Scandic Wrocław

ul. Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław(dolnośląskie)

tel.(71) 787-00-00

wroclaw@scandichotels.com

Miejsca noclegowe 328 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
fitnessfitness
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

71 787 00 00
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Oslo (Pokaż) 250
180
300
160
80
2 Kopenhaga (Pokaż) 110
50
80
40
35
3 Stavanger (Pokaż) 59
36
70
40
30
4 Uppsala (Pokaż) 43
24
50
34
24
5 Billund (Pokaż) 30
12
24
12
14
6 Helsinki (Pokaż) 21
8
8
7 Kiruna (Pokaż) 21
12
12
12
10
8 Trondheim (Pokaż) 20
12
18
12
12
9 Rovaniemi (Pokaż) 18
7
10 Tampere (Pokaż) 16
7

Informacje

Zorganizuj spotkanie w jednej z 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Wszystkie sale pomieszczą 570 uczestników.

Spotkania hybrydowe 

Magia spotkań...to dzieje się wtedy kiedy ludzie spotykają się razem i dzielą pomysłami!
Nasza nowa propozycja pakietów spotkań hybrydowych pozwala zaplanować angażujące, bezpieczne eventy, niezależnie od lokalizacji.
Prezentacje i treści można łatwo nagrać, a tym samym oglądać i udostępniać dalej według Waszych potrzeb.
Możecie być pewni, że nic nie zostanie zapomniane!
Pamiętajcie w nowej rzeczywistości, jesteśmy dla Was wspierając indywidualnymi rozwiązaniami i profesjonalną obsługą techniczną.

Zapoznaj się z naszą ofertą pakietów spotkań hybrydowych - zobacz więcej (PDF).

 
BETTER MEETINGS – nasza idea promująca wykorzystanie zasobów naturalnych. Materiały konferencyjne są oznaczone certyfikatem ekologicznym.
 
Wszystkie sale wyposażone są w ekran, flipchart, niezbędnik konferencyjny, notesy i długopisy oraz Internet. Projektor multimedialny jest zawsze wliczony w cenę wynajmu sali. Przez cały dzień spotkania serwujemy wodę Scandic. Polecamy inspirujące przerwy konferencyjne, serwujemy tylko kawę Fairtrade.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Cooworking w Scandic (PDF )

Scandic Wrocław otworzył nowe centrum konferencyjne!

Wprowadzając politykę zrównoważonego rozwoju na rynek hotelarski i oferując unikalne rozwiązania dla Gości z segmentu spotkań, Scandic Wrocław otworzył nowe centrum konferencyjne, modernizując większość sal konferencyjno-bankietowych oraz wprowadzając nowe, ekologiczne koncepty. Jeśli kwestie zrównoważonego stylu życia są dla Ciebie ważne, przeczytaj, co zrobiliśmy i co Ty zyskujesz organizując spotkanie w Scandic.

Nowe centrum konferencyjne w Scandic Wrocław składa się obecnie z 10 sal konferencyjno-bankietowych, usytuowanych na dedykowanym piętrze. Spośród hoteli zlokalizowanych w centrum Wrocławia zapewniamy 3-cią największą powierzchnię konferencyjną z przestronną przestrzenią wystawienniczą. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do szybkiego Internetu bez dodatkowych opłat.

Zapewniamy dedykowanego opiekuna Państwa spotkania, który zadba o prawidłowy jego przebieg. Rozpoczynając spotkanie, wiecie Państwo, że jesteście oczekiwani, a my jesteśmy przygotowani. Dzięki temu możecie się skupić na budowaniu relacji z uczestnikami i merytoryce spotkania. Sprawdzamy poprawne działanie sprzętu technicznego, tak, aby każde spotkanie mogło się rozpocząć o planowanej godzinie.

Aby zagwarantować spotkanie pełne energii i inspiracji, oferujemy specjalnie przygotowane menu konferencyjne. Bufety konferencyjne opisujemy tak, by osoby cierpiące na alergie znały skład serwowanych potraw. Podajemy kawę Fair Trade, a nasza Centralna przerwa kawowa to całkiem nowy koncept na polskim rynku hotelarskim. Jest to całodniowa przerwa, uzupełniana na bieżąco w zależności od pory dnia. Centralna przerwa kawowa jest jedna dla uczestników wszystkich konferencji, dzięki temu energetyczny bufet (napoje, smoothies, muffinki, domowe ciasta, wrapy, sałatki, poranny twarożek, owsianka i inne smakołyki) jest dostępny zawsze, kiedy uczestnicy mają przerwę.

Oprócz 100% zorientowania na realizację naszych zadań oraz rezultat, jednym z wiodących elementów spotkań w Scandic jest zrównoważony rozwój. Świadome spotkanie w Scandic gwarantuje dostęp do projektora LCD oraz tablicy suchościeralnej i flipchartu z ekologicznym papierem. Notesy i długopisy oraz wszystkie materiały piśmiennicze (np. karteczki na imiona, karteczki do oznaczenia sali oraz menu) posiadają certyfikat Nordic Swan. Każda sala ma kosz to segregacji śmieci na odpady organiczne, plastik i papier. Serwujemy wodę Scandic w karafkach, po to by ograniczyć emisję CO2 podczas transportu, a także zredukować ilość odpadów. Używamy szklanych opakowań, zamiast plastikowych.

Więcej informacji: Sylwia Kuziemska, Conference & Reservation Manager  Scandic Wrocław. sylwia.kuziemska@scandichotels.com, 71/ 787 01 22.

 

Voucher

Nasi partnerzy