img

Sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Toruniu

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w mieście Toruń zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdz ponad 150 obiektów konferencyjnych w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Toruniu:

 

1. Jordanki Sale Konferencyjne

Dane teleadresowe:
Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń
tel. 56 619 65 50
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Ilość miejsc noclegowych: 0
Dowiedz się więcej: Jordanki - Konferencje.

1. Jordanki Sale Konferencyjne
1. Jordanki Sale Konferencyjne

CKK Jordanki w Toruniu to idealny kompleks biurowo-konferencyjny z profesjonalnym zapleczem do organizacji wszelkich spotkań biznesowych. Przestrzeń konfekcyjną tworzą trzy przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Maja one możliwość łączenia, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń do organizacji profesjonalnych wydarzeń.

Największa sal mieści 90 osób. Jednak po połączeniu możemy zorganizować spotkanie na 150 osób. Pomieszczenia posiadają profesjonalne wyposażenie audiowizualne, multimedialne, nagłośnienie oraz klimatyzacje na cieplejsze dni. Każde z sal ma tez osobne wejście.

Goście mogą skorzystać z pomocy technicznej podczas spotkań oraz kompleksowej oferty cateringowej czy przerw kawowych. Miejsce to przyciąga wielu gości biznesowych dzięki profesjonalizmowi i wykwalifikowanym organizatorom wydarzeń biznesowych.

 

2. Hotel Mercure Toruń Centrum****

Dane teleadresowe:
ul. Kraszewskiego1/3, 87-100 Toruń
tel. 56 619 65 50
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 164
Dowiedz się więcej: Hotel Mercure Toruń - Konferencje.

2. Hotel Mercure Toruń Centrum****
2. Hotel Mercure Toruń Centrum****

Hotel Mercure w Toruniu to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Hotel posiada sześć w pełni wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych. Wszystkie posiadają: ekrany, flipchart, rzutniki multimedialne oraz szybki dostęp do Internetu.

Największa sala mieści 180 osób. Pomieszczenia są bardzo przestronne i komfortowe. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klientów wraz najwyższymi standardami usług. O wszystko dba fachowy personel, który służy pomocą podczas trwania każdego wydarzenia.

Hotel położony jest bardzo dogodnej lokalizacji zarówno dla osób przyjezdnych z dalszej części kraju jak i osób mieszkających w Toruniu. Łatwy dojazd, bliskość Starówki i centrum miasta sprawia, iż hotel chętnie odwiedza go wielu gości.

 

3. Hotel Polonia***

Dane teleadresowe:
ul. Plac Teatralny 5/87, 87-100 Toruń
tel. 56 657 18 00
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Ilość miejsc noclegowych: 90
Dowiedz się więcej: Hotel Polonia - Konferencje.

3. Hotel Polonia***
3. Hotel Polonia***

Hotel Polonia to definicja wysokiego standardu świadczonych usług hotelowych oraz fachowego i doświadczonego personelu. Niewątpliwym atutem jest również atrakcyjna lokalizacja, bowiem jest to obiekt położony w sercu toruńskiej Starówki. Hotel dysponuje również kameralną, lecz bardzo profesjonalną bazą konferencyjną, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom biznesowym.

W skład zaplecza konferencyjnego wchodzi Sala Roma o metrażu 180 m2, która w ustawieniu teatralnym zmieści nawet do 150 osób. Jest ona kompleksowo zaopatrzona w niezbędny do pracy sprzęt multimedialny, w tym m.in. ekran, flipchart, rzutnik oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Dodatkową przestrzenią, która świetnie sprawdzi się jako miejsce dla szkoleń jest sala restauracyjna. Jednorazowo może ona zmieścić do 60 uczestników spotkania biznesowego

Ponadto Hotel Polonia oferuje: usługę cateringową dla grup zorganizowanych, strzeżony parking, miejsca noclegowe czy szatnię. 

 

4. Hotel Meeting***

Dane teleadresowe:
ul. Generała Józefa Bema 73-89, 87-100 Toruń
tel. 56 665 00 50
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Ilość miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Hotel Meeting - konferencje.

4. Hotel Meeting***
4. Hotel Meeting***

Hotel Meeting jest to obiekt hotelowy przy jednej z najnowocześniejszych aren sportowych w Polsce i Europie – Hali sportowo-widowiskowej w Toruniu. Dzięki swojemu rozbudowanemu oraz niezwykle nowoczesnemu centrum konferencyjnemu, Hotel Meeting daje Państwu rozległy wachlarz możliwości organizacji wszelkiego rodzaju eventów biznesowych takich jak konferencje, szkolenia czy warsztaty. 

W swoim zasobie hotel posiada 7 przestronnych oraz wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, które na skutek zróżnicowanych powierzchni dopasują się do Państwa indywidualnych potrzeb. Spośród nich największą, samodzielną salą jest Sala Bankietowa o metrażu 130 m2. Powyższą przestrzeń można połączyć z salą prasową, stwarzając powierzchnię blisko 285 m2. Wszystkie sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone, zaś profesjonalna obsługa zadba o oczekiwany przebieg Państwa uroczystości.

Hotel Meeting dysponuje również komfortowym zapleczem noclegowym pod postacią 28 pokoi jedno-, dwu- i czteroosobowych. Do Państwa użytku oddaje się także: parking podziemny oraz parking zewnętrzny. 

 

5. Hotel Nicolaus****

Dane teleadresowe:
ul. Ducha Świętego 14-16, 87-100 Toruń
tel. 725 511 111
Największe sale konferencyjne: 150 osób
Ilość miejsc noclegowych: 37
Więcej informacji: Hotel Nicolaus - Konferencje.

5. Hotel Nicolaus****
5. Hotel Nicolaus****

Czterogwiazdkowy Hotel Nicolaus to butikowy hotel, który może poszczycić się nie tylko atrakcyjną lokalizacją w samym centrum Torunia, ale również niezwykle profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. 

Hotel dysponuje 3 salami konferencyjno-szkoleniowymi, dedykowanymi różnego rodzaju spotkaniom biznesowym. Mogą Państwo zorganizować w ich wnętrzach konferencje, kameralne szkolenia, prelekcje, a nawet kongresy dla większej publiczności. Największą salą, niełączącą się z pozostałymi jest Sala Bankietowa Star o powierzchni 117 m2. Pozostałe dostępne przestrzenie można swobodnie łączyć, tworząc metraż wynoszący prawie 220 m2, gdzie zmieści się blisko 150 uczestników spotkania biznesowego. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, dostęp do Internetu, odpowiednie nagłośnienie, flipchart oraz potrzebny do pracy sprzęt TV i audio. Na każdym etapie organizacji Państwa uroczystości biznesowej, nieodzowną pomocą służy personel hotelowy. 

Hotel Nicolaus dysponuje także: kompleksowym zapleczem rekreacyjnym pod postacią jacuzzi i sauny, możliwością wykupienia usługi cateringowej oraz 26 przytulnymi pokojami

 

6. Przystanek Toruń Hotel*** & Hostel

Dane teleadresowe:
ul. Chłopickiego 4, 87-100 Toruń
tel. 605 842 424
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Ilość miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Przystanek Toruń Hotel - Konferencje lub Przystanek Toruń - sale konferencyjne.

6. Przystanek Toruń Hotel*** & Hostel
6. Przystanek Toruń Hotel*** & Hostel

Przystanek Toruń Hotel & Hostel jest położony na obrzeżach słynnej, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, toruńskiej Starówki. Niemniej jednak nie tylko kusi on malowniczą lokalizacją, ale także zapleczem konferencyjnym. W jego skład wchodzi 7 sal dedykowanych eventom biznesowym o wyjątkowej przestronności. Największa sala to Sala Balowa, która w układzie bankietowym jest w stanie pomieścić nawet 160 osób. Ponadto dwie z siedmiu sal dysponują możliwością połączenia, tworząc przestrzeń blisko 140 m2. Każda z nich jest w pełni wyposażona multimedialnie, zapewniając Państwu komfort w przeprowadzaniu uroczystości.

W przypadku kilkudniowego eventu, odpoczynek zapewni Państwu baza noclegowa dysponująca 33 wygodnymi pokojami. Z kolei o wyżywienie zadba hotelowa restauracja, na którą składa się niepospolita różnorodność połączeń smakowych.

Dodatkowym udogodnieniem dla Państwa będzie również strzeżony parking hotelowy


Data publikacji: 10.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top