img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób we Wrocławiu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji we Wrocławiu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie dolnośląskim zobacz - ponad 300 obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 200 osób we Wrocławiu:

 

1. Cuprum Novum

Dane teleadresowe:
Gen. Wł. Sikorskiego 2/8, 53-656 Wrocław
Kontakt: 71 78 12 462
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Cuprum Novum.

1. Cuprum Novum
1. Cuprum Novum

Cuprum Novum to nowoczesny budynek biurowo usługowo handlowy klasy A. Znajduje się kilka minut od Rynku we Wrocławiu. Posiada zintegrowane systemy zrządzania budynkiem, monitorowania i alarmowania. Idealnie nadaje się do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych.

Centrum konferencyjne składa się z trzech sal. Największa sala mieści 250 osób, Wszystkie posiadają nowoczesne wielofunkcyjne wyposażenie, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Sale maja możliwość łączenia, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze jedno dodatkowe pomieszczenie na kolejne wydarzenia.

Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu. Dogodna lokalizacja, bliskość wrocławskiej starówki i wielu innych atrakcji sprawi, iż miejsce to odwiedza wielu gości biznesowych.

 

2. Hotel Polonia***

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 66, 50-020 Wrocław 
Kontakt: 71 343 10 21
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 101
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Polonia.

2. Hotel Polonia***
2. Hotel Polonia***

Doskonała lokalizacja i miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń to Hotel Polonia we Wrocławiu. Położony jest w samym centrum miasta na rogu ulicy Piłsudskiego i Świdnickiej w pobliżu Dworca PKP, a Rynkiem Starego Miasta we Wrocławiu.

Do dyspozycji gości biznesowych hotel oddaje trzy komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem. Dodatkowo znajduje się tutaj nagłośnienie, szybki Internet oraz klimatyzacja. Organizacja spotkań odbywa się na najwyższy poziomie gwałtując tym samym odpowiednie zadowolenie.

Profesjonalnej pomocy udziela fachowy personel. Goście mogą skorzystać przytulnych miejsc noclegowych oraz pysznych dań przygotowywanych w hotelowej restauracji. Dzięki odpowiedniej lokalizacji łatwo się tu dostać. Dojazd do hotelu nie stanowi najmniejszego problemu. 

 

3. DB Hotel Wrocław****

Dane teleadresowe:
ul. Strzegomska 3, 53-611 Wrocław
Kontakt: 71 726 52 65
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 298
Zorganizuj konferencję w hotelu DB Wrocław.

 

3. DB Hotel Wrocław****
3. DB Hotel Wrocław****

Nowoczesny DB Hotel w centrum Wrocławia, to doskonale przygotowane miejsce dla turystów, rodzin z dziećmi, podróżujących służbowo i przedstawicieli firm. Strefa konferencyjno-bankietowa, to 4 profesjonalnie przygotowane pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Planując dyskretne spotkanie biznesowe, szkolenie pracownicze czy większą konferencję dla 220 osób, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Klimatyzowane sale wyposażone zostały w niezbędny sprzęt i urządzenia konferencyjne. Planujący dłuższy pobyt mogą skorzystać z jednego ze 149 pokoi, powiększonych przestrzeni typu studio i komfortowych Apartamentów z dźwiękoszczelnymi oknami gwarantującymi prywatność i spokojny wypoczynek.

Hotelowa restauracja codziennie rano serwuje śniadania kontynentalne w formie bufetu, a szef kuchni w porze obiadowej zaprasza na dania regionalne i staropolskie specjały. Strefa Wellness & SPA zadba o ciało i ducha Gości, a wyposażona profesjonalnie siłownia pozwoli zachować kondycję. DB Hotel zlokalizowany jest o parę kroków od Starego Rynku, w pobliżu Dworca PKP i w odległości 9km od lotniska.

 

4. Hotel Campanile Wrocław Centrum***

Dane teleadresowe:
ul. Ślężna 26, 53-302 Wrocław
Kontakt: 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 304
Sprawdź szczegóły oferty konferencyjnej hotelu Campanile Wrocław.

 

Hotel Campanile Wrocław Centrum
Hotel Wrocław Centrum

Wrocławski hotel Campanile, położony jest w centrum miasta, zapewniając wygodny dojazd i komfortowe miejsce pracy i wypoczynku, zarówno dla turystów jak i podróżujących służbowo. Z myślą o gościach biznesowych, hotel przygotował rozbudowane Centrum Kongresowe, zbudowane z 4 różnorodnych sal szkoleniowo-konferencyjnych, z możliwością swobodnego łączenia sąsiednich pomieszczeń.

