Hotel Nawigator ***

ul. Zdrojowa 28, 34-460 Szczawnica(małopolskie)

tel.18 54 004 40

recepcja@szczawnica-nawigator.pl

Miejsca noclegowe 120 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
klub jeździeckiklub jeździecki
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
bilardbilard
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 18 54 004 40, mail: recepcja@szczawnica-nawigator.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Duża Sala (Pokaż) 130
120
50
2 Średnia Sala (Pokaż) 73
70
30
3 Mała Sala (Pokaż) 37
24
16

Informacje

Hotel Nawigator*** to komfortowy obiekt wypoczynkowy z zapleczem konferencyjnym oraz relaksacyjnym. Położony w samym sercu pienińskiego Uzdrowiska jest doskonałym miejscem zarówno na wyjazd jak i organizację konferencji.

Do dyspozycji gości Hotel Nawigator oddaje 57 pokoi – 1, 2 i 3 osobowych, w tym pokoje typu studio oraz apartamenty, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający park oraz panoramę Pienin. Dzięki połączeniu 120 wygodnych miejsc noclegowych z trzema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia, konferencje oraz kongresy, jak również organizację imprez integracyjnych i motywacyjnych.

Hotel Nawigator dysponuje trzema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić łącznie do 220 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu i wyposażone są w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m² może pomieścić, w zależności od układu krzeseł, do 120 osób. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń. Pozostałe 2 sale konferencyjne o powierzchni 73 m² i 37 m², znakomicie nadają się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.

W każdej sali znajdują się:

  • nagłośnienie,
  • internet bezprzewodowy,
  • ekran,
  • flipchart,
  • zestaw video/dvd,
  • rzutnik folii.

Restauracja Hotelu Nawigator oferuje bogate menu kuchni polskiej i regionalnej. Dla potrzeb gości konferencyjnych przygotowane zostały zestawy obiadów i kolacji biznesowych oraz bogata oferta przerw kawowych. Obszerna sala restauracyjna, mogąca pomieścić do 100 osób, to również znakomite miejsce na organizację imprez biznesowych. W bezpośrednim sąsiedztwie restauracji znajduje się Bar z bogatym wyborem drinków i napoi, jako propozycja do rozmów kuluarowych.

 

 

Chwilę relaksu, po wyczerpującej konferencji, odnajdą Państwo podczas  sesji w gabinecie masażu. Zachęcamy do spacerów po parku oraz wycieczek rowerowych po okolicznych trasach widokowych. 

Konferencje w Hotelu Nawigator

Voucher

Nasi partnerzy