img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych we Wrocławiu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji we Wrocławiu zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych - Wrocław. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie dolnośląskim zobacz - ponad 300 obiektów konferencyjnych - Dolny Śląsk.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele 3-gwiazdkowe, w którym warto zorganizować konferencje:

 

1. Hotel Gem***

Dane teleadresowe:
ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław
tel. 713729013, 
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 134
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Gem***

1. Hotel Gem***
1. Hotel Gem***

Hotel Gem położony jest w Szczytnickim Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym, który znajduje się tuż nad brzegiem Odry. W niedalekiej odległości od obiektu znajduje się park, a także Stadion Olimpijski. Otoczenie zielenią sprawia, że gwarantowana jest cisza i pełen spokój, które pozwalają na prowadzenie konferencji i szkoleń w najlepszych do tego warunkach. Każdy z organizatorów z pewnością doceni tę właśnie przestrzeń konferencyjną, która znakomicie wpasuje się w oczekiwania.

Hotel Gem posiada aż 5 przestronnych sal konferencyjnych. Pozwalają one na organizowanie spotkań nawet dla 100 osób. Nowoczesne sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, który znacząco wpływa na komfort prowadzenia różnorodnych spotkań i sprawia, że docieranie do odbiorców z konkretnymi informacjami nie stanowi kompletnie żadnego problemu i przebiega bardzo komfortowo.

Tym samym jak najbardziej warto rozważyć skorzystanie z oferty obiektu, która znakomicie wpasuje się w oczekiwania. Dodatkowo na życzenie organizatorów obiekt jest w stanie udostępnić cały zestaw do tłumaczeń symultanicznych.

 

2. Hotel Duet***

Dane teleadresowe:
ul. Św. Mikołaja 47-48, 50-127 Wrocław
tel. 717855100, 
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 78
Zobacz więcej: Hotel Duet*** - Sale konferencyjne oraz Konferencje w hotelu Duet***

 

2. Hotel Duet***
2. Hotel Duet***

Hotel Duet mieści się jedynie 300 metrów od wrocławskiego rynku. Dzięki temu dostępna jest możliwość bardzo łatwego i wygodnego skorzystania z wszystkich atrakcji oferowanych przez stolicę dolnegośląska.

Hotel Duet dysponuje dwoma pomieszczeniami, które pozwalają na zorganizowanie spotkania. Duża sala konferencyjna to miejsce nawet dla 60 osób, a pokój biznesowy sprawdzi się na kameralne spotkania do 15 osób. Oba pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który zdecydowanie ułatwia prowadzenie wydarzeń i wpływa na ich wyższy poziom. Sale urządzone w nowoczesnym stylu posiadają także dostęp do szybkiego Internetu i wydajne oświetlenie, które sprawdzi się rewelacyjnie.

Wszystko to sprawia, że jak najbardziej warto zainteresować się tego rodzaju ofertami i skorzystać z wszystkich możliwości, które są oferowane przez sam obiekt. Dodatkowo personel hotelu gwarantuje pełną obsługę cateringową wszystkich wydarzeń i świadczy pomoc w przystosowaniu sali konferencyjnej do wymagań organizatorów. Możliwe jest dzięki temu zorganizowanie spotkania, które na długo pozostanie w pamięci.
 

3. Hotel Europejski***

Dane teleadresowe:
ul. Marszałka Piłsudskiego 88, 50-017 Wrocław
tel. 717931351, recepcja:  71 772 10 00
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 173
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Europejskim.

3. Hotel Europejski***
3. Hotel Europejski***

Hotel Europejski mieści się w samym centrum Wrocławia i będzie doskonałą lokalizacją dla osób, które chcą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie, bankiet, imprezę integracyjną lub warsztaty.  W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne, które są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Mniejsza sala może pomieścić 80 osób, a większa – 160. Odległość 300 m od Dworca PKP sprawia, że jest to często wybierane miejsce na spotkania biznesowe. W większej sali można wydzielić także mniejszą, która idealnie sprawdzi się w roli pomieszczenia na kameralne szkolenia i spotkania. Mniejsza z sal także może zostać podzielona na dwie mniejsze.

Dzięki takiemu rozłożeniu uda się pomieścić więcej niż jedno spotkanie biznesowe jednocześnie. Odpowiednia liczba miejsc noclegowych sprawia, że uczestnicy każdego spotkania mogą kontynuować je także kolejnego dnia.

 

4. Hotel Europeum***

Dane teleadresowe:
ul. Kazimierza Wielkiego 27A, 53-332 Wrocław
tel. 71 371 44 08
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 77
Dowiedz się więcej: Hotel Europeum - Sale konferencyjne oraz Konferencje w Hotelu Europeum.

4. Hotel Europeum***
4. Hotel Europeum***

Hotel Europeum do dyspozycji gości oddaje cztery nowoczesne sale, które łącznie pomieszczą 159 osób. Największe z pomieszczeń jednorazowo przyjmie 70 osób. We wszystkich salach są klimatyzacja oraz dostęp do Internetu., ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny oraz biała tablica suchościeralna.

Sale są także w całości zaciemniane na życzenie klienta. Z okien roztacza się przepiękny widok na panoramę miasta oraz budynek Biblioteki Uniwersyteckiej. Obsługa hotelu oferuje usługi cateringowe, obejmujące także przerwy kawowe. Goście mogą skorzystać z ciepłych i zimnych napojów, przekąsek oraz słodkości. Pracownicy służą pomocą przy organizacji profesjonalnych szkoleń i warsztatów.

Dzięki takiemu podejściu spotkania i warsztaty sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających gości. Najmniejsza z sal pomieści 8 osób i spełni się w roli miejsca np. na rozmowy kwalifikacyjne.

 

5. Hotel Jasek Premium***

Dane teleadresowe:
ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław
Tel. 71 710 07 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Ilość miejsc noclegowych: 192
Zorganizuj konferencję w hotelu Jasek Premium.

5. Hotel Jasek Premium***
5. Hotel Jasek Premium***

Hotel Jasek Premium to miejsce, w którym z powodzeniem można zorganizować nawet bardzo liczne spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości jest tu sześć sal, które są przystosowane dla 25 do 250 osób. Mniejsze sala idealnie nadają się na szkoleni czy prezentacje w kameralnym gronie, z kolei większe to dobra przestrzeń na liczne konferencje.

Mobilne systemy ścian pozwalają też na łączenie, dzięki czemu jednocześnie w evencie może uczestniczyć 400 osób. Hotelowa restauracja zachwyca eleganckim wystrojem. Do doskonałe miejsce na kameralną kolację czy urządzenie przyjęcia. Podawane są tu dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, wykonane z lokalnych produktów.

Hotelowe pokoje to kameralne wnętrza, które tworzą dobrą przestrzeń do wypoczynku. W pokojach jest wiele udogodnień. Hotel jest usytuowany ok. 8 km od centrum miasta, dzięki czemu można tu dobrze wypocząć.

 

6. Hotel Puro Wrocław***

Dane teleadresowe:
ul. Pawła Włodkowica 6, 50-072 Wrocław
Tel. 71 772 51 00
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Puro Wrocław.

6. Hotel Puro Wrocław***
6. Hotel Puro Wrocław***

Hotel Puro we Wrocławiu to nowoczesny obiekt o bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście. Dzięki temu nie trzeba siadać za kierownicą, żeby wybrać się na spacer po rynku czy na popularny i klimatyczny Ostrów Tumski. W tym hotelu jest też nowoczesne i eleganckie zaplecze konferencyjne.

