Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Lawendowy Dworek

Lublin (lubelskie)

Miejsca noclegowe 15
Ilośc sal 100

Hotel Luxor

Lublin (lubelskie)

Miejsca noclegowe 148
Ilośc sal 1500

Hotel Trzy Róże

Lublin (lubelskie)

Miejsca noclegowe 59
Ilośc sal 200

Agit Hotel Congress & ...

Lublin (lubelskie)

Miejsca noclegowe 90
Ilośc sal 200

Lublin - 57 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Lawendowy Dworek
Lublin
Lawendowy Dworek

Zaplecze konferencyjne obiektu

Szkolenia i konferencje w Lawendowym Dworku to gwarancja idealnego spotkania na najwyższym poziomie. Obiekt dysponuje trzema dużymi salami konferencyjnym, które pomieszczą bardzo wielu gości. Dodatkowo dostępna jest mniejsza sala VIP dla 20 osób aa mniejsze kameralne spotkania. Całość wyposażona jest w idealny sprzęt oraz szybki Internet. Istnieje możliwość organizacji posiłków dla gości szkoleń. Każdy może wybrać odpowiednie zaplecze dla siebie. Profesjonalny personel w organizacji każdego spotkania biznesowo.

Lokalizacja

Lawendowy Dworek położony jest w idealnej lokalizacji Lublina przy ulicy krochmalnej. Dzięki temu łatwo tu dojechać z różnych zakątków Polski miedzy innymi Warszawy, Rzeszowa czy Białegostoku. Na terenie obiektu znajduje się miejsce parkingowe dla każdego gościa. Lawendowy Dworek to idealne miejsce na odpoczynek i relaks w zieleni jak również idealne spotkania biznesowe. Okolica zachęca do licznych spacerów i zwiedzania miasta. Aktywny wypoczynek pozwala odetchnąć po ciężkim dniu. Goście odwiedzają go zarówno zima jak i latem.

Zajazd pod Gwiazdami
Lublin
Zajazd pod Gwiazdami

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zajazd pod Gwiazdami posiada bardzo szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe. W obiekcie znajdują się dwie sale o różnej powierzchni. Wszystko jest idealnie wyposażone w niezbędnych sprzęt do spotkań biznesowych. Sale w są w stanie pomieścić od 20 do 200 osób w zależności od szkolenia czy konferencji. Wszystko odbywa się należytą dbałością i jakością. Niezbędne urządzenia pozwalają przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane spotkanie biznesowe.  

Lokalizacja

Zajazd pod Gwiazdami jest położony w cichej i spokojne dzielnicy miasta Lublin. Obiekt znajduje się blisko centrum. Goście mogą tu liczyć na ciszę, spokój i odpoczynek na łonie natury. Zieleń i krajobrazy zachęcają do licznych aktywności na świeżym powietrzu. Bardzo łatwo dojechać tu zarówno własnym środkiem transportu jak również komunikacją miejską. Każde z gości posiada swoje miejsce parkingowe. Goście mogę korzystać z ogródka piwnego na zewnątrz spędzając miło czas na świeżym powietrzu. Obiekt warto odwiedzić zarówno latem jak i zimą.

Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lublin
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK

Zaplecze konferencyjne obiektu

Lubelskie Centrum Konferencyjne to niezwykle duży i bardzo nowoczesny obiekt, w którym odbywają się liczne konferencje, szkolenia czy iventy. Od wielu lat organizuje się tu ważne wydarzenia biznesowe. Każdy gość czuje się tu niezwykle komfortowo. LCK dysponuje 11 salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 20 do 300 osób. Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i szybki Internet. Każde wydarzenie przygotowywane jest z należytą dbałością i odpowiednim standardem usług.

Lokalizacja

Lubelskie Centrum Kultury
Jest położone w niezwykle dogodnej lokalizacji Lublina.  Budynek położony jest w pobliżu najstarszego parku miejskiego, Centrum Spotkań Kultury i Urzędu Marszałkowskiego. Bardzo łatwo tu trafić zarówno własnym środkiem transportu jak również środkami komunikacji miejskiej. Jest to dokonała pod względem logistyczny lokalizacja. Goście szybko i łatwo mogą odnaleźć ten niezwykle piękny budynek. Oświetlony nocą z fontanną i parkiem zachęca do odwiedzić o każdej porze roku.

Hotel Luxor
Lublin
Hotel Luxor

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Luxor dysponuje zapleczem konferencyjnym, na które składa się 6 nowoczesnych sal. Każda z przestrzeni konferencyjnych wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pozwala na zorganizowanie wydarzenia. Na terenie obiektu dostępne są kameralne sale konferencyjne będące w stanie pomieścić do 15 osób, jak i sale nawet na 500 osób. W razie potrzeby dzięki modułowej budowie można również połączyć ze sobą największe sale i tym samym uzyskać przestrzeń pod wydarzenie nawet na 1500 osób.

Lokalizacja

Lokalizacja Hotelu Luxor zasługuje na bardzo duży plus. W niecałe 20 minut można dostać się do hotelu z Dworca Głównego, a już niecałe 15 minut pozwala na przedostanie się do centrum miasta. Zlokalizowanie przy drodze krajowej gwarantuje również łatwy dojazd do hotelu za pomocą własnych środków transportu. Od Rzeszowa obiekt dzieli jedynie 2 godziny drogi.

Hotel Trzy Róże
Lublin
Hotel Trzy Róże

Zaplecze konferencyjne obiektu

Rozbudowane zaplecze konferencyjne hotelu Trzy Róże sprawia, że jest to idealne miejsce pod zorganizowanie konferencji. W obiekcie można bez żadnego problemu zorganizować szkolenie lub konferencję dla nawet bardzo dużych grup osób. Do dyspozycji klientów biznesowych oddano 3 sale konferencyjne o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie spotkań dla nawet 200 osób. Na uwagę zasługuje również kompleksowe wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny, które znacząco podnosi komfort organizowania różnego rodzaju wydarzeń i spotkań dla gości. Hotel Trzy Róże to znakomite miejsce do zorganizowania konferencji.

Lokalizacja

Hotel Trzy Róże mieści się w Lublinie. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 9 km od centrum miasta i pozwala na łatwe przedostanie się w wiele innych miejsc w mieście. W pobliżu znajduje się trasa S19, która gwarantuje łatwy dojazd z Rzeszowa, Warszawy, Łodzi czy Białegostoku. Do obiektu można dostać się również za pomocą komunikacji miejskiej.

Al. Racławickie 44B/U1, Lublin

tel. 665 041 852

ul. Krakowskie Przedmieście 29, Lublin

tel. 81 535 03 03

ul. Nałęczowska, Szerokie 123, Lublin

tel. (81) 718 70 70

ul. Solidarności 7, Lublin

tel. 814 791 888

ul. Krężnicka 96A, Lublin

tel. (81) 750-03-90

Sienna 25, Lublin

tel. 501 161 456

Hotel Focus*** Centrum Konferencyjne

Al. Warszawska 109, Lublin

tel. 814667066

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, Lublin

tel. 81 503 20 02

IN BETWEEN HOTEL

Panieńszczyzna 15P, Jastków, Lublin

tel. 81 460 35 80

Nałęczów, ul. Paderewskiego 10, Lublin

tel. (81) 501-67-00

ul. Gabriela Narutowicza 58/60, Lublin

tel. 81 532 701 115, 695 677 676, +48 81 532 70 11 - 14 wew.2

Dom na Podwalu

Podwale 15, Lublin

tel. 81 532 41 38

ul. Obywatelska 8 , Lublin

tel. +48 81 452 85 00

Sale konferencyjne w okolicy Lublina

img      5
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     131
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     350
Największa
sala
img     68
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      19
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     250
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lublin - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo