img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w Warszawie

Hotel Pałac Alexandrinum
Adres: Krubki-Górki 13A, 05-326 Poświętne
Liczba miejsc noclegowych: 150
Największa sala konferencyjna: 220

Hotel Pałac Alexandrinum
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Pałac Alexandrinum to zabytkowe miejsce o wyjątkowym klimacie, które doskonale sprawdza się przy organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. Obiekt znajduje się w odległości 13 km od granic Warszawy, a więc bez problemu można dojechać do niego ze stolicy czy z lotniska. W hotelu znajduje się świetnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć przestronnych, jasnych, klimatyzowanych i profesjonalnie urządzonych sal. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Pałac Alexandrinum oferuje 150 noclegów w eleganckich apartamentach, dzięki czemu możliwe jest organizowanie w jego wnętrzach nawet kilkudniowych wydarzeń branżowych. Przepiękne położenie, nowoczesna przestrzeń konferencyjna oraz profesjonalna obsługa to gwarancja, że obiekt w stu procentach spełni oczekiwania organizatorów konferencji.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Adres: ul. Poznańska 492, 05-850 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 200
Największa sala konferencyjna: 300

Hotel Lamberton Business & Conferences
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


W poszukiwaniu dobrego i sprawdzonego miejsca na konferencję w okolicach Warszawy, warto sprawdzić ofertę Hotelu Lamberton. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd oraz rozbudowana oferta dla klientów biznesowych gwarantują, że każdy organizator wydarzenia branżowego znajdzie tu coś dla siebie. W obiekcie znajduje się osiem sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można łączyć, tworząc przestrzeń nawet dla 300 uczestników konferencji. Obiekt zapewnia profesjonalny sprzęt multimedialny, dzięki czemu organizatorzy nie muszą martwić się przywożeniem rzutników, monitorów czy innych urządzeń. Oprócz bogatej oferty konferencyjnej, Hotel Lamberton oferuje również 200 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, pełne wyżywienie serwowane przez nowoczesną restaurację, a także szereg dodatkowych atrakcji, z których mogą korzystać wszyscy hotelowi goście. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, która pomoże na każdym etapie przygotowywania wydarzenia.

Hotel Reytan
Adres: ul. Reytana 6, 02-516 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 162
Największa sala konferencyjna: 60

Hotel Reytan
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Reytan znajduje się w doskonałym miejscu na Starym Mokotowie w Warszawie. To lokalizacja położona w pobliżu biznesowego centrum stolicy, a jednocześnie z dala od zgiełku. Hotel posiada rozbudowaną ofertę zarówno dla turystów, jak i gości, którzy przyjeżdżają do stolicy w celach biznesowych. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości, a także nowoczesne zaplecze hotelowe i gastronomiczne. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, komfortowo wyposażone. Uczestnicy spotkań mają dostęp do profesjonalnego sprzętu multimedialnego, a także bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajdują się 162 miejsca noclegowe, które pozwalają na zakwaterowanie uczestników spotkań w tym samym miejscu, w którym odbywają się biznesowe spotkania. Bez względu na to, czy szukają Państwo miejsca na krótką, kilkugodzinną konferencję, czy na kilkudniowe spotkanie, Hotel Reytan z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Arche Hotel Geologiczna
Adres: ul. Geologiczna 4, 02-246 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 192
Największa sala konferencyjna: 156

Arche Hotel Geologiczna
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Nowoczesny i komfortowo urządzony Arche Hotel Geologiczna znajduje się w doskonałej lokalizacji niedaleko Lotniska Chopina, a jednocześnie w pobliżu centrum stolicy. Obiekt spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy trzy świetnie wyposażone sale konferencyjne o różnych powierzchniach, z których największa pozwala na zorganizowanie spotkania na 156 osób. Przestrzeń konferencyjna posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych i bezprzewodowego internetu, co z pewnością będzie atutem w czasie każdego spotkania biznesowego. W hotelu znajduje się 80 pokoi z 192 miejscami, dzięki czemu można w tym samym obiekcie zorganizować zakwaterowanie dla uczestników kilkudniowych wydarzeń. Obiekt zapewnia kompleksowe wyżywienie, a także szereg dodatkowych atrakcji dla hotelowych gości. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. Filia Warszawa
Adres: ul. Edisona 2, 04-510 Warszawa
Odległość: 0 km
Największa sala konferencyjna: 172

CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. Filia Warszawa
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Firma CS Szkolenie i Doradztwo od lat specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń biznesowych i firmowych. Stołeczny obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów 7 profesjonalnych sal konferencyjnych z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym zapewnić idealny przebieg każdego wydarzenia. Nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne i zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny pozwoli zorganizować profesjonalne szkolenie, wysokiej rangi kongresy czy dyskretne spotkania biznesowe. Największa sala może gościć nawet 172 uczestników, istnieje też możliwość łączenia sąsiednich pomieszczeń, tworząc jeszcze większą przestrzeń konferencyjną. Kompleks zapewnia 155 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz przestronne Apartamenty dla ceniących sobie komfort i wygodę. Podczas przebiegu spotkań możliwe jest skorzystanie z rozbudowanych przerw kawowych z drobnym poczęstunkiem, słodkimi przekąskami lub pełne dwudaniowe obiady, wystawną kolację czy biesiadę firmową. Obiekt położony jest około 10km od centrum stolicy.

Raffles Europejski Warsaw
Adres: Krakowskie Przedmieście 13, 00-071 Warszawa
Odległość: 0 km
Największa sala konferencyjna: 270

Hotel Raffles
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Ekskluzywny hotel Raffles Europejski Warsaw, położony jest przy Trakcie Królewskim, w samym sercu zabytkowej części Warszawy na Krakowskim Przedmieściu. Hotel dysponuje rozbudowanym Centrum Biznesowym z 7 wielofunkcyjnymi, zróżnicowanymi salami konferencyjnymi i ekskluzywnymi gabinetami z pełnym wyposażeniem. W hotelu odbywają się zarówno najwyższej rangi wydarzenia kulturalne, rozmowy biznesowe w wąskim gronie jak i szkolenia, kursy i kongresy firmowe. Istnieje możliwość połączenia sąsiednich sal w celu zwiększenia przestrzeni konferencyjnej, a największa Sala Balowa, może pomieścić nawet 270 gości. Planując dłuższy pobyt, można skorzystać z ekskluzywnych pokoi hotelowych i wystawnych Apartamentów, które mogą gościć ponad 200 osób. Hotelowa Restauracja, Europejski Grill, Long Bar, cukiernia Lourse i Humidor to zarówno miejsca spotkań na szczycie jak i gwarancja doskonałej kuchni w centrum Warszawy. Goście hotelowi i uczestnicy spotkań firmowych mogą odetchnąć od trudów codziennego dnia w rozbudowanej strefie Wellness i SPA, mieszczącej się na terenie obiektu.

Polonia Palace Hotel
Adres: Al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba miejsc noclegowych: 414

Polonia Palace Hotel
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Elegancja, styl i najwyższy komfort usług w centrum stolicy, to oferta Polonia Palace Hotel – doskonałego hotelu konferencyjnego, łączącego prestiżowe miejsce spotkań biznesowych z wysmakowanym miejscem wypoczynku. Hotelowe Centrum Konferencyjne, wyposażono w 12 innowacyjnych pomieszczeń kongresowo-szkoleniowych i gabinetów dyskretnych spotkań biznesowych. Nowoczesne wyposażenie, zaawansowany sprzęt multimedialny i wyjątkowo prestiżowy charakter oferowanych sal, pozwoli zorganizować zarówno wydarzenia przeznaczone dla wąskiego grona zaproszonych Gości jak i duże eventy dla 400 uczestników. W hotelu dostępnych jest 206 eleganckich pokoi i wytwornych apartamentów, z Apartamentem Angielskim, stanowią bazę noclegową dla 414 Gości. Polonia Restaurant zaprasza na niezapomniane doznania kulinarne z sezonowym menu obfitującym w staropolskie specjały i potrawy goszczące na stołach najlepszych europejskich restauracji. Lobby Bar to wymarzone miejsce spotkań towarzyskich, gdzie przy ulubionym drinku można podziwiać panoramę miasta. Aktywny wypoczynek zapewni hotelowy Klub Fitness z wyposażoną siłownią, saunami i jacuzzi, a na chwile relaksu można udać się do Gabinetu masażu Body & Mind by Hanka Kraszczynska. Hotel położony jest w ścisłym centrum Warszawy, w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, kilka kroków od Dworca Głównego i 8km od lotniska.

Hotel Metropol
Adres: ul. Marszałkowska 99A, 00-693 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 40
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 420

Hotel Metropol
wnętrze Hotel Metropol


Turystyczno-biznesowy Hotel Metropol, zlokalizowany w samym centrum stolicy, jest chętnie wybieranym miejscem do organizacji spotkań handlowych, rozmów rekrutacyjnych, szkoleń czy mitingów firmowych. Doskonała lokalizacja hotelu i dwie sale konferencyjne, dostosowane do spotkań realizowanych w kameralnym gronie kilku osób lub szkoleń dla kilkudziesięciu pracowników, dają wiele możliwości organizatorom. Sale wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjny z 65” TV, porty multimedialne i dostęp do internetu. Goście hotelowi mają do dyspozycji pokoje i apartamenty w klasach Standard, Executive, Junior Suite i Suite – zapewniających wyjątkowy komfort i trzygwiazdkową kategorię z licznymi udogodnieniami i wygodnym umeblowaniem. Sezonowe menu, przygotowywane w oparciu o najświeższe składniki w hotelowej Restauracji „metro jazz bar & bistro”, gwarantują doskonałe posiłki ze staropolskim żurem na wędzonce, kotletem z kostką, kaczką, grillowanym łososiem czy domowymi wypiekami. Hotel zlokalizowany jest przy ulicy Marszałkowskiej, zapewniając wygodny dojazd i doskonałą komunikację z każda częścią Warszawy.

Data publikacji: 12.10.2021

Nasi partnerzy