Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Gdańsk - 87 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Piwna 36 / 39, Gdańsk

tel. 58 320 96 00

ul. Chmielna 47-52, Gdańsk

tel. 58 752 21 00

ul. Czarny Dwór 4, Gdańsk

tel. 58 556 39 44, 58 511 23 00

ul. Bytowska 4, Gdańsk

tel. (58) 554-70-00

ul. Nadwiślańska 56, Gdańsk

tel. (58) 308-07-86

ul. Beethovena 7, Gdańsk

tel. +48 506 338 273

Szafarnia 9, Gdańsk

tel. (58) 300-17-17

img

Konferencje w Gdańsku

W ofercie obiektów i hoteli konferencyjnych w Gdańsku i najbliższych okolicach znajdziemy 85 ośrodków biznesowych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Warto przejrzeć ofertę co najmniej kilku różnych obiektów i wybrać taką sale konferencyjną, która będzie idealna na szkolenie i konferencje w Gdańsku.

Oferta konferencyjna Gdańska cieszy się ogromną popularnością także ze względu na walory turystyczne miasta i możliwość połączenia branżowych spotkań ze zwiedzaniem oraz atrakcyjnym wypoczynkiem tuż nad morzem. W Gdańsku na uwagę zasługuje piękna i rozległa starówka z ulicą Długi Targ, Dworem Artusa oraz słynną Fontanna Neptuna, którą znajdziemy na wielu pocztówkach i innych materiałach promocyjnych. Ciekawym miejscem na spacery jest również deptak nad Motławą, gdzie znajduje się Stary Żuraw oraz wiele innych elementów dawnej zabudowy portowej. Będąc w Gdańsku można zwiedzić statki muzea, a także wybrać się na morski spacer którymś ze spacerowych stateczków.

Sale konferencyjne w GdańskuJeśli szukasz obiektu konferencyjnego z dużym wyborem sal, warto zwrócić uwagę na ofertę Hotelu Almond Business & Spa. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, a jego oferta dla biznesu to aż 9 sal konferencyjnych o różnej wielkości, wśród których największa może pomieścić nawet 320 osób. Oferta konferencyjna jest wyjątkowo elastyczna, sale są świetnie wyposażone i posiadają nowoczesny sprzęt multimedialny. Można je też łączyć bądź dzielić, aby uzyskać odpowiednią powierzchnię. Hotel posiada również ofertę noclegową oraz gastronomiczną dla uczestników biznesowych wydarzeń, można tu organizować nawet kilkudniowe konferencje połączone z nocowaniem gości i wieloma innymi atrakcjami.

Sale konferencyjne z noclegiem w GdańskuWiększość obiektów konferencyjnych w Gdańsku to hotele lub pensjonaty, które poza doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi oferują również możliwość zakwaterowania, przygotowania posiłków oraz korzystania z innych hotelowych udogodnień. Ciekawa propozycję ma Hotel Artus położony w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. W obiekcie znajduje się nowoczesna i dobrze urządzona sala konferencyjna na 30 osób, a także wygodne i komfortowe apartamenty z 50 miejscami noclegowymi. Na gdańskiej starówce znajdziemy również wiele innych obiektów, które spełniają oczekiwania organizatorów konferencji.

Atrakcje turystyczne w Gdańsku

Westerplatte
Bazylika archikatedralna w Gdańsku-Oliwie
Europejskie Centrum Solidarności
Brama Żuraw
Fontanna Neptuna
Dojazd do GdańskaDojazd do Gdańska jest bezproblemowy zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją publiczną. Do Gdańska prowadzi między innymi autostrada A1, która łączy stolicę Pomorza z Warszawą, wieloma miastami śląskimi oraz południem kraju. Doskonale rozwinięta jest również sieć linii kolejowych, a dworzec w Gdańsku znajduje się w dogodnym miejscu w pobliżu starówki oraz dzielnicy biznesowej. Do Gdańska można również dostać się drogą lotniczą poprzez międzynarodowy port lotniczy Gdańsk Rębiechowo. Uczestnicy konferencji mają więc wiele możliwości, aby wygodnie i komfortowo dotrzeć na wybrane spotkanie biznesowe.

Sale konferencyjne w okolicy Gdańska

Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     140
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     200
Miejsc
noclegowych

www.KoziGrod.pl

img      4
sale
konferencje
img     75
Największa
sala
img     153
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     80
Największa
sala
img     118
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      10
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     230
Miejsc
noclegowych

Nasi partnerzy