Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Europeum

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 71
Ilośc sal 75

Scandic Wrocław

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 328
Ilośc sal 300

WenderEDU Business Cente

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 61
Ilośc sal 106

Haston City Hotel

Wrocław (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 222
Ilośc sal 600

Wrocław - 127 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Art Hotel
Wrocław
Art Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Jedno z wyjątkowych miejsc w centrum Wrocławia oferujące bogate zaplecze konferencyjne, czyli Art Hotel. Spośród 4 dostępnych sal konferencyjnych, gdzie największa jest w stanie pomieścić do 70 osób na dane wydarzenie, każda z nich zachwyca klasyka połączoną z elegancją. Wnętrza sal konferencyjnych zostały wyposażone w odpowiedni sprzęt audio, w tym projektory, ekrany czy mikrofony. Bezpłatny dostęp do WiFi oraz bogate zaplecze wyróżnia Art Hotel spośród innych we Wrocławiu. To doskonałe miejsce do organizowania licznych imprez firmowych, szkoleń lub konferencji. Goście tych wydarzeń w przerwie mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oferowanej w hotelu.

Lokalizacja

Hotel Art jest położony w niewielkiej odległości od lotniska, co tak bardzo cenią wszyscy goście biznesowi ze względu na dogodny dojazd do obiektu. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP oraz galeria Jatki. To idealne miejsce na spotkania rodzinne, konferencje i szkolenia firmowe.

The Granary - La Suite Hotel
Wrocław
The Granary - La Suite Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne hotelu The Granary – La Suite jest bardzo rozbudowane. Obiekt oferuje pięć sal bankietowo – konferencyjnych o powierzchni od 8 do 100 m². Największym pomieszczeniem jest sala Grande (100 m²). Wyróżnia się ona nowoczesnym designem, oryginalną aranżacją. W hotelu dostępna jest również Sala Ogrodowa (45 m²), która odznacza się delikatnym wystrojem, elegancją oraz dostępem do hotelowego ogrodu. Do wynajęcia jest też Sala Ceglana (28 m²) charakteryzująca się ciepłem cegieł, okazałymi sklepieniami. W hotelu The Granary – La Suite znajduje się także Sala Mała (8 m²) - jest ona najmniejsza, idealna do kameralnych spotkań. Obiekt ceniony jest też za profesjonalną obsługę oraz za wyśmienitą kuchnię - Restauracja Mennicza Fusion.

Lokalizacja

The Granary - La Suite Hotel to wyjątkowy hotel butikowy w samym centrum Wrocławia. Położony on jest przy ulicy Menniczej 24 w niedalekiej odległości od Rynku Głównego. Świetna lokalizacja ułatwia szybkie dotarcie do wszystkich atrakcji tego miasta.
 

Ibis Styles Wroclaw Centrum
Wrocław
Ibis Styles Wroclaw Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Ibis Styles Wroclaw Centrum i jego Silver Conference Center to największe w sercu Wrocławia centrum konferencyjne, które oferuje klientom biznesowym aż 11 w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych. Jedna z największych przestrzeni jest w stanie pomieścić aż 550 osób. Bezpłatny dostęp do WiFi oraz bogate zaplecze techniczne sprawi, że każde wydarzenie przebiegnie sprawnie i bez zakłóceń. Sale zostały wyposażone w projektory, ekrany i wszystko, co niezbędne do prowadzenia ważnego spotkania firmowego lub szkolenia. Wszystkie sale posiadają podium, z którego będzie jeszcze lepiej widać mówce. Ważne jest również to, że sale mają dostęp do światła dziennego oraz można je całkowicie zaciemnić w przypadku wyświetlania ważnych prelekcji lub projektów.

Lokalizacja

Ibis Styles Hotel jest usytuowany niedaleko dworca PKP oraz w pobliżu niektórych atrakcji Wrocławia. Są to między innymi Teatr Polski, Galera Dominikańska czy Opera Wrocławską. Dotarcie do lotniska zajmuje zaledwie kilka minut. Obiekt jest dobrze skomunikowany z całym miastem i doskonale nadaje się do prowadzenia szkoleń firmowych lub konferencji.

Centrum Konferencyjne SWPS
Wrocław
Centrum Konferencyjne SWPS

Zaplecze konferencyjne obiektu

Budynek SWPS to nie tylko nowoczesność  sal konferencyjnych, jakie oferuje Centrum, ale również jasne i przestronne wnętrza dostępnych przestrzeni. Siedziba SWPS to idealne miejsce do organizowania szkoleń, konferencji lub warsztatów. Dostępne sale wykładowe, innowacyjne multimedialnie sale konferencyjne oraz aule, gdzie jedna z nich jest w stanie pomieścić do 300 gości. Budynek to również możliwość skorzystania z profesjonalnego studia fotograficznego, czytelni, biblioteki oraz stołówki dla wszystkich gości. W salach konferencyjnych istnieje możliwość skorzystania z projektorów, tablic multimedialnych czy specjalistycznego nagłośnienie najwyższej jakości, które podniesie standard każdej uroczystości.

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne SWPS znajduje się na ulicy Ostrowskiego 30, w niewielkiej odległości od stacji PKP. Dogodne położenie i łatwość dotarcia do najważniejszych miejsc we Wrocławiu sprawia, że tak wiele firm korzysta z sal, jakie oferuje SWPS, jak również wyśmienitej kuchni i wykwintnych dań przyrządzanych z najlepszej jakości składników.

Hotel Jester
Wrocław
Hotel Jester

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Jester istnieje możliwość organizowania konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i wielu innych wydarzeń firmowych. Obiekt dysponuje dwoma salami szkoleniowymi: małą dla maksymalnie 60 osób oraz dużą dla nie więcej jak 150 uczestników. Pomieszczenia wyposażone są w standardowy sprzęt konferencyjny, taki jak: rzutnik multimedialny, flamastry, tablica, telefon konferencyjny, sprzęt nagłaśniający, Internet bezprzewodowy, Tv oraz DVD. Za dodatkową opłatą można wynająć flipcharty czy też zamówić serwis kawowy lub obiad. Atutem pomieszczeń konferencyjnych tego hotelu jest to, że sale są klimatyzowane oraz można je zaciemnić. Ważne jest także to, że hotel zapewnia fachową i bardzo miłą obsługę, która jest do dyspozycji klientów przez cały czas trwania wydarzenia biznesowego.

Lokalizacja

Hotel Jester położony jest we Wrocławiu przy ulicy Kowalskiej 63, w okolicy centrum handlowego „Korona”. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która pozwala w szybki sposób dotrzeć w atrakcyjne miejsca tego miasta.

Hotel Duet
Wrocław
Hotel Duet


Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Duet istnieje możliwość zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Obiekt oferuje nowoczesne sale konferencyjne, które świetnie nadają się do przeprowadzania w nich szkoleń, narad, prezentacji czy też negocjacji. Do wyboru jest duża sala konferencyjna o powierzchni 87 m², mieszcząca do 60 gości. Jest ona klimatyzowana, posiada tablice suchościeralne, flipcharty, ekran, projektowy multimedialne i bezprzewodowy Internet. W Hotelu Duet można także wynająć Business Room - jest to małe pomieszczenie konferencyjne o powierzchni 23 m², które jest w stanie pomieścić do 16 uczestników. Wyposażone jest ono w komputer PC z dostępem do internetu, Wifi oraz urządzenie wielofunkcyjne. Atutem tego hotelu jest też profesjonalna obsługa oraz catering.

Lokalizacja

Hotel Duet znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Świętego Mikołaja 47, w niedalekiej odległości od Rynku - około 300 metrów. Jest to okolica komercyjno – biznesowa, która słynie nie tylko z zabytków, ale i z rozmaitych wydarzeń kulturowych.
 

Hotel Śląsk
Wrocław
Hotel Śląsk

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Śląsk jest idealnym miejscem na zorganizowanie różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji klientów jest 6 sal szkoleniowo – konferencyjnych, o łącznej powierzchni 620 m², dla około 580 uczestników. Zaletą jest to, że istnieje możliwość dowolnego łączenia, jak i dzielenia sal, dzięki czemu każdy klient dostosuje odpowiednią dla siebie przestrzeń. Dodatkowo ten nowoczesny obiekt udostępnia duży hol, balkon oraz taras, gdzie każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza podczas przerwy w wydarzeniu. W Hotelu Śląsk można wynająć Salę Stalową 1 na 250 osób, Salę Stalową 2, Salę Spiżową, Salę Niklową, Salę Żelazną, a także Salę Srebrną.

Lokalizacja

Hotel Śląsk znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy w centrum Wrocławia, przy ulicy Oporowej 60. Ceniony jest za bliskość najatrakcyjniejszych miejsce tego miasta, takich jak Rynek Główny. Jest on też świetnie skomunikowany, ponieważ z pobliskiego przystanku komunikacji miejskiej, co kilka minut odjeżdża jakiś autobus w różnych kierunkach miasta.

 

Hotel Patio
Wrocław
Hotel Patio

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Patio Old Town w swojej ofercie posiada nowoczesne sale konferencyjne, które idealnie nadają się do organizowania różnych spotkań biznesowych, na przykład konferencje. Do dyspozycji gości są sale szkoleniowe o różnych powierzchniach. Wyróżnić tutaj można Salę Konferencyjną Cracovia o powierzchni 65 m², która jest podzielona filarem na dwie części: szkoleniową oraz strefę chill out, w której można napić się kawy podczas przerwy. To klimatyzowane pomieszczenie przeznaczone jest dla maksymalnie 45 osób, wyposażone jest w tablice suchościeralne, flipcharty, Internet, rzutnik multimedialny, TV, ekran. W obiekcie jest też klimatyzowana Sala Konferencyjna Vratislavia (63 m²) dla 60 osób z flipchartami, tablicami, ekranem, rzutnikiem i WiFi.

Lokalizacja

Hotel Patio Old Town jest kameralnym hotelem znajdującym się w historycznej kamienicy we Wrocławiu. Położony on jest 50 metrów od wrocławskiego Rynku. Jest to idealna lokalizacja, która sprawia, że można wybrać dowolny kierunek zwiedzania tego miasta.

 

ul. Parkowa 8, Wrocław

tel. 71 736 04 00

ul. Jagiełły 7, Wrocław

tel. (0-71) 326-78-00

ul.Kosmonautów 328, Wrocław

tel. (71) 349-35-23

Hotel Mercure Wrocław Centrum

Plac Dominikański 1, Wrocław

tel. +48713232700

Vega

ul. Grabiszyńska 241, Wrocław

tel. 074 8457297

ul. Zaolziańska 2, Wrocław

tel. 71 749 17 00

Q Hotel Plus Wrocław

ul. Zaolziańska 2, Wrocław

tel. +48 71 749 17 00

Rynek 5, Wrocław

tel. 71 372 48 96, 71 372 48 98

Rakietowa 33, Wrocław

tel. 71 773 55 75

AFRYKARIUM

ul. Wróblewskiego 1-5, Wrocław

tel. 539921913

Sale konferencyjne w okolicy Wrocławia

Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     25
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     400
Największa
sala
img     165
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     2500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Wrocław - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo