Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Villa Obis

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 54
Ilośc sal 45

BLUE MOUNTAIN RESORT

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 1000
Ilośc sal 500

Pensjonat Orla Skała***

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 200

Pensjonat Carmen

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 92
Ilośc sal 52

Szklarska Poręba - 24 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Villa Obis
Szklarska Poręba
Villa Obis

Zaplecze konferencyjne obiektu

Villa Obis dzięki swojemu położeniu stworzyła wyjątkowy klimat do zorganizowania konferencji, szkoleń sympozjów. Nasze 2 sale konferencyjne zapewnią komfort i najwyższą jakość, mają bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart. Ich ustawienie, klasyczne i w kształcie podkowy pozwala na ugoszczenie od 20 do 45 osób, pozwalają one na przeprowadzenie całodniowych intensywnych szkoleń. Zadbamy o pełen profesjonalizm każdego wydarzenia. Nasza restauracja zadba o catering z bogatym menu, w ofercie są także przerwy z kawą herbatą i przekąskami.

Lokalizacja

Villa Obis znajduje się w przepięknej okolicy miasta Szklarska Poręba, przy ul. Kasprowicza 32D, zaledwie 10 min spacerem od centrum.

BLUE MOUNTAIN RESORT
Szklarska Poręba
BLUE MOUNTAIN RESORT

Zaplecze konferencyjne obiektu

Blue Mountain Resort to także miejsce gdzie zorganizujesz na najwyższym poziomie konferencję, szkolenie czy warsztaty. W naszej ofercie mamy 5 sal konferencyjnych nowoczesnych i przestronnych, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart, system nagłaśniania. Zróżnicowana powierzchna pozwala na pomieszczenie od 500 do 12 osób. Każde spotkanie ma wyznaczonego opiekuna który zadba o profesjonalny przebieg całego wydarzenia. Zapewniamy catering, przygotujemy również przerwy kawowe.

Lokalizacja

Blue Mountain Resort  położony jest w malowniczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich w jednej z najpiękniejszych sudeckich miejscowości Szklarskiej Porębie.

Pensjonat Orla Skała***
Szklarska Poręba
Pensjonat Orla Skała***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pensjonat Orla Skała jest również idealnym miejscem do przygotowania konferencji, sympozjów, warsztatów, szkoleń. Nasza sala konferencyjna. Jest klimatyzowana, ma dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Dbamy o każdy szczegół wydarzenia, zwracając uwagę na najwyższą jakość i profesjonalizm. Możliwość dowolnego ustawienia pozwala na pomieszczenie do 200 osób. Zapewniamy przerwy kawowe, oferując gorące i zimne napoje, drobne przekąski, ciasta i owoce.

Lokalizacja

Pensjonat Orla Skała znajduje się w górskim kurorcie Szklarska Poręba, od stacji kolejowej dzieli nas zaledwie 1,5 km, to cicha okolica w otoczona pięknej przyrody.

Pensjonat Carmen
Szklarska Poręba
Pensjonat Carmen

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pensjonat Carmen zaprasza organizatorów różnorodnych wydarzeń zapewniając, komfort i profesjonalizm, u nas przygotujesz konferencję, warsztaty czy szkolenia na najwyższym poziomie. Mamy salę która pomieścić może do 52 osób, dowolność aranżacji pozwala na klasyczne szkolenie jak i możliwość pracy w grupach.

Sala jest klimatyzowana, ma dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażona w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran, flipchart, możliwość zaciemnienia okien. Przygotujemy pełną obsługę gastronomiczną stworzoną przez naszych znamienitych kucharzy, mamy też przerwy kawowe z przekąskami.

Lokalizacja

Pensjonat Carmen mieści się przy ul Broniewskiego 8, niedaleko od nas znajdują się Park Krajobrazowy Doliny Bobru, Park Krajobrazowy Chełmy i Karkonoski Park Narodowy.

ul. Mikołaja Kopernika 9e, Szklarska Poręba

tel. +48 75 619 96 00

Platinum Mountain Hotel & SPA

ul. Kilińskiego 15 B, Szklarska Poręba

tel. +48 756 299 902

Hotel Jakuszyce Sport & Spa

Jakuszyce 5a, Szklarska Poręba

tel. 75 767 76 93

Czarny Kamień Resort & SPA

ul. Wojska Polskiego 11, Szklarska Poręba

tel. 75 769 38 54

Hotel LAS

Turystyczna 8, Szklarska Poręba

tel. (75) 717 52 52

Cristal Resort

Kołłątaja 4a, Szklarska Poręba

tel.

Pensjonat ETNA

ul. Mickiewicza 4, Szklarska Poręba

tel. +48757174578

Południowy Stok

ul. Bat. Chłopskich 12, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 717-21-29

Bornit

ul. Mickiewicza 21, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 753-95-03

Gawra

ul. Turystyczna 24a, Szklarska Poręba

tel. tel. 075-717-50-88

Górnicza Strzecha

ul. Wysoka 7, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 717-26-53

Hotel Bosman

Morcinka 2, Szklarska Poręba

tel. (075) 717 43 65

Hotel Sasanka

ul. Słowackiego 4, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 752-80-00

Kryształ

ul. 1 Maja 19, Szklarska Poręba

tel. (+48 74) 840 82 66

Olimp

ul. 1 Maja 62, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 717-23-42

Sonata

ul.Moniuszki 17, Szklarska Poręba

tel. (0-75) 717-35-51

Sale konferencyjne w okolicy - Szklarska Poręba

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     120
Największa
sala
img     114
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     90
Największa
sala
img     54
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     191
Miejsc
noclegowych

img

Szklarska Poręba - atrakcyjne miasto na konferencje

Co zobaczyć w Szklarskiej Porębie?Szklarska Poręba to niewielka miejscowość leżąca w województwie dolnośląskim u stóp Karkonoszy. Miejscowość przyciąga wspaniałymi widokami i wieloma miejscami, które po prostu trzeba zobaczyć. Wśród atrakcji w Szklarskiej Porębie najczęściej wymienia się Śnieżne Kotły, efektowne wodospady Kamieńczyk i Szklarki, trasy rowerowe dla aktywnych. W samej miejscowości ciekawym miejscem jest Muzeum Minerałów, Wlastimilówka, czyli dom malarza, a także wiele starych, drewnianych zabudowań, które można spotkać na każdym kroku.Ciekawym miejscem znajdującym się kilka kilometrów od Szklarskiej Poręby jest również Huta Julia, w której można obejrzeć prawdziwe dzieła sztuki hutniczej. Wybierając się na wakacje do Szklarskiej Poręby można liczyć na to, że zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym, nie będzie brakowało pomysłów do spędzania wolnego czasu. Zarówno w samej miejscowości, jak i w najbliższej okolicy jest co najmniej kilkadziesiąt atrakcyjnych turystycznie miejsc.

Szklarska Poręba - atrakcyjne miasto na konferencje
ZapleczekonferencyjneOkolice Szklarskiej Poręby cieszą się popularnością zarówno wśród turystów, jak i organizatorów wydarzeń biznesowych – konferencji, szkoleń, eventów, spotkań firmowych. Okazuje się, że wydarzenia zorganizowane w takich niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, jak góry, są zdecydowanie lepiej widziane niż te, które odbywają się w centrum miasta. Uczestnicy konferencji mają możliwość wyjechania na dzień lub kilka dni, a także szansę na wypoczynek i zwiedzanie w przerwie między kolejnymi spotkaniami.Zaplecze konferencyjne w Karkonoszach jest wyjątkowo rozbudowane – zarówno sama Szklarska Poręba, jak i okolice to sporo hoteli i pensjonatów zapewniających organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Znajdziemy tutaj potężne obiekty hotelowe na kilkaset osób, w których jest spory wybór sal, kompleksowa obsługa oraz dodatkowe atrakcje. Nie brakuje też małych, klimatycznych pensjonatów, które pozwalają na przygotowanie kameralnego spotkania. Wybór lokalizacji jest spory, organizatorzy biznesowych spotkań nie powinni więc mieć większych problemów z wyborem.

 


Szklarska Poręba - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo