img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

Hotel Bugatti
Adres: ul. Kosmonautów 328, 54-041 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba miejsc noclegowych: 43

Hotel Bugatti
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu


Hotel Bugatti to miejsce znajdujące się w świetnej lokalizacji we Wrocławiu – blisko jest stąd do centrum, a jednocześnie spokojna i zielona okolica zapewnia komfort i możliwość wypoczynku. Hotel jest kompleksowo przygotowany do obsługi klientów biznesowych, organizacji konferencji, szkoleń, spotkań, wykładów, a także imprez integracyjnych dla firm. W ofercie dla biznesu znajdują się dwie sale o różnej wielkości. Większa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 120 osób. Przestrzeń biznesowa jest kompleksowo wyposażona, jasna, klimatyzowana. Do dyspozycji wynajmujących jest nowoczesny sprzęt multimedialny, a także szereg innych udogodnień przydatnych podczas organizacji wydarzeń. W obiekcie znajduje się świetnie prosperująca restauracja, zapewniająca oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń. Jeśli wydarzenie będzie trwało dłużej niż jeden dzień, nie ma problemu ze zorganizowaniem noclegów w tym samym obiekcie. Jeśli szukają Państwo klimatycznego miejsca na spotkanie we Wrocławiu, Hotel Bugatti z pewnością sprawdzi się doskonale.

The Granary – La Suite Hotel
Adres: ul. Mennicza 24, 50-057 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 46

The Granary – La Suite Hotel
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu


The Granary La Suite Hotel to kameralny obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia. Doskonale sprawdza się jako baza wypadowa do zwiedzania miasta, a także jako miejsce spotkań biznesowych w eleganckim klimacie. W obiekcie znajduje się profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć sal o różnej wielkości. Największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 100 osób, mniejsze są idealne na kameralne spotkania. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, mają eleganckie meble, a także dostęp do nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, rzutników, projektorów, ekranów. Na terenie obiektu jest dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu. Obiekt zapewnia kompleksowe wyżywienie podczas wszystkich imprez, a w przypadku kilkudniowych wydarzeń można zamówić noclegi w tym samym miejscu. Eleganckie, stylowe wnętrza, bogata oferta dla klientów biznesowych, a także doświadczenie w organizowaniu imprez to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających organizatorów konferencji.


Hotel Jester
Adres: ul. Kowalska 63, 51-427 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba miejsc noclegowych: 62

Hotel Jester
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu


W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na organizację konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego, warto sprawdzić ofertę wrocławskiego Hotelu Jester. Jest to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji, niedaleko najciekawszych miejsc we Wrocławiu. We wnętrzach znajdują się dwie sale konferencyjne, które pod każdym względem są świetnie wyposażone i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale są jasne, przestronne, dobrze nagłośnione i oświetlone. Znajduje się w nich nowoczesny sprzęt konferencyjny, który zapewnia bezproblemowe poprowadzenie każdego wydarzenia. O oprawę kulinarną imprez dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, eleganckie obiady, przyjęcia, a także posiłki zamawiane według indywidualnych potrzeb. Wybierając ofertę Hotelu Jester mogą mieć Państwo pewność, że każde wydarzenie zostanie przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Data publikacji: 20.08.2021

Nasi partnerzy