Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Dwa Potoki Karpacz

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 191
Ilośc sal 100

Hotel*** Dziki Potok

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 114
Ilośc sal 120

Vivaldi

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 54
Ilośc sal 90

MERCURE KARPACZ RESORT

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 300
Ilośc sal 150

Karpacz - 27 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Dwa Potoki Karpacz
Karpacz
Dwa Potoki Karpacz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Dwa Potoki zaprasza również swoich gości do przygotowania różnorodnych wydarzeń biznesowych, gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Oferujemy 2 sale konferencyjne wielofunkcyjne i komfortowe, są one klimatyzowane, mają bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, możliwość zaciemnienia okien, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Pomieścić one mogą do 130 osób, nasi pracownicy zadbają o bezproblemowy przebieg każdego wydarzenia. Dużym atutem naszych sal jest ich dowolna aranżacja wedle potrzeb naszych klientów. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Dwa Potoki  znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od ścisłego centrum Karpacza, w otulinie świerkowego lasu na terenie Polskich Karkonoszy.

Hotel*** Dziki Potok
Karpacz
Hotel*** Dziki Potok

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Dziki Potok przygotował również ofertę dla organizatorów konferencji, szkoleń, warsztatów. Mamy 4 nowoczesne, komfortowe sale konferencyjne, są one klimatyzowane, mają bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart, sterowane oświetlenie, mają one także możliwość zaciemnienia okien. Dowolność ustawienia stołów i krzeseł pozwala na pomieszczenie nawet 200 osób. Nasz zespół zadba o profesjonalny przebieg każdego wydarzenia. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe,

Lokalizacja

Hotel Dziki Potok znajduje się w malowniczej części Karpacza w otoczeniu lasów i gór. Zapewnia wyciszenie i relaks gościom biznesowym i turystycznym.

Hotel Karolinka
Karpacz
Hotel Karolinka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Karolinka przygotował dla swoich gości nowoczesne, komfortowe centrum konferencyjne. Zapewniamy 2 sale konferencyjne, wielofunkcyjne o najwyższym poziomie, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, możliwość zaciemnienia okien. Nasz doświadczony zespół jest cały czas do dyspozycji co sprawia, iż każde wydarzenie przebiega profesjonalnie i tworzy przyjazny klimat co dla nas jest bardzo ważne. Nasze sale mogą pomieścić od 100 do 30 osób. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Karolinka znajduje się blisko kompleksu narciarskiego „ Kopa” , Biały Jar w Karpaczu, wyróżniają nas  przepiękne szlaki turystyczne i wyjątkowy mikroklimat, od Jeleniej Góry dzieli nas zaledwie 20 km.

ul. Kościuszki 12-14, Karpacz

tel. (0-75) 761-85-33

GREEN MOUNTAIN HOTEL*****

ul. Sarnia 21, Karpacz

tel. +48 75 306 75 75

ul. Obrońców Pokoju 5, Karpacz

tel. (0-75) 752-70-00

ul. Mostowa 9, Karpacz

tel. 75 75 46 600

Jelenia Struga Medical Spa

ul. Podgórze 55, Kowary k. Karpacza , Karpacz

tel. 75 75 28 458

Hotel Majestic***

Karkonoska 3, Karpacz

tel. 75 762 02 03

Pałac Margot

Wielkopolska 4, Karpacz

tel. 75 76 10 927

Hotel *** ARTUS

ul. Wilcza 9, Karpacz

tel. + 48 75 712 20 61

Gościniec Leśny Dwór

ul. Karkonoska 1, Karpacz

tel. 75 76 193 09

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Krucze Skały

Wilcza 1, Karpacz

tel.

MALACHIT Medical Spa Hotel

Staszica 12, Karpacz

tel.

Gołębiewski

Karkonoska 14, Karpacz

tel.

Hotel Greno

ul. Olimpijska 2, Karpacz

tel. (75) 76-93-715

Gościniec nad Potokiem

ul. Mostowa 5, Karpacz

tel. (075) 761 60 70

ul. Konstytucji 3 Maja 59a, Karpacz

tel. (0-75) 761-60-98

Sale konferencyjne w okolicy - Karpacz

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     1000
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     170
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     25
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

img

Konferencje w Karpaczu

Co zobaczyć w Karpaczu?

Karpacz to jedna z miejscowości, która wyjątkowo przyciąga turystów o każdej porze roku. Zapewnia wiele atrakcji, od możliwości zwiedzania wyjątkowych zabytków aż po wędrówki szlakami turystycznymi w pięknych okolicach. W samym Karpaczu na uwagę zasługują zabytkowe hotele i pensjonaty z czasów przełomu XIX i XX wieku, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. O ich niezwykłości może świadczyć fakt, że aż 20 z nich znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Największą atrakcją Karpacza jest ewangelicki kościół Wang wzniesiony z drewna, ale bez użycia gwoździ. Bardzo efektownym miejscem jest również zapora na Łomnicy – potężny obiekt, na którym znajduje się wielki sztuczny wodospad. Młodszym i starszym turystom na pewno spodoba się Muzeum Zabawek, a także Karkonoskie Tajemnice, które przeniosą nas w świat legend i historii Karpacza. Pamiętajmy również, że Karpacz jest doskonałym punktem wypadowym do odkrywania Karkonoszy – to tutaj startują najpopularniejsze szlaki wiodące w góry, między innymi na słynną Śnieżkę.

Konferencje w Karpaczu


Zaplecze konferencyjne

Karpacz to miejsce, które cieszy się uznaniem nie tylko wśród turystów, ale również organizatorów przeróżnych wydarzeń branżowych. Wspaniała okolica, bliskość gór oraz wiele możliwości zwiedzania to idealne uzupełnienie biznesowych spotkań w bliskim naturze klimacie. Coraz więcej konferencji, szkoleń czy eventów odbywa się nie w dużych miastach, a w turystycznych miejscowościach w pięknych okolicznościach przyrody i z wieloma dodatkowymi atrakcjami. Konferencja w Karpaczu to możliwość zrobienia sobie wypadu w góry, zrelaksowania i oderwania od codzienności. Wybór hoteli, pensjonatów czy ośrodków wczasowych jest w tej okolicy na tyle duży, że bez problemu można znaleźć miejsce idealne na każde spotkanie. Dostępne są wielkie hotele na kilkaset osób, w których znajdziemy nawet po kilkanaście sal konferencyjnych. Nie brakuje też mniejszych, klimatycznych pensjonatów czy dworków, gdzie można zorganizować kameralne spotkanie. Konferencja w górach to pomysł, który może być udany o każdej porze roku.


Karpacz - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo