Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Grand Hotel*****

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 133
Ilośc sal 150

Hotel Rubinstein

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 56
Ilośc sal 70

Garden Square Hotel

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 140
Ilośc sal 100

Radisson Blu Hotel, Krak...

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 196
Ilośc sal 150

Kraków - 202 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Jagiellońskie Centrum Innowacji
Kraków
Jagiellońskie Centrum Innowacji

Zaplecze konferencyjne

Jagiellońskie Centrum Innowacji to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe. Na terenie obiektu znajdują się sale różnej wielkości. Wszystkie posiadają klimatyzacje i niezbędny, profesjonalny sprzęt. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa starannością.


Lokalizacja

Jagiellońskie Centrum Innowacji znajduje się w południowo-zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest tu dogodne połączenie z centrum i obwodnica miasta oraz lotniska. Okolica jest cicha i spokojna. Ta dogodna lokalizacja sprawia, ze obiekt często odwiedzają goście biznesowi.

Grand Hotel*****
Kraków
Grand Hotel*****

Zaplecze Konferencyjne

Hotel Grand w Krakowie to doskonałe miejsce na organizacje szkoleń, konferencji i innych spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową. Sale konferencyjne są przestronne i komfortowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić 400 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają profesjonalne wyposażenie. Każde spotkanie odbywa się z największą starannością.


Lokalizacja

Hotel Grand w Krakowie położny jest 100 m od Rynku Głównego. Jest to jeden z najbardziej znanych hoteli. Dlatego tez łatwo do niego trafić. Dzięki tak dogodnej lokalizacji hotel odwiedzany jest o każdej porze roku nie tylko przez gości biznesowych.

Hotel Rubinstein
Kraków
Hotel Rubinstein

Zaplecze Konferencyjne

Hotel Rubinstein to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji czy innych spotkań biznesowych. Posiada przestronne i komfortowe sale. Profesjonalna obsługę, która dba o każde spotkanie. Sale posiadają funkcjonalny sprzęt i są klimatyzowane. Każde spotkanie przygotowywane jest największa dbałością o każdy szczegół.


Lokalizacja

Hotel Rubinstein zlokalizowany jest w samum centrum krakowskiego Kazimierza. Łatwo tu dojechać. Wszędzie jest blisko. Można poruszać się transportem miejskim bądź własnym samochodem. Nie daleko znajdują się liczne zabytki. Jest to dogodna lokalizacje nie tylko na pobyt biznesowy, ale również turystyczny.

Garden Square Hotel
Kraków
Garden Square Hotel

Zaplecze Konferencyjne

Hotel Garden Squere posiada bardzo szeroką bazę szkoleniowo konferencyjną. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt. Funkcjonalny profesjonalny do organizacji spotkań biznesowych. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą dbałością o szczegóły. Nad wszystkim czuwa wykwalifikowany i profesjonalny personel.


Lokalizacja

Hotel posiada bardzo dogodną lokalizację. Położony jest w Mieście Kraków. Niedaleko wielu zabytków i atrakcyjnych miejsc. Łatwo tutaj dojechać jak również dolecieć samolotem. Położenie sprawia, ze hotel odwiedzany jest o każdej porze roku nie tyko przez gości biznesowych, ale także rodziny z dziećmi.

Hotel Conrad***
Kraków
Hotel Conrad***

Zaplecze konferencyjne

Hotel Conrad**** udostępnia dwie sale konferencyjne: salę Biznesową oraz Szkoleniową. Pomieszczenia są doskonale wyposażone i urządzone, posiadają doskonałej jakości sprzęt konferencyjny. W obiekcie można przeprowadzić spotkanie integracyjne, szkolenie czy też inne wydarzenia biznesowe.

Lokalizacja

Krakowski hotel znajduje się przy ulicy Josepfa Conrada. Zaledwie 10km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice, 10 minut jazdy samochodem od Rynku Starego Miasta. Do hotelu można dotrzeć nie tylko swoim samochodem, ale również komunikacja miejską i taksówką.

Restauracja Hotel Maltański
Kraków
Restauracja Hotel Maltański

Zaplecze konferencyjne

Hotel oferuje jedną kameralną salę konferencyjną, dzięki temu uczestnicy szkolenia czy tez spotkania mogą się bliżej poznać. W obiekcie przeprowadzane swą szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe czy też rozmowy rekrutacyjne.


Lokalizacja    

Hotel Maltański*** znajduje się tuż przy krakowskich Plantach przy ulicy Straszewskiego 16. Zaledwie 12 minut jazdy samochodem od Dworca Głównego Autobusowego czy też Stacji Kolejowej Kraków Główny. Dojazd do obiektu jest bardzo dobry, nieopodal znajduje się Międzynarodowy port Lotniczy Kraków-Balice.

Wawel Queen
Kraków
Wawel Queen

Zaplecze konferencyjne

Nowoczesne i z przepychem urządzone sale spotkań biznesowych i szkoleń pracowniczych, to propozycja Hotelu Wawel Queen. Zaplecze konferencyjne hotelu składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, z luksusowym umeblowaniem i nowoczesnym sprzętem multimedialnym, przydatnym podczas prezentacji prelekcji. Dostępne pomieszczenia przystosowano do spotkań wysokiego szczebla, przeznaczonych dla 20, 12 lub 6 zaproszonych Gości. Każde spotkanie może być urozmaicone wyjątkowym menu, stworzonym specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Lokalizacja

Hotelu Wawel Queen, to modny butikowy hotel biznesowo-turystyczny, zlokalizowany kilkaset metrów od najciekawszych zabytków i atrakcji miasta, takich jak krakowski Rynek Główny, Wawel, Smocza Jama, Muzeum Narodowe czy Sukiennice. Większość zabytków można odwiedzić w trakcie kilkuminutowego spaceru. Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce zajmuje nieco ponad 20min. Dojazd na międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, to niespełna 20min, podobnie jak dotarcie do wjazdu na autostradę A4.

Hotel Artur
Kraków
Hotel Artur

Zaplecze konferencyjne

Hotel Artur przygotowany jest do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów pracowniczych i konferencji. Decydując się na organizację eventu czy wydarzenia firmowego w Krakowie, można skorzystać z hotelowego zaplecza konferencyjnego, oferującego trzy sale szkoleniowo-kongresowe, mogące łącznie pomieścić nawet 200 uczestników. Sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny w trakcie prezentacji i odczytów sprzęt multimedialny, projektory, rzutniki, ekrany, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i nowoczesne rozwiązania informatyczne. Największa sala przeznaczona jest na konferencje przewidziane dla 120 uczestników.

Lokalizacja

Lokalizacja Hotelu Artur jest jednym z jego atutów, dojazd do centrum Krakowa zajmuje kilka minut, a sam obiekt położony jest tuż przy głównym węźle komunikacyjnym, w pobliżu Autostrady A4 i obwodnicy Krakowa. Port Lotniczy Kraków Airport im. Jana Pawła II oddalony jest o około 22km, dojazd na lotnisko zajmuje kilkanaście minut. Również turyści doceniają położenie hotelu, Kopalnia Soli w Wieliczce położona jest w odległości około 4km od hotelu, podobnie jak Kazimierz. Wawel i większość najchętniej odwiedzanych zabytków w Krakowie, można odwiedzić nawet podczas pieszej wycieki.

Radisson Blu Hotel, Kraków
Kraków
Radisson Blu Hotel, Kraków

Zaplecze konferencyjne obiektu

Park Inn by Radisson Kraków oferuje wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych, w których można zorganizować różne wydarzenia, w tym spotkania biznesowe nawet na 500 osób. Innowacyjne przestrzenie charakteryzują się niezbędnym umeblowaniem i przesuwnymi ścianami, dzięki którym można dowolnie modyfikować powierzchnię według indywidualnych potrzeb. Do wyboru są warianty sal lekcyjnych, sal narad, sal spotkań w kształcie litery U. Do kluczowych atutów zaplecza konferencyjnego tego hotelu zalicza się dostęp do naturalnego światła dziennego, usługi cateringowe, bezpłatny bezprzewodowy Internet, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, technologię DigiChart.

Lokalizacja

Park Inn by Radisson Kraków znajduje się przy ulicy Monte Cassino 2 w Krakowie, zaledwie kilometr od jego centrum. Hotel zachwyca nie tylko wspaniałymi widokami na miasto, ale i doskonałą lokalizacją - położony on jest w pobliżu Centrum Kongresowego ICE, a od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków - Balice, oddalony jest on o 12 kilometrów.

Hotel Lavender
Kraków
Hotel Lavender

Zaplecze konferencyjne obiektu
Hotel Lavender*** jest idealną przestrzenią do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich innych spotkań służbowych. W swojej ofercie posiada on 3 kameralne i klimatyzowane sale. Największą z nich jest Sala VIP dla 24 osób o powierzchni 22 m². Wyposażona ona jest w telewizor LCD, rzutnik, ekran, nagłośnienie i flipchart. Ma też dostęp do światła dziennego. Sala Business ma takie same wyposażenie jak Sala VIP, posiada także dostęp do światła dziennego, ale jest ona mniejsza – 13 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 9 uczestników. W ofercie Hotelu Lavender*** jest również Lounge Room dla 10 osób o powierzchni 12 m². Nie posiada dostępu do światła dziennego, a wyposażony jest w telewizor LCD, białą tablicę, flipchart oraz nagłośnienie.

Lokalizacja
Hotel Lavender*** położony jest przy ulicy Długiej 49 w Krakowie, w zabytkowej kamienicy z windą w dzielnicy Stare Miasto. Od Rynku Głównego dzieli go zaledwie 7 minut spaceru - co jest zachętą do zapoznania się z tym klimatycznym i historycznym miastem.

Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Kraków
Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotele marki Radisson są znane na całym świecie i słyną przede wszystkim z luksusowych warunków oferowanych dla wszystkich gości. Nie inaczej jest w przypadku Park Inn by Radisson w Krakowie. Hotel proponuje najwyższej jakości usługi dla wszystkich klientów i gwarantuje dla nich komfortowy wypoczynek, który będzie w pełni odpowiadał oczekiwaniom. Nie brakuje również sporych rozmiarów przestrzeni konferencyjnej, która umożliwia organizowanie różnego rodzaju wydarzeń. W hotelu znajduje się 5 sal konferencyjnych, które dzięki modułowej budowie mogą być dzielone na mniejsze. W efekcie w największej sali możliwe jest uzyskanie przestrzeni dla nawet 500 osób, a w najmniejszej dla 20 osób. Każde z pomieszczeń posiada oczywiście kompleksowe wyposażenie i sprzęt audiowizualny. Nie brakuje w salach nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują wysoki komfort prowadzenia konferencji.

Lokalizacja

Hotel mieści się przy krakowskim Starym Mieście i oferuje bliskość wszystkich najważniejszych atrakcji stolicy małopolski. Dodatkowo bliskość lotniska sprawia, że dojazd do obiektu nie będzie stanowił problemu nawet dla gości z zagranicy.

Centrum konferencyjne Mercure Kraków Fabryczna City otwarcie IV kwartał 2022
Kraków
Centrum konferencyjne Mercure Kraków Fabryczna City otwarcie IV kwartał 2022

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center znajduje się bogate zaplecze konferencyjne. Obiekt dysponuje aż 18 salami o łącznej powierzchni 830 m². Wszystkie pomieszczenia są bardzo przestronne, nowoczesne i odpowiednio przygotowane do organizowania wydarzeń biznesowych, między innymi dzięki wyposażeniu w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Największa sala ma powierzchnię: 100 m² - Belvedere, a najmniejsza Starka VIP – 40 m². Do dyspozycji jest także: Krakus – 50 m², Korona – 70 m², Jankiel – 80 m², Rachela – 80 m², Cymes - 80 m² i Sobieski – 90 m².

Lokalizacja

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center to nowoczesny kompleks hotelowo - konferencyjny z centrum fitness, basenem, Muzeum Fabryka Wódki i pasażem Fabryczna 13, w którym znajduje się restauracja, kawiarnia i browar z piwem warzonym na miejscu. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, zwłaszcza, że położona jest między dwoma głównymi arteriami komunikacyjnymi, dzięki czemu zapewnia swobodny dojazd ze wszystkich kierunków.
 

Q Hotel Kraków
Kraków
Q Hotel Kraków

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Do dyspozycji gości zostaje oddana jedna sala konferencyjna, która może pomieścić jednocześnie do 40 osób. Istnieje możliwość zorganizowania w niej warsztatów, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej,posiedzenia. Można wynająć pokoje i zamówić śniadanie.

Lokalizacja

Położenie Q Hotel Kraków w tym mieście na ul. Eljasza Radzikowskiego 142 powoduje, że w odległości ok. 11 km od niego znajduje się zarówno Dworzec PKP, jak i lotnisko. Dojazd nie jest więc utrudniony i zajmuje stosunkowo mało czasu. Jest to idealne miejsce dla klientów biznesowych.

Hotel Pod Różą
Kraków
Hotel Pod Różą

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kameralna sala konferencyjna znajdująca się w podziemiach to interesujące miejsce pod zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Hotel pod Różą dysponuje przestrzenią dla maksymalnie 40 osób, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Pomieszczenie przystosowane jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, a pełna obsługa personelu hotelowego gwarantuje zorganizowanie niepowtarzalnego wydarzenia, z którego wszyscy goście będą zadowoleni.

Lokalizacja

Hotel pod Różą położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie i znajduje się przy Floriańskiej 14. Położenie obiektu to jedna z największych zalet obiektu. Bliskość Dworca Głównego i bezpośrednie sąsiedztwo rynku to gwarancja dostępności wielu atrakcji. Goście hotelowi mogą z powodzeniem skorzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez Kraków.

Hotel Secesja
Kraków
Hotel Secesja

Zaplecze konferencyjne obiektu

Sala konferencyjna na 90 osób dostępna w obiekcie to świetne miejsce pod zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Przestrzeń konferencyjna wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny. Dodatkowo personel hotelu jest w stanie przystosować pomieszczenie pod konkretne wydarzenie. Gości biznesowi korzystający z hotelu mogą być pewni najwyższej jakości świadczonych usług i profesjonalnych warunków pod zorganizowanie konferencji.

Lokalizacja

Secesja Hotel położony w samym centrum Krakowa to świetne miejsce pod organizację wydarzenia biznesowego. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości wszystkich najważniejszych atrakcji oferowanych przez Kraków. 

Hotel Astoria Gold
Kraków
Hotel Astoria Gold

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Astoria dysponuje jedną salą konferencyjną. Przestrzeń jest w stanie pomieścić od 15 do do 30 osób w zależności od układu miejsc siedzących. Sala jest w pełni wyposażona i oferuje niezbędny sprzęt, który przyda się podczas organizacji konferencji. Organizatorzy mają do dyspozycji ekran, rzutnik, flipchart, dostęp do sieci oraz nagłośnienie. Dodatkowo obsługa hotelowa oferuje pomoc w przygotowaniu sali pod konkretne wydarzenie.

Lokalizacja

Hotel Astoria zlokalizowany jest w Krakowie. Położenie hotelu gwarantuje bliskość najważniejszych atrakcji miasta. Dodatkowo do hotelu można łatwo dostać się z lotniska, dworca kolejowego czy za pomocą własnego samochodu.

Best Western Hotel Galicya
Kraków
Best Western Hotel Galicya

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Best Western Galicya oferuje swoim klientom biznesowym przestronną oraz klimatyzowaną salę o powierzchni 90 m² - Sala Słoneczna. Zdecydowanym atutem tego pomieszczenia jest wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w szczególności ekran projekcyjny, projektor multimedialny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie. Goście mają również do dyspozycji flipchart, wygodne krzesła oraz bezprzewodowy Internet. Hotel Best Western Galicya posiada również propozycję wyśmienitego cateringu, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne tego obiektu oraz profesjonalna obsługa pozwala zorganizować w nim zarówno jednodniowe wydarzenia, jak i kilkudniowe konferencje.

Lokalizacja

Hotel Best Western Galicya to komfortowy obiekt, położony w dzielnicy Podgórze w Krakowie w bliskiej okolicy niezwykłego centrum tego miasta. Jest to doskonała lokalizacja, która umożliwia zarówno zwiedzanie krakowskich atrakcji, jak i dotarcie do najważniejszych punktów biznesowych znajdujących się w Krakowie.

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne
Kraków
Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dwór w Tomaszowicach dysponuje rozbudowaną przestrzenią konferencyjną. Obiekt posiada modułowej budowy przestrzeń konferencyjną, która pozwala na uzyskanie bardzo dużej przestrzeni, która pozwala łącznie pomieścić do 1220 osób. Takich rozmiarów sale sprawiają, że zorganizowanie każdego wydarzenia będzie jak najbardziej możliwe i nie będzie stanowiło żadnego problemu. Będzie przebiegało bardzo przyjemnie i komfortowo. Czerpanie radości z wybrania oferty Krakowskiego Centrum Konferencyjnego będzie jak najbardziej możliwe. Istnieje także opcja wynajmowania pojedynczych sal, wśród których dostępne są także kameralne przestrzenie dla kilkudziesięciu osób. Nowoczesny sprzęt audiowizualny oferowany w każdej sali sprawia, że zorganizowanie wydarzenia nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Lokalizacja

Obiekt jest zlokalizowany zaledwie 4 km od granic Krakowa. Gwarantuje bliskość lotniska Kraków-Balice, a także zlokalizowanie wielu terenów zielonych tuż obok. Dzięki temu przestrzeń konferencyjna sprawdzi się idealnie dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Hotel Wyspiański
Kraków
Hotel Wyspiański

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Wyspiański to prestiżowa przestrzeń pozwalająca na organizowanie konferencji, szkoleń i innego rodzaju spotkań w większym gronie. Obiekt dla klientów biznesowych przygotował 5 sal konferencyjnych, z których niektóre można ze sobą łączyć w celu osiągnięcia większej liczby miejsc dla gości. Najmniejsza w obiekcie sala w układzie kinowym oferuje 24 miejsca siedzące. Największa to natomiast przestrzeń dla 80 osób. Dzięki możliwości połączenia ze sobą sal istnieje jednak możliwość uzyskania miejsc dla aż 96 osób. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane i zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo w hotelu do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje nowoczesny sprzęt, który pomaga w przeprowadzeniu konferencji na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Hotel Wyspiański mieści się w samym centrum Krakowa. Zaledwie 15 minut spacerem dzieli obiekt od dworca PKP i PKS. Bardzo blisko znajduje się również dzielnica Kazimierz oraz Stare Miasto. Goście przebywający w obiekcie mogą dzięki temu w bardzo komfortowy sposób korzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez Kraków.

