img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Krakowie

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre
Adres: ul. Reymonta 15, 30-059 Kraków
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba miejsc noclegowych: 49

Mercure Kraków Fabryczna City
Wnętrze Mercure Kraków Fabryczna City


Hotel położony jest w centrum Krakowa, tuż przy kampusie Akademii Górniczo-Hutniczej, oferując Gościom nowoczesne pokoje, smaczną kuchnię i profesjonalne centrum konferencyjne. Doskonała lokalizacja sprzyja organizacji szkoleń i warsztatów oraz spotkań handlowych w sercu Krakowa. Obiekt dysponuje 4 różnorodnymi salami, zapewniając zarówno kameralne miejsce spotkań dla kilku osób z widokiem na Sukiennice, pomieszczenia warsztatowo-szkoleniowe, jak i dużą salę konferencyjną dla 250 uczestników, wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny i urządzenia konferencyjne. Hotel zapewnia 49 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych typu Twin i Apartamentach dla bardziej wymagających Gości. Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej połączonej z regionalnym smakiem i pożywnych śniadaniach kontynentalnych w formie bogatego stołu szwedzkiego. Duża sala balowa jest miejscem częstych organizacji spotkań rodzinnych, wystawnych biesiad firmowych i kameralnych obiadów biznesowych. Idealna lokalizacja obiektu, pozwala wygodnie dotrzeć do najsłynniejszych zabytków Krakowa w ciągu kilkuminutowego spaceru.

Grand Hotel
Adres: ul. Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba miejsc noclegowych: 118

Grand Hotel
Kraków hotele


W historycznym centrum Krakowa, można znaleźć pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Krakowie, oferujący doskonałe warunki pobytowe, luksusowe wnętrzna i najbardziej prestiżowe centrum kongresowe dla Gości i kontrahentów biznesowych. W obiekcie dostępnych jest 8 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i gabinetów kameralnych spotkań do negocjacji biznesowych. W największej Sali organizowane są międzynarodowe mitingi i konferencje gromadzące 200 słuchaczy. Na życzenie organizatorów dostarczany jest również specjalistyczny sprzęt konferencyjny. Grand Hotel oferuje 118 miejsc noclegowych o 5-gwiazdkowej kategorii w eleganckich pokojach z zabytkową sztukaterią dla jednej lub dwóch osób i Apartamentach zapewniających najlepsze warunki wypoczynku. Wyrafinowana kuchnia polska i europejska oraz luksusowe wnętrza hotelowych restauracji zachęcają do rodzinnych obiadów, wystawnych bankietów i biznesowych rozmów w eleganckiej atmosferze. Aby umilić pobyt swoich Gości, hotel zachęca do skorzystania z sauny, profesjonalnych masaży relaksacyjnych i odprężających lub wybrać się na przejażdżkę bryczką po Starym Krakowie. Zabytkowy hotel zlokalizowany jest w sercu miasta, 11km od lotniska.

Hotel Centrum
Adres: os. Centrum E 12, 31-934 Kraków
Największa sala konferencyjna: 220
Liczba miejsc noclegowych: 56

Hotel Centrum
Hotel w Krakowie centrum


Nowoczesny hotel o charakterze biznesowym, z doskonałą lokalizacją, wygodnymi pokojami zapewniającymi miejsce pracy i komfortowego wypoczynku oraz doskonale przygotowane Centrum Biznesowe. Hotel udostępnia organizatorom szkoleń i kongresów oraz przedstawicielom firm 7 różnorodnych, wielofunkcyjnych sal konferencyjno-szkoleniowych o najwyższym standardzie obsługi, doskonałe przy organizacji spotkań kierowniczych wysokiego szczebla, prestiżowych szkoleń i warsztatów, czy sympozjów naukowych i konferencji nawet dla 220 uczestników, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Bogate wyposażenie 28 designerskich pokoi i Apartamentów o 4-gwiazdkowym standardzie, zapewniają wysokiej jakości wypoczynek dla 56 Gości Hotelowych. Hotelowa Restauracja Modern Resto Bar, to kwintesencja staropolskiego smaku i najwspanialsze potrawy regionalne, z doskonale przyrządzonym mięsiwem, rybami, domowymi pierogami i potrawami jarskimi. Hotel położony jest w centrum Nowej Huty, gwarantując dogodny dojazd i bliskość najsłynniejszych krakowskich atrakcji turystycznych.

Data publikacji: 25.07.2021