Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Nicolaus

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 43
Ilośc sal 44

Copernicus Toruń Hotel

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 315
Ilośc sal 700

Hotel Przystanek Toruń

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 150
Ilośc sal 200

Twierdza Toruń Fort IV

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 149
Ilośc sal 100

Toruń - 39 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Nicolaus
Toruń
Hotel Nicolaus

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne - dla 30 i 45 osób. To doskonałe miejsce na warsztaty czy szkolenia. Dodatkowo sale są dobrze wyposażone, jasne i przestronne. Warto także skorzystać z opcji bufetu kawowego i lunchu. Jedzenie tu jest na wysokim poziomie.

Lokalizacja

Ten hotel jest położony w samym centrum Torunia. Świetna lokalizacja sprzyja poznaniu lepiej tego miasta, a nie brakuje tu muzeów i zabytków. Sam dojazd tu z Trójmiasta zajmuje mniej niż dwie godziny. To doskonałe miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Centrum Konferencyjno-Kongresowe JORDANKI
Toruń
Centrum Konferencyjno-Kongresowe JORDANKI

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajdują się trzy sale modułowe, dzięki czemu można idealnie dopasować ich wielkość do potrzeb. Dzięki temu można otrzymać salę do 150 osób. Na bardziej kameralne spotkania przeznaczona są pojedyncze sale do 40 osób. Każda z nich jest dobrze wyposażona, a cały obiekt nowoczesne. To dobre miejsce do pracy.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja niedaleko Starego Miasta jest zdecydowanym atutem tego obiektu. Sam dojazd do Torunia to także nie problem, podróż z Gdańska zajmie tu mniej niż dwie godziny. Na miejscu jest przeznaczony dla gości spory parking. To dobre miejsce z uwagi na bliskość hoteli, knajp i wielu atrakcji.

Copernicus Toruń Hotel
Toruń
Copernicus Toruń Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Copernicus Toruń Hotel to miejsce dedykowane dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, którzy szukają idealnej przestrzeni do zorganizowania konferencji. Na terenie obiektu dostępnych jest ponad 800 m2 przestrzeni konferencyjnej, a dodatkowo w razie konieczności na zewnątrz można rozłożyć namiot o powierzchni 600 m2. Dzięki temu można w jednym momencie zorganizować wydarzenie nawet na 700 osób. Dostępne są również mniejsze sale, z których najbardziej kameralne oferują przestrzeń dla 14 osób. Każdy z klientów korzystający z oferty hotelu wybierze idealną przestrzeń konferencyjną dla siebie i będzie zachwycony współpracą z obiektem i korzystaniem z jego oferty. Wszystkie dostępne pomieszczenia są przy tym kompleksowo wyposażone i posiadają wszystko, co niezbędne do zorganizowania konferencji na najwyższym możliwym poziomie.

Lokalizacja

Na duży plus obiektu działa również jego lokalizacja. Hotel mieści się przy Bulwarze Filadelfijskim 11. Dzięki temu oferuje bardzo łatwy dostęp do terenów zielonych i pozwala na bardzo miłe spędzenie swojego czasu w komfortowych warunkach. Przestrzeń będzie tym samym w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich osób, które postanowią zorganizować konferencję w tym hotelu.

Hotel Przystanek Toruń
Toruń
Hotel Przystanek Toruń

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Przystanek to bez wątpienia miejsce z duszą na toruńskiej mapie hotelowej. Obiekt znajduje się w zabytkowym budynku i zachwyca swoją niezwykłą prezencją. Przy tym jest w pełni funkcjonalny i dla wszystkich gości udostępnia bardzo dużą przestrzeń konferencyjną. Dostępnych jest 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa oferuje miejsca nawet dla 160 osób. Najmniejsza to natomiast kameralna przestrzeń dla maksymalnie 12 osób. Tak wysokie zróżnicowanie sal konferencyjnych powoduje, że można z łatwością dopasować tę, która będzie odpowiadała idealnie potrzebom i oczekiwaniom stawianym przed tego rodzaju pomieszczeniem. Daje to gwarancję tego, że każda osoba będzie zachwycona skorzystaniem z oferty hotelu. Wszystkie sale są również kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny i zapewniają wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia szkolenia.

Lokalizacja

Hotel Przystanek zlokalizowany jest tuż obok Wisły w bliskiej lokalizacji peronów. Obiekt gwarantuje bardzo łatwy dojazd dla wszystkich gości i możliwość szybkiego przedostania się do centrum miasta. Dzięki temu stanowi rewelacyjny wybór i jak najbardziej warto się nim zainteresować.

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu
Toruń
Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu to znakomite miejsce, które pozwala na zorganizowanie konferencji dla dużej grupy osób. Obiekt oferuje dla gości aż 5 sal konferencyjnych, z których największe są przystosowane do pomieszczenia nawet 250 osób. Tak duża przestrzeń konferencyjna sprawia, że zorganizowanie sporego wydarzenia nie stanowi żadnego problemu i może przebiegać bardzo sprawnie. Każde z pomieszczeń dysponuje kompletnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do szybkiego Internetu. Personel obiektu w razie potrzeby świadczy także rzetelne wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia wydarzenia i gwarantują pełną obsługę wszystkich uczestników.

Lokalizacja

Obiekt mieści się w Toruniu przy ulicy Łokietka 3. Położenie nad Wisłą to gwarancja komfortowego wypoczynku i mnóstwo atrakcji. W hotelu dostępna jest bowiem wypożyczalnia sprzętu wodnego, a dodatkowo w pobliżu znajduje się wiele miejsc idealnych na spacery. Każdy z gości ma również zagwarantowany komfortowy dojazd do obiektu i darmowy parking.

Twierdza Toruń Fort IV
Toruń
Twierdza Toruń Fort IV

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się aż 7 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, każda z nich może być także salą bankietową. Mniejsze idealnie najadą się na kameralne szkolenia, z kolei większe do 100 osób to świetna przestrzeń na wykłady czy konferencje.

Lokalizacja

Fort IV jest położony w odległości zaledwie 5 km od centrum Torunia. Sam obiekt jest świetnym miejscem do zwiedzenia, pracy i wypoczynku. Warto będąc w Toruniu wybrać się na zwiedzanie samego miasta - zobaczyć zamek, Muzeum Dom Kopernika czy muzeum im. Tonne’go Halika. Jest tu ogrom możliwości do spędzenia czasu.

Hotel Eter
Toruń
Hotel Eter

Zaplecze konferencyjne obiektu

Ten hotel to świetne miejsce na mniejsze i kameralne spotkania i szkolenia. Są tu trzy same, jedna na ok. 12 osób i dwie na ok. 22 osoby. Osobne wejście z zewnątrz gwarantuje spokój podczas wydarzenia, nie będą go zakłócali inni uczestnicy czy goście. Same są nowocześnie przystosowane. 

Lokalizacja

Świetne położenie niedaleko Starego Miasta pozwala na lepsze poznanie tego miasta w wolnej chwili. Nie brakuje tu świetnych Muzeów i zabytków. Samo Stare Miasto jest uznawane za jedno z najpiękniejszych. Sam hotel to miejsce, gdzie każdy zazna relaksu. Dobry dojazd sprawia, że łatwo tu dojechać z pobliskiej Bydgoszczy czy nawet Gdańska.

Pałac Romantyczny
Toruń
Pałac Romantyczny

Zaplecze konferencyjne obiektów 

Pałac Romantyczny do dyspozycji gości oddaje aż 6 sal szkoleniowo-konferencyjnych, które są przygotowane do pomieszczenia dużej grupy osób. Największa sala posiada powierzchnię 160 m2 i umożliwia zorganizowanie wydarzenia nawet dla 200 osób. Sala przystosowana jest do organizowania dużych imprez. Najmniejsze sale oferują natomiast przestrzeń dla kilkunastu osób i sprawdzą się podczas bardzo kameralnych spotkań. Rzutniki, ekrany, mikrofony, nagłośnienie i wiele innych udogodnień to standardowe wyposażenie każdego z pomieszczeń. Dzięki temu można być pewnym, że organizowane wydarzenie będzie stało na najwyższym poziomie. Personel hotelu jest dodatkowo w stanie zagwarantować kompleksową obsługę cateringową obecnych na wydarzeniu.

Lokalizacja

Pałac Romantyczny jest w całości otoczony przez park o powierzchni 16 ha. Dzięki temu każdy z gości ma zagwarantowany spokój i możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku. Dodatkowo dostępnych jest w pobliżu wiele atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku i spędzania swojego czasu.

Filmar
Toruń
Filmar

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Jednym z największych atutów hotelu Filmar jest właśnie zaplecze konferencyjne. Olbrzymich rozmiarów przestrzeń szkoleniowo-konferencyjna umożliwia organizowanie wydarzeń nawet dla bardzo dużych grup osób. Największa dostępna w obiekcie sala jest przygotowana na pomieszczenie 550 osób w układzie kinowym. Najmniejsza w układzie kinowym umożliwia zorganizowanie spotkania dla 25 osób. Łącznie na terenie hotelu dostępnych jest 10 sal szkoleniowo-konferencyjnych, z których każda jest kompleksowo wyposażona w niezbędny do prowadzenia wydarzenia sprzęt. Nowoczesne urządzenia gwarantują wysoki komfort organizowania wydarzeń i pozwalają na zapewnienie dla obecnych najlepszych warunków do zdobywania wiedzy.

Lokalizacja

Zlokalizowany blisko centrum Hotel FIlmar to bardzo popularny wybór wśród gości biznesowych i bardzo ceniony przez nich obiekt. Hotel umożliwia łatwy i wygodny dojazd w różne regiony miasta, a jednocześnie gwarantuje najlepsze warunki pod organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Gen J Bema 73-89, Toruń

tel. 566650050

ul. Kraszewskiego 1/3, Toruń

tel. (56) 619-65-50

Gościniec Silver

ul. Słowicza 49, Toruń

tel. (0-56) 654-61-31, 668 602 302

KM BIURO COWORKINGOWE

Rynek Staromiejski 36-38, Toruń

tel. 662476493

Hotel Rondo

Wąbrzeźno, ul. Mikołaja z Ryńska 11a, Toruń

tel. 600 318 447

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o.

Sienkiewicza 8, Toruń

tel. 56 475 62 90

Hotel Gromada *** Toruń

ul. Żeglarska 10/14, Toruń

tel. (0-56) 622-60-60

Heban

ul. Małe Garbary 7, Toruń

tel. (0-56) 652-15-55

Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego

Przedzamcze 8, Toruń

tel. 564756292

Inkubator Exea Smart Space

ul. Włocławska 167, budynek C, G, Toruń

tel. 793 297 810

Hotel B&B

ul.Szumana 8, Toruń

tel. 56 621 81 00

Sale konferencyjne w okolicy Torunia

Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     60
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     180
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     134
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     124
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Toruniu

Oferta konferencyjna w Toruniu oraz w najbliższych okolicach miasta to 38 obiektów, ośrodków oraz hoteli, które są w stanie zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. Organizatorzy konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych mają wiec z czego wybierać i mogą mieć pewność, że wydarzenie na pewno będzie udane.

Leżący w województwie kujawsko-pomorskim Toruń to miejscowość o wyjątkowo bogatej historii, którą możemy tu spotkać na każdym kroku. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą więc w wolnym czasie spędzić czas aktywnie na zwiedzaniu i korzystaniu z toruńskich atrakcji. W mieście warto zwiedzić między innymi świetnie zachowany Zamek Krzyżacki, który pozwala na cofnięcie się w czasie do dalekiego średniowiecza. Ciekawym obiektem jest również Dom Kopernika oraz Muzeum Piernika, w którym odbywają się warsztaty pieczenia pierników i każdy zwiedzający może do woli próbować pysznych, tradycyjnych specjałów. W Toruniu warto również zobaczyć Muzeum Okręgowe znajdujące się w zabytkowym ratuszu oraz efektowną bazylikę katedralną św. Jana Chrzciciela.

Sale konferencyjne w Toruniu

 sala konferencyjna toruń


W ofercie sal konferencyjnych w Toruniu znajdziemy doskonale wyposażone, nowoczesne przestrzenie, które pozwalają na zorganizowanie każdego wydarzenia biznesowego. Warto zwrócić uwagę na ofertę Hotelu Przystanek Toruń, który posiada 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. W największej z nich można zorganizować wydarzenie na 160 osób. Centrum biznesowe w hotelu jest doskonale przygotowane do przyjęcia biznesowych gości. Wszystkie sale konferencyjne są dobrze wyposażone, klimatyzowane, mają świetne oświetlenie i nagłośnienie. Posiadają też na wyposażeniu nowoczesny sprzęt multimedialny, który jest niezbędny do zorganizowania wydarzenia na poziomie. W salach konferencyjnych znajdujących się w innych lokalizacjach również znajdziemy wyposażenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Sale konferencyjne z noclegiem w Toruniu

 sala konferencyjna toruń


W Toruniu organizatorzy konferencji bez problemu znajdą miejsca, w których można połączyć spotkania biznesowe z zakwaterowaniem uczestników w tym samym obiekcie. W Copernicus Toruń Hotel znajduje się aż 16 sal konferencyjnych. W największej można zorganizować konferencję lub event na 700 osób. Hotel posiada 315 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych apartamentach. Goście hotelowi mają możliwość korzystania między innymi z rozbudowanego centrum spa i wellness, w którym można zrelaksować się po konferencyjnych spotkaniach i szkoleniach. To miejsce wręcz idealne na zorganizowanie kilkudniowej konferencji, szkolenia czy firmowej imprezy integracyjnej.

Dojazd do Torunia

 komunikacja toruń


Toruń jest miastem świetnie skomunikowanym z innymi miastami w Polsce i nie tylko. Tuż obok miasta przebiega autostrada A1 biegnąca z północy kraju na południe Europy. W mieście funkcjonuje również rozbudowany węzeł kolejowy, można więc dojechać do Torunia z różnych regionów Polski. W znajdującej się niedaleko Torunia Bydgoszczy funkcjonuje natomiast Port Lotniczy, dzięki któremu do Torunia bez problemu dotrą osoby z różnych regionów świata.

Toruń - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy