img

Hotele konferencyjne z noclegiem dla ponad 200 osób w Toruniu

Aby sprawdzić pełną bazę obiektów konferencyjnych w Toruniu, zobacz stronę hotele i obiekty konferencyjne w Toruniu. Natomiast jeśli interesują Cię obiekty z całego województwa kujawsko-pomorskiego, sprawdź ponad 150 obiektów konferencyjnych na Kujawach.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne z noclegiem dla ponad 200 osób w Toruniu:

 

1. Copernicus Toruń Hotel****

Dane teleadresowe:
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
tel. +48 797 010 166
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 149
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Copernicus Hotel lub Pokoje hotelowe w Copernicus.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Copernicus Toruń Hotel wyróżnia doskonałe położenie. Hotel oddalony jest 5 minut od starówki toruńskiej. Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddane jest pięć sal konferencyjno-szkoleniowych z wyposażeniem.

Wszystkie pomieszczenia są duże i przestronne. Krzesełka i stoliki można ułożyć według indywidualnych wymagań w zależności od zapotrzebowania. Największa z sal pomieści 600 osób. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Sale można ze sobą łączyć i dzielić, co daje jeszcze więcej możliwości zorganizowania profesjonalnego wydarzenia. Organizując spotkanie goście mogą skorzystać również z oferty cateringu oraz przerw kawowych. Po konferencji można skorzystać ze bogatej strefy SPA

 

2. Hotel Filmar****

Dane teleadresowe:
ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń
tel. +48 56 66 94 801
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Filmar lub Pokoje w hotelu Filmar.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Filmar to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji - w centrum Torunia. Zaplecze konferencyjne tworzy tutaj dziesięć sal konferencyjnych.

Pomieszczenia są bardzo komfortowe i profesjonalnie wyposażone w odpowiedni sprzęt, m.in.: rzutnik multimedialny, projektor, flipchart, ekrany, nagłośnienie, szybki, bezprzewodowy Internet. Największa sala w obiekcie przeznaczona jest dla max. 550 osób.

Dodatkowo dzięki mobilnym ścianom przesuwnym goście mogą zyskać jeszcze większą przestrzeń dla profesjonalnego spotkania. Profesjonalny zespół techniczny zapewnia sprawną obsługę i pomoc podczas każdego z wydarzeń.

 

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 200 osób w pobliżu Torunia:

 

3. Hotel City****

Dane teleadresowe:
ul. 3-go Maja 6, 85-016 Bydgoszcz
tel. 52 325 25 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 336
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w hotelu CIty lub Pokoje hotelowe w City Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel City jest położony w ścisłym centrum miasta. Dysponuje on sporą bazą noclegową, która obejmuje aż pokoje miejsce dla 336 gości. Czekają na nich pokoje o różnej konfiguracji, a dla najbardziej wymagających są przygotowane pokoje typu studio i apartamenty.

Nie tylko część noclegowa zajmuje sporą powierzchnię, ale także ta przeznaczona dla gości biznesowych. Jest tu 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, które dzięki mobilnemu systemowi ścian można łączyć. Pozwala to na organizację szkolenia dla mniejszych grup, ale też konferencji nawet dla 300 osób.

Podczas takich eventów warto zadbać o lunch i przerwy kawowe dla uczestników. A tu jedzenie jest doskonałe. Poza restauracją jest tu też drink bar. Warto też odwiedzić część Spa, która oferuje prawdziwy relaks.

 

4. Hotel Zawisza***

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 163, 85-435 Bydgoszcz
tel. 52 588 09 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 176
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w hotelu Zawisza lub Pokoje hotelowe w hotelu Zawisza.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Znalezienie miejsca na zorganizowanie sporej gali czy eventu nie jest wcale proste. Ale w tym hotelu część konferencyjna jest nie tylko nowoczesna, ale przede wszystkim przestronna.

W 4 salach konferencyjnych mogą się odbywać szkolenia, warsztaty czy seminaria. Największa z nich jest przeznaczona dla 400 osób. Na dostojny bankiet świetnie sprawdzi się sala eventowa dla 600 osób. Po pracy warto zadbać o wypoczynek.

W elegancko urządzonych pokojach czekają liczne udogodnienia. Część w nich jest też wyposażona w wannę. Na gości czeka tu 75 pokoi o różnej konfiguracji. W restauracji Zawisza rano serwowane są śniadania, a później warto wybrać coś dla siebie z karty dań.

 

5. Hotel Rubbens & Monet***

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 10a, 87-148 Łysomice
tel. 48 56-678-31-15
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Rubbens&Monet lub Oferta noclegowa hotelu Rubbens&Monet.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Rubbens & Monet znajduje się w cichej, malowniczej okolicy. Kompleks otoczony jest urokliwym lasem. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku oraz organizacji wszelkich spotkań biznesowych, eventów oraz bankietów.

Hotel oddaje do dyspozycji klientów aż 10 sal konferencyjno-szkoleniowych. Wszystkie posiadają profesjonalny sprzęt konferencyjny, multimedialny i audiowizualny wraz z nagłośnieniem i szybkim Internetem WiFi.

Dodatkową zaletą pomieszczeń konferencyjnych jest klimatyzacja. Sale mają możliwość również ich swobodnego łączenia i dzielenia. Jest to doskonały sposób na większe bądź większe spotkania w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Istnieje tu opcja skorzystania z oferty cateringowej, przerwy kawowej, obiadu czy organizacji bankietu.  

 

6. Park Hotel Bydgoszcz***

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska, 85-211 Bydgoszcz
tel. +48 52 376 36 26
Największa sala konferencyjna: 358 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Park Hotel Bydgoszcz lub Pokoje w Park Hotel w Bydgoszczy.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Park Hotel Bydgoszcz to idealne miejsce z doskonały zapleczem do organizacji spotkań biznesowych. Hotel posiada 4 przestronne, komfortowe sale konferencyjne, które wraz z nowoczesnym wyposażeniem pomogą w organizacji profesjonalnego wydarzenia.

Do dyspozycji gości jest tutaj: rzutnik multimedialny, projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie i bezprzewodowy Internet. Największa sala Cesarska mieści maksymalnie 358 osób. Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klienta przy pomocy personelu hotelowego.

Klienci biznesowi mogą tutaj skorzystać z oferty przerw kawowych oraz lunchu na terenie restauracji. Ponadto Park Hotel Bydgoszcz posiada własny parking do dyspozycji zmotoryzowanych gości. 


Data publikacji: 07.03.2023

Nasi partnerzy