img

Hotele konferencyjne w Legnicy 80 km od Wrocławia

Legnica – co warto zobaczyć?

Legnica jest miastem powiatowym w Polsce południowo-wschodniej, w środkowej części województwa dolnośląskiego. Miasto ma wielowiekową historię, której pozostałości można spotkać szczególnie w samym centrum. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy zabytków i zwiedzania obiektów historycznych. Na pierwszy plan wśród atrakcyjnych zabytków wysuwa się piastowski zamek, który przed wiekami był siedzibą polskich władców. Warto też zwiedzić starówkę ze starym i nowym ratuszem, a także charakterystycznymi śledziówkami, kramami śledziowymi z podcieniami, które przylegają do ścian starego ratusza. Poza licznymi zabytkami, w Legnicy i okolicach znajdziemy sporo parków i terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. W mieście znajduje się świetnie rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna, w której coś dla siebie znajdą zarówno turyści przybywający do miasta na zwiedzanie, jak i osoby, które do Legnicy przyjeżdżają w celach biznesowych.


Hotel Arkadia w Legnicy (80 km od Wrocławia)
Adres: ul. Gliwicka 6, 59-220 Legnica
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 180

 Hotel Mrągowo Resort&Spa


Hotel Arkadia w Legnicy znajduje się w dogodnej lokalizacji z dala od centrum miasta, a jednocześnie w pobliżu jego najważniejszych obiektów. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń i innych wydarzeń branżowych. Posiada bowiem świetnie rozwiniętą infrastrukturę do organizacji spotkań biznesowych. W ofercie znajdziemy 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala umożliwia przygotowanie wydarzenia na 350 osób. Całe centrum konferencyjne jest świetnie zaprojektowane, nowoczesne, klimatyzowane, posiada kompleksowe wyposażenie, a także dostęp do zaawansowanych technologicznie sprzętów audiowizualnych. Na terenie obiektu znajdziemy również dobrej klasy restaurację, która oferuje eleganckie posiłki dla klientów indywidualnych, a także dla grup zorganizowanych. Można tu przygotować obiad, bankiet lub eleganckie przyjęcie dla uczestników spotkań branżowych.


Hotel Nowodworski w Legnicy (80 km od Wrocławia)
Adres: ul. Nowodworska 30, 59-220 Legnica
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 49

 Hotel Mrągowo Resort&Spa


Hotel Nowodworski to efektowny, ponad stuletni budynek, który został gruntownie odrestaurowany i przygotowany do przyjmowania wymagających gości. W obiekcie znajdziemy piękne, stylowe wnętrza, doskonale wyposażoną przestrzeń konferencyjną, a także wiele dodatkowych udogodnień dla gości. W hotelowym centrum biznesowym są trzy efektownie urządzone sale, stylizowane na dworskie pomieszczenia. W największej sali można pomieścić około 40 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, doskonale zaprojektowane, klimatyzowane i przestronne. Posiadają również dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych, które przydadzą się w trakcie organizacji spotkania. W obiekcie działa dobrej klasy restauracja, w której bogatym menu znajdziemy dania kuchni polskiej, a także wyszukane potrawy z różnych stron świata.


Hotel Sękowski w Legnicy (80 km od Wrocławia)
Adres: ul. Gliwicka 15, 59-220 Legnica
Największa sala konferencyjna: 230
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 65

 Hotel Mrągowo Resort&Spa


Trzygwiazdkowy Hotel Sękowski znajduje się w dogodnej lokalizacji w Legnicy z dala od centrum miasta i ulicznego zgiełku. To dobre miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń biznesowych na większą i mniejszą skalę. W ofercie dla klientów biznesowych hotel posiada 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które można dowolnie łączyć i dzielić. Największa możliwa do uzyskania przestrzeń pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 230 osób. Centrum konferencyjne jest zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sale są jasne, przestronne, dobrze umeblowane, a także wyposażone w nowoczesne sprzęty audiowizualne. Dużym atutem Hotelu Sękowski jest również elegancka restauracja, która posiada bogatą kartę menu. Można tu zjeść świetne dania kuchni polskiej, a także ciekawe potrawy inspirowane wieloma kuchniami świata. Dla uczestników kilkudniowych wydarzeń jest też możliwość zakwaterowania w hotelowych pokojach.


Hotel Qubus w Legnicy (80 km od Wrocławia)
Adres: ul. Skarbowa 2, 59-220 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 11
Liczba miejsc noclegowych: 440

 Hotel Mrągowo Resort&Spa


Hotel Qubus to sporych rozmiarów obiekt położony w samym centrum Legnicy. Dobra lokalizacja i wygodny dojazd idealnie wpisują się w zapotrzebowanie organizatorów branżowych wydarzeń. Hotel jest świetnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. W ofercie dla biznesu w hotelu znajdziemy 11 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Sale można dowolnie łączyć, a największa uzyskana powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1000 osób. Wszystkie sale i zaplecze techniczne są doskonale wyposażone, klimatyzowane, maja dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dobrej klasy sprzęt audiowizualny. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z bogatego menu w hotelowej restauracji. Lokal może pomieścić 120 osób, jest więc idealny na konferencyjne bankiety, przyjęcia, a także inne eleganckie poczęstunki. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są również pokoje hotelowe, w których można zorganizować zakwaterowanie w czasie kilkudniowych spotkań.


Letia Business Center w Legnicy
Adres: ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 7

 Hotel Mrągowo Resort&Spa


Letia Business Center to nowoczesny, elegancki, ciekawie zaprojektowany biurowiec znajdujący się w ścisłym centrum Legnicy. To obiekt, który pod każdym względem jest przygotowany do organizacji mniejszych i większych wydarzeń branżowych. Można tu zorganizować duże targi, konferencję, szkolenie, a także niewielkie spotkanie biznesowe czy kameralny event. W ofercie centrum konferencyjnego jest 7 sal konferencyjnych o różnej wielkości, w których można dowolnie zmieniać ustawienie oraz wyposażenie. Wszystkie sale są jasne, przestronne, ciekawie zaprojektowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego, szybkiego internetu. Wysoki poziom obsługi, bogata oferta dla klientów biznesowych oraz wiele usług dodatkowych to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Letia business Center zakończy się sukcesem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne we Wrocławiu.
Data publikacji: 28.05.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo