Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Meet Poznań Hotel

Poznań (wielkopolskie)

Miejsca noclegowe 60
Ilośc sal 30

Hotel DeSilva Premium Po...

Poznań (wielkopolskie)

Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 170

Hotel Kolegiacki

Poznań (wielkopolskie)

Miejsca noclegowe 48
Ilośc sal 40

Hotel Sezony

Poznań (wielkopolskie)

Miejsca noclegowe 65
Ilośc sal 120

Poznań - 104 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Glamour House
Poznań
Glamour House

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne Hotelu Glamour House jest bardzo atrakcyjne. Hotel dysponuje 5 profesjonalnie wyposażonymi pomieszczeniami konferencyjnymi. Goście biznesowi mają do wyboru: Salę Ogrodową o powierzchni 64 m², Salę Słoneczną 1 - 60 m², Salę Słoneczną 2 - 55 m², Salę Kryształową - 160 m², VIP Room - 22 m². W każdym pomieszczeniu dostępny jest: projektor multimedialny, bezprzewodowy Internet, ekran, klimatyzacja, flipchart i pisaki. Sale posiadają również dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia. W ofercie Hotelu Glamour House znajduje się także propozycja serwisu kawowego, lunchy bufetowych czy też wieczornych spotkań integracyjnych połączonych z wyśmienitą kolacją.

Lokalizacja

Hotel Glamour House znajduje się w Przeźmierowie, około 15 minut jazdy od centrum Poznania i niecałe 2 kilometry od lotniska Ławica. Świetna lokalizacja jest ogromną zaletą, gdyż goście obiektu mogą w szybkim czasie dostać się w wybrane okoliczne miejsce, na przykład takie jak Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Meet Poznań Hotel
Poznań
Meet Poznań Hotel

Zaplecze konferencyjne

Obiekt oferuje swoim gościom 2 sale szkoleniowo-konferencyjne. Są one w pełni wyposażone. Organizacją spotkań zajmuje się bardzo dobrze przeszkolony personel. Rozwiąże każdy problem. A zorganizowane szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i eventy odbywają się bez najmniejszego problemu. 

Lokalizacja

Meet Poznań Hotel*** to obiekt zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Można tutaj dotrzeć komunikacja zbiorową, własnym samochodem lub samolotem. Niedaleko znajduje się Port Lotniczy – 10km. W pobliżu, około 5km jest jezioro i Termy Maltańskie oraz Park Rozrywki i Nowe Zoo – Park Zoologiczny. 

Hotel DeSilva Premium Poznań
Poznań
Hotel DeSilva Premium Poznań

Zaplecze konferencyjne

DeSilva Premium zaprasza gości do 4, w pełni klimatyzowanych sal szkoleniowych. Tutaj można zorganizować event, spotkane biznesowe, szkolenie, konferencję i wiele innych. W obiekcie można odnaleźć doskonałej jakości wyposażenie oraz otrzymać pomoc wykwalifikowanego personelu. 

Lokalizacja    

Hotel zlokalizowany jest w samym centrum Poznania, przy ulicy Piekary 5. Około 2km od Dworca PKS i PKP Poznań Główny. W mieście znajduje się Port Lotniczy – 7km. Dzięki temu na szkolenie mogą przybyć osoby z całego świata. 

Hotel Kolegiacki
Poznań
Hotel Kolegiacki

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Kolegiacki do dyspozycji gości biznesowych może przeznaczyć salę konferencyjną, która jednocześnie może pomieścić do 40 osób. Taka liczba osób pozwoli na spokojne przeprowadzenie mniejszego spotkania biznesowego.  Niewątpliwą zaletą wyboru tego miejsca jest pomoc pracownika hotelu w sprawach organizacji. Bardzo ładnym pomieszczeniem jest także starodawna piwniczka z zabytkowymi sklepieniami, gdzie można miło spędzić czas po zakończeniu konferencji. Jest to także jedyne miejsce na mapie miasta, gdzie w z dachu restauracji można podziwiać panoramę miasta.
 

Lokalizacja 

Położenie Hotelu Kolegiackiego przy placu Kolegialnym 5 w Poznaniu w samym centrum miasta powoduje, że bez problemu można tutaj dotrzeć komunikacją miejską. Widok przepięknych kamieniczek z okien dodatkowo napawa optymizmem. Dojazd z Dworca PKP Poznań Główny nie nastręcza większych trudności. Lokalizacja w centrum Starego Miasta sprawia, że miło czas spędzą tutaj zarówno goście biznesowi, jak i goście indywidualni. Bliska odległość od rynku pozwoli na relaks między spotkaniami biznesowymi. Można także sprawnie dotrzeć do ciekawych miejsc w tym mieście.

Collegium da Vinci
Poznań
Collegium da Vinci

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Collegium Da Vinci oferuje wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych, w których można zorganizować dowolne wydarzenie biznesowe, na przykład warsztaty. Wyróżniają się one zapleczem technicznym na najwyższym poziomie. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny dla wszelkich rodzajów eventów. Są to między innymi projektory multimedialne i system nagłośnienia. Zaletą tego obiektu jest też doskonała akustyka, odpowiednia wentylacja oraz częściowa klimatyzacja. Sale w Collegium Da Vinci są w pełni dostosowane dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajduje się także darmowa szatnia. Oferowane są także usługi cateringowe, a o prawidłowy przebieg organizowanych wydarzeń dba obsługa techniczna obiektu.

Lokalizacja

Collegium Da Vinci znajduje się w samym centrum Poznania, przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10, obok Parku Cytadela, Starego Miasta i wielu innych atrakcji tego miasta. Atutem tego obiektu jest to, że dojazd na Dworzec PKP lub PKS zajmuje około 10 minut.

Hotel IOR- Centrum Kongresowe
Poznań
Hotel IOR- Centrum Kongresowe

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel & Centrum Kongresowe IOR charakteryzuje się bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Jest to idealne miejsce do zorganizowania kongresów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji gości jest 14 sal konferencyjnych, które różnią się powierzchnią. W Hotelu & Centrum Kongresowe IOR wyróżnić można 3 większe sale (Sala A, Sala B i Sala C) o powierzchni od 115 do 185 m², które mogą pomieścić nawet do 200 uczestników. W obiekcie znajduje się również 11 pomieszczeń o powierzchni od 17 do 70 m², które przeznaczone są dla maksymalnie 60 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i bardzo dobrze wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny, taki jak na przykład projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, a także mikrofony.

Lokalizacja

Hotel & Centrum Kongresowe IOR znajduje się w spokojnej części Poznania, która jest doskonale skomunikowana z centrum, dzięki czemu w zaledwie 10 minut można dostać się na Lotnisko Ławica i w 15 minut można znaleźć się na Starym Mieście.

Kochtex
Poznań
Kochtex

Zaplecze konferencyjne obiektu

Centrum szkoleniowo - konferencyjne KOCHTEX dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. Oprócz w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal obiekt oferuje również profesjonalną obsługę, która czuwa nad prawidłowym i sprawnym przebiegiem każdego wydarzenia biznesowego. W Centrum szkoleniowo - konferencyjnym KOCHTEX dostępne są sale o różnej powierzchni, które wyposażone są w klimatyzację, rzutnik multimedialny, ogrzewanie, flipchart, Internet i laptop. Na życzenie klienta istnieje możliwość doposażenia pomieszczenia w komputery, telewizory, nagłośnienie czy też w kabiny symultaniczne. Co więcej, dostęp do światła dziennego, jak i jasna stylizacja tworzą komfortowe warunki do przeprowadzania szkoleń czy konferencji. Sale można dowolnie ze sobą łączyć w celu uzyskania powierzchni spełniającej oczekiwania klienta.

Lokalizacja

Centrum szkoleniowo - konferencyjne KOCHTEX znajduje się w samym centrum Poznania, przy Dworcu PKS i PKP, co sprawia, że goście nie mają żadnego problemu z dotarciem do tego obiektu.

Life Architect
Poznań
Life Architect

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Life Architect Room charakteryzuje się niepowtarzalną, oryginalną przestrzenią, w której można zorganizować kameralne wydarzenie biznesowe, takie jak na przykład seminarium, szkolenie, prezentacja, warsztaty czy też rekrutacja. Sala szkoleniowa przeznaczona jest dla maksymalnie 22 gości, a jej powierzchnia wynosi 80m². Dodatkowym atutem tego pomieszczenia są komfortowe, kolorowe fotele, które umilają czas uczestników i pozytywnie wpływają na ich samopoczucie. Na wyposażeniu sali Life Architect jest między innymi profesjonalne nagłośnienie, światło dzienne, flipchart, projektor multimedialny, a także dostęp do Internetu. Istnieje możliwość jej całkowitego zaciemnienia. Life Architect Room oferuje także oryginalny, smakowity bufet, który zachwyci niejednego uczestnika szkolenia.

Lokalizacja

Life Architect Room wyróżnia się znakomitą lokalizacją. Położony on jest w centrum Poznania, przy ulicy Zeylanda, niedaleko dworca PKP, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla osób przyjeżdżających spoza tego miasta.

Sala Szkoleniowa WSPON
Poznań
Sala Szkoleniowa WSPON

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Sala szkoleniowa WSPON umożliwia zorganizowanie szkolenia czy konferencji dla nawet kilkudziesięciu osób. Jej ogromną zaletą jest to, że można ją wynająć na kilka godzin, jak i na zdecydowanie dłuższy okres czasu. Kolejnymi kwestiami, które wyróżniają to miejsce są aneks kuchenny, hol z szatnią, toalety oraz sekretariat. Udogodnieniem jest również bezpłatny parking, który znajduje się w niedalekiej odległości od obiektu. Powierzchnia tego pomieszczenia to aż 70 m². Jednocześnie może w nim przebywać nawet 70 osób, a osoba prowadząca wydarzenie może korzystać z darmowego Wi-Fi. Sala szkoleniowa WSPON na wyposażeniu ma flipchart (tablica magnetyczna suchościeralna), system nagłośnienia, rzutnik multimedialny. Warto tu wspomnieć, że za dodatkową opłatą można zamówić serwis kawowy.

Lokalizacja

Sala szkoleniowa WSPON znajduje się w świetnej lokalizacji – jest nią samo centrum Poznania. Położona ona jest przy ulicy Grobla, która jest jedną ze znanych poznańskich ulic, dzięki czemu łatwo można ją odnaleźć.

ul. Żmigrodzka 41/49, Poznań

tel. 61 867 37 11

ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, Przeźmierowo, Poznań

tel. 61 814 27 51

Grand Royal Hotel

Ul. Głogowska 358a, Poznań

tel. +48 61 83 99 800

Dąbrowskiego 77A, Poznań

tel. 61 8 425 425

ul. Kościuszki 42, Poznań

tel. 500 161 674

ul. Młyńska 12, Poznań

tel. 61 668 75 66

Lh Lechicka System

ul. Lechicka 101, Poznań

tel. 728 414 957

Sheraton Poznań

Ul. Bukowska 3/9, Poznań

tel. (061) 655 20 00

Niku Bowling

ul. Piątkowska 200, Poznań

tel. 618-26-33-66, 618-26-66-66, 605 501 502

Platinum Palace Residence*****

ul. Reymonta 19, Poznań

tel. 61 882 39 40

Rekomendowane ośrodki w okolicy Poznania

Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     65
Miejsc
noclegowych

Sale konferencyjne w okolicy Poznania

Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     130
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     134
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Poznaniu

W ofercie konferencyjnej w Poznaniu znajdziemy 102 obiekty konferencyjne położone zarówno w samym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Bogate pakiety usług, szeroki wybór sal o różnej wielkości to gwarancja, że każdy organizator wydarzenia branżowego znajdzie w mieście coś na miarę swoich potrzeb.

Poznań jest stolicą Wielkopolski i jednym z największych polskich miast, w których prężnie rozwija się biznes, ale również turystyka. Miasto pełne jest ciekawych atrakcji i obiektów, które warto zobaczyć, gdy przybywamy tu w celach biznesowych. Przez Poznań przebiegają bardzo atrakcyjne trasy turystyczne, między innymi Szlak Piastowski, Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Romański czy Wielkopolska Droga św. Jakuba. Na uwagę zasługuje duża, zabytkowa starówka z ulicą Półwiejską, przy której znajduje się Stary Browar, uznawany za najlepsze centrum handlowe na świecie. Na uwagę zasługuje również ratusz, który jest wręcz wzorcowym przykładem architektury renesansowej. Codziennie o godzinie 12.00 z ratusza rozlega się hejnał, a na wieży trykają się koziołki. Na zwiedzanie poznańskiej starówki warto zarezerwować sobie co najmniej kilka godzin.

Sale konferencyjne w PoznaniuWybór sal konferencyjnych w Poznaniu jest naprawdę spory. W ofercie są zarówno niewielkie sale szkoleniowe, jak i duże powierzchnie, w których można zorganizować konferencję na kilkaset osób. Duży wybór sal konferencyjnych znajdziemy w Collegium da Vinci położonym niedaleko starego rynku. W obiekcie znajduje się 8 sal konferencyjnych, wśród których największa jest na 320 osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, mają też możliwość zmiany ustawienia mebli i wyposażenia. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu cieszy się sporym uznaniem wśród organizatorów wydarzeń branżowych.

Sale konferencyjne z noclegiem w PoznaniuW Poznaniu znajdziemy wiele świetnie zaprojektowanych sal konferencyjnych, w których można organizować kilkudniowe wydarzenia. Poznańskie hotele posiadają centra biznesowe oraz świetne warunki noclegowe. Można więc w nich organizować kilkudniowe szkolenia, konferencje czy inne imprezy branżowe. Doskonałym obiektem dla klientów biznesowych jest Hotel Safir, w którym znajdziemy 12 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Największa jest w stanie pomieścić 166 osób, mniejsze przeznaczone są na konferencje na kilkadziesiąt osób. Hotel posiada doskonałą bazę noclegową w komfortowo wyposażonych apartamentach, a także profesjonalną ofertę gastronomiczną. Inne poznańskie hotele również posiadają bogatą i zróżnicowaną ofertę dla organizatorów konferencji. Coś dla siebie znajdą tu osoby szukające niewielkich sal, jak i organizatorzy konferencji na kilkaset osób.

Dojazd do PoznaniaDo Poznania można bez problemu dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W okolicy miasta przebiega autostrada oraz drogi ekspresowe łączące stolicę Wielkopolski z innymi regionami kraju. Poznań jest również dużym węzłem kolejowym, można więc tu dotrzeć pociągiem praktycznie z każdego większego miasta w Polsce. Niedaleko Poznania znajduje się również międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań – ponad 100 sal na najlepszą konferencję

Poznań jest idealnym miejscem do zorganizowania udanej konferencji. To miasto jest nie tylko stolicą Wielkopolski, ale i zarazem jednym z najstarszych, jak i najważniejszych miast w Polsce. Słynie ono z gospodarności, solidarności, gościnności oraz zamiłowania do porządku. Poznań położony jest w zachodniej części kraju, nad rzeką Wartą, na Pojezierzu Wielkopolskim. Jest to bardzo dobrze skomunikowane miasto. Można się do niego dostać samochodem, pociągiem, autokarem czy samolotem. Dlatego osoby wybierające się na jakieś wydarzenia biznesowe w tym mieście, nie będą miały żadnych problemów, aby sprawnie i szybko do niego dotrzeć. Atrakcyjność  i bogate zaplecze konferencyjne Poznania sprawia, że przyciąga on firmy z różnych branż, które organizują tu swoje imprezy biznesowe. Obiekty w Poznaniu charakteryzują się konkurencyjnymi cenami, nowoczesnymi rozwiązaniami, stylowymi lokalami, wyposażeniem w najlepszy sprzęt konferencyjny oraz licznymi atrakcjami związanymi z Poznaniem i okolicach.

Małe i kameralne sale konferencyjne w Poznaniu 


Poznań – miasto najlepszych konferencji 
Poznan
Poznań konferencje  
Poznan miasto konferencji Poznań wyróżnia się rozbudowaną ofertą obiektów hotelowych dysponujących zapleczem konferencyjnym, w którym można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia biznesowe. Dostępne są tu miejsca z wieloma salami o różnej powierzchni dla bardzo dużych grup, ale i obiekty, które posiadają w swojej ofercie jedynie małe i kameralne pomieszczenia. Ich zaletą jest to, że można w niewielkim gronie przeprowadzać wybrane spotkanie firmowe skupiając się tylko i wyłącznie na kilku uczestnikach, co świetnie się sprawdza w przypadku specjalistycznych szkoleń czy prezentacji. Co więcej, wszystkie te sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny – typu projektor multimedialny i ekran - dzięki czemu zyskuje się gwarancję przeprowadzenia eventu na najwyższym poziomie. Każdy organizator ceniący sobie kameralne spotkania firmowe z pewnością nie będzie rozczarowany ofertą obiektów hotelowych w Poznaniu. Poniżej przedstawiamy listę najchętniej wybieranych małych i kameralnych sal konferencyjnych w Poznaniu:


1.Hotel Moran, Ostrowo 30, 62-430 Powidz, 6 sal konferencyjnych. 
2. Life Architect, ul. Zeylanda 3/6, 60-808, 1 sala konferencyjna. 
3.Sala Szkoleniowa WSPON, ul. Grobla 1/5A, 61-858 Poznań, 1 sala konferencyjna. 
4. Campanile Poznań, św. Wawrzyńca 96, 60-541 Poznań, 3 sale konferencyjne. 


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób w Poznaniu


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób w Poznaniu 
Sale konferencyjne w Poznaniu
 konferencje dla IT
Poznań konferencje dla dużych firmW Poznaniu wynająć można również większe sale konferencyjne, nawet takie, które są w stanie pomieścić ponad 300 uczestników jednocześnie. Jest to świetna wiadomość dla dużych firm i korporacji, ponieważ mogą bez problemu zaplanować wydarzenie firmowe dla wszystkich swoich pracowników. Ponadto, wiele obiektów dysponuje tu również miejscami noclegowymi - co wpływa na atrakcyjność danego hotelu. Możliwość zorganizowania szkolenia w tym samym miejscu, w którym będą zakwaterowani pracownicy, jest niezwykłym udogodnieniem dla organizatorów. Nie muszą się oni martwić o odpowiedni transport między miejscem noclegu a salą konferencyjną. Jest to niewątpliwą zaletą, gdyż można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy, jak i zapewnić swoim pracownikom wysoki komfort podczas wyjazdu służbowego. Takie pomieszczenia cieszą się tutaj bardzo dużym zainteresowaniem. Do najchętniej odwiedzanych i najwyżej ocenianych obiektów z salami konferencyjnymi na powyżej 300 osób w Poznaniu zalicza się:


1.Collegium da Vinci, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań, 8 sal konferencyjnych. 
2. World Trade Center Poznań, ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań, 4 sale konferencyjne. 
3. Hotel Altus Poznań, ul. Św. Marcin 40, 61-807 Poznań, 5 sal konferencyjnych. 
4. IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3, 61-894 Poznań, Polska, 9 sal konferencyjnych 

Sale konferencyjne na powyżej 500 osób w PoznaniuSale konferencyjne w hotelach w Poznaniu 
Sale konferencyjne na powyżej 500 osób w Poznaniu
Poznań konferencje  
Hotele w PoznaniuSzukając idealnego obiektu w Poznaniu umożliwiającego organizację konferencji dla grupy powyżej 500 osób, można zauważyć, że ilość ofert jest bardzo liczna. W tym mieście dostępnych jest wiele nowoczesnych i klimatycznych obiektów, które posiadają do wynajęcia duże i przestronne pomieszczenia, w których można zorganizować wydarzenie biznesowe dla bardzo dużej grupy uczestników, na przykład na ponad 500 osób. Atutem tych sal konferencyjnych w Poznaniu jest to, że charakteryzują się one bardzo dobrym sprzętem konferencyjnym niezbędnym do prawidłowego przebiegu tego typu wydarzeń. Pomieszczenia posiadają między innymi bezprzewodowy Internet, profesjonalne nagłośnienie, klimatyzację, projektory multimedialne i ekrany, flipcharty, jak i mikrofony bezprzewodowe. Organizatorzy mają więc gwarancję tego, że ich spotkanie firmowe przebiegnie na najwyższym poziomie. Wśród najwyżej ocenianych i najczęściej wybieranych obiektów z salami konferencyjnymi na powyżej 500 osób w Poznaniu wyróżnić można:
1.Stary Browar, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań, 4 sale konferencyjne. 
2. Aula Uniwersytecka, ul. Św. Marcin 81, 61-808 Poznań, 5 sal konferencyjnych. 
3.Aula Artis, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań, 1 sala konferencyjna. 
4. Hotel Novotel Poznań Centrum, Plac Andersa 1, 61-898 Poznań, 10 sal konferencyjnych. 

Sale konferencyjne w hotelach w Poznaniu

Oferta sal konferencyjnych w hotelach w Poznaniu jest bardzo różnorodna. Obiekty oddają do dyspozycji klientów pomieszczenia szkoleniowe o różnych powierzchniach i z coraz to lepszymi udogodnieniami, które mają zachęcać do wyboru właśnie ich oferty. Przeglądając propozycje sal konferencyjnych w Poznaniu, nie będzie problemu ze znalezieniem obiektu z małymi, kameralnymi pomieszczeniami czy też z salami, które będą przystosowane do przyjęcia grupy liczącej ponad 500 osób. Hotele w Poznaniu oferują kompleksowe usługi. Oprócz wynajęcia u nich sal konferencyjnych można u nich także skorzystać z usług cateringu, z pomocy obsługi indywidualnego koordynatora wydarzenia lub obsługi hotelowej czy też zarezerwować noclegi. Baza noclegowa wzbogacona zapleczem konferencyjnym stale się tutaj powiększa. Obiekty starają się przyciągnąć uwagę klientów konkurencyjnymi cenami czy specjalnymi pakietami dla grup, na przykład organizacją ogniska z kiełbaskami czy zawodów sportowych po zakończonym szkoleniu.

Poznań - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo