img

Hotel Las Woda Park poza udaną konferencją oferuje relaks w hotelowej strefie Wellness

Odpoczynek w hotelowej strefie Wellness po konferencji

Odpoczynek i regeneracja po pracy są bardzo ważne. Na co dzień, niestety często o tym zapominamy. Wiele obowiązków w pracy w domu sprawia, że czasem ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Dlatego połączenie wyjazdu na szkolenie z wypoczynkiem jest obecnie najbardziej ciekawą opcją.

TEKST ALTERNATYWNY

Pozwala nie tylko na rozszerzanie kompetencji pracowników, ale to dla nich też możliwość lepszego poznania się i relaksu. Świetnie nadaje się do tego strefa Wellness, jaka jest w tym hotelu. Do dyspozycji gości są dwa baseny - wewnętrzny i zewnętrzny. Można popływać, czy leniwie spędzić czas na leżaku wygrzewając się w słońcu.

Jest tu także bardzo bogata gama zabiegów na twarz i ciało. Masaż pozwoli pozbyć się napięcia i zrelaksować. Taka forma wypoczynku to też świetna okazja, żeby podziękować czy nagrodzić swoich pracowników.

Więcej informacji: Strefa Wellness hotelu Las Woda Park

 

Nowoczesne zaplecze konferencyjne w hotelu Las Woda w Wildze

Wiele hoteli dysponuje dość przestarzałym zapleczem konferencyjnym. Braki sprzętowe i przestarzałe meble z pewnością nie dodają takim miejsc atrakcyjności. Można jednak znaleźć takie miejsca, gdzie nie tylko panuje nowoczesny wystrój, ale pod kątem technicznym wszystko jest na wysokim poziomie.

TEKST ALTERNATYWNY

Takim miejscem z pewnością jest hotel Las Woda w Wildze. Sale konferencyjne swoje nazwy zaczerpnęły od Ptaków, jakie można spotkać w tej okolicy. Są bardzo jasne i przestronne i nie brakuje w nich sprzętów takich jak ekrany, rzutniki, flipcharty, nagłośnienie.

Łącznie jest tu 8 sal, większość w nich jest przeznaczona dla grup do 56 osób, po pozwala na organizację szkolenia, konferencji czy warsztatów. Sale posiadają dostęp do światła dziennego, dzięki czemu pracuje się tu bardziej komfortowo, a piękne widoki z okien zapowiadają fajnie spędzony czas po części konferencyjnej. Warto skorzystać także z doskonałym opcji bufetu kawowego.

Więcej informacji: Zaplecze konferencyjne Las Woda Park

 

Team Building, czyli jak zbudować zgrany zespół w firmie

Zajęcia Team Building cieszą się coraz większą popularnością. Zwłaszcza, że teraz bardzo często część pracowników pracuje zdalnie, a jednak widzenie się na video konferencjach to nieco co innego niż praca w jednym biurze.

TEKST ALTERNATYWNY

Dlatego coraz chętniej organizowane są takie wyjazdy, podczas których poprzez rozrywkę, wspólne spędzanie czasu budowane i umacniane są wspólne relacje. To też świetna okazja do nauki czegoś nowego. Same warsztaty mogą mieć różne formy - gry terenowe, wspólna rywalizacja, warsztaty z gotowania czy wiele innych.

Chodzi tu przede wszystkim o możliwość pracy w zespole, umacnianie swoich najlepszych cech i pracę nad tymi, które czasem w pracy w większym gronie mogą przeszkadzać. Organizację takiego eventu warto zostawić w rękach osób, które mają w tym duże doświadczenia. To z pewnością będzie dobrze spędzony czas.

Więcej informacji: Zajęcia Team Building dla firm


Data publikacji: 07.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy