img

Hotele konferencyjne nad morzem na ponad 500 osób

Rejony nadbałtyckie w Polsce obfitują w przepiękne miejscowości. W większości z nich znajdzie się wiele hoteli konferencyjnych, w których można zorganizować udane wydarzenia biznesowe. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych nad morzem. Zachęcamy także do obejrzenia obiektów konferencyjnych w Gdańsku

Poniżej prezentujemy hotele konferencyjne nad morzem na ponad 500 osób:

 

1. Seaside Park Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Wschodnia 20, 78-100 Kołobrzeg
Kontakt: 94 333 40 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 610
Zobacz więcej: Pokoje Seaside Park Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Świetna lokalizacja tuż przy pięknej plaży to tylko jeden z wielu atutów tego nowoczesnego obiektu. Na gości czeka tu 210 pokoi i apartamentów, a jasne i ciepłe barwy tworzą świetne miejsce do wypoczynku. Pokoje są wyposażone w mini aneksy kuchenne, przestronne łazienki z ręcznikami, kosmetykami.

Do pokoi przylegają też balkony, gdzie można się delektować filiżanką kawy o poranku. Relaks w strefie Wellness i Spa to prawdziwa przyjemność. Basen, leżanki i ściany solne to tylko z niektórych atrakcji. Hotelowa restauracja to miejsce eleganckie i nowoczesne. Serwowane są tu dania kuchni fusion, które zaskakują nie tylko smakiem ale i wyglądem.

Z myślą o gościach biznesowych, urządzono tu też 3 przestronne sale konferencyjne, dla nawet 200 osób. Nie brakuje tam też sprzętów audiowizualnych. W czasie konferencji dobrą opcją jest menu cateringowe.

 

2. Hotel Grand Lubicz*****

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 4, 76-270 Ustka
Kontakt: 59 841 82 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 595
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Grand Lubicz.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten elegancki hotel to doskonałe miejsce na wypoczynek i wyjazd służbowe. Z uwagi na dużą część konferencyjną, która składa się z 7 sal, chętnie są tu organizowane różnego rodzaju sympozja, warsztaty czy gale. Największa z nich może pomieścić 500 uczestników, a wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny jest bardzo pomocne.

Na gości czeka 311 pokoi - zarówno 1 i 2 osobowych, jak i przestronniejsze, które są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. W pokojach czekają TV, minibar, wifi, sejf, czajnik. Na terenie hotelu są dwie restauracje, gdzie można skosztować autorskich dań szefa kuchni. Poza tym jest tu klimatyczna kawiarnia i lobby bar.

W Centrum Spa czekają nie tylko wodne atrakcje, ale też wygodne leżanki. Fani aktywności na pewno docenią możliwość skorzystania z siłowni, czy kortu do squasha.

 

3. Hotel Solny Resort****

Dane teleadresowe:
ul. Fredry 5, 78-100 Kołobrzeg
Kontakt: 94 354 57 00
Największa sala konferencyjna: 265 osób
Liczba miejsc noclegowych: 888
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Solnym.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel znajduje się ok. 800 metrów od plaży. Można tam dojść podczas krótkiego spaceru i cieszyć się świeżym, morskim powietrzem, czy wygrzewać na plaży. Hotel składa się z 144 pokoi, a także z części z 150 apartamentami inwestycyjnymi.

W nowo powstałej części relaksu jest też basen, liczne gabinety masażu czy z zabiegami. Część biznesowa to 4 sale o różnej powierzchni. Mniejsze idealnie nadają się na szkolenia czy warsztaty, ale można tu także zorganizować liczniejsze konferencje, do 265 osób.

Warto zadbać nie tylko o bufet kawowy, ale także lunch czy kolację dla uczestników. W restauracji serwowane są doskonałe śniadania, a w lobby barze można skosztować alkoholi z całego świata.

 

4. Hotel Zalewski****

Dane teleadresowe:
ul. Nadmorska 13, 72-330 Mrzeżyno
Kontakt: 91 322 93 00
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 500
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Zalewski.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel znajduje się zaledwie 300 metrów od plaży. Piękne widoki można podziwiać nie tylko z pokoi, ale watro wybrać się do hotelowej restauracji z tarasem o spore powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Na gości czeka 250 pokoi i apartamentów o różnej konfiguracji. Pokoje są urządzone w jasnych i ciepłych barwach. Na terenie hotelu znajduje się sporych rozmiarów Aquapark, gdzie można korzystać z wodnych atrakcji i relaksu.

Warto też wypić filiżankę kawy czy herbaty w hotelowej kawiarni, a wieczorową porą drinka w lobby barze. Część biznesowa to 3 nowoczesne sale z niezbędnym zapleczem technicznym. Maksymalnie można tu zorganizować szkolenia czy konferencja dla 190 osób.


Data publikacji: 31.03.2023

Nasi partnerzy