img

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych

Pałacyk Otrębusy Business & Spa
Adres: ul. Warszawska 2, Otrębusy, 05-805 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 60

pałacyk otrebusy
otrebusy business & spa


Pałacyk Otrębusy to wyjątkowy, zabytkowy obiekt położony w dobrej lokalizacji – niedaleko centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Taka lokalizacja doskonale sprawdza się zarówno do wypoczynku, jak i do organizacji wydarzeń biznesowych. W pałacu znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o zróżnicowanej wielkości. Można organizować tu kameralne spotkania czy narady, a także większe szkolenia czy konferencje. Największa sala jest w stanie pomieścić nawet 200 osób. Przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie zaprojektowana, kompleksowo wyposażona, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także szeregu urządzeń multimedialnych, które zapewniają bezproblemowe przeprowadzenie konferencji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają profesjonalne nagłośnienie. Jest możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w wygodnych apartamentach, dzięki czemu można w Pałacyku Otrębusy organizować nawet kilkudniowe wydarzenia. Dużym atutem jest świetnie prosperująca restauracja na terenie obiektu, a także szereg atrakcji dodatkowych, w tym rozbudowane centrum spa.

Green Garden Hotel
Adres: ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 129
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 148

Green Garden hotel
Hotel Green Garden


Green Garden Hotel to nowoczesny, elegancki obiekt, który – jak sama nazwa wskazuje – jest położony w otoczeniu wyjątkowej zieleni rezerwatu przyrody. Zapewnia spokojny wypoczynek w niezwykłej okolicy, a jednocześnie jest obiektem pod każdym względem doskonale przygotowanym do organizacji wydarzeń biznesowych. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję, szkolenie, spotkanie firmowe czy integracyjne, Green Garden Hotel z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Świetnie zaprojektowana przestrzeń biznesowa obejmuje siedem sal o różnej powierzchni, dostosowanych do organizacji zarówno niewielkich spotkań, jak i większych wydarzeń. Przestrzeń konferencyjna posiada dobre oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji uczestników spotkań jest nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu nie trzeba zabierać ze sobą własnego sprzętu. Dużym atutem hotelu jest świetna kuchnia, przygotowująca oprawę kulinarną wszystkich organizowanych w obiekcie imprez.

Hotel Bellotto
Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 50

Belotto Hotel
Hotel Belotto Warszawa


Hotel Bellotto to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które łączy w sobie niezwykły, zabytkowy klimat z doskonale wyposażonymi wnętrzami. Hotel znajduje się niemal w centrum miasta w budynku dawnego Pałacu Prymasowskiego. Zabytkowa architektura, pięknie odnowione wnętrza oraz wspaniała atmosfera gwarantują niepowtarzalny wypoczynek turystom, a klientom biznesowym zapewniają możliwość zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. Centrum konferencyjne znajdujące się na parterze Hotelu Bellotto to przestrzeń, która doskonale sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, eventów i innych wydarzeń branżowych. W ofercie na wynajem jest siedem sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości – do dyspozycji są niewielkie, kameralne sale, jak i wnętrza przeznaczone na duże imprezy. O oprawę kulinarną wydarzeń dbają hotelowe restauracje, a uczestnicy kilkudniowych imprez mogą skorzystać z zakwaterowania w tym samym obiekcie. Świetna lokalizacja, doskonałe wyposażenie oraz profesjonalna obsługa wszystkich wydarzeń to gwarancja, że każda konferencja zorganizowana w Hotelu Bellotto zakończy się pełnym sukcesem.

Pozostałe obiekty konferencyjne z Warszawy: Sprawdź sale konferencyjne Warszawa

Data publikacji: 09.07.2021