img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

Wrocław to miasto pełne możliwości, również tych organizacyjnych. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad organizacją konferencji bądź innego eventu właśnie tam, zapoznaj się obiektami konferencyjnymi we Wrocławiu. Zachęcamy także do sprawdzenia pełnej bazy obiektów konferencyjnym na Dolnym Śląsku.

Poniżej natomiast przedstawiamy obiekty konferencyjne posiadające sale na ponad 100 osób we Wrocławiu:

 

1. Hotel GEM***

Dane teleadresowe:
ul. Mianowskiego 2b, 51-605 Wrocław
Telefon: 71 372 92 13
Największa sala konferencyjna: 245 osób
Liczba miejsc noclegowych: 138
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu GEM.

1. Hotel GEM***
1. Hotel GEM***

Hotel Gem we Wrocławiu to idealne miejsce na organizowanie spotkań biznesowych różnego rodzaju. Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Do dyspozycji gości oddaje 4 klimatyzowane sale z wyposażeniem, nagłośnieniem i szybki Internetu.

Pomieszczenia są duże i przestronne. Największa sala mieści 245 osób. Ze względu na własną bazę sportowo rekreacyjną hotel idealnie nadaje się na organizację imprez integracyjnych. Istnieje także możliwość zorganizowania większego wydarzenia w sali tenisowej o powierzchni 2400 m2, a także imprezy plenerowej na kilka tysięcy osób na rozległym terenie koło hotelu.

Obiekt specjalizuje się w organizacji profesjonalnych, nietuzinkowych szkoleń i konferencji. Lokalizacja, pomoc personelu oraz profesjonalizm sprawia, że hotel odwiedzany jest przez wielu gości indywidualnych i biznesowych.

 

2. Hotel im. Jana Pawła II****

Dane teleadresowe:
ul. św. Idziego 2, 50-328 Wrocław
Telefon: 71 327 14 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu im. Jana Pawła II.

2. Hotel im. Jana Pawła II****
2. Hotel im. Jana Pawła II****

Hotel im. Jana Pawła II we Wrocławiu to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Przestrzeń konferencyjną tworzą trzy komfortowe sale konfekcyjno-szkoleniowe. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny: projektory, rzutniki multimedialne, nagłośnienie, ekrany oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas cieplejszych dni. Największa sala mieści 120 uczestników spotkania. Hotel oferuje także przerwy kawowe i przyjęcia organizowane w przestronnym foyer konferencyjnym, w otoczeniu, którego zlokalizowane jest impluvium z piękną roślinnością i rybkami.

Hotel ma swój początek ponad tysiąc lat temu. Wzniesiony został w hołdzie Ojca Świętego Jana Pawła II. Jego lokalizacja, wystrój i historia sprawiają, iż jest on odwiedzany przez wielu gości. 

 

3. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***

Dane teleadresowe:
ul. Jagiełły 7, 50-201 Wrocław
Tel. 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Campanile Wrocław.

 

3. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***
3. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***

Hotel Campanile we Wrocławiu stanowi doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Do dyspozycji gości oddane zostają cztery przestronne sale konferencyjne. Pomieszczenia mogą być ze sobą łączone, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń na różnego rodzaju wydarzenia.

Największa sala mieści 140 osób. Wszystkie posiadaj profesjonalne wyposażenie, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada możliwość całkowitego zaciemnienia na przykład na jakiś film czy prezentacje. Mają one również dostęp do światła dziennego oraz klimatyzacją dając jeszcze większych komfort podczas upalnych dni.

Hotel znajduję się w doskonałej lokalizacji, na Starym Mieście we Wrocławiu. Łączy ze sobą komfort wypoczynku oraz atrakcyjną cenę za spotkania biznesowe. Odwiedzany jest nie tylko przez gości biznesowych, ale i turystycznych.

 

4. Hotel Eclipse***

Dane teleadresowe:
ul. Kwiatowa 75, 55-040 Domasław koło Wrocławia
Tel. 510 555 600
Największa sala biznesowa: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 74
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Eclipse.

 

4. Hotel Eclipse***
4. Hotel Eclipse***

Hotel Eclipse położony jest w dogodnej lokalizacji. Zaledwie 4 minuty jazdy od autostrady A4 oraz 12,7 km od centrum Wrocławia. Jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery wielofunkcyjne sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem: rzutnik multimedialny, ekran, mikrofon, projektor oraz dostęp do Internetu i nagłośnienie. W największej sali mieści się 160 uczestników spotkania.

Każde wydarzenie przygotowywane jest z pomoc wykwalifikowanego personelu i dbałością o indywidualne potrzeby każdego klienta. W ofercie hotelu znajdują się także przytulne pokoje zarówno dla gości z pobliskich okolic jak i z dalszych części kraju. Lokalizacja i położenie dają możliwość łatwego dojazdu do obiektu.

 

5. The Granary – La Suite Hotel*****

Dane teleadresowe:
ul. Mennicza 24, 50-057 Wrocław
Tel. 71 395 26 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 46
Zobacz wiecej: Konferencje w hotelu The Granary.

 

The Granary – La Suite Hotel
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

The Granary La Suite Hotel to kameralny obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia. Doskonale sprawdza się jako baza wypadowa do zwiedzania miasta, a także jako miejsce spotkań biznesowych w eleganckim klimacie. W obiekcie znajduje się profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć sal o różnej wielkości.

Największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 100 osób, mniejsze są idealne na kameralne spotkania. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, mają eleganckie meble, a także dostęp do nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, rzutników, projektorów, ekranów. Na terenie obiektu jest dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu.

Obiekt zapewnia kompleksowe wyżywienie podczas wszystkich imprez, a w przypadku kilkudniowych wydarzeń można zamówić noclegi w tym samym miejscu. Eleganckie, stylowe wnętrza, bogata oferta dla klientów biznesowych, a także doświadczenie w organizowaniu imprez to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających organizatorów konferencji.

 

6. Hotel Jester***

Dane teleadresowe:
ul. Kowalska 63, 51-427 Wrocław
Tel. 71 345 86 00
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 62
Zobacz więcej: Hotel Jester - Konferencje.

 

Hotel Jester
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na organizację konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego, warto sprawdzić ofertę wrocławskiego Hotelu Jester. Jest to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji, niedaleko najciekawszych miejsc we Wrocławiu.

We wnętrzach znajdują się dwie sale konferencyjne, które pod każdym względem są świetnie wyposażone i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale są jasne, przestronne, dobrze nagłośnione i oświetlone. Znajduje się w nich nowoczesny sprzęt konferencyjny, który zapewnia bezproblemowe poprowadzenie każdego wydarzenia.

O oprawę kulinarną imprez dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, eleganckie obiady, przyjęcia, a także posiłki zamawiane według indywidualnych potrzeb. Wybierając ofertę Hotelu Jester mogą mieć Państwo pewność, że każde wydarzenie zostanie przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

 

7. Wrocławski Park Technologiczny

Dane teleadresowe:
ul. Muchoborska 18, 54-424 Wrocław
tel. 71 798 58 00
Największa sala konferencyjna: 6150
Liczba miejsc noclegowych: brak
Dowiedz się więcej: Wynajem sal konferencyjnych w WPT.

 

Wrocławski Park Technologiczny
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

Wrocławski Park Technologiczny, to miejsce nierozerwalnie związane z biznesem, nauką i nowoczesnymi technologiami, tutaj funkcjonuje ponad 200 firm rozwijających nowoczesne technologie, które korzystają z dostępu do infrastruktury i zasobów WPT z 12 laboratoriami badawczymi i prototypowni, hal produkcyjno-magazynowych, zakładów doświadczalnych, dworactwa i networkingu.

W 9-cio budynkowym kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego, stworzono również nowoczesne Centrum Konferencyjne, przyjazne biznesowi. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń firmowych, kongresów, szkoleń, kursów i konferencji oddano trzy duże sale kongresowe, cztery zaawansowane technicznie sale szkoleniowo-warsztatowe dla kilkudziesięciu słuchaczy i największą salę konferencyjną, która może być wykorzystana podczas wymagających prezentacji przeznaczonych dla 150 uczestników.

Wszystkie dostępne pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt nagłaśniający dostosowany do wielkości Sali, aby zapewnić najlepszą akustykę oraz zaawansowany sprzęt informatyczny i audiowizualny. W pobliżu kompleksu znajduje się wiele hoteli i punktów gastronomicznych, co ułatwia przeprowadzenie kilkudniowych szkoleń i kongresów. Obiekt zlokalizowany jest w biznesowej części Wrocławia, przy głównej trasie dojazdowej DK5, 3km od Starego Miasta.

 

8. HP Park Plaza****

Dane teleadresowe:
ul. Bolesława Drobnera 11-13, 50-257 Wrocław
tel. 71 320 84 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 346
Zobacz więcej: HP Park Plaza - konferencje.

 

8. HP Park Plaza****
8. HP Park Plaza****

Czterogwiazdkowy Hotel w centrum Wrocławia to doskonałe rozwiązanie dla gości, którzy szukają urokliwej zabytkowej okolicy i chcą skorzystać z perfekcyjnie wyposażonego zaplecza konferencyjnego. HP Park Plaza gwarantuje komfortowy wypoczynek i zapewnia perfekcyjnie zorganizowane konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe.

Znajduje się tu duży dozorowany parking dla aut osobowych oraz autokarów. Goście do dyspozycji mają 177 pokoi, z niezapomnianym widokiem ma rzekę Odrę. Infrastruktura została w stu procentach dopasowana dla osób niepełnosprawnych, a hotel sprawdzi się też jako miejsce wypoczynkowe dla rodzin z dziećmi.

Jest tu 6 przestronnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć i które oferują profesjonalne i nowoczesne wyposażenie audiowizualne. W organizacji wszelkiego typu imprez firmowych i biznesowych pomaga tutejszy doświadczony personel. Po ciężkim biznesowym dniu hotel oferuje najsmaczniejsze regionalne dania w tutejszej restauracji, ale także lobby bar. Centralna lokalizacja hotelu to również szybki dostęp do zabytków i galerii handlowych. 

 

9. Afrykarium

Dane teleadresowe:
ul. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław
Tel. 71 348 30 24
Największa sala konferencyjna: 168 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak
Zorganizuj konferencję we wrocławskim Afrykarium.

 

9. Afrykarium
9. Afrykarium

Afrykarium to wyjątkowa przestrzeń, która pozwala na zorganizowanie spotkań biznesowych, konferencji, bankietów i wielu innych wydarzeń. Sam obiekt jest bardzo wyjątkową przestrzenią, która oferuje dla wszystkich gości wiele atrakcji. Z pewnością uczestnicy konferencji nie będą się tutaj nudzić i będą w stanie bardzo miło spędzić swój czas.

Na zaplecze konferencyjne obiektu składają się dwie sale konferencyjne oraz dwie sale bankietowe. Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 168 osób w ustawieniu teatralnym. Mniejsza to przestrzeń dla 26 osób. Sale są urządzone w nowoczesnym stylu i oferują wszystko, co niezbędne do poprowadzenia wydarzenia na najwyższym poziomie.

Dużych rozmiarów ekran, nowoczesny rzutnik, nagłośnienie, mikrofony, system oświetlenia, wygodne siedzenia to tylko niektóre z rzeczy, które czekają na prelegentów i uczestników wydarzenia. Przestrzeń jest w pełni przystosowana do potrzeb najbardziej wymagających osób, które szukają najlepszego miejsca do zorganizowania konferencji na bardzo wysokim poziomie.

 

10. DAWG Dolnośląska agencja współpracy gospodarczej

Dane teleadresowe:
Al. Kasztanowa 3A, 50-151 Wrocław
Tel. 71 736 63 00
Największa sala konferencyjna: 108 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak
Wynajmij salę konferencyjną w DAWG we Wrocławiu.

 

10. DAWG Dolnośląska agencja współpracy gospodarczej
10. DAWG Dolnośląska agencja współpracy gospodarczej

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej to wyjątkowa przestrzeń we Wrocławiu, która powstała z myślą o wspieraniu nowoczesnej przedsiębiorczości. Budynku obiektu dysponują rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, w którym można organizować różnego rodzaju spotkania. Dodatkowo na uwagę zasługuje znakomite położenie obiektu i odległość jedynie 10 minut od ścisłego centrum stolicy Dolnegośląska.

Obiekt posiada aż 6 przestrzeni konferencyjnych, które pozwalają na organizację spotkań na najwyższym poziomie. Każda przestrzeń konferencyjna w obiekcie jest w pełni przystosowana do potrzeb najbardziej wymagających osób i zapewnia najlepsze warunki do organizacji konferencji i różnego rodzaju wydarzeń.

Największa sala w obiekcie w ustawieniu teatralnym jest w stanie pomieścić nawet 108 osób. Przy tym do dyspozycji prelegentów oddano rzutnik, ekran, flipchart, mikrofony, nagłośnienie i wiele innych udogodnień. Sprawiają one, że prowadzenie różnego rodzaju wydarzeń staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo obsługa obiektu jest w stanie pomóc w dostosowaniu sali do konkretnej liczby gości.

 

11. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***

Dane teleadresowe:
Ul. Jagielly 7, 50-201 Wroclaw
Tel. +48 71 3267800
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 304
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Campanile Wrocław

11. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***
11. Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto***

Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo. Położony w samym sercu miasta, w pobliżu głównych atrakcji turystycznych oraz centrów biznesowych, oferuje szeroki zakres usług.

Zaplecze konferencyjne hotelu to 4 nowocześnie wyposażone sale spotkań, które są idealne na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy warsztatów. Sale wyposażone są w sprzęt audio-wizualny wysokiej jakości, dostęp do szybkiego internetu oraz możliwość dostosowania układu sali zgodnie z potrzebami organizatorów.

Hotel dysponuje komfortowymi pokojami noclegowymi, które zapewniają odpowiedni wypoczynek po dniu pełnym wrażeń. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, telewizję satelitarną, dostęp do Wi-Fi oraz klimatyzację. Pokoje są dostępne w różnych konfiguracjach, co pozwala na dopasowanie do potrzeb zarówno indywidualnych gości, jak i grup.

Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. Śniadania podawane są w formie bufetu, co pozwala gościom na wybór spośród szerokiej gamy produktów. Restauracja jest także dostępna dla niegości hotelowych, co czyni ją popularnym miejscem spotkań biznesowych oraz rodzinnych.

 

12. Hotel Wena***

Dane teleadresowe:
ul. Główna 20, 51-180 Wrocław
Tel. +48 601 892 484
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz wiecej: Sale konferencyjne w Hotelu Wena.

12. Hotel Wena***
12. Hotel Wena***

Hotel Wena Wrocław to oaza komfortu i gościnności, doskonale położona w sercu miasta, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo, jak i turystów pragnących odkryć uroki Wrocławia.

Zaplecze konferencyjne hotelu zostało starannie zaprojektowane, aby spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Oferuje ono 2 nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego internetu. Sale te są doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Jeśli chodzi o noclegi, Hotel Wena oferuje swoim gościom wygodne pokoje, które są oazą spokoju i relaksu po dniu pełnym wrażeń. Pokoje są urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone we wszystkie udogodnienia, które zapewniają komfortowy pobyt, w tym wygodne łóżka, telewizję satelitarną, biurko do pracy oraz bezpłatne Wi-Fi.

Restauracja hotelowa to miejsce, w którym można delektować się wyśmienitymi potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywanymi z najwyższą starannością przez doświadczonych kucharzy. Śniadania serwowane są w formie bufetu, a w ciągu dnia restauracja oferuje różnorodne dania oraz przekąski.


Data publikacji: 21.05.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top