wrocław, 11 sal konferencyjnych. 
4. Q Hotel, Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław, 5 sal konferencyjnych. 

Sale konferencyjne na powyżej 500 osób we Wrocławiu 


Sale konferencyjne na powyżej 500 osób we Wrocławiu 
Wrocław – miasto udanych konferencji 
 konferencja
Sale we WrocławiuMoże się wydawać, że znalezienie sali konferencyjnej na powyżej 500 osób jest ciężkim zadaniem – ale wcale tak nie jest, zwłaszcza we Wrocławiu, który oferuje wiele interesujących obiektów, w których można zorganizować wydarzenie biznesowe dla tak dużej grupy uczestników. Ponadto te hotele zapewniają także możliwość rezerwacji noclegu w tym samym miejscu, w którym będzie odbywać się konferencja. Jest to ogromnym atutem, ponieważ organizacja noclegu dla tak dużej grupy osób mogłaby być skomplikowana. Dlatego, aby uchronić się przed rozbijaniem grupy na kilka mniejszych i wysyłanie każdej w inne miejsce, warto zdecydować się na jeden z najlepszych hoteli we Wrocławiu, który w swojej ofercie ma zarówno zaplecze konferencyjne, jak i noclegowe dla grup powyżej 500 osób. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy oraz wpłynie na komfort uczestników danego wydarzenia. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej wybieranych i najwyżej ocenianych obiektów z salami konferencyjnymi we Wrocławiu:
1. Hotel Śląsk, ul. Oporowska 60, 53-434 Wrocław, 6 sal konferencyjnych. 
2. Ibis Styles Wroclaw Centrum, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław, 12 sal konferencyjnych. 
3. Terminal Hotel, Rakietowa 33, 54-615 Wrocław, 5 sal konferencyjnych. 
4. Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław, 14 sal konferencyjnych. 

Sale konferencyjne w hotelach we Wrocławiu 

Wrocław jest bardzo popularnym miastem pod względem organizowania udanych konferencji biznesowych. Klienci są zachwyceni poziomem usług, jakie oferują im poszczególne obiekty. Ilość hoteli z zapleczem kongresowym stale się rozrasta. Wiąże się to z coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu miejsca. Firmy stale poszukują obiektów, w których mogliby nie tylko zorganizować konferencję na najwyższym poziomie, ale i umilić czas uczestników poza szkoleniami. Dlatego szukają hoteli, które posiadają w swojej ofercie wiele innych udogodnień. Nie chodzi tu o samą możliwość noclegu, ale i o ofertę relaksu oraz rekreacji. Organizatorzy wydarzeń biznesowych chcą łączyć konferencje z integracjami swoich pracowników. Hotele dysponujące świetnie wyposażonymi salami szkoleniowymi, ale i zapleczem SPA, fitness, barem, siłownią, wyśmienitą kuchnią czy też terenem zielonym z grillem lub ogniskiem przy obiekcie, są obecnie najchętniej poszukiwanymi. To właśnie takie obiekty znaleźć można tu we Wrocławiu.

Wrocław - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo