img

Hotele konferencyjne z bazą noclegową na ponad 100 osób w górach

Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Bel-Ami
Adres: ul. Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba miejsc noclegowych: 130

Bel-Ami Hotel
Noclegi Zakopane


Podhalański Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Bel-Ami w Zakopanem, to udane połączenie hotelu rodzinnego z centrum biznesowym. Doskonale przygotowane sale kongresowo-szkoleniowe, oferują dwa pomieszczenia, przystosowane dla 30 i 150 uczestników, z możliwością połączenia ich w jedną dużą przestrzeń konferencyjną. Nowocześnie wyposażone sale, zapewniają wygodne fotele, dostęp do internetu, ekran i rzutnik multimedialny, tablice suchościeralne, flipchart i inne niezbędne podczas kongresów i szkoleń urządzenia. Ośrodek dysponuje 130 miejscami noclegowymi w pokojach jednoosobowych dla podróżujących samotnie, pokojach dwuosobowych i rodzinnych i typu Studio oraz prestiżowych Apartamentach. Hotelowa Restauracja proponuje przygodę z regionalną podhalańską kuchnią, przygotowującą posiłki w oparciu o lokalne składniki. Ośrodek współpracuje z Zakopiańskim Aqua Parkiem z basenami zewnętrznymi i krytymi oraz mnóstwem atrakcji wodnych. Dogodne położenie Ośrodka zapewnia dostęp do największych zakopiańskich atrakcji. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Zakopanego kilkaset metrów od Krupówek i Wielkiej Krokwi.

Hotel Nawigator
Adres: ul. Zdrojowa 28, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba miejsc noclegowych:130

Hotel nawigator
Konferencje w Szczawnicy


Doskonały pieniński hotel wypoczynkowo-biznesowy Nawigator, stworzył komfortowe miejsca noclegowe dla rodzin z dziećmi i turystów indywidualnych oraz specjalną przestrzeń dla Gości biznesowych. W hotelu Nawigator znajdują się trzy doskonale wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, które mogą być miejscem organizacji dużych kongresów dla 120 uczestników, kursów i warsztatów dla kilkudziesięciu słuchaczy i mniejszych narad kierowniczych i spotkań handlowo-biznesowych dla kameralnego grona Gości. Hotel oferuje 130 miejsc noclegowych o trzygwiazdkowym standardzie jedno i wieloosobowych pokojach, pokojach typu studio i przytulnych Apartamentach dla wymagających. Usługi gastronomiczne hotelu zapewniają pełną obsługę podczas konferencji oraz doskonałą kuchnię góralską i staropolską oraz organizację wystawnych bankietów i bali dla stu biesiadników. Po ciężkim dniu można w hotelu Nawigator skorzystać z szeregu odprężających i leczniczych masaży. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu parku i popularnych szlaków turystycznych zachęcających do aktywnego wypoczynku.

Hotel Dobczyce
Adres: ul. Jałowcowa 30, 32-410 Dobczyce
Największa sala konferencyjna: 140
Liczba miejsc noclegowych: 128

Hotel dobczyce
Dobczyce miejsce na nocleg


Klimatyczny Hotel Dobczyce, ulokowany na Górze Jałowcowej z widokiem na Zalew Dobczycki, to idealna propozycja na organizację imprez integracyjnych, biesiad rodzinnych i spotkań o charakterze biznesowym. Hotel z myślą o kontrahentach biznesowych stworzył nowoczesną bazę konferencyjną z 6 klimatyzowanymi pomieszczeniami, zlokalizowanymi na dwóch kondygnacjach, umożliwiając nawet 460 osobom brać udział jednocześnie w różnych wydarzeniach. Największa sala może przyjąć 140 słuchaczy zapewniając niezbędne wyposażenie techniczne. Hotel oferuje pokoje dwuosobowe Twin i Double, 4-osobowe Studia i wygodne Apartamenty w klasie trzygwiazdkowej. Hotelowa Restauracja Novum zaprasza na dania regionalne ze słynnymi dobczyckimi pierogami i najlepsze potrawy staropolskie z kaczką w żurawinie. Rozległy teren kompleksu zapewnia wiele miejsc rekreacyjnych, w tym boiska do gier zespołowych, Chatę Grillową, miejsca ogniskowe, kort tenisowy, odkryty basen z atrakcjami dla dzieci oraz 40 stanowiskowy kemping. Hotel doskonale zlokalizowany, w odległości 20km od Krakowa.

Sprawdź miejsca na konferencje w górach: Konferencje miejsca w górach

Data publikacji: 13.07.2021