Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Villa Baltica ***

Sopot (pomorskie)

Miejsca noclegowe 70
Ilośc sal 75

Hotel Opera

Sopot (pomorskie)

Miejsca noclegowe 45
Ilośc sal 40

Villa 21

Sopot (pomorskie)

Miejsca noclegowe 23
Ilośc sal 30

AMW Rewita Sopot Imperia

Sopot (pomorskie)

Miejsca noclegowe 238
Ilośc sal 100

Sopot - 44 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Aqua Sopot
Sopot
Hotel Aqua Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Aqua Sopot to przestronny obiekt, w którym nie mogło zabraknąć przestrzeni umożliwiającej organizowanie konferencji czy szkoleń. Trzy główne sale konferencyjne posiadają powierzchnię 62 m2 największa i po 17 m2 obie mniejsze. Większa sala pozwala pomieścić do 70 osób, mniejsze są natomiast przystosowane pod wydarzenia dla 12 osób. Modułowa budowa mniejszych sal umożliwia również ich połączenie i w efekcie uzyskanie przestrzeni dla 24 osób. Można zatem łatwo dostosować dostępną w obiekcie powierzchnię pod własne potrzeby i uzyskać przestrzeń, która pozwoli na wygodne zorganizowanie konkretnej konferencji, która spełni wszystkie oczekiwania. Sale są wyposażone w takie urządzenia jak rzutnik, nagłośnienie, ekran, odtwarzacz DVD oraz posiadają dostęp do szybkiego Internetu. Prowadzenie każdego wydarzenia będzie zatem bardzo komfortowe i będzie przebiegało w bardzo sprawny sposób.

Lokalizacja

Hotel przypomina swoim wyglądem nadmorską willę i znajduje się przy jednej z głównych sopockich ulic. Dzięki temu daje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto oraz pozwala na wygodne przedostanie się do Gdańska czy Gdyni.

Villa 21
Sopot
Villa 21

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się nowoczesna sala, która idealnie nadaje się na szkolenia czy prelekcje w grupie do 30 osób. Sala jest klimatyzowana, a na terenie obiektu jest szybki internet bezprzewodowy. Sala jest wyposażona w sprzęty takie jak: ekran, rzutnik, flipchart. Warto także skorzystać z opcji przerwy kawowej w formie bufetu.

Lokalizacja

Villa 21 znajduje się w zaledwie 200 metrów od dworca. Szybka kolej zapewnia tu dogodny dojazd z Gdańska i Gdyni. Dojazd z lotnika oddalonego o ok. 21 km także nie sprawi żadnego problemu. W okolicy Villi 21 jest wiele atrakcji, warto wybrać się na zwiedzanie Sopotu czy odwiedzić okoliczne restauracje.

Leśna HUB Coworking
Sopot
Leśna HUB Coworking

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne. Wszystkie są urządzone z dbałością o najmniejszy szczegół. Nie brakuje tu wygodnych foteli oraz potrzebnych sprzętów audiowizualnych. Sale są przeznaczone dla maksymalnie 80 osób. Dodatkowo znajduje się tu pomieszczenie do wideokonferencji, co w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatne.

Lokalizacja 

Dużym atutem tego centrum konferencyjnego jest dogodna lokalizacja. Znajduje się on niedaleko stacji kolejowej, dzięki czemu samo dojście zajmie kilka minut. Na miejscu do dyspozycji gości jest także parking. W bliskim sąsiedztwie jest sporo wartych odwiedzenia restauracji. Nie będzie także problemu ze znalezieniem dobrego hotelu.

Hotel Focus Premium Sopot
Sopot
Hotel Focus Premium Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się nowoczesna sala konferencyjna. To idealne miejsce na kameralne spotkania biznesowe czy szkolenia. Sala jest przeznaczona dla 25 osób. Układ stołów i krzeseł można dopasować w zależności od potrzeb. Znajduje się tu także sprzęt takie jak ekran, projektor, flipcharty. Na terenie hotelu jest dostęp do internetu.

Lokalizacja 

Świetna lokalizacja tego hotelu zachęca to poznania lepiej Sopotu. Znajduje się on w odległości zaledwie 1 km od molo, które jest wizytówka tego miasta. Można tu dojechać zarówno własny samochodem, jak i pociągiem. Z dworca do hotelu można dojść w kilka minut. Najbliższe lotnisko znajduje się 21 km od hotelu.

Browar Miejski Sopot
Sopot
Browar Miejski Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

Browar Miejski Sopot to świetne miejsce do zorganizowania szkolenia czy warsztatów w nietuzinkowym miejscu. Znajduje się tu klimatyczna sala konferencyjna z pełnym zapleczem technicznym. Jest ona przystosowana do maksymalnie 40 osób. A po części oficjalnej warto wybrać się na degustację piwa.

Lokalizacja 

Lokalizacja tego obiektu w samym sercu Sopotu sprawia, że dojazd tam nie sprawi żadnego kłopotu. Z Dworca można tam dojść kilku minutowym spacerem. To także świetna okazja do odwiedzenia znajdującego się w pobliżu molo czy latarni morskiej. W pobliżu znajduje się wiele hoteli.

Hotel Testa
Sopot
Hotel Testa

Zaplecze konferencyjne obiektu

Do dyspozycji gości przeznaczone są dwie sale konferencyjne. Jedna z nich pomieści 17 gości, a druga maksymalnie 40. Obie są oświetlone, mają dostęp do Internetu i służą typowo do przeprowadzenia w nich szkolenia. Idealnie sprawdzą się na mniejsze spotkania biznesowe.

Lokalizacja

Hotel Testa w Sopocie zlokalizowany na ul. Jana Kilińskiego 11 a znajduje się bezpośrednio przy plaży w tym mieście, co jest jego dodatkową zaletą. Odległość niecałych 2 km od Dworca PKP sprawia, że z powodzeniem można tutaj dotrzeć pieszo. Niecałe 20 km od hotelu znajduje się lotnisko.

Restauracja LEntre Villes
Sopot
Restauracja LEntre Villes

Zaplecze konferencyjne obiektu

Do dyspozycji gości dostępne są sale konferencyjne, które idealnie sprawdzą się podczas mniejszych i większych spotkań. Na terenie hotelu istnieje także możliwość zorganizowania bankietów i imprez okolicznościowych w Sopocie.

Lokalizacja

Restauracja L’Entre Villes znajduje się na ul. Niepodległości 737 w Sopocie. Położona jest bardzo blisko centrum miasta, więc z powodzeniem można skusić się na wynajęcie tego miejsca na nocleg lub spotkanie biznesowe. Odległość od Dworca PKP to zaledwie nieco ponad kilometr. 

Hotel Haffner*****
Sopot
Hotel Haffner*****

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pięciogwiazdkowy Hotel Haffner to prestiżowy obiekt na trójmiejskiej mapie noclegowej. Hotel poza świetnie wyposażonymi pokojami noclegowymi oferuje dla gości również wiele sal konferencyjnych. W obiekcie możliwe jest zorganizowanie konferencji czy szkolenia dla wielu osób. Dostępnych jest aż 8 sal konferencyjnych o modułowej budowie, które w razie konieczności można ze sobą łączyć w celu uzyskania jeszcze większej przestrzeni konferencyjnej. Dzięki połączeniu sal możliwe jest uzyskanie przestrzeni nawet dla 300 osób. W pojedynczym układzie największa sala oferuje przestrzeń dla 90 osób, a najmniejsza dla 12. Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń w obiekcie jest zatem jak najbardziej możliwe. Hotel Haffner to dostępność miejsc pod duże wydarzenia, jak i kameralne spotkania w niewielkim gronie.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w odległości zaledwie 3 minut od sopockiej promenady, 15 minut od molo oraz 200 metrów od plaży. Takie położenie daje możliwość korzystania z wszystkich uroków Sopotu i miłe spędzenie czasu w tym nadmorskim kurorcie. Lokalizacja obiektu z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom.

Hotel Radisson Blu, Sopot
Sopot
Hotel Radisson Blu, Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Radisson Blu mieszczący się w Sopocie to prestiżowy obiekt skierowany do najbardziej wymagających klientów. Hotel oddaje aż dwa piętra przestrzeni konferencyjnych, których łączna powierzchnia przekracza 2000 m2. Na dostępnej przestrzeni mieszczą się zarówno małe sale mieszczące do 10 osób, jak i bardzo duże przestrzenie konferencyjne. Największa Sala Balowa dostępna w hotelu jest w stanie zmieścić do 1000 osób. Dzięki temu Hotel Radisson to idealny wybór w przypadku chęci organizowania różnych wydarzeń bez względu na ich charakter. Każda z sal wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, który wpływa na postrzeganie wydarzenia przez uczestników. W razie potrzeby istnieje również możliwość organizowania spotkań w znajdującym się przy hotelu ogrodzie.

Lokalizacja

Hotel Radisson Blu mieści się w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Obiekt ten dzięki położeniu w najpopularniejszym nadmorskim kurorcie w Polsce przyciąga wielu klientów o każdej porze roku i oferuje dla nich mnóstwo atrakcji, które umożliwiają miłe spędzenie czasu. Obiekt swoją ofertę kieruje przede wszystkim do wymagających klientów.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku

ul. Armii Krajowej 116 lok. 11, Sopot

tel. 501204424

Sopocki Zdrój

ul.Bitwy pod Płowcami 61, Sopot

tel. (0-58) 551-12-09

Sofitel Grand Sopot

ul. Powstańców Warszawy 12/14, Sopot

tel. (0-58) 520-60-60

ul. Pułaskiego 18-20, Sopot

tel. (58) 555-09-80

Art Finance Sala Konferencyjna

ul. Mieszka I 1, Sopot

tel. 505403818

Villa Sentoza

Ul. Grunwaldzka 89 , Sopot

tel. 58 520 48 68

ul. J.J. Haffnera 88, Sopot

tel. 58 882 80 00

Sale konferencyjne w okolicy Sopotu

Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     20
Największa
sala
img     32
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     90
Największa
sala
img     138
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     220
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     90
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Sopocie

W Sopocie znajdziemy 34 obiekty konferencyjne, hotele i ośrodki wyspecjalizowane w organizowaniu szkoleń, konferencji oraz innych wydarzeń branżowych. Klienci biznesowi mają z czego wybierać, a oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś na miarę indywidualnych oczekiwań.

Sopot jest jednym z najciekawszych turystycznie miast, szczególnie w Sezonie letnim. Przyjeżdżają tu turyści poszukujący wypoczynku, słońca, piasku i ciepłego morza. Uczestnicy konferencji i szkoleń w Sopocie mogą po zakończonych spotkaniach korzystać z wielu nadmorskich atrakcji. Będąc w Sopocie warto wybrać się przede wszystkim na najsłynniejsze w Polsce Sopockie Molo, a także na spacer słynnym Monciakiem, czyli ulicą Monte Cassino. Ciekawym obiektem jest też Krzywy Domek, który na pierwszy rzut oka zaprzecza prawom grawitacji. Jeśli poszukujemy bardziej morskich obiektów, można wybrać się do sopockiej latarni morskiej, a także wejść na szczyt. Trud wdrapywania się po schodach rekompensuje przepiękny widok ze szczytu.

Sale konferencyjne w Sopocie

 sala konferencyjna sopot


W Sopocie znajdziemy szeroki wybór sal konferencyjnych dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb organizatorów branżowych wydarzeń. W większości obiektów klienci biznesowi mają do wyboru kilka różnych sal, które mogą wybierać w zależności od indywidualnych potrzeb. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone oraz posiadają wszelkie udogodnienia i sprzęty konferencyjne, które przydają się w trakcie organizacji spotkań branżowych. Oferta sal konferencyjnych jest spora zarówno w centrum Sopotu, jak i nieco na obrzeżach, z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów. Wybierając salę konferencyjną na imprezę biznesową warto przejrzeć ofertę co najmniej kilku miejsc i na tej podstawie podjąć najlepszą decyzję. Bez względu na wybór, konferencja lub szkolenie nad morzem z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Sale konferencyjne z noclegiem w Sopocie

Sale konferencyjne z noclegiem w Sopocie


Planując konferencję w Sopocie można bez problemu znaleźć obiekt, którym możliwe jest zorganizowanie kilkudniowego wydarzenia, połączonego z nocowaniem uczestników. W Sopocie sprawdzoną ofertę znajdziemy w Hotelu Haffner, nowoczesnym i eleganckim obiekcie położonym zaledwie 200 metrów od plaży. Hotel Haffner posiada w ofercie biznesowej 10 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. W największej można zorganizować konferencję na 300 osób. Hotel posiada również świetnie rozwiniętą bazę noclegową oraz gastronomiczną. Znajduje się tu 200 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, a o oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń dba hotelowa restauracja. W innych sopockich obiektach konferencyjnych również można znaleźć kompleksową ofertę, która pozwoli na zorganizowanie konferencji lub szkolenia na najwyższym poziomie.

Dojazd do Sopotu

Dojazd do Sopotu


Sopot, podobnie jak inne części Trójmiasta, jest świetnie skomunikowany z innymi miastami i regionami Polski. Nad morze prowadzi z południa Polski autostrada A2, można więc bez problemu dojechać tu własnym autem. Do miasta można również dojechać pociągiem bądź autobusem rejsowym. Niedaleko, w Gdańsku znajduje się również międzynarodowe lotnisko, które obsługuje loty z różnych regionów świata.

Sopot - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo