Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Park Hotel Business & Pl...

Szczecin (zachodniopomors...)

Miejsca noclegowe 61
Ilośc sal 130

Hotel Atrium

Szczecin (zachodniopomors...)

Miejsca noclegowe 62
Ilośc sal 60

SILVER HOTEL & GOKART CE...

Szczecin (zachodniopomors...)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 200

Novotel Szczecin Centrum

Szczecin (zachodniopomors...)

Miejsca noclegowe 232
Ilośc sal 180

Szczecin - 35 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Park Hotel Business & Pleasure
Szczecin
Park Hotel Business & Pleasure

Zaplecze konferencyjne obiektu

Park Hotel Biznes & Pleasure to cztero gwiazdkowy hotel. Posiada idealne zaplecze do organizacji spotkań biznesowo konferencyjnych. Do dyspozycji gości biznesowych są trzy sale konferencyjne, które posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz szybki Internet. Sale są w stanie pomieścić 180 osób. Jedna z największych sal tzw. Sala bankietowa pomieści 130 osób, mniejsza 30 osób, natomiast najmniejsza służy to organizowania mniejszych spotkań kameralnych. Nad wszystkim czuwa profesjonalny personel. Wszystko odbywa się z największą dbałością usług.

Lokalizacja

Park hotel posiada bardzo dogodna lokalizacje. Znajduje się blisko centrum Szczecina ulica Platowa 1. Jest ulokowany w bliskim sąsiedztwie parku imienia Stefana Żeromskiego. Ta lokalizacja sprawia, że goście mogą cieszyć się pięknem przyrody i odpoczynkiem miejskiego zgiełku. Bardzo łatwo tu trafić zarówno swoim transportem jak również komunikacją miejską. Goście mogą skorzystać z atrakcji miasta, pozwiedzać i spędzić miło czas. Hotel warto odwiedzić zarówno zimą jak i latem.

31 NEW Office
Szczecin
31 NEW Office

Zaplecze konferencyjne obiektu

31 NEW Office to miejsce wyróżniające się nowoczesną, komfortową, wielofunkcyjną salą konferencyjną. Sala nasza jest klimatyzowana, ma dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażona jest w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, system nagłośnienia, flipchart. Ustawienie stołów i krzeseł w kształcie podkowy bardzo dobrze sprawdza się podczas różnych spotkań, sala pomieścić może do 30 osób. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, pomoże podczas planowania wydarzenia i zadba także o sprawny i profesjonalny przebieg. Zapewniamy catering z bogatym menu, przygotujemy również bufet kawowy z przekąskami.

Lokalizacja

31 NEW Office jest bardzo dobrze zlokalizowany, zaledwie 4km dzieli nas od dworca, bez problemu dojedzie się komunikacją miejską czy taksówką, a z lotniska dotrze się w ciągu 60 minut.

Hotel Atrium
Szczecin
Hotel Atrium

Zaplecze biznesowe obiektu

Hotel Atrium dysponuje niezwykle pięknym wnętrzem do dyspozycji gości biznesowych. Posiada dwie nowoczesne sale idealnie wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny do przygotowania szkoleń, konferencji i mniejszych kameralnych spotkań. Każda posiada klimatyzację i możliwość zaciemnienia. Istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika za niewielką opłatą. Goście mają zapewnioną obsługę gastronomiczną oraz przerwę kawową. Nad wszystkim czuwa doświadczony personel. Wszystko przygotowywane jest z niezwykłą dbałości i najwyższym standardem usług.

Lokalizacja

Hotel Atrium zlokalizowany jest w centrum Szczecina. Dogodna lokalizacja sprawia, ze goście mają możliwość skorzystania z atrakcji kulturalnych i sportowych oraz licznych zabytków Szczecina. Blisko znajdują się liczne bary, kawiarenki i ośrodki kulturalne. Łatwo dojechać tu każdym środkiem transportu. Własnym autem, środkami komunikacji miejskiej oraz przylecieć samolotem. To piękne miejsce przyciąga o każdej porze roku. Zarówno latem jak i zima.

Stara Rzeźnia
Szczecin
Stara Rzeźnia

Zaplecze biznesowe obiektu

Stara Rzeźnia Szczecin to niesamowity obiekt.  Miejsce, które łączy kulturę i biznesowe zaplecze. Ciągle odrestaurowywany. Na bardzo dużej powierzchni można zorganizować duże i mniejsze spotkania biznesowe jak również prywatne imprezy. Budynek wyposażony jest w 5 sal konferencyjno szkoleniowych. Każda posiada szybki Internet, klimatyzacje i idealny sprzęt, który pomoże w organizacji danego wydarzenia. Wszystko odbywa się z należytą dbałości i najwyższymi standardami usług.

Lokalizacja

Sara Rzeźnia Szczecin łączy ze sobą kulturę i historie. Dogodna lokalizacja pozwala dostać się tu każdym środkiem transportu zarówno własnym autem czy tez środkami komunikacji miejskiej. Obiekt mieści się na ulicy Tadeusza Wendy 14. Każdy z gości posiada swoje miejsce parkingowe. Budynek przyciąga swoją innością i ciekawą przestrzenią. Można tu spokojnie odpocząć i relaksować się po ciężkim dniu. Goście mogą pozwiedzać liczne zabytki, miasto i poczuć wyjątkowy klimat Szczecina. Stara Rzeźnia w Szczecinie wygląda rewelacyjnie o każdej porze roku, zarówno latem jak i zimą.

SILVER HOTEL & GOKART CENTER SZCZECIN
Szczecin
SILVER HOTEL & GOKART CENTER SZCZECIN

Zaplecze konferencyjne obiektu

Rewelacyjne miejsce. Super klimat formuły 1. Piękny budynek. Idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Posiada cztery duże sale konferencyjno szkoleniowe z profesjonalnym sprzętem multimedialnym, które są w stanie pomieścić 200 osób. Każdy z gości posiada swoje miejsce parkingowe. Istnieje możliwości wykupienia zaplecza gastronomicznego podczas spotkania. Wszystko odbywa się z niezwykłą dbałością oraz najwyższą, jakością usług.

Lokalizacja

Silver Hotel posiada przyjazną i ogólnie dostępną lokalizację. Położony jest około 7 km od centrum Szczecina. Każdy z gości posiada swoje miejsce parkingowe. Obiekt znajduje się w cichej okolicy, dzięki czemu goście mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.  Dodatkowo można skorzystać z wielu atrakcji miasta oraz aktywnie spędzić czas.  Łatwo trafić tu każdym środkiem transportu. Zarówno własnym samochodem jak również środkami komunikacji miejskiej. Niezwykły budynek przyciąga gości o każdej porze roku zarówno latem jak i zimą.

Radisson Blu

Pl. Rodła 10, Szczecin

tel. (91) 359-55-95

Hotel Campanile

ul. Wyszyńskiego 30, Szczecin

tel. (0-91) 481-77-00

ul. Wróblewskiego 1 Szczecin-Police, Szczecin

tel. 91 317 57 58

Marina Hotele

Przestrzenna 7, 70-800 Szczecin, Szczecin

tel.

Al. 3 Maja 31, Szczecin

tel. (91) 480 14 00

Sale konferencyjne Szczecińskiego Parku Naukowo - Technologicznego

Niemierzyńska 17a, Szczecin

tel. +48 91 85 22 911

Residence Aparthotel

ul. Krzywoustego 14, Szczecin

tel. 53 511 19 50

ul. Szafera 3/5/7, Szczecin

tel. +48 508715710

Al. Wyzwolenia 50, Szczecin

tel. 91 820 77 00, 91 820 77 05, 503 031 148

Hotel Vulcan

ul. F. K. Druckiego-Lubeckiego 6A, Szczecin

tel. 91 42 83 910, 782 456 668

Technopark Pomerania

ul. Cyfrowa 6, Szczecin

tel. 91 852 29 11

Business Link Szczecin

Zbożowa 4A, Szczecin

tel. 913510550

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej

ul. Mickiewicza 47, Szczecin

tel. 508 015 404

Al. Wojska Polskiego 66, Szczecin

tel. 600 446 301

Park Plaza Szczecin - OBIEKT W BUDOWIE

Matejki/Malczewskiego, Szczecin

tel. 12 427 56 07

Sale konferencyjne w okolicy Szczecina

Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     462
Największa
sala
img     238
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     106
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     64
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Szczecinie

W Szczecinie oraz w okolicach miasta znajdziemy 33 obiekty konferencyjne, ośrodki i hotele z ofertą dla klientów biznesowych. Organizatorzy konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych mają więc z czego wybierać.

Szczecin jest stolicą województwa zachodniopomorskiego, w której doskonale rozwija się nie tylko biznes, ale również turystyka. Osoby, które przybywają do miasta na szkolenia i konferencje mają co zwiedzać i mogą w czasie wolnym spędzić czas aktywnie. W Szczecinie warto zobaczyć zabytkowy Zamek Książąt Pomorskich, który jest doskonale zachowany i pozwala przenieść się w czasie do dalekiego średniowiecza. Na uwagę zasługują również Wały Chrobrego, Bazylika Archikatedralna św. Jakuba, a także imponujący gmach główny Muzeum Narodowego w Szczecinie. Wielbiciele efektownych miejsc na świeżym powietrzu mogą wybrać się do Ogrodu Różanego lub zobaczyć efektowne Jezioro Szmaragdowe.

Sale konferencyjne w Szczecinie

 sala konferencyjna szczecin


Oferta obiektów konferencyjnych jest niezwykle rozbudowana i elastyczna. Coś dla siebie znajdą więc organizatorzy szukający obiektów w centrum miasta, jak i osoby poszukujące efektownych obiektów z dala od zgiełku miasta. Ciekawym i sprawdzonym miejscem jest Hotel Dobosz, w którym znajdziemy 6 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Największa sala balowa z antresolą pozwala na zorganizowanie konferencji, przyjęcia oraz innej uroczystości na 400 osób. Pozostałe sale również są świetnie wyposażone, mają klimatyzację, dobre nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń branżowych jest również nowoczesny sprzęt konferencyjny, rzutniki, projektory, tablice multimedialne i flipcharty. Inne obiekty konferencyjne w Szczecinie również oferują sale doskonale wyposażone. To spore ułatwienie dla organizatorów, którzy nie muszą przyjeżdżać z własnym sprzętem.

Sale konferencyjne z noclegiem w Szczecinie

 hotel szczecin


Szczecin jest tak dobrym miejscem konferencyjnym, że wielu organizatorów decyduje się na przygotowanie tutaj nawet kilkudniowych wydarzeń. Większość obiektów hotelowych poza szerokim wyborem sal konferencyjnych oferuje również miejsca noclegowe, w których można zakwaterować uczestników wydarzeń. W Hotelu Atrium w Szczecinie mamy do wyboru dwie sale konferencyjne, a także 70 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach. Hotel jest elegancki, przestronny, posiada wiele dodatkowych atrakcji dla uczestników i pozwala na zorganizowanie wydarzenia na naprawdę wysokim poziomie. Możliwość noclegów znajdziemy również w wielu innych hotelach w samym Szczecinie i w pobliżu miasta. Każdy z organizatorów znajdzie więc coś na miarę indywidualnych potrzeb.

Dojazd do Szczecina

 komunikacja szczecin


Szczecin jest miastem świetnie skomunikowany z innymi miastami i regionami Polski. Przebiega tu autostrada A6 prowadząca nad morze. Do miasta prowadzą też drogi ekspresowe oraz krajowe. Osoby podróżujące komunikacją publiczną mogą do Szczecina wybrać się pociągiem. Miasto jest sporym węzłem kolejowym, do którego docierają pociągi z różnych regionów. Niedaleko Szczecina funkcjonuje również Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, dzięki czemu do miasta bezproblemowo dotrą podróżni zza granicy.

Szczecin - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo