img

Sale konferencyjne dla ponad 200 osób w Toruniu

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w mieście Toruń zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdź ponad 150 obiektów konferencyjnych w kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Toruniu:

 

1. Pałac w Turznie****

Dane teleadresowe:
Ul. Toruńska 1, 87-148 Turzno
tel. 56 642 31 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 150
Dowiedz się więcej: Pałac w Turznie - Konferencje.

1. Pałac w Turznie****
1. Pałac w Turznie****

Pałac w Turznie mieści się niedaleko Torunia. Wybudowany w drugiej połowie XIX wieku. Jest tu piękna, malownicza okolica. 16-hektarowy park, w którym można miło spędzić czas i pooddychać świeżym powietrzem. Miejsce to stanowi doskonałe zaplecze do spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna tworzy sześć sal konferencyjnych. Sale posiadają ergonomiczny układ pomieszczeń i bardzo ładny wygląd. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzacje wraz z wentylacją.  Największa sal mieści 200 uczestników.

Wydarzenia odbywają się według najwyższych standardów usług. Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas każdego spotkania. Komfort, luksus i profesjonalizm sprawiają, ze każde ze spotkań zakończone jest sukcesem.

 

2. MCSM

Dane teleadresowe:
Ul. Łokietka 3, 87-100 Toruń
tel. 530 854 952
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 96
Dowiedz się więcej: MCSM - Konferencje.

2. MCSM
2. MCSM

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Znajduje się tu pięć przestronnych sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna mieści 250 osób. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, w którego skład wchodzą: ekrany do wyświetlania prezentacji, ekrany, flipcharty, tablice suchościeralna, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja idealnie sprawdzająca się podczas cieplejszych dni. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Podczas każdego wydarzenia goście mogą skorzystać z przerwy kawowej oraz lunch, na które zaprasza Restauracja Młyn Smaków.

Atutem obiektu jest jego lokalizacja w sąsiedztwie ruchliwej arterii, w centrum Torunia idealnie nadającej się do odwiedzin przez wielu gości biznesowych.

 

3. Dwór Artusa

Dane teleadresowe:
Rynek Staromiejski 6, 87-100 Toruń
tel. +48 56 655 49 39
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Dowiedz się więcej: Dwór Artusa - Konferencje.

3. Dwór Artusa
3. Dwór Artusa

Centrum Kultury Dwór Artusa mieści się przy samym rynku w Toruniu, tworząc niesamowitą oprawę każdego wydarzenia. Obiekt z pewnością wpisze się w Państwa biznesowe oczekiwania, bowiem w swoim zasobie posiada 5 sal konferencyjnych, które w zależności od powierzchni jaką dysponują zmieszczą od 30 do 350 uczestników spotkania.

Największą salą jest Sala Wielka przeznaczona do organizacji dużych eventów, gdyż jednorazowo pomieści nawet 350 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie z nich dysponują niezbędnym sprzętem multimedialnym, w tym znajdą Państwo m.in. ekrany, projektory, specjalistyczne oświetlenie, dostęp do bezprzewodowego Internetu, monitory plazmowe oraz system liniowo wyrównany Nexo wraz z mikrofonami bezprzewodowymi.

Hotel posiada również bardzo przytulną kawiarnię, która doskonale sprawdzi się jako miejsce na przerwę kawową lub lekki lunch. Dzięki temu wszystkiemu Dwór Artusa jest niezwykle atrakcyjnym miejscem na biznesowej mapie Torunia dla zorganizowania w nim klimatycznego spotkania na najwyższym poziomie. 

 

4. Arena Toruń

Dane teleadresowe:
ul. Gen. J. Bema 73-89, 87-100 Toruń
tel. 56 665 00 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: - 
Zorganizuj konferencję w Arenie Toruń.

4. Arena Toruń
4. Arena Toruń

Arena Toruń to nie tylko niezwykle profesjonalna arena wydarzeń, ale również zaplecze konferencyjne i przestrzeń dla biznesu. Obiekt do Państwa dyspozycji oddaje 8 sal konferencyjnych, które są bardzo zróżnicowane metrażowo, tym samym otwierając się na wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego też przestrzeń została stworzona w taki sposób, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług.

Spośród wszystkich dostępnych, największymi przestrzeniami o takiej samej powierzchni, są Sala konferencyjna duża oraz Sala prasowo-bankietowa. Jednorazowo są one w stanie zapewnić miejsce blisko 250 osobom. Wszystkie pomieszczenia biznesowe są klimatyzowane oraz odpowiednio zaopatrzone w niezbędny do komfortowej pracy nowoczesny sprzęt multimedialny.

Oprócz kompleksowej przestrzeni dedykowanej biznesowi, Arena Toruń oferuje również płatny parking podziemny oraz możliwość skorzystania z baru PIĄTKA! który podczas większych eventów zapewni Państwu ciepły posiłek.  

 

5. Hotel Filmar

Dane teleadresowe:
ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń 
tel. +48 56 66 94 800
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Hotel Filmar - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Filmar.

5. Hotel Filmar
5. Hotel Filmar

Hotel Filmar jest największym obiektem hotelowo - konferencyjnym w Toruniu, gdzie stawia się na pełen profesjonalizm realizowanych usług. Cechuje go również atrakcyjna lokalizacja, gdyż jest to miejsce położone w samym centrum miasta. 

W obiekcie są dostępne 10 sal konferencyjnych, przy czym praktycznie wszystkie z nich można połączyć w jedną całość, tworząc powierzchnię 550 m2 dla 550 osób. Z kolei samodzielną salą, która dysponuje największym metrażem jest Sala Kujawska o powierzchni 174 m2, gdzie jednorazowo będzie można zorganizować uroczystość na 180 uczestników. Na wyposażenie sal składają się, m.in. ekrany, projektory multimedialne, rzutniki, flipcharty czy odpowiednie nagłośnienie.

Dodatkowo Hotel Filmar w swoim zasobie posiada gustownie urządzoną restaurację ze 160 miejscami siedzącymi oraz klimatycznym lobby barem dla max. 39 osób. Ponadto obiekt słynie z wielu możliwości rekreacyjnych, np. dostępu do siłowni, sauny, jacuzzi czy bilardu. Jest to obiekt, który nie tylko uczyni Państwa konferencję niezapomnianą, ale zapewni kompleksową rozrywkę dla każdego uczestnika po spotkaniu. 

 

6. Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

Dane teleadresowe:
Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń
tel. 56 611 86 75
Największa sala konferencyjna: 1160 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: CKK Jordanki - sale konferencyjne lub Konferencje w CKK Jordanki.

6. Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki
6. Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to niemal 22 000 m2 doskonale zagospodarowanej przestrzeni dedykowanej biznesowi, w samym sercu Torunia blisko urokliwego starego miasta. Na terenie centrum dostępnych jest aż 6 sal konferencyjno-kongresowych, z czego 5 dzięki swojej modułowości daje możliwości tworzenia nawet najbardziej śmiałych wydarzeń. Największą metrażowo przestrzenią jest Sala Koncertowa, która zapewnia miejsca siedzące dla ponad 880 uczestników uroczystości.

Wszystkie pomieszczenia są kompleksowo wyposażone w niezbędny do poprowadzenia konferencji, sprzęt multimedialny i audiowizualny, tj. ekrany, projektory czy szybkie łącze internetowe. Warto dodać, że bez względu na powierzchnię – każda sala dysponuje nienaganną akustyką, która zapewnia komfort dla słuchaczy.

Ponadto Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki posiada: nowoczesną restaurację PIKADO z rozbudowanym menu, profesjonalny press room, studio nagrań oraz podziemny parking dla aż 185 samochodów.


Data publikacji: 10.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top