img

Hotel Górski Białka już przyjmuje gości

www.hotelgorskibialka.pl

Hotel Górski Białka jest nowym ośrodkiem wypoczynkowo-konferencyjnym zlokalizowanym w Białce Tatrzańskiej. Trzygwiazdkowy obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wystrojem, inspirowanym tradycyjnymi motywami góralskimi. Hotel dysponuje salą konferencyjną, która po grudniowej premierze, ponownie będzie dostępna dla gości od 1 marca 2017 roku.

Oferta biznesowa Hotelu Górskiego Białka pozwala na organizację wydarzeń firmowych do 80 osób. Obiekt udostępnia uczestnikom spotkań salę konferencyjną z wyposażeniem multimedialnym i dostępem do internetu. Do dyspozycji gości hotel oddaje przestronny, dozorowany parking, który znajduje się na terenie kompleksu.

Hotel Górski Białka posiada bazę noclegową dla 60 gości. W ofercie obiektu znajdują się bogato wyposażone pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe, które cechują się wysokim standardem. Obiekt przystosowany jest do potrzeb niepełnosprawnych.

Na gości odwiedzających nowo otwarty hotel czeka klimatyczna restauracja, która serwuje regionalne, zgodne z tradycyjnymi recepturami potrawy. W sali restauracyjnej możliwe jest zorganizowanie bankietu lub biznesowej kolacji nawet dla 100 osób. Na terenie hotelu funkcjonuje strefa leśnego SPA, w której znajduje się jacuzzi, sauna parowa, grota solna oraz pokoje relaksu. Wśród licznych walorów Hotelu Górskiego Białka na uwagę zasługuje znakomite położenie, przytulny klimat i profesjonalna obsługa.

Data publikacji: 31.12.2016