img

Hotele konferencyjne na ponad 100 osób na Mazurach

Mazury to jeden z piękniejszych regionów Polski. Znajdziemy tu wiele ośrodków wypoczynkowych, które w większości oferują także organizację różnych eventów, w tym konferencji, kongresów czy bankietów firmowych. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, sprawdź obiekty konferencyjne na Mazurach. Polecamy zobaczyć również obiekty konferencyjne w Olsztynie

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne na ponad 100 osób na Mazurach:

 

1. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie*****

Dane teleadresowe:
Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda
Kontakt: 22 120 29 29
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 192
Zobacz więcej: Nocleg w SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Tego hotelu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pobyt tu to obietnica luksusu i wypoczynku najwyższej jakości. Hotel znajduje się w urokliwej mazurskie wsi, a nieopodal jest najwyższy szczyt województwa warmińsko-mazurskiego.

Goście chętnie wybierają to miejsce z uwagi na rozbudowaną strefę Spa z 35 gabinetami. Poza tym są tu dwa baseny, 5 jacuzzi oraz dobrze wyposażona sala fitness. Nie zapomniano też o gościach biznesowych, bo mazury są chętnie wybieranym kierunkiem na sympozja czy konferencje.

Są tu 4 nowoczesne sale z zapleczem multimedialnym, a największa z nich pomieści nawet 260 osób. Dopełnieniem każdego eventu są doskonałe dania. W 6 punktach gastronomicznych można wybierać między różnymi daniami i deserami. 

 

2. Hotel Panoramic Oscar***

Dane teleadresowe:
Jaszczurcza Góra 16,18,20, 11-700 Mrągowo
Kontakt: 89 741 39 70
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Panoramic Oscar.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z tego hotelu rozciąga się piękny widok na jezioro Czos. Część noclegowa jest przeznaczona dla 150 gości. Okolica zachęca do spacerowania czy spróbowania swoich sił w sportach wodnych, a szczególną popularnością cieszy się pływanie na SUP-ie.

Ten obiekt przyciąga nie tylko podróżujących prywatnie, ale to też miejsce chętnie wybierana na szkolenia czy konferencje. Znajdują się tu 2 sale z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Są one w stanie pomieścić maksymalnie od 30 do 100 osób.

W hotelu działa też restauracja, która słynie z doskonałych dań kuchni polskiej. Warto w niej zorganizować kolację biznesową czy zaprosić uczestników na lunch. Po całym dniu warto wypocząć w strefie Spa czy skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych.

 

3. Hotel Wodnik***

Dane teleadresowe:
ul. 3 Maja 2, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 428 38 71
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Wodnik w Giżycku.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Wodnik to obiekt zlokalizowany na Mazurach, który oferuje najlepsze warunki do organizacji konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Położony w malowniczej okolicy obiekt tworzy najlepsze warunki do prowadzenia spotkań.

W obiekcie dostępne są 3 sale konferencyjne, z których największa jest w stanie pomieścić 100 osób. Dwie pozostałe to przestrzeń dla 60 oraz 50 osób. Każda sala w trosce o komfort prowadzących spotkania została wyposażona w rzutnik, nagłośnienie, TV, odtwarzacz wideo, tablice, mikrofon, a także ekran. Dodatkowo przestrzenie są klimatyzowane i objęte dostępem do Internetu. Urządzone w nowoczesnym stylu sale gwarantują idealne warunki do spotkań i sprawdzają się świetnie w kwestii organizacji wydarzeń.

Do dyspozycji organizatorów pozostaje także obsługa hotelu, która jest w stanie zorganizować przerwę kawową oraz poczęstunek dla uczestników wszystkich wydarzeń.

 

4. Hotel Azzun****

Dane teleadresowe:
Kromerowo 29, 11-010 Barczewo
Kontakt: 89 537 56 28
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 119
Zobacz więcej: Pokoje i apartamenty w hotelu Azzun.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Azzun położony jest zaledwie 25 km od Olsztyna. Położenie w samym centrum malowniczych Mazur gwarantuje spokój i świetne warunki do organizowania spotkań biznesowych. 

Obiekt dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, na które składa się aż 8 sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć. Maksymalnie możliwe jest uzyskanie przestrzeni dla nawet 350 osób. Na wyposażeniu każdej sali konferencyjnej znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny. Jest w stanie wpłynąć na komfort organizowania spotkań i przekazywania w ich trakcie informacji. Dla komfortu gości zamontowano również wydajny system klimatyzacji, który pozwala na uzyskanie pożądanej temperatury.

Organizatorzy konferencji mogą również zamówić przerwę kawową i poczęstunek dla uczestników samego wydarzenia.

 

5. Hotel Europa***

Dane teleadresowe:
Al. Wojska Polskiego 37, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 429 30 01
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 125
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Europa w Giżycku.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położony bezpośrednio nad jeziorem Hotel Europa to znakomite miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Obiekt gwarantuje odpowiednie warunki do prowadzenia konferencji i szkoleń, a przy tym dysponuje rozbudowanym zapleczem.

W Hotelu Europa na gości czekają 3 sale konferencyjne. Największa jest w stanie pomieścić nawet 150 osób. Nowocześnie urządzone sale posiadają również pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który gwarantuje wysoki komfort przebywania w samej przestrzeni. Każdy z gości w trakcie wydarzenia będzie czuł się bardzo komfortowo i będzie miał zagwarantowane najlepsze warunki do uczestnictwa w spotkaniach.

W razie potrzeby można również skorzystać z rozbudowanego zaplecza noclegowego. W przestronnych pokojach łącznie może pomieścić się nawet 125 osób. Dodatkowo nie brakuje licznych atrakcji, które są dostępne w pobliżu.

 

6. Hotel Nidzki***

Dane teleadresowe:
ul. Nadbrzeżna 1, 12-220 Ruciane-Nida
Kontakt: 87 423 64 01
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 144
Zobacz więcej: Noclegi w hotelu Nidzkim.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Nidzki to 3-gwiazdkowy obiekt, który położony jest bezpośrednio nad jeziorem. Dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, bazą noclegową, a także restauracją. Jest świetnym wyborem dla osób, które szukają kameralnej przestrzeni na zorganizowanie spotkania biznesowego w odpowiednich do tego warunkach.

Hotel dla gości biznesowych proponuje 2 sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić 200 oraz 100 osób. W standardowym wyposażeniu sal znajdują się ekran, flipchart, tablica, projektor oraz mikrofon.

Takie wyposażenie pozwala na zupełnie komfortowe prowadzenie spotkań i łatwe przekazywanie informacji dla wszystkich obecnych na wydarzeniu osób. W ramach obsługi konferencji możliwe jest zamówienie przerwy kawowej i poczęstunku dla uczestników.


Data publikacji: 02.06.2023

Nasi partnerzy