Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Best Western Plus Hotel ...

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 150

Hotel Wileński ***

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 50
Ilośc sal 155

Omega Hotel***

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 220
Ilośc sal 580

Hotel na Skarpie

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 147
Ilośc sal 70

Olsztyn - 18 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town

Zaplecze konferencyjne obiektu

Best Western Hotel wyróżnia się także jako miejsce gdzie zorganizujesz konferencję, sympozjum czy szkolenie  na najwyższym poziomie. Oferujemy 4 sale konferencyjne, komfortowe, wielofunkcyjne, są one klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, mają możliwość zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart. Zróżnicowana powierzchnia naszych sal pozwala na pomieszczenie od 10 do 150 osób. Do sal przylega eleganckie i wygodne foyer, zapewniamy lunche i przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Best Western znajduje się w samym centrum Olsztyna niedaleko Starego Miasta co sprawia iż jest miejscem idealnym dla spotkań biznesowych i wypadów turystycznych.

Hotel Wileński ***
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Hotel Wileński ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Wileński*** oferuje 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych urządzonych w doskonałym stylu. Najmniejsza, kameralna pomieści 30 osób, zaś największa 155. Każda z nich posiada na stanie doskonałej jakości sprzęt konferencyjny: rzutnik, ekran, Internet oraz sprzęt nagłaśniający.

Lokalizacja

Obiekt hotelowy znajduje się przy ulicy Ryszarda Knosały w Olsztynie, w samym centrum miasta. Zaledwie 15 minut piechotą znajduje się Dworzec Kolejowy Zachód, w pobliżu są również drogi szybkiego ruchu.

Omega Hotel***
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Omega Hotel***

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Omega Hotel to obiekt dysponujący pokaźnym zapleczem konferencyjnym, które jest przystosowane do pomieszczenia bardzo dużej grupy osób. Hotel oddaje do dyspozycji aż 7 sal konferencyjnych, których łączna powierzchnia wynosi 950 mkw. Sale pozwalają na organizowanie wydarzeń dla grup od 12 do nawet 580 osób. Dzięki temu za każdym razem można znaleźć odpowiednie pod zorganizowanie konkretnego wydarzenia pomieszczenie, które będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania gości. W razie potrzeby można również liczyć na wsparcie personelu, który pomoże w przygotowaniu sali i w odpowiednim ustawieniu wszystkich miejsc siedzących. Wsparcie na każdym etapie organizacji konferencji umożliwia zorganizowanie wydarzenia, które będzie stało na najwyższym poziomie i które każdy z gości będzie mógł wspominać przez bardzo długi czas.

Lokalizacja

Mieszący się w Olsztynie Hotel Omega posiada znakomitą lokalizację. Położony jest nad jeziorem Ukiel i znajduje się zaledwie 2 km od centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu odpowiada potrzebom większości osób, które zdecydują się na skorzystanie z obiektu i wszystkich oferowanych przez ten atrakcji. Można być niezwykle szczęśliwym z wybrania oferty tego właśnie hotelu dla siebie.

Hotel na Skarpie
Olsztyn
Hotel na Skarpie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel na Skarpie ma również w swojej ofercie propozycje dla organizatorów szkoleń, konferencji, sympozjów. Przygotowaliśmy 2 sale konferencyjne o najwyższym standardzie i komforcie, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dowolność ustawienia stołów pozwala na pomieszczenie od 8 do 70 osób. Mamy także specjalny business room gdzie przygotujemy spotkanie dla mniejszego grona uczestników. Nasz doświadczony zespół zadba o profesjonalny przebieg każdego wydarzenia. Zapewniamy catering i przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel na Skarpie znajduje się w nowoczesnym budynku, zaledwie 10-minutowy spacer dzieli nas od centrum miasta, nasza lokalizacja sprzyja spotkaniom  biznesowym i wyprawom turystycznym.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM
Olsztyn
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Zaplecze konferencyjne obiektu

Centrum- Konferencyjno- Szkoleniowe dzięki swojej wielofunkcyjności komfortowi i nowoczesności zorganizuje duże prelekcje, kongresy a także wykłady i seminaria. Oddajemy do dyspozycji organizatorów  3 sale konferencyjne, największa pomieścić może do 500 gości a dwie mniejsze do 160, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audiowizualny, mają możliwość zaciemnienia okien. Nasze wszystkie sale mają wygodne krzesła z pulpitami do pisania. Zapewniamy ciepłe posiłki, przygotujemy przerwy kawowe z przekąskami. Nasi pracownicy służą pomocą i wsparciem.

Lokalizacja

Centrum-Konferencyjno- Szkoleniowe mieści się zaledwie 3,5 km od centrum miasta a 30 min od Dworca, istotnym jest dla nas rekreacja na świeżym powietrzu czemu sprzyja nasze położenie.

Hotel HP Park
Olsztyn
Hotel HP Park

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel HP Park posiada 8 przestronnych sal konferencyjnych, które w zależności od ustawienia mogą pomieścić nawet 300 osób. Każde pomieszczenie posiada doskonałej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

Lokalizacja

Obiekt hotelowy posiada własny parking, znajduje się w Olsztynie przy ulicy Warszawskiej. Zaledwie 4 km od Dworca PKP Olsztyn Zachodni. Nieopodal jest również Lokalny Port Lotniczy – ok. 7 km. Nieopodal przebiega droga szybkiego ruchu, która ułatwia gościom dojazd do obiektu z różnych stron kraju.

Warmiński Hotel & Conference
Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference

Zaplecze konferencyjne obiektu

Warmiński Hotel & Conference ceniony jest za bogate zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji klientów biznesowych jest aż 8 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal. Wynająć można między innymi: Salę Bankietową o powierzchni 400 m² dla 350 osób, Salę Dębową A o powierzchni 125 m² dla 130 osób, Salę Brzozową o powierzchni 40 m² dla 40 osób, Salę Sosnową o powierzchni 40 m² dla 40 osób, a także Salę Klonową o powierzchni 40 m² dla 40 osób. Obiekt oferuje również: dostęp do światła dziennego i bezprzewodowy Internet, mównice, ekrany LCD i odtwarzacze.

Lokalizacja

Warmiński Hotel & Conference znajduje się w samym centrum Olsztyna, przy ulicy Kołobrzeskiej 1. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która umożliwia szybkie dotarcie do różnych punktów w tym mieście, na przykład na Starówkę czy na dworzec kolejowy.

Villa Pallas
Olsztyn
Villa Pallas

Zaplecze konferencyjne obiektu
Hotel Villa Pallas w Olsztynie w swojej ofercie posiada 3 sale konferencyjne. Każde pomieszczenie wyposażone jest w niezbędny sprzęt audio – multimedialny, taki jak na przykład projektor i ekran, flipchart, tablice, nagłośnienie czy telewizor. Klienci biznesowi wynająć mogą Salę Bankietową, która w ustawieniu teatralnym może pomieścić 20 osób. Dostępna jest także Sala Klubowa, która przygotowana została na 60 gości. Największa sala – Sala Konferencyjna przeznaczona jest dla 120 uczestników. Hotel Villa Pallas oferuje również usługi streamingowe.


Lokalizacja
Hotel Villa Pallas znajduje się w samym centrum Olsztyna, przy ulicy Żołnierskiej 4. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która umożliwia szybki dojazd w różne miejsca tego miasta. Nieopodal obiektu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

KOSZARY FUNKA
Olsztyn
KOSZARY FUNKA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Koszary Funka to znakomite miejsce pod organizację konferencji czy szkolenia. Obiekt przeznaczony jest głównie dla tych organizatorów, którzy chcą, aby ich wydarzenia pozostały w pamięci uczestników na bardzo długi czas i były przez nich bardzo pozytywnie wspominane. Pod organizację wydarzeń przygotowanych zostało aż 9 sal konferencyjnych. Posiadają one różną wielkość i umożliwiają różne rozłożenie miejsc siedzących. W hotelu możliwe jest organizowanie wydarzeń dla kilkudziesięciu osób i pełne dostosowanie obiektu pod konkretne potrzeby. Każda sala jest wyposażona w kompletny sprzęt potrzeby podczas prowadzenia konferencji, co wpływa na większe zadowolenie z organizacji wydarzenia. Również personel obiektu w razie konieczności służy pomocą i jest w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia w wielu zadaniach.

Lokalizacja

Hotel mieści się zaledwie 2 km od centrum Olsztyna. Tuż obok obiektu znajduje się Wodne Centrum-Sportowe Aquasfera, organizator spływów kajakowych czy klub jeździecki. Dzięki temu korzystający z oferty hotelu z pewnością będą nim zachwyceni i będą mieli możliwość skorzystania z wielu interesujących atrakcji, które pozwolą na przyjemne spędzenie swojego czasu.

Pirat Hotel & Spa

ul. Bałtycka 95, Olsztyn

tel. (0-89) 523-90-85

Przystań Hotel & SPA

ul. Żeglarska 4, Olsztyn

tel.

Manor Hotel

ul. Kanarkowa 47, Olsztyn

tel. (89) 524 17 00, 886 115 089

Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej

Okopowa 25, Olsztyn

tel. 89 534 07 80

Hotel - Restauracja Tawerna Pirat

ul. Bałtycka 95, Olsztyn

tel. (0-89) 523-90-85

Hotel Dyplomat

ul.Dąbrowszczaków 28, Olsztyn

tel. (89) 512 41 41

ERANOVA

ul. Obrońców Tobruku 3, Olsztyn

tel. 885 81 81 85

YachtClub Tiffi

ul. Żeglarska 7, Olsztyn

tel. 89 651 97 97

Sale konferencyjne w okolicy Olsztyna

img      2
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     112
Miejsc
noclegowych

img      6
sal
konferencyjnych
img     60
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     90
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     86
Miejsc
noclegowych

img      3
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Olsztynie

Olsztyn – stolica województwa warmińsko – mazurskiego, to wymarzone miejsce turystyczne, jeziora, lasy, rzeka oraz 650 letnia historia miasta sprawia, że jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w regionie. Jak przystało na mazurską okolicę, miasto posiada w swoim obrębie jeziora, a dokładnie 16, dlatego często Olsztyn nazywany jest „Miastem 16 jezior”. Największe z jezior - Ukiel, zostało zagospodarowane z dużą myślą o turystach, dlatego w okolicy jeziora możemy znaleźć trzy ośrodki Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Ukiel”, gdzie znajdziemy ciekawe trasy rowerowe i piesze, wypożyczalnie sprzętu wodnego, które oferują ponad 200 różnorodnych jednostek oraz kąpieliska miejskie. Wśród zabytków architektonicznych największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście Zamek Kapituły Warmińskiej. Ta gotycka budowla powstała w 1348 roku i pełnił funkcje skarbca jak i obronne. Zamek wielokrotnie zmieniał właścicieli między Zakonem i Polakami, a przez kilka lat jego obroną dowodził Mikołaj Kopernik. Warto też poznać bliżej olsztyński Rynek, okalany pięknymi kamienicami i zabytkowymi budowlami. Planetarium, część wałów obronnych z Brama Wysoką – to godne uwagi perły architektury. Olsztyn jest gospodarzem wielu imprez kulturalnych, takich jak Olsztyńskie Noce Bluesowe, Olsztyn Green Festival czy popularne Spotkania Teatralne i Warmińskie jarmarki. Jednak najsłynniejsza jest chyba Kortowiada – to jedno z największych wydarzeń studenckich w kraju, te specyficzne Juwenalia gromadzą nie tylko olsztyńskich studentów, a na scenie goszczą znane gwiazdy muzyki. Ciekawostką jest również las miejski, który jest częścią największego w Europie kompleksu leśnego o powierzchni przekraczającej 1300 hektarów. Jeśli chodzi o lasy i ich niezwykłość, to koniecznie trzeba odwiedzić oddalone o 4km od Olsztyna Kudypy, gdzie jeszcze przed wojną założono arboretum – czyli specyficzny ogród dendrologiczny, gdzie możemy zobaczyć niespotykane gatunki drzew. W niedalekiej okolicy miasta można też odwiedzić sanktuarium Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej, do którego pielgrzymuje co roku ponad milion wiernych. Rekreacyjne wycieczki można połączyć z edukacją podczas spacerów po Parku Uzdrowiskowym Doliny Symsarny, gdzie znajdziemy urządzenia sensoryczne, uzdrowiskowe, ławki, zadaszone wiaty i miejsca wypoczynkowe. W niedalekim sąsiedztwie można również znaleźć Zamek Biskupi w Lidzbarku Warmińskim, który podobnie jak olsztyński zamek, również gościł Mikołaja Kopernika. Warto tez odwiedzić pobliskie Naterki, gdzie w Skansenie Maszyn Rolniczych, oprócz zabytkowych maszyn można zobaczyć największą na świecie kolekcje kieratów końskich – wpisaną do słynnej Księgi Rekordów Guinnessa.


Omega Hotel*** (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba sal konferencyjnych: 12 sale
Liczba miejsc noclegowych: 200 osób

zdjecie


Omega Hotel*** proponuje Państwu wybór jednego z naszych 96 pokoi Standard, Superior lub przestronnych Apartamentów, nowoczesne umeblowanie i liczne udogodnienia, zapewnią wypoczynek w komfortowych warunkach, większość pokoi zapewnia wspaniały widok na jezioro. Dla Gości planujących organizację spotkań firmowych i szkoleń stworzyliśmy nowocześnie wyposażone centrum biznesowe. Sale konferencyjne, którymi dysponuje hotel, to 7 niezależnych pomieszczeń. Dzięki możliwościom swobodnego łączenia i dzielenia sąsiadujących sal, możemy otrzymać 12 osobnych przestrzeni szkoleniowo – biznesowych o całkowitej powierzchni 950m2. Hotelowa Restauracja zaprasza na pyszne dania kuchni mazurskiej, staropolskie przysmaki i elementy kuchni międzynarodowej, w sezonie działa również Chata Grillowa, zachęcająca do imprez plenerowych. Bankiety i biesiady rodzinne organizowane w Restauracji mogą pomieścić nawet 300 Gości. Bezpośrednie sąsiedztwo strzeżonych kąpielisk, wypożyczalnia sprzętu wodnego, liczne ścieżki rowerowe i biegowe zapewnią Państwu rozrywkę i aktywny wypoczynek na Mazurach.


Koszary Funka (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 45 osób
Liczba sal konferencyjnych: 9 sal

zdjecie


Koszary Funka, to zabytkowy budynek, którego historia sięga XIX wieku, a obecnie stanowi doskonałą propozycję dla ludzi świata biznesu, firm i grup pracowniczych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne, sprawiają, że możemy zorganizować każdego rodzaju spotkanie, szkolenie czy kongres. Nasze sale szkoleniowo – konferencyjne mogą być miejscem wydarzeń przeznaczonych dla 45 osób, a ekskluzywne gabinety i biura, to doskonała propozycja dla spotkań biznesowych i negocjacji. Prowadzący działalność gospodarczą i małe firmy bez stałego lokum, mogą u nas przeprowadzać spotkania, kursy, eventy lub wynająć przestrzeń biurową. Nasz zaawansowany technologicznie sprzęt teleinformatyczny pozwoli między innymi na organizację szkoleń online, co cieszy się dużą popularnością. Restauracja Koszarów Funka, to ulubione miejsce spotkań zarówno pracowników jak i mieszkańców miasta, podczas konferencji i spotkań oferujemy przerwy kawowe, biznes lunche, lub bankiet zorganizowany w Koszarowej Jadalni lub Sali Bankietowej.ERANOVA Miejsce Kreatywnej Aktywności (warmińsko-mazurskie)
Adres: Al. Obrońców Tobruku 3, 10-092 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10 sal

zdjecie


ERANOVA Miejsce Kreatywnej Aktywności, to wymarzona propozycja dla organizatorów targów, kongresów, szkoleń czy imprez firmowych i integracyjnych. Oferowane przez nas sale szkoleniowo – konferencyjne, to klimatyzowane pomieszczenia, wyposażone w liczne udogodnienia w postaci rzutników multimedialnych, ekranów, profesjonalnego systemu nagłośnienia, bezprzewodowych mikrofonów, flipchartów i niezbędnych akcesoriów biurowych. Dysponujemy 10 salami o łącznej powierzchni 1160m2, które mogą być łączone i dzielone według preferencji organizatorów. Podczas przebiegu spotkania proponujemy pomoc i obsługę techniczną oraz pełne zaplecze gastronomiczne. Nasza restauracja zapewnia doskonałe przekąski, bufetowe lunche biznesowe oraz pełne dania obiadowe, a nasza sala bankietowa może być miejscem organizacji bankietów i biesiad rodzinnych dla 300 zaproszonych uczestników wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z ofert spotkań integracyjnych, które mogą odbywać się według tematycznych zabaw okraszonych wspaniałym menu dostosowanym do charakteru spotkania.


Przystań Hotel & SPA (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Żeglarska 3, 10-160 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10 sal
Liczba miejsc noclegowych: 180 osób

zdjecie


Przystań Hotel & SPA, położony nad samym brzegiem jeziora Ukiel, to doskonałe miejsce wypoczynku i nowoczesne centrum biznesowe w jednym. Ekskluzywne pokoje dwuosobowe, Superior i Apartamenty zapewnią miejsca noclegowe dla 180 osób. Większość pokoi wyposażono w tarasy i okna z widokiem na jezioro, a liczne udogodnienia pozwolą zrelaksować się cię lub popracować w wyśmienitych warunkach. Dla Gości biznesowych i firm przygotowaliśmy kompleksowo wyposażone sale szkoleniowo – konferencyjne, które pozwolą zorganizować duże kongresy i eventy dla 300 osób, lub mniejsze, kameralne spotkania z kontrahentami. Oferujemy Państwu 10 pomieszczeń, które dzięki łączeniu mogą stworzyć miejsce spotkań dal 500 osób o powierzchni 468m2. Restauracje Port i Przystań zapewnią wspaniałą kuchnie azjatycką, europejskie dania oraz połączenie rodzimych potraw z regionalnym smakiem, a sale balowe mogą organizować biesiady nawet dla 300 Gości. Basen z widokiem na jezioro, hydromasaże, sauny i zabiegi SPA, pozwolą zrelaksować ciało i ducha po intensywnie spędzonym dniu.


ABER Business Center - Sale konferencyjne (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale

zdjecie


ABER Business Center oferuje przedstawicielom firm, prowadzącym działalność gospodarczą i osobom prywatnym możliwość skorzystania z przestrzeni biurowych i sal konferencyjnych. Dogodna lokalizacja budynku, strzeżony parking oraz dedykowana pomoc podczas organizacji każdego rodzaju spotkania oraz elastyczna umowa i indywidualne podejście do klienta sprawia, że jesteśmy chętnie wybierani na organizatora spotkań nie tylko firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale szkoleniowo – konferencyjne: Sala London – przewidziana dla 30 uczestników, sprawdza się doskonale podczas kameralnych spotkań biznesowych i zarządów firm oraz Sala Paris –oferująca 60m2, która w ustawieniu teatralnym może pomieścić 50 uczestników wydarzenia, najchętniej wybierana jest podczas konferencji, szkoleń i kursów. Oprócz wyposażenia konferencyjnego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc techniczną oraz dedykowanego opiekuna podczas całego przebiegu spotkania, a także zająć się oprawą gastronomiczną w postaci przekąsek bufetowych, podawanych podczas przerw kawowych, bądź wystawnego bankietu.


Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM (warmińsko-mazurskie)
Adres: B. Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3 sale

zdjecie


Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego powstało w 2004 roku i oferuje Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań oraz kompleksowe wyposażenie, pozwalające przeprowadzić każdego rodzaju szkolenie, sympozjum czy konferencję. Nasze Centrum zbudowane jest z 3 sal, największa sala szkoleniowo – konferencyjna, to Sala Kongresowa z pełną infrastrukturą, która może pomieścić 550 osób – doskonały wybór podczas dużych wydarzeń, miękkie fotele i nowoczesny sprzęt audiowizualny, pozwala na organizację nie tylko spotkań służbowych, ale również artystycznych. Pozostałe 2 sale to Sale Karmazynowa i Błękitna, które zostały wyposażone w stoliki z pulpitami do wygodnego wykonywania notatek – idealne pomieszczenia do przeprowadzania szkoleń, wykładów i paneli dyskusyjnych, sale są klimatyzowane i przewidziane na organizację spotkań dla 160 zaproszonych uczestników przy układzie teatralnym pomieszczeń. Możemy Państwu zapewnić usługi cateringowe podczas przeprowadzanych spotkań oraz udostępnić osobną salę gastronomiczną.


Cowork Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Kajki3/1, 10-546 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 14 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale

zdjecie


Cowork Olsztyn oferuje Państwu rozwiązania związane z coworkingiem dla małych firm i przedstawicieli biznesu. Oferujemy przestrzenie biurowe, gabinety i miejsce spotkań konferencyjnych. Zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą bez stałego lokum, organizatorów rozmów rekrutacyjnych, szkoleń, kursów i kongresów. Zapewniamy umeblowane biura, dostęp do Internetu, niezbędne urządzenia i zaplecze gastronomiczne, wszystko co jest niezbędne do pracy i organizacji wydarzeń biznesowych. Nasza sala konferencyjna została przystosowana do przyjęcia 14 osób i gwarantuje dostęp do interaktywnej tablicy, 6 laptopów, 48 calowego ekranu, flipchart, bezprzewodowego Internetu, odtwarzacza CD oraz usług profesjonalnego sekretariatu. Dostępne są również sale spotkań biznesowych z wygodnym i ekskluzywnym umeblowaniem, doskonałe do kameralnych spotkań i dyskretnych negocjacji handlowych. Zaplecze kuchenne pozwala zorganizować przerwy kawowe z poczęstunkiem i bankiety podsumowujące owocne spotkania z kontrahentami.


Hotel Pirat & SPA (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Bałtycka 95, 10-180 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale
Liczba miejsc noclegowych: 70 osób

zdjecie


Hotel Pirat & SPA, położony nad brzegiem jeziora Ukiel, wśród zieleni okolicznych lasów, oferuje Państwu wygodnie umeblowane i komfortowe pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Przestronne pomieszczenia i wspaniały widok na jezioro, sprawiają, że jesteśmy wymarzonym miejscem wypoczynku i spotkań biznesowych, zapewniając 110 miejsc noclegowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firmowych, stworzyliśmy dla Państwa dwie sale szkoleniowo – konferencyjne, Sala Kolumnowa o powierzchni 190m2 i mniejsza Sala Szkoleniowa, oferująca 160m2 powierzchni. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny. Restauracja Nie Lada Ryba, to chluba naszego hotelu, zapewnia doskonałe dania rybne, mięsne i wegetariańskie oraz autorskie potrawy Magdy Gessler, zachęcamy również do zapoznania się z ofertą domowych produktów garmażerki „Na Górce” oraz do plenerowych spotkań przy Chacie Grillowej. Kryty basen, siłownia i solarium oraz Wyspa Relaksu z gabinetami SPA, zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie, zarówno dla ciała jak i ducha.


Hotel Dyplomat**** (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3 sale
Liczba miejsc noclegowych: 51 osób

zdjecie


Hotel Dyplomat****, to pierwszy w Olsztynie hotel oferujący czterogwiazdkowy standard, możemy zaproponować Państwu 25 luksusowych pokoi jedno i dwuosobowych oraz 3 przestronne Apartamenty reprezentujące styl francuski, rosyjski i angielski. Komfort wypoczynku oraz liczne udogodnienia zapewniają doskonałe warunki wypoczynku oraz pracy dla osób podróżujących służbowo. Dla Gości biznesowych przeznaczyliśmy 3 sale, w których w zależności od potrzeb można przeprowadzić szkolenie, kongres czy spotkanie firmowe. Największa sala konferencyjna może pomieścić 100 osób, mniejsza przeznaczona jest dla 30 uczestników, a gabinet spotkań biznesowych przeznaczono dla 25 uczestników. Hotelowa restauracja oferuje salę bankietową dla 100 Gości, część dzienną i śniadaniową, a menu Restauracji Olsztyńskiej zachwyci nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, bogate śniadania, wystawne obiady i pyszne kolacje można spożyć na letnim tarasie. Zachęcamy do organizacji spotkań integracyjnych z zajęciami outdoorowymi oraz zabiegi SPA z rytuałami odnowy biologicznej.


Hotel HP Park (warmińsko-mazurskie)
Adres: ul. Warszawska 119, 10-701 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba sal konferencyjnych: 1 sala
Liczba miejsc noclegowych: 200 osoby

zdjecie


Hotel HP Park w Olsztynie oferują Gościom 99 pokoi Standard i Superior dla jednej lub dwóch osób. Wysoki ej klasy wnętrza, nowoczesne umeblowanie i liczne udogodnienia zapewniają wspaniałe miejsca noclegowe dla 200 osób. Dla osób zainteresowanych organizacją spotkań biznesowych i konferencji na Mazurach stworzyliśmy centrum biznesowe, w którego skład wchodzą w pełni wyposażone, różnorodne sale szkoleniowo – konferencyjne. Oddajemy Państwu 5 pomieszczeń, które mogą być łączone i dzielone – dostosowując powierzchnię do wymogów organizatora. Największa możliwa konfiguracja pozwala na organizację spotkania dla 350 Gości konferencyjnych na 400m2. Restauracja Panorama serwuje doskonałe śniadania w formie bogatego bufetu oraz wyśmienite potrawy kuchni międzynarodowej i polskiej z pokazami Live Cooking, oferuje również usługi cateringowe dla uczestników szkoleń i konferencji oraz organizację bankietów dla 350 osób. Zaplecze gastronomiczne, doświadczony personel i duży teren, pozwalają zorganizować imprezy integracyjne nawet dla 200 uczestników.

Olsztyn - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy