Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Łódź - 79 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Ambasador Chojny
Łódź
Hotel Ambasador Chojny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Ambasador Chojny Łódź*** wyróżnia się bogatym zapleczem konferencyjnym. Obiekt dysponuje 5 pomieszczeniami, w których można zorganizować różnego rodzaju wydarzenie biznesowe, takie jak: konferencje, szkolenia czy też seminaria. Największa sala pomieści nawet do 150 uczestników w ustawieniu kinowym, a najmniejsza 12 wokół wspólnego stołu. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny z ekranem, tablice, jak i bezprzewodowy Internet), dzięki czemu spotkania przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Hotel Ambasador Chojny Łódź*** zachwyca również perfekcyjną obsługą techniczną i hotelową, która dba o to, aby imprezy przebiegały w prawidłowy sposób.

Lokalizacja

Hotel Ambasador Chojny Łódź*** znajduje się w Łodzi, przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 8. Położony on jest w malowniczym parku przy stawach Jana - w odległości zaledwie 150 metrów od głównej trasy Łódź - Katowice. Dogodna lokalizacja pozwala w szybkim czasie dotrzeć też do centrum miasta.

Agat Hotel & Restauracja
Łódź
Agat Hotel & Restauracja

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Agat jest świetnym miejscem, w którym można zorganizować konferencję czy też szkolenie. Obiekt dysponuje nowoczesnymi 3 salami konferencyjno – bankietowymi, które spełniają najwyższe standardy. Wyposażone one są w niezbędny sprzęt multimedialny, na przykład projektor multimedialny, ekran, dostęp do Internetu oraz wiele usług dodatkowych, takich jak możliwość ustawiania mebli odpowiednio do swoich potrzeb, czy też zaciemnienie wnętrza. Sala Bankietowa jest największa i jest ona przeznaczona dla maksymalnie 100 uczestników. Sala Eventowa jest średnią salą, która jest w stanie pomieścić do 50 gości. Natomiast najmniejsza jest Sala Kameralna, w której może naraz przebywać maksymalnie 25 osób. Hotel Agat oferuje również wyśmienitą kuchnię oraz obsługę hotelową na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Hotel Agat znajduje się w samym centrum Polski – w Łodzi, przy ulicy Strykowskiej 94. Położony on jest w otoczeniu lasów, co zapewnia komfortowe warunki zarówno do odpoczynku, jak i do wyjazdów służbowych.

Zajazd Rubin
Łódź
Zajazd Rubin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zajazd Rubin w Łodzi oferuje możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, na przykład konferencji, niewielkiego szkolenia, bankietu i wiele innych. Obiekt dysponuje nowoczesną przestrzenią konferencyjną, która połączona jest z częścią rekreacyjną - co jest jego niewątpliwym atutem. Zajazd Rubin zadbał o najdrobniejsze detale podczas projektowania swojej sali konferencyjnej - dzięki czemu otrzymuje się gwarancję na zorganizowanie wydarzenia biznesowego na najwyższym poziomie. Co więcej, obiekt pozwala na dowolne zmiany w ustawieniach mebli, tak, aby dopasować przestrzeń do potrzeb uczestników. Do dyspozycji gości Zajazdu jest także bardzo dobrej jakości sprzęt multimedialny, taki jak: projektor multimedialny z ekranem oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Lokalizacja

Zajazd Rubin znajduje się w Uzdrowiskowym zakątku Łodzi - dzięki czemu jest idealnym miejscem na odpoczynek, jak i komfortową pracę. Obiekt ten jest kompleksem leśnym o powierzchni 65 ha. Położony jest w południowej części Łodzi.

Hotel Dobieszków **
Łódź
Hotel Dobieszków **

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Dobieszków posiada bogate zaplecze konferencyjne. Dysponuje on 6 klimatyzowanymi, nowoczesnymi salami konferencyjnymi o różnej powierzchni. Maksymalna ilość uczestników, jaką może przyjąć obiekt wynosi 406. W Hotelu Dobieszków można wynająć: Salę Główną Konferencyjną dla maksymalnie 250 osób o powierzchni około 281 m², wyposażonej między innymi w nagłośnienie, rzutnik, mikrofony bezprzewodowe, flipchart; Salę A o powierzchni 28 m² dla 20 osób z flipchartem, internetem bezprzewodowym; Salę nr 9 -  o powierzchni 24 m² dla 16 osób z rzutnikiem, Internetem, flipchartem; Salę nr 14 o powierzchni 60 m² dla 20 osób z tv, dvd, flipchartem, rzutnikiem i Internetem; Salę nr 114 i Salę nr 214 o powierzchni 60 m² dla 45 osób z Internetem, DVD, Tv i flipchartem.

Lokalizacja

Hotel Dobieszków znajduje się w Strykowie koło Łodzi. Położony on jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, dzięki czemu można szybko do niego dotrzeć. Jest to dogodna lokalizacja, która sprzyja wyjazdom biznesowym, jak i rekreacyjnym.

Biurowe Centrum Biznesu
Łódź
Biurowe Centrum Biznesu

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Biurowe Centrum Biznesu w Łodzi dysponuje dwiema nowoczesnymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. W pomieszczeniach dostępne są takie udogodnienia jak: nowoczesne systemy telekomunikacyjne, całodobowy monitoring, system przeciwpożarowy, szybkie łącze światłowodowe i niezbędny sprzęt multimedialny. Biurowe Centrum Biznesu w Łodzi wyposażone jest również w windy osobowe - co sprawia, że jest ono przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że pomieszczenia konferencyjne mają powierzchnie od 50 do 450 m², więc obiekt jest przygotowany na zorganizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i większych wydarzeń biznesowych.

Lokalizacja

Biurowe Centrum Biznesu to nowoczesny kompleks biurowy klasy B+, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Łodzi. Składa się ono z trzech budynków połączonych ze sobą pasażem, dzięki któremu goście mogą komfortowo przemieszczać się między budynkami, bez konieczności opuszczania Centrum. Dojazd do tego obiektu jest bardzo łatwy.

Centrum Biznesowe Faktoria
Łódź
Centrum Biznesowe Faktoria

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Centrum Biznesowe Faktoria wyróżnia się rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji klientów biznesowych jest Sala Konferencyjna o powierzchni 100 m² - jest ona największa. Maksymalnie może ona pomieścić 90 osób, a wyposażona jest w 2 mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, klimatyzację, bezprzewodowy Internet. Kolejnym pomieszczeniem jest Sala Szkoleniowa o powierzchni 80m², która przeznaczona jest dla maksymalnie 60 uczestników. Posiada ona ekran, rzutnik multimedialny, klimatyzację, wifi oraz flipchart. W Centrum Biznesowym Faktoria dostępna jest też klimatyzowana Sala Szkoleniowa o powierzchni 40 m² dla 35 osób oraz kameralna, klimatyzowana Sala Biznesowa dla maksymalnie 12 gości.

Lokalizacja

Centrum Biznesowe Faktoria to nowoczesny kompleks biznesowo – konferencyjny, który znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Dowborczyków, w sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi. Idealne położenie sprawia, że można do niego dotrzeć w bardzo łatwy i szybki sposób.

Expo Łódź
Łódź
Expo Łódź

Zaplecze konferencyjne obiektu 

EXPO Łódź wyróżnia się nowoczesną przestrzenią eventową. Do dyspozycji klientów jest powierzchnia 13 117 m², która składa się z hali wystawienniczo – eventowej, sal konferencyjnych, przestronnego dolnego i górnego foyer oraz auli. Hala wystawiennicza w EXPO Łódź ma powierzchnię 5700 m² i można ją dowolnie dzielić na mniejsze części, dzięki systemowi mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian. Na II piętrze obiektu znajdują się 4 klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni około 100 m² każda. Na wyposażeniu tych pomieszczeń jest rzutnik multimedialny, dostęp do Internetu, nagłośnienie, flipchart. Na uwagę zasługuje również nowoczesna aula o powierzchni 305 m², która idealnie nadaje się do organizacji wystąpień i prezentacji. EXPO Łódź dysponuje także przeszklonym foyer o powierzchni 400 m².

Lokalizacja

EXPO Łódź to nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt targowo – kongresowy, który znajduje się w samym centrum Łodzi, dzięki czemu można w szybkim czasie przedostać się z niego do głównych atrakcji tego miasta

Dwór Giemzów
Łódź
Dwór Giemzów

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Dwór Giemzów oferuje sale konferencyjne do wynajęcia. Są to idealne przestrzenie do zorganizowania spotkań biznesowych, takich jak szkolenia czy spotkania integracyjne. Każdy organizator szukający niepowtarzalnego, wyróżniającego się miejsca na bankiet, konferencje czy też seminarium, będzie zachwycony tym obiektem. Hotel Dwór Giemzów to nie tylko nowocześnie wyposażone i zaaranżowane sale konferencyjne, to też restauracja serwująca wyśmienite posiłki, ale i sala bankietowa. Hotel przygotowany jest na przyjęcie zarówno małej, kameralnej grupy uczestników, oraz na większe zorganizowane grupy. Warto tu jeszcze dodać, że Hotel Dwór Giemzów dysponuje również trzema hektarami zabytkowego Parku o założeniu angielskim, w którym mogą być przeprowadzane różnego rodzaju imprezy plenerowe.

Lokalizacja

Hotel Dwór Giemzów zachwyca wyjątkową lokalizacją. Znajduje się on koło Łodzi w Giemzowie, w odległości około 500 metrów od zjazdu z autostrady A1, 2 kilometrów od trasy S8, 25 kilometrów od autostrady A2.

CoSpot
Łódź
CoSpot

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Zaplecze konferencyjne CoSpot Office & Coworking charakteryzuje się dostępem do wysokiej klasy sprzętu multimedialnego i nowoczesnych rozwiązań technicznych. W obiekcie oferowane są dwa pomieszczenia konferencyjne, które można wynajmować na określoną ilość czasu. Dostępna jest Sala Eventowa, która przeznaczona jest maksymalnie dla 40 uczestników. Wyposażona ona jest między innymi w bezprzewodowy Internet, Hot-spot oraz dostęp do światła dziennego. Oprócz niej do wynajęcia jest również Sala Warsztatowa, w której jednocześnie może przebywać maksymalnie 15 gości. Do dyspozycji klientów jest także doświadczony personel, który dba o prawidłowy przebieg każdego wydarzenia biznesowego, a także przerwa kawowa czy nawet catering.

Lokalizacja

CoSpot Office & Coworking to nietypowe miejsce na mapie Łodzi, które stworzone zostało dla zwolenników nowoczesnej organizacji życia biznesowego. Znajduje się ono w centrum, przy ulicy Zachodniej 70 - dzięki czemu można szybko do niego dotrzeć z każdego miejsca w Łodzi.

ul.Kopernika 62 , Łódź

tel. 42 207 07 07

ul. Jana Matejki 11, Łódź

tel. 48 422 08 10 10

ul. Kolumny 217, Łódź

tel. 733-250-460

ul.Traugutta 18, Łódź

tel. 797 326 195

ul. Łąkowa 29 , Łódź

tel. + 48 42 208 80 00, +48 42 208 80 80

AGAT HOTEL & RESTAURACJA

ul. Strykowska 94, Łódź

tel. 42 659 71 93

ul. Dubois 114/116, Łódź

tel. 42 280 76 76

ul. św. Teresy 111, Łódź

tel. 42 652 99 90, 601 654 488

Król Kul

CH Sukcesja, al. Politechniki 1, Łódź

tel.

ul. Okopowa 70/106 , Łódź

tel. 42 656 22 69, 691 411 814
fax. 42 656 22 67

ul. Piotrkowska 120, Łódź

tel. 42 207 32 32, 503 085 000

img

Konferencje w Łodzi

W Łodzi oraz w najbliższych okolicach miasta znajdziemy 75 obiektów, ośrodków i hoteli konferencyjnych, które mają elastyczną i mocno rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych. Ta liczba sprawia, że każdy organizator konferencji, szkolenia, eventu czy imprezy integracyjnej z pewnością znajdzie obiekt na miarę potrzeb.

Łódź jest dużym i atrakcyjnym miastem zarówno dla biznesu, jak i dla turystów. Położona niemal w centrum kraju stolica województwa łódzkiego pełna jest atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc w Łodzi koniecznie warto wybrać się na spacer ulicą Piotrkowską, która jest słynna nie tylko na całą Polskę, ale również i świat. Znajdziemy tu wspaniałą architekturę przemysłową, sporo muzeów i centrów handlowych. Warto również odwiedzić Muzeum Pałac Herbsta oraz Muzeum Miasta Łodzi. Miłośnikom przyrody z pewnością spodoba się Łódzki Ogród Botaniczny oraz miejskie zoo. Wielbiciele aktywnego wypoczynku na pewno ucieszą się z możliwości odwiedzenia dużego aquaparku.

Sale konferencyjne w ŁodziSale konferencyjne w Łodzi znajdziemy w ścisłym centrum miasta, a także na jego obrzeżach. Większość obiektów posiada po kilka sal do wyboru, co pozwala na wybranie miejsca idealnie dopasowanego do potrzeb. Ciekawą i sprawdzoną ofertę ma Arche Residence, czyli nowoczesne centrum konferencyjne, w którym znajdziemy trzy nowocześnie zaprojektowane i urządzone sale konferencyjne. Przestrzeń można dowolnie łączyć i dzielić, dzięki czemu można tu zorganizować konferencję i szkolenie nawet na 137 osób. Obiekt posiada wszelkie udogodnienia dla klientów biznesowych, zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, a także możliwość przygotowania cateringu.

Sale konferencyjne z noclegiem w ŁodziOrganizatorzy konferencji w Łodzi bez problemu znajdą sale konferencyjne zlokalizowane w łódzkich hotelach, które poza możliwością organizacji spotkań branżowych oferują również możliwość zakwaterowania, wyżywienia oraz korzystania z wielu dodatkowych atrakcji. W Hotelu Dobieszków mamy do wyboru 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. W największej można zorganizować konferencję lub event na 250 osób. Hotel posiada 95 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach, przygotowuje również pełną obsługę gastronomiczną wszystkich branżowych wydarzeń. Goście mają możliwość korzystania z wielu atrakcji, a w czasie wolnym mogą się wybrać na zwiedzanie Łodzi. Inne łódzkie hotele również mają zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu można bez problemu znaleźć miejsce idealne dla siebie.

Atrakcje turystyczne w Łodzi

Łódzki Ogród Botaniczny
Pałac Izraela Poznańskiego
Muzeum Sztuki w Łodzi
Sobór św. Aleksandra Newskiego w Łodzi
Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź
Dojazd do ŁodziPołożenie Łodzi w centralnej części kraju sprawia, że miasto jest doskonale skomunikowane z innymi regionami. W okolicy Łodzi przebiega autostrada A1 biegnąca z północy Polski na południe Europy. Jest też sporo dróg ekspresowych, które zapewniają szybką i komfortową podróż autem. Osoby podróżujące koleją również mają wiele sprawdzonych połączeń do wyboru Łódź jest bowiem sporym węzłem kolejowym. W odległości 6 kilometrów od centrum miasta znajduje się również Port Lotniczy Łódź, który jest świetnie skomunikowany z wieloma krajami.

Sale konferencyjne w okolicy Łodzi

Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     90
Największa
sala
img     38
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     50
Największa
sala
img     48
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     400
Największa
sala
img     242
Miejsc
noclegowych

www.hotelkruk.pl

img      6
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     70
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     190
Największa
sala
img     183
Miejsc
noclegowych

Nasi partnerzy