Największa sala przystosowana jest do przyjęcia 250 słuchaczy. Klimatyzowane sale zostały wyposażone w dobrej jakości sprzęt konferencyjny, gwarantują dostęp dziennego światła z możliwością zaciemnienia i dobrej jakości łącze internetowe. Hotel może przyjąć jednorazowo 304 gości w 152 pokojach i Apartamentach z wygodnymi łóżkami i licznymi udogodnieniami.

Restauracja Le Restaurant serwuje doskonałą kuchnią regionalną i staropolskie dania, specjalizuje się również w bogatych i urozmaiconych śniadaniach ze świeżymi sokami owocowymi, chrupiącym pieczywem i domowymi wędlinami. Bliskość okolicznych atrakcji oraz ogrodzony teren obiektu z miejscami grillowymi i ogniskiem, zachęca do organizacji plenerowych imprez integracyjnych.

 

5. Hotel Jasek Premium***

Dane teleadresowe:
ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław
Kontakt: 71 710 07 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 192
Dowiedz się więcej na temat sal konferencyjnych hotelu Jasek Premium.

 

5. Hotel Jasek Premium***
5. Hotel Jasek Premium***

Nowopowstały hotel biznesowy Jasek we Wrocławiu, to gwarancja organizacji niebanalnych spotkań firmowych, konferencji, szkoleń i warsztatów firmowych oraz biesiad rodzinnych i bankietów. Hotel posiada 4 zróżnicowane sale konferencyjne, które mogą być przystosowane zarówno do nieoficjalnych negocjacji biznesowych, szkoleń i kursów dla kilkudziesięciu słuchaczy, dużych konferencji dla 250 uczestników i wystawnych bali.

Klimatyzowane sale posiadają rzutniki, projektory, ekrany i tablice wykorzystywane podczas prezentacji, dobrej jakości nagłośnienie, sprzęt do telekonferencji i bezprzewodowe mikrofony. Uczestnicy wydarzeń firmowych i rodzinnych mogą skorzystać z 192 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2-osobowych i Apartamentach oferujących trzygwiazdkowy standard.

Restauracja Kryształowa to kwintesencja polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu oraz zdobycze kulinarne kuchni włoskiej, oparte o sezonowość potraw i ekologiczne składniki. Podczas biesiad rodzinnych i imprez firmowych, szef kuchni opracowuje specjalne menu dostosowane do wymogów organizatora. Obiekt położony jest w pobliżu tras wylotowych na Warszawę i Poznań.

 

6. Centrum Kultury Agora

Dane teleadresowe:
ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław
Kontakt: 71 325 14 83
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba sal konferencyjnych: 6
Poznaj szczegóły oferty wynajmu sal szkoleniowych Centrum Kultury Agora.

 

Centrum Kultury Agora
Centrum Kultury Agora sale

Wrocławskie Centrum Kultury Agora, to nowoczesna instytucja kulturalna o ponad 50-letniej tradycji, w której funkcjonuje 25 pracowni artystycznych rozwijających pasje młodych artystów, profesjonalne Studio Nagrań „113 Records”, realizowane są projekty międzynarodowego festiwalu ulicznego teatru i sztuki cyrkowej oraz liczne zajęcia kulturalno-edukacyjne.

Wrocławskie Centrum Kultury Agora, to również popularne miejsce spotkań biznesowych, wydarzeń korporacyjnych, szkoleń i kursów pracowniczych, kongresów i konferencji. Dostępne są sale Widowiskowa dla 250 słuchaczy z zaawansowanym systemem oświetleniowym, sprzętem audiowizualnym i sceną, wytłumiona sala Teatralna z nagłośnieniem, rzutnikiem cyfrowym i ekranem, sala Konferencyjna – doskonale przygotowana do szkoleń i seminariów, sala Baletowa, sala Klubowa – do nieformalnych spotkań Rad Nadzorczych i Galeria najczęściej wynajmowana podczas prezentacji produktów z systemem wystawienniczym.

W najbliższym sąsiedztwie obiektu można znaleźć słynne wrocławskie restauracje i komfortowe hotele. Centrum Kultury Agora zlokalizowane jest nad Odrą, niecałe 5km od centrum Wrocławia i Starego Miasta.

 

7. Hotel Scandic Wrocław****

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław
Kontakt: 71 787 00 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 328
Zobacz więcej na: Scandic Wrocław - sale konferencyjne oraz Konferencje w Hotelu Scandic Wrocław.

 

7. Hotel Scandic Wrocław****
7. Hotel Scandic Wrocław****

Usytuowany w centrum Wrocławia czterogwiazdkowy hotel Scandic Wrocław to najlepsze rozwiązanie dla gości biznesowych i spodziewających się atrakcji turystycznych. Bliskość rynku i głównego dworca kolejowego sprzyjają organizacji konferencji, szkoleń i najróżniejszych imprez firmowych. Hotel oferuje 164 pokoje przyjazne środowisku dedykowane dla gości biznesowych, ale także całych rodzin.

Pokoje są klimatyzowane i w pełni nowocześnie wyposażone. W hotelu nie występują bariery architektoniczne, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się tu nowoczesne centrum konferencyjne, a do dyspozycji jest 10 sal konferencyjno-bankietowych o maksymalnej powierzchni 250 m², które mogą pomieścić nawet 300 gości.

Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny technologicznie sprzęt, a w organizacji imprez biznesowych pomaga na miejscu dedykowany opiekun. Hotel zapewnia gościom restaurację ze smacznymi daniami i regionalnymi smakołykami. Centrum miasta to szybki dostęp do zabytków, teatrów, filharmonii i Opery Wrocławskiej.

 

8. Hotel Śląsk***

Dane teleadresowe:
Ul. Oporowska 60, 53-434 Wrocław
Kontakt: 71 361 20 61
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 100
Dowiedz się więcej: Sale konferencyjne w Hotelu Śląsk oraz Hotel Śląsk - Konferencje.

 

8. Hotel Śląsk***
8. Hotel Śląsk***

Hotel Śląsk to obiekt dysponujący nowoczesnym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym, które świetnie sprawdzi się dla klientów biznesowych. Obiekt jest w pełni przystosowany do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają prestiżowych przestrzeni konferencyjnych we Wrocławiu. Hotel położony jest na obrzeżach Wrocławia w odległości 3,4 km od Dworca PKP oraz 9,7 km od lotniska Wrocław-Strachowice.

Hotel Śląsk posiada aż 6 sal konferencyjnych. Dzięki modułowej budowie można je ze sobą łączyć i w ten sposób uzyskać przestrzeń konferencyjną nawet dla 320 osób. Daje to możliwość organizacji bardzo dużego i niezapomnianego wydarzenia. Najmniejsza dostępna w obiekcie sala pozwala pomieścić 25 osób i świetnie sprawdzi się podczas organizacji bardziej kameralnych spotkań.

Każda przestrzeń konferencyjna w hotelu urządzona jest w nowoczesnym stylu i oddaje do dyspozycji organizatorów sprzęt audiowizualny. Pełne wyposażenie techniczne sprawia, że możliwe jest organizowanie wydarzeń stojących na najwyższym poziomie, które z pewnością wpasują się w oczekiwania gości. Obsługa hotelowa zapewnia również pełną obsługę cateringową podczas trwania konferencji.

 

9. Stary Klasztor

Dane teleadresowe:
Ul. Purkyniego 1, 50-150 Wrocław
Kontakt: 519 894 769
Największa sala konferencyjna: 280 osób
Wynajmij salę konferencyjną w Starym Klasztorze.

 

9. Stary Klasztor
9. Stary Klasztor

Stary Klasztor to bardzo unikatowy i wyjątkowy obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia. Przestrzeń znajduje się w dawnym klasztorze dominikanek. Obecnie w obiekcie organizowane są różnego rodzaju koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dostępna jest także rozbudowana przestrzeń konferencyjna, która pozwala na organizację różnego rodzaju szkoleń i spotkań biznesowych.

Ulokowane w dawnym klasztorze sale konferencyjne charakteryzują się wyjątkowym wystrojem i mogą na długo pozostawać w pamięci. Stary Klasztor posiada 3 przestronne sale konferencyjne. Są one w stanie pomieścić odpowiednio 280, 120 i 100 osób. Zróżnicowanie pod względem wielkości sprawia, że salę łatwo dopasować pod konkretną liczbę gości.

Dodatkowo mimo klasycznych wnętrz sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji organizatorów oddawane są: rzutnik, ekran, flipchart nagłośnienie i wiele innych udogodnień. Dzięki temu możliwe jest poprowadzenie wydarzenia na najwyższym poziomie, które na długi czas pozostanie w pamięci.


Data publikacji: 31.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top