Na spotkania w kameralnym gronie świetnie sprawdzi się salaboardroom dla 12 osób, dwie pozostałe sale to przestrzeń dla 16-50 osób, w zależności od jej układu. Warto też skorzystać z oferty cateringowej, chwila przerwy to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i poznania lepiej uczestników wydarzenia.

W restauracji serwowane są dania, które powstały w oparciu o inspiracje street foodem. Pokoje hotelowe są przestronne i bardzo jasne. Naturalne oświetlenie sprawia, że to bardzo przytulne miejsce. Podczas ich urządzania zadbano o stylowe dodatki i wiele dodatkowych udogodnień jak np. Hiperalergiczna pościel dla gości.

 

7. Hotel Ibis Styles Wrocław***

Dane teleadresowe:
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław
Tel. +48 71 733 48 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Ilość miejsc noclegowych: 304
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Ibis Styles Wrocław.

7. Hotel Ibis Styles Wrocław***
7. Hotel Ibis Styles Wrocław***

Ibis Styles Wrocław do hotel zlokalizowany w samym centrum miasta. Do doskonały hotel zarówno do pracy, spotkań biznesowych czy wypoczynku. Dojście tu z dworca zajmuje zaledwie 15 minut. W tym hotelu znajduje się dobrze zagospodarowana przestrzeń konferencyjna, składająca się z 15 sal.

Każda z nich posiada nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu każde wydarzenie przebiegnie bez problemu. Dodatkowo pracownicy pomogą w kwestii organizacji przerwy kawowej i cateringu. Obiekt jest klimatyzowany i jest tu dostęp do internetu bezprzewodowego. W hotelowym barze warto wieczorową porą skosztować alkoholi z górnej półki. Pokoje są urządzone tak, aby zapewnić gościom maksymalny komfort.

Znajduje się w nich też miejsce do pracy, co jest ważne podczas wyjazdów służbowych. W pokojach znajdują się zestawy do parzenia kawy i herbaty, można też skorzystać z żelazka.

 

8. Hotel Śląsk***

Dane teleadresowe: 
ul. Oporowska 60, 53-434 Wrocław
Tel. +48 71 361 20 61
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Hotel Śląsk - sale konferencyjne oraz Konferencje w Hotelu Śląsk.

8. Hotel Śląsk***
8. Hotel Śląsk***

Hotel Śląsk to miejsce doskonałe zarówno do wypoczynku jak i pracy. Poza nowoczesną częścią noclegową, na którą składa się 114 miejsc w pokojach 1 i 2 osobowych, jest tu także część konferencyjna. Pokoje jak na hotelowe standardy wyróżniają się dużą przestrzenią, a jasne barwy tworzą dobre tło do relaksu. W przylegających do pokoi łazienkach jest wanna lub prysznic, a na gości czekają miękkie ręczniki i zestawy kosmetyków.

Część konferencyna składa się z funkcjonalnych pomieszczeń, które idealnie nadają się na kameralne spotkania, liczniejsze szkolenia czy warsztaty, aż w końcu konferencje dla nawet 250 osób. Sale są klimatyzowane, a dostępny w nich zaplecze audiowizualne i nagłośnienie sprawia, że każde wydarzenie odbędzie się tu beż żadnych niespodzianek technicznych.

Indywidualnie dobierane usługi cateringowe świadczą o tym, że dokłada się tu najwyższych starań w trosce o dobrą obsługę gości. W hotelowej restauracji serwowane są polskie dania w nowoczesnym wydaniu, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.

 

9. Hotel Bugatti***

Dane teleadresowe:
ul. Kosmonautów 328, 54-041 Wrocław
tel. +48 713 493 523 
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilośc miejsc noclegowych: 40
Zorganizuj konferencję w hotelu Bugatti.

9. Hotel Bugatti***
9. Hotel Bugatti***

Hotel Bugatti znajduje się w pięknej i klimatycznej 100 letniej willi, która została odrestaurowana. To miejsce z klasą i historią w tle, a teraz obiekt, który idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i wyjazdów biznesowych. Do dyspozycji gości jest tu 20 kameralnych pokoi, które zawierają liczne udogodnienia. Na dłuższe pobyty idealnie sprawdzą się pokoje typu studio z większą przestrzenią.

Dwie sale konferencyjne jakie się tu znajdują to dobre miejsce na szkolenia, warsztaty zespołowe, czy wykłady i konferencje. Hotel został tak urządzony, aby zarówno goście  hotelowi jak i uczestnicy eventów mieli komfortowe warunki do pracy i wypoczynku.

Sale są przeznaczone dla od 50 do 100 osób, a dodatkowy atutem jest możliwość dowolnego układu krzeseł i stołów. Uzupełnieniem każdego wydarzenia są wyborne dania z hotelowej restauracji, a w czasie szkoleń bufet kawowy z przekąskami.

 

10. Hotel Campanille Wrocław Centrum***

Dane teleadresowe:
ul. Ślężna 26, 53-302 Wrocław
tel. +48 71 7830300
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Campanile Wrocław Centrum - sale konferencyjne lub Konferencje w Campanile Wrocław Centrum.

10. Hotel Campanille Wrocław Centrum***
10. Hotel Campanille Wrocław Centrum***

Hotel Campanille Wrocław Centrum to obiekt, który jest bardzo dobrze zlokalizowany. Z dworca można tu dojść krótkim spacerem, a do Rynku dzieli go odległość ok. 3 km. Na gości czeka tu ponad 300 miejsc noclegowych, w pokojach 1 i 2 osobowych. Poza standardowym wyposażeniem w pokojach znajdują się też zestawy do parzenia kawy i herbaty, możliwość skorzystania z pralni i żelazka.

W tym obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne, które można także ze sobą łączyć. Dzięki temu można idealnie dopasować nie tylko układ stołów i krzeseł, ale także powierzchnię pod dane wydarzenia. Można tu zorganizować konferencję od 50 do 250 osób, a to już spory event. Sale są wyposażone w nowoczesne projektory multimedialne i nagłośnienie.

Warto też podczas konferencji zdecydować się na catering. Sporą popularnością cieszy się całodzienny bufet kawowy z przekąskami. Hotelowe restauracje pomieści także 100 osób na kolacji biznesowej. Nie zapomniano tu o tych, który jedzą dania wegetariańskie czy bezglutenowe.

 

11. Hotel Campanille Wrocław Stare Miasto***

Dane teleadresowe:
ul. Jagiełły 7, 50-201 Wrocław
tel. +48 71 3267800
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220
Zorganizuj konferencję w Campanille Wrocław Stare Miasto.

11. Hotel Campanille Wrocław Stare Miasto***
11. Hotel Campanille Wrocław Stare Miasto***

Doskonałe położenie nad brzegiem Odry sprawia, ze to świetne miejsce do wypoczynku, ale także punkt wypadowy do zwiedzania. Do rynku można stąd dojść krótkim spacerem, a jednocześnie fakt, że hotel jest kawałek za ścisłym centrum sprawia, że goście mogą cieszyć się spokojnym wypoczynkiem. Na gości czeka tu 220 miejsc noclegowych w pokojach o różnym standardzie.

Konferencja w widokiem na Odrę? Tu to możliwe, a sale konferencyjne to przestrzeń do pracy od 18 do nawet 140 osób. Mobilny system ścian pozwala na łączenie sal w różnych konfiguracjach. Każda z nich jest wyposażona w nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. W kwestiach technicznych można tu także liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu.

Dodatkowo warto skorzystać z opcji cateringowych choćby w postaci bufetu kawowego. To okazja na chwilę odpoczynku w czasie pracy, a także wypicie aromatycznej kawy czy herbaty. Po samej konferencji warto też zaprosić gości do hotelowej restauracji, gdzie można zorganizować kolację dla 70 osób. To dobre miejsc do pracy i wypoczynku.
 


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top