Hotel RT Regent
Kraków
Hotel RT Regent


Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel RT Regent dysponuje atrakcyjną, elegancką i nowoczesną Salą Kominkową, w której można zorganizować konferencje, szkolenie lub inne spotkanie biznesowe. Pomieszczenie przeznaczone jest dla maksymalnie 25 uczestników. W zależności od rodzaju wydarzenia miejsca siedzące można w nim ustawić w czterech różnych wariantach: klasowym, teatralnym, w podkowę oraz wokół stołu. Sala charakteryzuje się bezprzewodowym Internetem oraz najwyższej jakości sprzętem multimedialnym.

Lokalizacja

Hotel RT Regent położony jest w centralnej części Krakowa przy ulicy Bożego Ciała 19, w zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Jest to bardzo malownicza okolica, z zachodu i południa obiekt otoczony jest nurtem Wisły, z północy okala go pas zieleni Plant Dietlowskich. Dotarcie do atrakcji turystycznych Krakowa z tego hotelu zajmuje od kilkunastu minut, na przykład do Rynku Głównego można dojechać w ciągu 15 minut, a do Zamku Królewskiego na Wawelu około 10. Hotel posiada też świetne połączenie z lotniskiem i z dworcem kolejowym.

 

Rekomendowane ośrodki w okolicy Krakowa

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     303
Miejsc
noclegowych

Sale konferencyjne w okolicy Krakowa

Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     550
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     110
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     128
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     303
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Krakowie

Kraków to jedno z najpiękniejszych i największych miast Polski, co właśnie coraz częściej przekonuje organizatorów konferencji w przeprowadzenia eventu w tym mieście . Stolica małopolski przyciąga swoją historią, zabytkami i pięknymi widokami.

Atutem Krakowa jest bez wątpienia położenie miasta, co sprawiam, że Kraków jest idealnym miejscem na międzynarodową konferencję. Jest to również dobry wybór ze względu na spędzanie wolnego czasu przed lub po zaplanowanym spotkaniu. W Krakowie znajduje się dużo miejsc historycznych, co przyciąga każdego roku setki tysięcy turystów.


Wawel Kraków


W stolicy Małopolski można zobaczyć takie atrakcje jak Zamek Królewski na Wawelu, Katedrę Wawelską, Stare Miasto i Kazimierz, które są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Sukiennice, Kościół Mariacki - jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski, Cmentarz Remuch – jeden z najstarszych cmentarzy żydowskich nie tylko w Polsce ale i w Europie i wiele innych.

Sale konferencyjne w Krakowie

Kraków ma bardzo dobrą ofertę hoteli i sal konferencyjnych. W stolicy Małopolski do wyboru znajdziesz aż 226 obiektów na konferencje. Są to obiekty luksusowe, zamki, nowoczesne hotele tak i małe hoteliki z przyjazną atmosferą.


Sala konferencyjna Kraków


Jeżeli jednak szukasz lepszych cen czy po prostu bardziej kameralnego klimatu, przyrody - to możesz sprawdzić bazę sal konferencyjnych w województwie małopolskim . Spośród 399 propozycji na pewno znajdziesz coś dla Siebie.
Jeżeli jednak już wiesz że konferencja na pewno odbędzie się w Krakowie to warto sprawdzić ofertę hotelu Qubus Hotel Kraków***, który oferuje swoim klientom 12 sal konferencyjnych, największa sala pomieści aż 450gości!

Sale konferencyjne z noclegiem

Organizując konferencję międzynarodową czy po prostu dla gości z innych miast warto się zastanowić nad obiektami konferencyjnymi oferującymi nocleg. Dobrą ofertę w tej sytuacji posiada Best Western Premier. Hotel oferuje 13 sal konferencyjnych, największa sala zmieści nawet 600 osób, hotel również posiada 300 miejsc noclegowych. Za pokój zapłacimy od 400 do 800 zł w zależności od rodzaju i wyposażenia pokoju.
Jeżeli szukasz hotelu który ma wielką salę i sporo miejsc noclegowych to warto się przyjrzeć Hotelu Galaxy****. Możesz zorganizować tam event nawet na 500 osób, a hotel zaoferuje Ci 459 miejsc noclegowych.


Sala konferencyjna z noclegiem w Krakowie


Sale konferencyjne w centrum okolicach rynku w Krakowie

Centrum Krakowa jest jednym z popularniejszych miejsc turystycznych w Polsce. Równocześnie może być doskonałym miejscem na przeprowadzenie konferencji, ze względu na to, że jest bardzo dobrze skomunikowane, a dookoła znajduje się cała masa różnych atrakcji.

Hotel Kossak
Lokalizacja: Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków
Kontakt: 12 379 59 00

sala konferencyjna Hotel Kossak Kraków

Pierwszym atutem tego obiektu jest jego lokalizacja w pobliżu Wisły z widokami za Zamek Królewski Wawel. W skład zaplecza konferencyjnego hotelu wchodzą 3 sale konferencyjne oraz Oranżeria. Pomieszczenia można łączyć za pomocą modułu ścian przesuwnych, co pozwala na zorganizowanie konferencji nawet dla 170 osób. Każda sala konferecyjna charakteryzuje się nowoczesnością i wielofunkcyjnością. Hotel oferuje także miejsca noclegowe w liczbie 120, w luksusowych pokojach. Na terenie Hotelu Kossak znajduje się także znakomit restauracja oraz kompleks z saunami i siłownią.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Kossak

Best Western Plus Krakow Old Town***
Lokalizacja: ul. Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków
Kontakt: 12 422 76 66

sale konferencyjne Best Western Plus Kraków

Usytuowany jest w ścisłym centrum Krakowa w Starym Mieście. Hotel oferuje 2 sale konferencyjne z systemem klimatyzacji. Większa sala maksymalnie pomieści do 65 osób w układzie kinowym. Mniejsze pomieszczenie jest bardziej kameralne i nada się na konferencje do 45 osób. Wyposażenie sal składa się z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego: projektorów, ekranów i systemu nagłośnienia. Hotel świadczy również usługi cateringowe z posiłkami o wysokiej jakości. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się 170 miejsc noclegowych ze standardem trzygwiazdowym.

Więcej informacji - konferencje w Best Western Plus Kraków Old Town

Sale konferencyjne w okolicach lotniska Balice w Krakowie

Jeśli szukasz miejsca z dala od zgiełku wielkiego miasta z dogodnym dojazdem dla wszystkich uczestników, zarówno z bliższych stron, jak i z dalszych – wybierz hotele oferujące sale konferencyjne w pobliżu portu lotniczego.

Best Western Premier Kraków Hotel
Lokalizacja: ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków
Kontakt: 12 376 37 00

konferencje Best Western Premier Ktraków

Hotel oferuje największe w Krakowie centrum konferencyjne z salą o największej pojemności do 600 osób. Oddalony około 4,5km od centrum stolicy małopolski oraz 11km od lotniska w Balicach. Hotel oferuje 8 sal, które można ze sobą łączyć, tworząc powierzchnie o różnej wielkości, dostosowując je do charakteru i liczby uczestników Twojego spotkania biznesowego. Każda sala konferencyjna jest doskonale zaopatrzona w niezbędny sprzęt. Ponadto BWP oferuje 300 miejsc noclegowych w pokojach o najwyższych standardach. Na terenie obiektu znajdują się także liczne atrakcje, w tym basen i sauna; oraz restauracja serująca dania kuchni polskiej i zagranicznej.

Więcej informacji - sale konferencyjne Best Western Premier Kraków

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek
Lokalizacja: ul. Handlowców 14, 32-085 Kraków
Kontakt: 12 66 23 500

sale na konferencje kraków hotel witek

To obiekt leżący przy autostradzie A4 i oddalonym 6 km od portu lotniczego Balice. Zaplecze konferencyjne obiektu jest dosyć pokaźne – składa się z 12 sal konferencyjnych. Na największe spotkania przeznaczona jest Sala Kongresowo-Bankietowa, udostępniająca miejsca nawet dla 400 uczestników. Znajdują się tutaj także mniejszcze pomieszczenia, dostosowane do bardziej kameralnych konferencji. Hotel Witek dysponuje 69 pokojami: jedno- lub dwu-osobowymi, dając łącznie 140 miejsc noclegowych. Po śniadanie, obiad lub kolację, można wybrać się do jednej z dwóch restauracji ulokowanych przy obiekcie.

Więcej informacji - Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek

Duże sale konferencyjne w Krakowie powyżej 300 osób

Organizacja dużej konferencji nie jest łatwym zadaniem, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salach konferencyjnych. Są jednak miejsca w Krakowie, w których można czuć się swobodnie nawet w gronie ponad 300 osób.

Qubus Hotel Kraków ****
Lokalizacja: ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków
Kontakt: 12 374 51 00

qubus sale konferencyjne kraków

Koniecznie sprawdź ofertę w centrum miasta królów. 10 klimatyzowanych sal konferencyjnych pozwoli Ci na organizację dowolnego spotkania, czy to będą konferencje czy szkolenia. Największa sala konferencyjna przeznaczona jest dla grupy nawet 500-osobowej. Pomieszczenia mają możliwość łączenia się i dostosowywania powierzchni do rodzaju spotkania. Ponadto są nowocześnie wyposażone w sprzęt konferencyjny najwyższej jakości. Hotel oferuje 379 miejsc noclegowych, usługi gastronomiczne w tutejszej restauracji oraz kompleks SPA, w którym można wypocząć po całym dniu pracy.

Więcej informacji - sale konferencyjne Qubus Hotel Kraków

Hotel Galxay****
Lokalizacja: ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków
Kontakt: 12 354 59 54

sale konferencyjne hotel galaxy kraków

Galaxy to hotel mający w ofercie wspaniałe sale konferencyjne dla dużych spotkań biznesowych. Największą salą jest sala konferencyjna Galaxy, mieszcząca 500 osób w układzie teatralnym. Jak w poprzednich obiektach, sale można łączyć, tworząc przeróżne kombinacje i powierzchnie. Hotel dysponuje także niemałą ilością miejsc noclegowych w liczbie 459. Dodatkowo w ramach relaksu można skorzystać z hotelowego centrum SPA&Wellness oraz zakosztować w smakach restauracji Andromeda.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Galaxy

Dojazd na konferencje w Krakowie

Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany nie tylko wewnątrz miasta, ale również z innymi miastami czy krajami. Lotnisko Kraków-Balice jest jednym z największych lotnisk w Polsce i zajmuje 2 miejsce pod względem odprawianych pasażerów, co sprawia że miasto ma bardzo dobrą pozycję jeżeli chodzi o organizacje spotkań biznesowych.


Lotnisko Balice Kraków


Jeżeli chodzi o komunikację wewnątrz miasta to tutaj możemy skorzystać z linii tramwajowych, autobusów. Na terenie Krakowa można również skorzystać z usług zamawiania transportu samochodowego Uber.


konie na rynku


Konferencje w Krakowie – co warto zobaczyć

Rynek w Krakowie

Krakowski Rynek jest jednym z największych i najpiękniejszych w całej Europie. Powstał na planie kwadratu, wokół którego do dziś można podziwiać przepiękne, pełne uroku zabytkowe kamienice. Rynek w Krakowie w 1978 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, co świadczy o jego ogromnym bogactwie kulturowym. Wśród obiektów, które zdecydowanie warto zobaczyć, są między innymi Sukiennice, potężna Bazylika Mariacka, a także Wieża Ratuszowa, ponad 70-metrowa budowla, która jest jedyną pozostałością po dawnym ratuszu. Krakowski Rynek pełny jest turystów praktycznie o każdej porze roku. Można wybrać się tu na spacer, zrobić zakupy w lokalnych sklepikach czy na straganach z pamiątkami. Wokół Rynku jest też zlokalizowanych wiele klimatycznych restauracji i knajpek, które serwują lokalne i regionalne przysmaki. Zwiedzanie krakowskiego Rynku to jeden z najważniejszych punktów każdej wycieczki po Krakowie.

Zamek na Wawelu

Zamek Królewski na Wawelu to miejsce o potężnym znaczeniu zarówno kulturalnym jak i historycznym. Obiekt przez wieki był siedzibą królów polskich, miejscem koronacji i wielu historycznych wydarzeń. Na Wawelu pochowanych jest również wielu polskich władców oraz osobistości, które w różnych formach zasłużyły się dla Polski. Od 1930 roku w tym miejscu działa też muzeum, w którym znajdziemy słynne obrazy, rzeźby, tkaniny, wyroby złotnicze, arrasy oraz wiele innych eksponatów o ogromnym znaczeniu. Zamek Królewski co roku odwiedza ponad milion turystów, a niema drugie tyle zwiedza wzgórze. Organizowanych jest tu sporo pokazów, zajęć muzealnych i historycznych dla dzieci i młodzieży. Jest to też miejsce pełne kultury, odbywają się tutaj koncerty kameralne, symfoniczne, opery czy przedstawienia. Na Wawelu znajdziemy też miejsca służące do relaksu, wypoczynku, a także restaurację, w której można zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu na pyszny, regionalny posiłek.

Kopalnia soli w Wieliczce

Turyści przybywający do Krakowa powinni znaleźć czas na zwiedzanie nie tylko samego miasta, ale również jego najbliższych okolic. Szczególnym miejscem jest Kopalnia Soli w Wieliczce, która niemal od początków naszego państwa służyła jako miejsce wydobycia soli. Wraz z kopalnią w Bochni Wieliczka wchodziła w skład tak zwanych Żup Krakowskich. Obecnie kopalnia funkcjonuje przede wszystkim jako ciekawe, podziemne muzeum. Podziemną Trasę Turystyczną w Wieliczce co roku zwiedza ponad milion turystów z całego świata. Do zobaczenia jest między innymi podziemna Kaplica św. Antoniego, Komora Janowice, Komora Kazimierza Wielkiego, Kaplica św. Kingi, a także Muzeum Żup Krakowskich. W kopalni panuje unikalny mikroklimat, dzięki czemu zwiedzanie można połączyć z relaksem, a spacer wśród solnych ścian z pewnością korzystnie wpłynie na samopoczucie. Na wyprawę do Wieliczki warto zarezerwować sobie cały dzień. Zwiedzanie podziemi, licznych komór i kaplic jest bowiem bardzo czasochłonne, a szkoda byłoby zwiedzić tylko kilka spośród kilkudziesięciu wnętrz.

Sukiennice

Krakowskie Sukiennice to jeden z najbardziej charakterystycznych miejsc w stolicy Małopolski, które można zobaczyć niemal na wszystkich materiałach promocyjnych czy pocztówkach z Krakowa. Zabytkowe Sukiennice są dawną, renesansową budowlą handlową, która przed wiekami tętniła życiem i pełna była zarówno kupców, jak i klientów. Jednak trzeba pamiętać, że dzisiejszy obiekt w niewielkim stopniu przypomina dawne Sukiennice. Budowla była bowiem przez wieki wielokrotnie przebudowywana i poddawana renowacjom, które odmieniły jej wygląd. Także dzisiaj pod Sukiennicami można spotkać wielu współczesnych rzemieślników, którzy oferują doskonałej jakości rękodzieło oraz wyroby wzorowane na dawnym rzemiośle. Spacer na Sukiennice powinien być jednym z najważniejszych punktów zwiedzania Krakowa. Można zrobić tu zakupy czy pamiątkowe zdjęcia. Klimat tego miejsca pozwala poczuć wiele wieków historii i szczyptę tajemnicy unoszącą się w dawnych, zabytkowych murach. W Sukiennicach znajduje się wejście do Podziemia Rynku Głównego, które pełni obecnie rolę muzeum i jest udostępnione dla zwiedzających. Można więc wybrać się na jedyny w swoim rodzaju spacer podziemnymi korytarzami.

Bazylika Mariacka

Bazylika Mariacka jest głównym obiektem sakralnym w Krakowie, a jednocześnie monumentalną zabytkową budowlą, która góruje nad dawną częścią miasta. Obiekt znajduje się tuż przy Rynku, można więc go zwiedzić w trakcie spaceru po starówce. Średniowieczny obiekt zachwyca swoją wielkością, strzelistymi wieżami oraz niezwykłą architekturą. Jeszcze więcej do zobaczenia jest, gdy wejdziemy do środka. To właśnie tutaj znajduje się słynny ołtarz wykonany przez wielkiego mistrza Wita Stwosza. Z wyższej wieży bazyliki mariackiej codziennie równo w południe można usłyszeć słynny hejnał, który zawsze jest grany na żywo przez profesjonalnych trębaczy. Co więcej, wieża jest udostępniona dla zwiedzających. Komu niestraszne są liczne schody, może wspiąć się na sam szczyt Bazyliki Mariackiej, z której rozpościera się wspaniały widok praktycznie na cały Kraków.

Kraków – ponad 200 sal, w których zorganizujesz udaną konferencję

Kraków jest świetnym wyborem do zorganizowania udanej konferencji. Położony jest on w południowej Polsce, nad rzeką Wisłą i na zbiegu kilku krain geograficznych, na przykład Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej, co sprawia, że jest on idealną bazą wypadową w urokliwe zakątki tego regionu. Jest to jedno z największych i najstarszych miast Polski, które zachwyca nie tylko ilością zabytków - między innymi: Zamek Królewski na Wawelu, kościół Mariacki, Sukiennice, ale i atrakcyjnymi obiektami konferencyjnymi. Wybór lokalizacji do organizacji wydarzeń biznesowych jest tutaj naprawdę duży. Wynająć można zarówno małe, kameralne sale, jak i pomieszczenia o dużej powierzchni dla zorganizowania większych imprez firmowych. Obiekty kuszą klientów biznesowych konkurencyjnymi cenami, stylowymi lokalami, nowoczesnymi rozwiązaniami, bogatym wyposażeniem w najwyżej jakości sprzęt konferencyjny, profesjonalną obsługą, wyśmienitym cateringiem oraz wieloma atrakcjami związanymi z Krakowem lub jego okolicach.


Małe i kameralne sale konferencyjne w KrakowieWarszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Warszawa – miasto udanych konferencji
Rynek konferencji w Krakowie charakteryzuje się dużą ilością ośrodków szkoleniowych, które zlokalizowane są w różnych częściach miasta. Wiele miejsc dysponuje małymi i kameralnymi salami konferencyjnymi, dzięki którym można zorganizować spotkania biznesowe dla mniejszych grup. Niewielka ilość uczestników konferencji czy szkolenia pozwala skupić się właśnie na tych wybranych osobach, co bardzo często jest o wiele skuteczniejsze niż szkolenia na 100 osób. Jednak należy tu pamiętać, że wszystko w ostateczności zależy od charakteru danego wydarzenia. W przypadku małych sal w Krakowie oferowany jest nie tylko elegancki wystrój, ale również dostęp do najlepszego sprzętu konferencyjnego - jak projektory, bezprzewodowego Internetu, zaplecza cateringowego, klimatyzacji czy też do stoisk wystawienniczych. Organizatorzy z pewnością znajdą odpowiednią ofertę dla swojej grupy. Do najpopularniejszych i najwyżej ocenianych obiektów z małymi i kameralnymi salami konferencyjnymi w Krakowie zalicza się:
1. Hotel Amadeus w Krakowie, ul Mikołajska 20, 30-027 Kraków – 2 sale konferencyjne, 
2. Hotel Poleski, ul. Sandomierska 6, 30-301 Kraków - 1 sala konferencyjna, 
3. Queen Boutique Hotel, ul. Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków - 3 sale konferencyjne, 
4. Hotel Best Western Plus Kraków Old Town, ul. Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków – 2 sale konferencyjne. 


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób w Krakowie 


Szkolenia bardzo często organizowane są dla grup powyżej 300 osób, znalezienie odpowiedniego miejsca do ich organizacji może okazać się wyzwaniem. Jednak w Krakowie dostępnych jest wiele różnych klimatycznych obiektów, które dysponują nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla grup powyżej 300 uczestników. Wszystkie sale wyposażone są w podstawowy sprzęt konferencyjny, taki jak: projektor multimedialny, ekran, mikrofon czy też flipchart. Takie udogodnienia sprawiają, że przeprowadzenie konferencji jest bardzo łatwym zadaniem. Dodatkowo oferowana jest pomoc techniczna na czas trwania całego wydarzenia, jak i profesjonalna obsługa personelu obiektu. Co więcej, w takich miejscach można zarezerwować nie tylko salę konferencyjną, ale i noclegi dla całej grupy szkoleniowej. Jest to zdecydowanym atutem, ponieważ całe wydarzenie może odbyć się w jednym miejscu. Wśród najchętniej wybieranych hoteli z salami konferencyjnymi na powyżej 300 osób w Krakowie wyróżnia się między innymi:
1. Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47, 30-363 Kraków – 6 sal konferencyjnych, 
2. Hotel Premier - ul. Opolska 14, 31-323 Kraków - 5 sal konferencyjnych, 
3. Crown Piast Hotel and SPA, ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków - 11 sal konferencyjnych, 
4. Hotel Lenart, ul. Narutowicza 1, 32-020 Kraków – 12 sal konferencyjnych.


Sale konferencyjne na powyżej 500 osób w województwie w Krakowie Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencjęKraków zachwyca zapleczem konferencyjnym. Mnogość obiektów i różnorodność ich ofert jest tak duża, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiednie miejsce dla swojej grupy idealnie dopasowane do planowanego wydarzenia biznesowego. Na terenie tego miasta nie ma problemu ze znalezieniem obiektu dysponującego zarówno małymi, kameralnymi salami, jak i salami konferencyjnymi na powyżej 500 osób. Bogate wyposażenie, duże przestronne pomieszczenia, klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, wyśmienite przerwy kawowe i lunche, to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowały obiekty dla swoich biznesowych gości. Dodatkowym atutem tych miejsc jest wspaniała lokalizacja w pobliżu wielu zabytków i też szlaków turystycznych. Szukając hotelu z możliwością organizacji konferencji dla tak dużej grupy szkoleniowej, warto zapoznać się z ofertą fantastycznego Krakowa. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych sal konferencyjnych w w tym mieście dedykowanych dla grup powyżej 500 osób:


1. Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków – 19 sal konferencyjnych, 
2. Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center, ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków - 11 sal konferencyjnych, 
3. Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul. Św. Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków – 2 sale konferencyjne, 
4. Park Inn Radisson Kraków Hotel – ul. Monte Casino 2, 30-337 – 5 sal konferencyjnych. 
Sale konferencyjne w hotelach województwie w KrakowieKraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków – miasto, w którym zorganizujesz udaną konferencję
Kraków jest jednym z największych miast w Polsce. Jest to nie tylko wspaniały ośrodek turystyczny, ale i biznesowy. Oferta obiektów hotelowych z zapleczem konferencyjnym jest naprawdę spora. Wiele hoteli oferuje po kilkanaście sal, przy czym każda jest o innej powierzchni. Dostępne też są obiekty dysponujące tylko małymi kameralnymi pomieszczeniami, czy też tylko z dużymi powierzchniami konferencyjnymi. Standard hoteli jest także zróżnicowany. Spotkać można obiekty jedno gwiazdkowe, jak i pięcio gwiazdkowe. Bardzo istotne jest to, że rynek hotelowy w Krakowie stale się rozwija, co wpływa na konkurencyjność cen oraz na wachlarz proponowanych usług. Hotelarze zachęcają swoich klientów biznesowych wieloma atrakcjami, bogato wyposażanymi salami konferencyjnymi, wyśmienitą kuchnią, gabinetami SPA, klimatycznymi miejscami noclegowymi i coraz to nowszymi rozwiązaniami. Ogromny wybór i szeroka oferta sprawiają, że coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji w hotelach w Krakowie.

Kraków - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Firma z Ostrowca
Apartments Residence 9 to fantastyczne miejsce na wyjazd służbowy. Najpierw mieliśmy szkolenie w nowoczesnej i dobrze wyposażonej sali, a potem całą grupą pojechaliśmy zwiedzać okolicę. A w Krakowie nie brakuje ciekawych miejsc. Bardzo miła obsługa to właśnie od niech dostaliśmy kilka propozycji gdzie warto pojechać. Wybraliśmy Kopalnię w Wieliczce. Dawno chciałam się tam wybrać, ale nie było okazji.

Apartamenty bardzo ładnie urządzone. Fajnie, że łazienki były dość przestronne, bo ciężko takie trafić w hotelu. Dla mnie chyba na największe wyróżnienia zasługuje jedzenie. Catering na szkoleni był super, fajnie że były też opcje dla wegetarian. Widać, że w przygotowanie jedzenie wkłada się dużo serca. Wszystko na plus, nie było tu nic na co mogłabym narzekać. Polecam to miejsce. Apartments Residence 9 Kraków - Sale konferencyjne Apartments Residence 9 Kraków - Konferencje

Klaudiusz Prm.
To, że zatrzymuję się kolejny raz w Bracka 6 Apartments to chyba najlepiej świadczy o tym, że to miejsce warte polecenia. Bardzo spodobało mi się, sam wystrój apartamentu. Jasne wnętrza połączone z cegłą super wyglądają. Planuję zrobić podobny wystrój w salonie. To, że jest osobna przestrzeń do spania i pracy czy wypoczynku to wielki plus, zwłaszcza jeśli gdzieś potrzebuję się zatrzymać na dłużej.

Do tego jest tu aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem. Dla mnie ogromny plus bo często musiałem wychodzić przed podawaniem śniadania w hotelu, a tu mogę sam sobie coś szybko przygotować, czy napić się kawy kiedy mam na to ochotę. Cena też bardzo przyzwoita, jak na lokalizację w centrum Krakowa. Miałem stąd dobry dojazd na AGH, gdzie prowadziłem seminaria. Wracając tu kolejny raz czuję się już trochę jak w domu Mocno polecam. Bracka 6 Apartments Kraków - Sale konferencyjne Bracka 6 Apartments Kraków - Konferencje

Aldona F.
Hotel Jan to przede wszystkim super lokalizacja, nie sądziłam że w tak przyzwoitej cenie mogę nocować praktycznie w samym centrum Krakowa. Do rynku idzie się stąd kilka minut, a na samej ulicy Grodzkiej jest masa fajnych kawiarni z klimatem. Sam hotel dla mnie bardzo ok. Pokoje jasne i przestronne. Łazienka spora jak na hotelowe standardy i dobrze wyposażona - poza ręcznikami i kosmetykami była też suszarka. Żałuję tylko, że pokój z tarasem był już zajęty bo na zdjęciach prezentował się super, ale może następnym razem uda mi się go zarezerwować.

Na pochwalę zasługuje też centrum konferencyjne Lea124, bo tam uczestniczyłam w wykładach. Bardzo nowoczesne sale i świetnie przygotowane pod kątem technicznym. Bardzo dobry catering, kto jeździ służbowo to wie, że ciężko na to trafić. A tu na prawdę dania były bardzo smaczne i co ważne dowiezione na czas. Jedno i drugie miejsce warte zapamiętania. Ja polecam, bo jednak komfort i wygoda pracy są bardzo ważne. Hotel Jan Kraków - Sale konferencyjne Hotel Jan Kraków - Konferencje

Harry Mol.
Od kiedy jakiś czas temu zamiast hotelu wynająłem apartament teraz szukam tylko takich opcji. Jeśli gdzieś muszę zatrzymać się na dłużej to najlepsze rozwiązanie bo mam sporo przestrzeni. Apartamenty na Grodzkiej nie tylko są super zlokalizowane w sercu miasta, ale też bardzo komfortowo urządzone. Nowoczesne wnętrze bardzo fajne, nie lubię za bardzo jak w pokoju jest mix nachalnych kolorów. Tu jest jasno i przestronnie. Osobna sypialnia i salon to dla mniej dobry wybór. Mogę tu nie tylko odpocząć ale też popracować w spokoju.

A na Politechnikę Krakowską, gdzie prowadziłem cykl wykładów miałem niedaleko. Z dworca można tu bardzo szybko dojechać, można też przejść się spacerem. W pobliżu jest cała masa fajnych restauracji i moja ulubiona gruzińska. Świetne miejsce z bardzo dobrą obsługą. Serdecznie polecam. Apartamenty na Grodzkiej Kraków - Sale konferencyjne Apartamenty na Grodzkiej Kraków - Konferencje

Tadek
Byłam na seminarium, które odbywało się na Uniwersytecie Jagiellońskim i szukałem dobrego hotelu w pobliżu. Ten polecił mi znajomy, który już kilka razy się tam zatrzymywał. Teraz sam polecam wszystkim Wenetian House, bo na prawdę warto go wybrać. Same pokoje są spore, to było moje pierwsze pozytywne zaskoczenie, bo jednak wiadomo, raczej te hotelowe wnętrza są tak zaprojektowane, żeby pomieścić jak najwięcej gości. Dla mnie bardzo na plus komfortowe miejsce do pracy i bardzo wygodne łóżko. Osobna sypialnia i miejsce do wypoczynku to super opcja.

Zwłaszcza kiedy zatrzymujemy się gdzieś na dłużej. Bardzo miła obsługa, która jest niezwykle pomocna. Od zamówienia taksówki, do polecenia fajnych miejsc na zwiedzanie. Dzięki ich poleceniu poznałem Kraków trochę od innej strony - tej bardziej zielonej. Polecam wycieczkę na kopiec Piłsudzkiego, sama droga przez las pozwala poczuć się jakby się było z dala od dużego miasta. Wenetian House Kraków - Sale konferencyjne Wenetian House Kraków - Konferencje

Mirka
Elegancja to mało powiedziane, w Crystal Palace wnętrza mnie oczarowały. Pięknie dobrane wszystkie detale, mebla czy tkaniny. Świetne miejsce na bankiet czy firmową kolację, a jedzenie jest obłędne. Wszystkim bardzo smakowały serwowane dania, fajnie że jest też opcja dla wegetarian, bo jednak nie zawsze się to zdarza. Wielki plus ode mnie za pomoc w organizacji i samego szkolenia i potem właśnie dogranie szczegółów kolacji dla gości. Bardzo miła obsługa, dawno z nikim tak miło nie współpracowało mi się w kwestiach organizacyjnych. Sala szkoleniowa dobrze wyposażona i dość przestronna. To ważne, kiedy masz tam spędzić kilka godzin.

Dla mnie super wybór z dobrą lokalizacją w centrum miasta. Nikt z gości nie miał problemu z trafieniem tu. Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie i oczaruje każdego to zdecydowanie najlepszy wybór. Nie czekajcie, to nie tak łatwo dorwać tam termin. Mocno polecam. Crystal Palace Kraków - Sale konferencyjne Crystal Palace Kraków - Konferencje

Sara R.
Pięć gwiazdek dla The Bonerowski Palace to za mało. Luksusowe wnętrza robią na prawdę spore wrażenie. To jeden z piękniejszych hoteli, w jakich miałam okazję się zatrzymać, a dość sporo podróżuję. Elegancja na każdym kroku. Sama sala konferencyjna bardzo dobrze przygotowana. To dobre miejsce do pracy, z niezłym wyposażeniem. Bardzo dobry bufet kawowy, fajnie było chwilę odpocząć z filiżanką kawy czy herbaty. Pokój wygodny i całkiem spory, zaskoczyłam mnie duża łazienka, raczej ciężko takie trafić w hotelu.

Lokalizacja jest super, z dworca idzie się tu krótkim spacerem a z hotelu jest widok na rynek i Kościół Mariacki. Fajny wieczór można spędzić w Jazz Klubie, który jest w hotelowej piwnicy. Przy dobrej muzyce można wypić drinka i w spokoju porozmawiać. Hotel zdecydowanie wart swojej ceny. I to miejsce, gdzie chce się wracać. Ja jak tylko będę miała okazję na pewno się tu zatrzymam, The Bonerowski Palace Kraków - Sale konferencyjne The Bonerowski Palace Kraków - Konferencje

Dagmara W.
Nie wiem jak to możliwe, że wcześniej nie trafiłam do Hotelu Balthazar. Staram się zawsze nawet podróżując służbowo wynajdować miejsca z klimatem, a to zdecydowanie do takich należy. Sama lokalizacja - super. Hotel w samym centrum miasta, wśród zabytkowych kamieniczek to aż zachęta, żeby po pracy trochę pozwiedzać. Sam wystrój hotelu na długo zapadnie w mojej pamięci. Ogrom detali i pięknych mebli czy tkanin mnie po prostu zauroczył. Mimo, że byłam tu kilka dni na konferencji, w hotelowym pokoju mogłam na prawdę wypocząć i się zregenerować.

Obsługa na najwyższym poziomie, czuć tu nawet taką trochę domową atmosferę, nie czułam się jak jeden z wielu przewijających się gości, tylko poczułam się bardzo zaopiekowana. Niedaleko tego hotelu jest sala konferencyjna w Centrum Manga, które przy okazji mogłam w końcu zwiedzić. Ciekawe miejsce. Hotel serdecznie polecam każdemu, ja tu na pewno wrócę. Hotelu Balthazar Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Balthazar Kraków - Konferencje

Gregor Rt.
Bardzo lubię miejsca z klimatem, a sala konferencyjna w Hotelu Senackim właśnie to takich należy. Klimatyczna sala z cegłą na ścianie to zdecydowanie moje top, jeśli chodzi o wystrój. Poza tym duży plus za wyposażenie sali, wszystkie sprzęty są nowoczesne i nie ma żadnego problemu z połączeniem się z nim, a to zawsze budzi moje obawy, czy technicznie sobie ze wszystkim poradzę. W razie czego pracownicy chętnie też pomogą, bardzo miła obsługa, co niestety nie zawsze jest standardem.

Jeśli chodzi o sam hotel, to jak na pokój jedno osobowy miałem sporo miejsca i co dla mnie ważne, osobne miejsce do pracy. Poza tym całkiem spora łazienka. Dla mnie ogromny plus za samą lokalizację. Z lotniska dojechałem tu spokojnie komunikacją. Hotel jest w samym centrum, na wyciągnięcie ręki jest sporo fajnych knajpek. Polecam wybrać się na kawę do Jamy Michalika. A wieczorem do Piwnicy pod Baranami. Hotelu Senackim Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Senackim Kraków - Konferencje

Lolek Krak.
Lokalizacja Hotelu Bogoria to wielki plus. Znajduje się na Starym Mieście i na wyciągnięcie ręki jest cała masa ciekawych i zabytkowych obiektów. To super sprawa, bo po pracy nie trzeba nigdzie dojeżdżać i tracić czasu, a zawsze fajnie w innym mieście chociaż chwilę poświęcić na jego poznanie. Sam hotel dla mnie rewelacja. Pokoje w na prawdę wysokim standardzie, spore i jasne.

Dodatkowo dla mnie ważne żeby na miejscu były śniadania. A tu taka opcja jest dostępna. Samo śniadanie bez zarzutu, pyszna kawa i świeże soki. Duży wybór ciepłych dań, a ja jednak lubię zjeść obfite śniadanie. Niedaleko od hotelu uczestniczyłem w konferencji. W samej Bogorii nie ma sali konferencyjnej, ale dojście do niedalekiego Centrum Podkruki zajęło mi kilka minut. Jednak lubię, kiedy miejsce pracy i noclegu mam inne, jakoś łatwiej mi wtedy wypocząć po pracy, kiedy zmieniam otoczenie. Hotel serdecznie polecam, myślę, że nikogo nie rozczaruje, wręcz przeciwnie. Hotelu Bogoria Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Bogoria Kraków - Konferencje Hotelu Bogoria Kraków - Sale konferencyjne

Balbinaa
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w Grand Ascot. Sala konferencyjna zaskoczyła mnie niesamowicie nowoczesnym wystrojem. Pracowało się tu bardzo wygodnie i komfortowo. Wnętrza są jasne, a fotele wygodne. Sam sprzęt też widać, że bardzo nowoczesny. Sal konferencyjnych jest tu kilka, mimo to nikt nie zakłócał sobie nawzajem wydarzenia, a w przerwie można było nawiązać nowe kontakty. W tym samym miejscu miałam też nocleg. Pokój jak na hotel był bardzo przestronny. Wielki plus ode mnie za komfortowe miejsce do pracy, a nie wciśnięte gdzieś na siłę biurko.

Poza tym osobna kanapa, gdzie można było chwilę wypocząć. Na prawdę można się tam było poczuć jak w domu. Bardzo przypadły mi też do gustu dania z restauracji i same śniadania. Tu brawo za opcję bezglutenową, nie często o tym pamiętają w hotelach. Dla mnie na prawdę miejsce, gdzie widać, że przykłada się dużą wagę o komfort gości. Brawo, oby więcej takich hoteli. Grand Ascot Kraków - Sale konferencyjne Grand Ascot Kraków - Konferencje

Mariusz
Lubię miejsca z klimatem, kiedy gdzieś jadę staram się wybierać ciekawe hotele, które mają jakąś historię albo się wyróżniają. Hotel Polonia znajduje się niedaleko Teatru Słowackiego, super sprawa jeśli ktoś podróżuje pociągiem. Spacer tu zajmuje kilka minut. To też fajna opcja, bo na rynek też można dojść krótkim spacerem i można zwiedzać okolice cały dzień. Ja polecam podziemia rynku, świetna i nowoczesna ekspozycja. Sam hotel nie tylko świetnie wygląda, ale wewnątrz niego znajdują się eleganckie wnętrza.

Pokoje bardzo mnie zaskoczyły rozmiarem, jest w nich na prawdę sporo miejsca. A łazienka też była przestronna, co raczej nie często się zdarza. Szczerze polecam to miejsce, wysoka jakość za rozsądną cenę. Jeśli będę się znowu wybierał do Krakowa, chętnie się tu ponownie zatrzymam. I mocno pozdrawiam całą obsługę, przemili i pomocni ludzie. Hotel Polonia Kraków - Sale konferencyjne Hotel Polonia Kraków - Konferencje Hotel Polonia Kraków - Sale konferencyjne Hotel Polonia Kraków - Konferencje

Doriss T.
Kazimierz do dzielnica w Krakowie, które mnie niezmiennie fascynuje, dlatego szukałam hotelu niedaleko. Hotel Qubus znajduje się na Podgórzu, ale kilkuminutowym spacerem można tu dotrzeć bez problemu. Polecam wybrać zwiedzanie okolic dawnego getta z przewodnikiem, to dobra okazja na lepsze poznanie historii. Sam hotel z widokiem na Wisłę to miejsce eleganckie. W pokojach niczego nie brakowało, łóżko było bardzo wygodne. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie śniadania, to jedna z lepszy jakie jadłam i wielki plus za spory wybór dań dla wegetarian i pyszne świeże soki.

W hotelu jest też bardzo klimatyczny basen, koniecznie trzeba się tam wybrać, to super opcja na relaksu po całym dniu. W okolicy jest też cała masa fajnych knajpek. W starej zajezdni tramwajowej jest urządzona super knajpa, podają tu świetne piwo miodowe. I będąc w okolicy, nie można nie zjeść kultowej zapiekanki z okrąglaka. Świetny pobyt, chętnie tu jeszcze wrócę. Kazimierz Kraków - Sale konferencyjne Kazimierz Kraków - Konferencje

Mike
Nie ma lepszego hotelu w Krakowie niż Hotel Sheraton, a nawet jestem skłonny powiedzieć, że to najlepsze miejsce w Polsce w jakim się zatrzymywałem. Standard na najwyższym poziomie. Wszystko tu jest dopracowane i widać, że przywiązuję się ogromną wagę do szczegółów. Pokoje są przestronne i jest w nich cała masa udogodnień, łazienkowe kosmetyki pięknie pachną. Pracownicy są niesamowicie mili i pomocni, chętnie udzieli mi wszystkich informacji gdzie warto iść i co zobaczyć. Zajęli się także kwestią mojego dojazdu z lotniska.

Z samego hotelu jest świetny widok na Wisłę, a spacer na Wawel zajmuje kilka minut. Bardzo polecam knajpkę na tarasie, miło tu wypocząć. Na specjalne wyróżnienie zasługuje jeszcze jedzenie. Serwowane tu dania skradły moje serce. Jeśli znowu będę w Krakowie to nie wyobrażam sobie nocować w innym miejscu niż tu. Dla mnie numer jeden, serdecznie polecam. Hotel Sheraton Kraków - Sale konferencyjne

Nataliaa W.
Hotel Kossak zasługuje na 5 gwiazdek. Świetna organizacja i bardzo pomocny personel. Organizacja tu konferencji to była prawdziwa przyjemność. Już od momentu planowania otrzymałam pomoc i wiele cennych rad, choćby w kwestii cateringu. Sala sala bardzo nowoczesna, a na miejscu było wszystko czego potrzeba. Zawsze mam obawy w kwestiach technicznych, czy wszystko pójdzie dobrze, ale zupełnie niepotrzebnie. Pokój był bardzo ładnie urządzony, a łóżko wygodne. Łazienka jak na hotelowe standardy przestronna.

Dla mnie dużym plusem była też sama lokalizacja, ten hotel znajduje się niedaleko Wawelu. Wieczorową porą miło było przejść się nad Wisłą, a zawsze kiedy jestem w Krakowie obowiązkowym punktem jest wyjście na drinka na barki. Polecam serdecznie i hotel i okoliczne knajpki na wodzie. To miejsce warte odwiedzenia, a sam Kraków - niesamowite miasto, które za każdym razem mnie zaskakuje. Hotel Kossak Kraków - Sale konferencyjne Hotel Kossak Kraków - Konferencje

Zenon Bol.
Nocowanie w samym sercu Krakowa to super okazja na poznanie tego miasta lepiej. Taka ciekawostka - w Hotelu Stary nocowała drużyna Anglii na Euro 2012, Sam hotel jest bardzo elegancki i luksusowy. Pokoje są bardzo ładnie urządzone, dla mnie wielki plus za miejsce do pracy, bo jednak tego potrzebuję. Łazienka całkiem spora jak na hotelowe standardy. Obsługa jest przemiła, meldowałem się w późnych godzinach i nikt nie robił żadnego problemu.

Warto wybrać się tu pociągiem, hotel jest w samym centrum także nie ma potrzeby nawet dojazdu do niego. W recepcji polecono mi kilka miejsc wartych zobaczenia. Podziemia rynku zrobiły na mnie duże wrażenie, muszę tu wrócić z rodzinom, na pewno moi synowie będą zachwyceni. W pobliżu jest też cała masa dobrych restauracji i kawiarni. Miło usiąść w centrum tego pięknego miasta i cieszyć się chwilą dla siebie przy dobrej kawie. Hotelu Stary Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Stary Kraków - Konferencje Hotelu Stary Kraków - Sale konferencyjne

Tomasz Zel
Najlepszy hotel w Krakowie! Wszystko tu jest na wysokim poziomie, pokoje są niezwykle przestronne i komfortowe, niczego w nich nie brakuje. Dodatkowo sam budynek to niesamowita zabytkowa kamienica, nawet jeśli ktoś jak ja nie jest fascynatem architektury doceni jej urok. Sala sala konferencyjna też bez zarzutu, dobrze się tu pracowało, a catering był bardzo dobry. W bufecie była pyszna kawa, to niestety nie często się zdarza.

Grand Hotel znajduje się w centrum, jeśli podróżujecie pociągiem to dojdziecie tu w kilka minut. Kiedyś jechałem też z lotniska, polecam komunikację, szybko i sprawnie udało się tu dojechać. Ten hotel to też dobre miejsce na wyjście na zwiedzanie. A jest tu co zobaczyć, polecam wybrać się na Kazimierz. Niedaleko hotelu jest masa dobrych knajpek i klimatycznych kawiarni. Warto tu wracać. Grand Hotel Kraków - Sale konferencyjne Grand Hotel Kraków - Konferencje

Radekk
Wielokrotnie bywałem w Krakowie, ale jeszcze nie miałem okazji pracować w samym centrum miasta. Lokalizacja zasługuje na najwyższe oceny. Zespół konferencyjny Pod Kruki zresztą też. Wszystko tu było na wysokim poziomie. Widać ogromny wkład i zaangażowanie pracowników. Sale są doskonale przygotowane i wyposażone, to świetne miejsce na konferencje czy wykłady. Sala w piwnicy mnie oczarowała, szkoda, że tylko miałem okazję rzucić okiem, bo akurat sam uczestniczyłem w sympozjum w sali na parterze.

Skoro lokalizacja w centrum, to chyba nie muszę dodawać jakie świetne stąd są widoki. Z dworca można tu dojechać komunikacją, ja wybrałem spacer. Nie zajęło mi to więcej niż 20 minut, a miło było przejść się po podróży. Nie ma tu co prawda hotelu, ale niedaleko jest ogromny wybór. Polecam zaglądnąć do kultowej restauracji Wierzynek czy do Jamy Michalika. Ja osobiście przyznaje temu centrum konferencyjnemu 5 gwiazdek. Zespół konferencyjny Pod Kruki Kraków - Sale konferencyjne Zespół konferencyjny Pod Kruki Kraków - Konferencje

Andrzej W.
Pierwszy raz byłem w tych rejonach Krakowa i muszę przyznać, że jestem zachwycony okolicą. Sporo zieleni i terenów rekreacyjnych, Park Lotników to świetne miejsce na mapie Krakowa, a niedaleki zalew Nowohucki to miejsce o którym wielokrotnie słyszałam, ale jakoś nigdy nie było okazji się wybrać. Polecam.

Sam Hotel Krakus to doskonałe miejsce na konferencje czy szkolenie. Sala komfortowe i przestronne, dobrze się tam pracowało. Nie brakowało także potrzebnych sprzętów, na miejscu był rzutnik i flipcharty. Na bardzo duży plus zasługuje catering, i bufet i potem lunch były doskonałe. Polskie dania z sezonowych produktów mi na prawdę bardzo smakowały. Pokoje też bardzo w porządku, dobre miejsce do pracy i wypoczynku. Chętnie tu wrócę. Krakowa Kraków - Sale konferencyjne Krakowa Kraków - Konferencje

Roman Górka
Park Inn by Radisson Krakow to wyjątkowe miejsce. Tutaj każde spotkanie biznesowe czy tez konferencja jest udane. A byłem w tym obiekcie już kilka razy.

Moją ulubioną salą jest pomieszczenie Alfa. Duża, przestronna, dobrze oświetlona sala. Może ona pomieścić nawet do 500 osób. Na mnie zrobiła ogromne wrażenie. Dodatkowo jest klimatyzowana i wyposażona jest w najlepszej jakości sprzęt konferencyjny.
Obsługa bardzo sympatyczna. Doskonała lokalizacja Krakowa, bardzo blisko do Centrum, gdzie można wypić lampkę wina czy też pospacerować urokliwymi uliczkami.

Kaja K.
Nowoczesny Aparthotel Vanilla w Krakowie to mój numer jeden. Miejsce bardzo ładne, urządzone idealnie. Na parterze znajduje się restauracja, która oferuje przepyszne dania. Byłam na szkoleniu w sali B. Ładna, gustownie wykończona. Prowadzący był bardzo dobrze słyszany, dzięki dobrej jakości nagłośnienia. Pomieszczenia są klimatyzowane oraz dobrze oświetlone. Sprzęt konferencyjny w dobrym stanie, nic się nie rozpada. Nocleg w eleganckim pokoju z osobną łazienką i wygodnym łóżkiem. Wszystko jak najbardziej ok. Polecam

KrakowianM.
Nazwa sama mówi za siebie. Klasa i najwyższy poziom. Taki właśnie jest krakowski Sheraton. Bardzo sympatyczna obsługa, przemiłe panie na recepcji. Byłam w hotelu na dużej konferencji coś ponad 300 osób. Sala bardzo przestronna i dostosowana do tak dużej liczby gości. Klimatyzacja i nowoczesny sprzęt pozwala przeprowadzić konferencję na najwyższym poziomie. Rezerwowałam pokój, bardzo miłe zaskoczenie. Był on ładnie urządzony, przestronny z eleganckim, stylowym łóżkiem i łazienką. Polecam hotel Sheraton za pełen profesjonalizm..

WandaG.
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego znam jeszcze z czasów bycia studentką. Dzisiaj często biorę udział w tym miejscu w konferencjach międzynarodowych. Nowoczesny, dobrze usytuowany obiekt pozwala przeprowadzić ważne wydarzenie, w którym może uczestniczyć nawet 300 osób. Sala klimatyzowana, duża, przestronna. Sprzęt nowoczesny, bardzo dobrej jakości nagłośnienie. Duży plus za parking, w centrum miasta ciężko o jakiekolwiek stanowisko do zaparkowania. Polecam, na pewno niebawem znów tutaj zagoszczę.

Barbara Radom
Kraków to miasto do, którego wracam z sentymentem. Pierwszy raz byłam na szkoleniu w Hotelu Kossak. Bardzo ładny, nowoczesny obiekt. Obsługa sympatyczna, kompetentna. Pomieszczenia eleganckie, dobrze urządzone, w każdym z nich klimatyzacja. Sala posiada duże okna, dzięki czemu w ciągu dnia nie trzeba używać sztucznego światła. Pomieszczenie było przestronne, dzięki połączeniu dwóch mniejszych sal w jedną całość. Polecam ten obiekt również za doskonałą bazę noclegową. Osoby, z którymi rozmawiałam były bardzo zadowolone z pokoju.

Targowska B.
Często organizuję spotkania branżowe, konferencje i inne biznesowe eventy. Szukałam miejsca spokojnego, z klasą, a jednocześnie blisko centrum miasta. Taki też jest Farmona Hotel Business & Spa. Nocleg w obiekcie jest bardzo komfortowy, pokoje bardzo stylowe, eleganckie. W każdym z nich wygodne łóżko oraz osobna łazienka. Najbardziej do gustu przypadła mi sala Duża, lecz pomieszczenie Studio też jest bardzo ładnie urządzone. W każdej z nich jest dobry sprzęt audiowizualny oraz bardzo wygodne krzesła. Polecam

Eva Kowalska
Do Polski przyjeżdżam w celach biznesowych. Najczęściej pojawiam się w hotelu Radisson Blu w Krakowie na konferencji międzynarodowej. Obiekt mieści się w samym centrum miasta, jest to idealna lokalizacja. Można tutaj przyjechać komunikacją miejską, taksówką a nawet własnym samochodem. Niedaleko jest dworzec autobusowy i kolejowy. Hotel bardzo ładny, czysty i elegancki. Obsługa bardzo sympatyczna. Sala Carmen to bardzo ładne pomieszczenie, przestronne, dobrze oświetlone. Posiada ona dobry sprzęt oraz bardzo wygodne krzesła. W przerwie można napić się filiżankę dobrej kawy.

Agata A.
Hotel Polonia to doskonała baza zarówno noclegowa jak i konferencyjna. Centrum miasta zapewnia możliwość dojechania praktycznie każdym środkiem transportu, nieopodal dworzec PKP i MDA. W pobliżu jest również przystanek, na którym zatrzymuje się autobus jadący na lotnisko. Moje spotkanie biznesowe odbywało się w Gabinecie Księżycowym. Stylowe, eleganckie pomieszczenie dla kilku osób. Można nawiązać wiele ciekawych znajomości, poznać sąsiada bliżej niż w czasie dużej konferencji. Polecam hotel Polonia wysokiej jakości obsługę.

Grzegorz Romański
Organizowane spotkanie biznesowe w hotelu Lenart przebiegało bez żadnych zakłóceń. Nie lubię takich spotkań, wolę szkolenia indywidualne, lecz tutaj uważam, że było całkiem ok. Dobra lokalizacja, blisko trasy biegnącej w kierunku Krakowa. A co ważne, osoby, które przybyły z daleka mogły skorzystać z portu lotniczego. Zaledwie 26 km od lotniska. Sala Wiśniowa A bardzo ładna, dobrze urządzona. Wyposażona w dobrej jakości sprzęt oraz klimatyzację. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Odpowiadała na każde pytanie. Pozdrawiam Panie z recepcji.

Baranik Aga
Poszukiwałam niewielkiej, lecz komfortowej sali. Nie wszystkie szkolenia i spotkania biznesowe są duże. W mojej branży często jest to garstka osób, które próbują podnieść swoje kwalifikacje. Tak też w hotelu Queen Boutique odnalazłam to czego szukałam. Sala Amarylis jest duża, przestronna z piękne odsłoniętą cegłą. Od razu byłam chętna na jej rezerwację. Pomieszczenie bardzo ładne stylowe. Na stanie dobrej jakości sprzęt konferencyjny. Wygodne i zadbane krzesła oraz odpowiednie ustawienie stolików pozwoliło na przeprowadzenie szkolenia w bardzo przyjemnej atmosferze.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo