Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Business Faltom Hotel G...

Gdynia (pomorskie)

Miejsca noclegowe 90
Ilośc sal 200

Hotel SPA Faltom****

Gdynia (pomorskie)

Miejsca noclegowe 230
Ilośc sal 800

Hotel Falko

Gdynia (pomorskie)

Miejsca noclegowe 60
Ilośc sal 150

Hotel Victoria

Gdynia (pomorskie)

Miejsca noclegowe 180
Ilośc sal 300

Gdynia - 30 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Business Faltom Hotel Gdynia
Gdynia
 Business Faltom Hotel Gdynia

Zaplecze konferencyjne obiektu

To doskonałe miejsce do organizacji zarówno szkoleń czy konferencji w mniejszym gronie, jak i wydarzeń dla dużej ilości uczestników. Największa sala w układzie teatralnym jest przeznaczona dla 200 osób. W tym hotelu jest także business room, gdzie w kameralnym gronie można prowadzić spotkania i negocjacje biznesowe. 

Lokalizacja

Ten Hotel znajduje się w malowniczej części Gdyni. Dla podróżujących samochodem sporym ułatwieniem jest niedaleko odległość obwodnicy. Z najbliższego lotniska do hotelu jest 25 km, można dojechać zarówno komunikacją jak i taksówką. Samo centrum Gdyni oddalone jest o 5 km, warto w wolnej chwili wybrać się na poznanie okolicy tego urokliwego miasta.

Hotel SPA Faltom****
Gdynia
Hotel SPA Faltom****

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel SPA Faltom to jeden z największych tego typu obiektów w Gdyni oraz w Polsce pod względem doświadczenia i dostępnych sal konferencyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeni oraz różnorodnej ofercie hotel stoi na czele najbardziej popularnych organizatorów takich wydarzeń jak konferencje, eventy czy szkolenia. Hotel może organizować mniejsze imprezy, jak i duże wydarzenia na ponad 800 osób. Sale konferencyjne dostępne w Hotelu SPA Faltom zostały wyposażone w pełni profesjonalny i nowoczesny sprzęt multimedialny. Są to między innymi projektory, rzutniki, flipchart czy ekrany oraz najlepsze nagłośnienie. Każda z sal ma dostęp do bezpłatnego WiFI oraz jest w pełni klimatyzowana.

Lokalizacja

Doskonałe miejsce na szkolenia firmowe dzięki dobrej lokalizacji Hotelu oraz bezproblemowemu dojazdowi. Hotel SPA Faltom znajduje się ok. 25 km od lotniska Gdańsk- Rębiechowo i tylko 5 km od bazy promowej. Idealne położenie sprawi, że z łatwością dotrzemy do najważniejszych miejsc w okolicy.

Hotel Falko
Gdynia
Hotel Falko

Zaplecze konferencyjne obiektu

Bardzo profesjonalne podejście oraz pomoc w planowaniu konferencji sprawiają, że warto ją zorganizować w tym miejscu. Znajdują się tu trzy sale konferencyjne, przeznaczona dla od 30 do 150 osób. Dzięki temu w komfortowych warunkach i z nowoczesnym zapleczem technicznym można zorganizować wiele świetnych wydarzeń.

Lokalizacja 

Hotel jest zlokalizowany w centrum miasta, dzięki czemu w wolnej chwili warto wybrać się na zwiedzanie. Mimo bliskości centrum, można tu prawdziwie wypocząć, w pobliżu znajduje się park. Dojazd z dworca nie zajmie wiele czasu, można tu dojechać komunikacją.

Hotel Victoria
Gdynia
Hotel Victoria

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Victoria to doskonałe miejsce na zorganizowanie sporego wydarzenia takiego jak warsztaty, prelekcje czy sympozjum. Największa sala jest przygotowana dla maksymalnie 300 osób. Zarówno w niej, jak i w mniejszych na bardziej kameralne spotkania czy szkolenia znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Lokalizacja

To idealne miejsce do pracy w wypoczynku. Hotel jest położony w pobliżu trasy Gdańsk-Szczecin, a dojazd z Gdyni nie zajmie wiele czasu. Na miejscu do dyspozycji gości jest spory parking. Watro będąc w tym miejscu nacieszyć się wypoczynkiem od zgiełku miasta.

Willa Pieńkowskich
Gdynia
Willa Pieńkowskich

Zaplecze konferencyjne obiektu

Nowocześnie wyposażona sala konferencyjna, jaka znajduje się w tym obiekcie, pozwala na zorganizowanie konferencji czy szkolenie do 60 osób. Nowoczesne wnętrza zapewniają komfort, a sala jest klimatyzowana. W czasie przerw serwowane są ciepłe napoje i słodkie przekąski.

Lokalizacja 

To doskonałe miejsce na połączenie biznesu z wypoczynkiem. Villa znajduje się koło Paru Krajobrazowego. To świetne miejsce do spacerowania czy uprawiania innych sportów. Jednocześnie dojazd z dworca nie zajmie wiele czasu. Na miejscu do dyspozycji gości jest także parking.

Bałtycki Port Nowych Technologii
Gdynia
Bałtycki Port Nowych Technologii

Zaplecze konferencyjne obiektu

Ten obiekt posiada trzy bogato wyposażone sale. Idealnie nadają się do organizacji szkoleń, konferencji czy warsztatów. Dwie z nich są przeznaczone dla grup do 40 osób, największa sala z kolei aż 80. Każda z nich jest wyposażona w nowoczesny sprzęt taki jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie.

Lokalizacja

Portowa okolica i widok na morze to zdecydowane atuty tej okolicy. Sam obiekt jest oddalony o 4 km od centrum i zaledwie 2 km od dworca. Można tu dojechać komunikacją albo taksówką. W okolicy jest wiele dobrych restauracji i hoteli z widokiem na morze. To świetne miejsce do pracy i wypoczynku.

ul. Józefa Korzeniowskiego 19D, Gdynia

tel. +48 58 719 55 55, +48 534 032 258

ul.Św.Piotra 8, Gdynia

tel. (58) 760 58 00, 889 008 008

Business & SPA Hotel Polanka Redłowska - OBIEKT W BUDOWIE

Ejsmonda, Gdynia

tel.

Jerzego Waszyngtona 19, Gdynia

tel. -

Dworek Spa Osada Wędrowca

ul.Szkolna, Gdynia, Gdynia

tel.

Gdynia Arena

ul.K.Górskiego 8 , Gdynia

tel. 604-215-417

ul. Jana z Kolna 6, Gdynia

tel. (58) 783-03-00

Aleja Zwycięstwa 255, Gdynia

tel. (0-58) 66-77-823

ul. Waszyngtona 21, Gdynia

tel. 513 111 857, 58 628 18 12

ul. Zawiszy Czarnego 1B, Gdynia

tel. 58/620 13 81

ul. Ejsmonda 2, Gdynia

tel. (0-58) 699-33-33

Sale konferencyjne w okolicy Gdyni

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     200
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     40
Największa
sala
img     45
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     238
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     80
Największa
sala
img     70
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Gdyni

Na terenie Gdyni i w okolicach miasta znajdują się 24 obiekty, ośrodki oraz hotele konferencyjne, w których można zorganizować różnego rodzaju spotkania branżowe. Organizatorzy konferencji, szkoleń, eventów i imprez biznesowych mogą mieć pewność, że wszystko będzie przygotowane na odpowiednim poziomie.

Gdynia jest jednym z najpopularniejszych miast nad polskim morzem. To prężnie rozwijający się ośrodek biznesowych, ale również kierunek wakacyjnych i nie tylko wypraw w poszukiwaniu morza i piasku. Warto więc w trakcie spotkań biznesowych zarezerwować sobie nieco czasu na zwiedzanie miasta. W Gdyni warto zobaczyć przede wszystkim port, zarówno jego najnowocześniejszą część, jak i nieco starsze tereny. Na uwagę zasługuje również Muzeum Marynarki Wojennej oraz Akwarium w Gdyni, w którym znajdziemy przedstawicieli morskich zwierząt z różnych regionów świata. Warto również wybrać się na spacer na molo w Gdyni Orłowie oraz zwiedzić „Dar Pomorza”, statek muzeum, który zapisał się grubymi literami na kartach historii polskiego żeglarstwa.

Konferencje w Gdyni

Konferencje w Gdyni


W ofercie sal konferencyjnych w Gdyni każdy organizator imprez branżowych może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru są sale znajdujące się w samym centrum miasta, a także obiekty znajdujące się nieco na uboczu. Większość hoteli i ośrodków konferencyjnych posiada co najmniej kilka, a czasem nawet kilkanaście sal konferencyjnych do wyboru. Są one zwykle doskonale zaprojektowane oraz wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty konferencyjne. Uczestnicy konferencji mogą korzystać z nowych technologii, mają również do dyspozycji profesjonalną i doświadczoną obsługę. Wybierając salę konferencyjną w Gdyni warto zwracać uwagę na jej lokalizację, wielkość pomieszczenia oraz wszelkie usługi dodatkowe, na jakie mogą liczyć klienci biznesowi.

Sale konferencyjne z noclegiem w Gdyni

Sale konferencyjne z noclegiem w Gdyni


W Gdyni bez większego problemu znajdziemy obiekty, w których można organizować kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników. Sale konferencyjne z noclegiem w Gdyni znajdziemy między innymi w Hotelu SPA Faltom. W ofercie obiektu znajduje się aż 12 sal konferencyjnych, zarówno bardzo dużych, jak i kameralnych. W największej sali możliwe jest zorganizowanie konferencji lub eventu branżowego nawet na 800 osób. W hotelu znajduje się 230 miejsc noclegowych w komfortowych i eleganckich apartamentach, które posiadają wszelkie udogodnienia dla gości. Dodatkowo osoby zakwaterowane w hotelu mogą korzystać z wielu atrakcji, między innymi ze strefy spa i wellness. Jest więc okazja do zrelaksowania się po konferencyjnych spotkaniach i szkoleniach.

Dojazd do Gdyni

Dojazd do Gdyni


Gdynia, podobnie jak całe Trójmiasto, jest świetnie skomunikowana z resztą kraju. Osoby podróżujące własnym autem dotrą do miasta autostradą A1 bądź którąś z dróg ekspresowych. Do Gdyni można również bezproblemowo dojechać pociągiem. Co więcej, niedaleko Gdańska znajduje się międzynarodowy port lotniczy, dzięki czemu do Gdyni bez problemu dotrą uczestnicy konferencji z różnych części świata.

Gdynia - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo