img

Hotele konferencyjne na ponad 50 osób na Mazurach

Mazury obfitują w przepiękne i klimatyczne obiekty, które mogą posłużyć również za miejsca organizacji przeróżnych eventów, konferencji, szkoleń czy kongresów. Znajdziemy też tam wiele hoteli z ciekawymi ofertami noclegowymi i konferencyjnymi. Aby sprawdzić je wszystkie, zobacz obiekty konferencyjne na Mazurach. Polecamy zobaczyć również obiekty konferencyjne w Olsztynie.

Poniżej prezentujemy hotele konferencyjne na 50 osób na Mazurach:

 

1. Hotel Bartis***

Dane teleadresowe:
Plac Konstytucji 3 maja 5, 11-200 Bartoszyce
Kontakt: 89 762 17 50
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 98
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Bartis.

1. Hotel Bartis***
1. Hotel Bartis***

W pięknej i zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta znajduje się wyjątkowy hotel Bartis. Oferuje on nie tylko 98 wygodnych i komfortowych miejsc noclegowych, ale także przestrzeń konferencyjną.

Można tu zorganizować sympozja czy konferencje dla 200 uczestników, a na bardziej kameralne szkolenia czy spotkania są przeznaczone kolejne dwie sale. W przerwach doskonale sprawdzi się bufet kawowy z przekąskami.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, ale są w nich przemycane także smak charakterystyczne dla regionu. W karcie znajdują się dania rybne, mięsne i jarskie. Do kawy warto skusić się na wyborną szarlotkę z lodami. Można tu tez spróbować lokalnych piw jak choćby Browar Mazurski.

 

2. Hotel Spa Srebrny Dzwon***

Dane teleadresowe:
Kadyny 31, 82-340 Tolkmicko
Kontakt: 55 231 34 34
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 87
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Srebrny Dzwon.

2. Hotel Spa Srebrny Dzwon***
2. Hotel Spa Srebrny Dzwon***

Kadyny to urokliwa wieś w spokojnej okolicy Zalewu Wiślanego. Hotel Srebrny Dzwon to miejsce chętnie wybierane na romantyczne weekendy, ale także wyjazdy biznesowe. Organizowane są tu konferencje i szkolenia na wysokim poziomie.

Część biznesowa to dwie nowoczesne sale z zapleczem multimedialnym, a spora powierzchnia pozwala na organizację eventów dla nawet 200 osób. Na gości czeka tu 87 miejsc noclegowych. Nazwy apartamentów nawiązują do postaci, które są związane z regionem. Świetne wyposażenie i liczne udogodnienia sprawiają, że można tu dobrze wypocząć.

Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, ale w karcie znajdują się też owoce morza czy wegetariańskie. W strefie Spa warto skorzystać z basenu czy zabiegów wykonywanych kosmetykami na bazie naturalnych składników.

 

3. Pałac i Folwark Galiny***

Dane teleadresowe:
Galiny 110, 11-200 Bartoszyce
Kontakt: 89 761 21 67
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 86
Zobacz więcej: Pokoje w obiekcie Pałac i Folwark Galiny.

3. Pałac i Folwark Galiny***
3. Pałac i Folwark Galiny***

Pałac i Folwark Galiny to wyjątkowa przestrzeń, w której z powodzeniem można organizować różnego rodzaju konferencje i szkolenia. Rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci 5 sal daje niepowtarzalną możliwość przygotowywania spotkań nawet dla bardzo dużych grup osób.

Wszystkie sale obecne w obiekcie urządzone są w klasycznym stylu. Pałacowy wystrój wnętrz pozwala na czerpanie dużego zadowolenia z samego obcowania z konkretną przestrzenią. Mimo klasycznego wystroju pamiętano również o wprowadzeniu do przestrzeni nowoczesnego sprzętu. Każda sala posiada pełne wyposażenie w urządzenia audiowizualne i pozwala na przekazywanie wszystkich informacji w bardzo komfortowy sposób.

Pomocą w samej organizacji służy również personel obiektu, który jest w stanie w odpowiedni sposób przygotować przestrzeń, w której prowadzone będą wydarzenia.

 

4. Willa Dwa Jeziora***

Dane teleadresowe:
Kal 23H, 11-600 Węgorzewo
Kontakt: 882 133 133 
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 64
Zobacz więcej: Pokoje w Willi Dwa Jeziora.

4. Willa Dwa Jeziora***
4. Willa Dwa Jeziora***

Willa Dwa Jeziora to kameralny obiekt zlokalizowany w niedalekiej odległości od Węgorzewa. W okolicy znajdują się Jeziora Święcajty oraz Mamry, które tworzą idealne warunki do relaksu i odpoczynku. 

Obiekt proponuje dla klientów biznesowych aż 7 sal konferencyjnych, z których największa pozwala pomieścić do 110 osób. Każda sala jest objęta dostępem do Internetu. Na wyposażeniu znajdują się dodatkowo: ekran, rzutnik, nagłośnienie, flipchart oraz tablica ścieralna. Urządzone w klasycznym mazurskim stylu przestrzenie tworzą idealne warunki do prowadzenia spotkań, na których każdy z uczestników będzie mógł poczuć się bardzo komfortowo.

Dla komfortu uczestników szkoleń można również skorzystać z oferty cateringu. Dodatkowo po wydarzeniu można wybrać się na relaks do sauny lub jacuzzi.

 

5. Hotel Tajty***

Dane teleadresowe:
ul. Przemysłowa 17, 11-500 Wilkasy
Kontakt: 87 428 01 94
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 96
Zobacz więcej: Pokoje i Domki hotelu Tajty.

5. Hotel Tajty***
5. Hotel Tajty***

Hotel Tajty położony jest w regionie Tysiąca Jezior Mazurskich. Znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Tajty i oferuje wiele atrakcji dla gości. W obiekcie możliwe jest bardzo komfortowe spędzenie swojego czasu i pełne zrelaksowanie się w odpowiednio przygotowanej do tego przestrzeni.

Hotel Tajty oferuje 4 sale konferencyjne. Dwie największe dzięki modułowej budowie można ze sobą połączyć. W efekcie możliwe jest uzyskanie przestrzeni dla nawet 140 osób.

Wszystkie przestrzenie stworzone pod organizację konferencji są w stanie zapewnić idealne warunki do prowadzenia spotkań. Na wysoką wygodę organizacji wpływa obecność nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i przygotowanie sali przez personel w odpowiedni sposób. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z pełnego cateringu dla wszystkich uczestników wydarzeń.

 

6. Villa Palas***

Dane teleadresowe:
ul. Żołnierska 4, 10-557 Olsztyn
Kontakt: 89 535 01 15
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 59
Zobacz więcej: Pokoje w Villi Palas.

6. Villa Palas***
6. Villa Palas***

Villa Palas to kameralny obiekt stworzony z myślą o gościach, którzy szukają spokoju na czas organizacji konkretnego wydarzenia. Obiekt otoczony zielenią tworzy idealne warunki do prowadzenia konferencji i szkoleń.

Zaplecze konferencyjne w obiekcie to aż 3 sale, które są w stanie pomieścić odpowiednio 120, 60 oraz 20 osób. Zróżnicowanie dostępnych przestrzeni sprawia, że w łatwy sposób można wybrać te, które wpiszą się w oczekiwania. Każda sala bez względu na wielkość na wyposażeniu posiada rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz TV. Dodatkowo wszystkie przestrzenie są objęte dostępem do szybkiego Internetu.

W przypadku dłuższych spotkań personel proponuje również przygotowanie przerw kawowych i poczęstunku. Może to w znaczący sposób wpłynąć na komfort uczestnictwa w konkretnym spotkaniu.


Data publikacji: 05.06.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top