img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 200 miejsc w województwie dolnośląskim

Stolica województwa dolnośląskiego to Wrocław, jeśli chcesz odkryć bazę obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zobacz - ponad 125 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast pełną bazę obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku znajdziesz tutaj - ponad 315 obiektów konferencyjnych w województwie dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 200 miejsc w województwie dolnośląskim:

Czarna Góra Resort Górskie Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
ul. Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie
Największa sala konferencyjna: 220
Liczba miejsc noclegowych: 1247

Czarna Góra Resort Górskie Centrum Konferencyjne
sale Czarna Góra Resort Górskie Centrum Konferencyjne

Czarna Góra to doskonale przygotowany, rozbudowany ośrodek turystyczny i biznesowy położony w wyjątkowej okolicy u stóp Czarnej Góry na Dolnym Śląsku. To miejsce, które pod każdym względem wpisuje się w zapotrzebowanie organizatorów wydarzeń branżowych. Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe w tak niezwykłym klimacie z pewnością zakończą się sukcesem.

W obiekcie znajdują się sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, doskonałe do przygotowania zarówno niewielkiego wydarzenia, jak i imprezy na większą skalę. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się 7 restauracji serwujących zróżnicowaną, ale zawsze najlepszej jakości kuchnię. Uczestnicy biznesowych spotkań mają możliwość korzystania z szeregu atrakcji, takich jak centrum spa i wellness czy wypożyczalnie sprzętu sportowego.

Dzięki temu można połączyć branżowe spotkania z możliwością wypoczynku i relaksu. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego miejsca na konferencję na Dolnym Śląsku, warto zapoznać się ze szczegółową ofertą ośrodka Czarna Góra Resort.

Zobacz stronę firmową: Czarna Góra Resort - Centrum Konferencyjne

 

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój

Dane teleadresowe:
ul. Zdrojowa 34a
57-320 Polanica-Zdrój
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba miejsc noclegowych: 300

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój
Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój

W poszukiwaniu dobrego miejsca na konferencję na Dolnym Śląsku, warto sprawdzić, co do zaoferowania ma Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój w Polanicy-Zdroju. To obiekt, który doskonale sprawdza się na spotkania z dala od zgiełku dużego miasta, w trakcie których można połączyć biznesowe wydarzenia z możliwością wypoczynku czy relaksu w przepięknych okolicznościach przyrody.

W obiekcie znajduje się 5 sal konferencyjnych, z których największa jest w stanie pomieścić 200 osób. Centrum posiada również dużą restaurację na 260 osób, idealną na bankiety czy eleganckie biznesowe przyjęcia.

Przestrzeń konferencyjna jest zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale, pozwala na zmianę ustawienia mebli w zależności od potrzeb organizatorów. Zapewnia szereg urządzeń multimedialnych, niezbędnych do przeprowadzenia każdego wydarzenia.

Zobacz stronę firmową: Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój w Polanicy-Zdroju - Konferencje

 

Ibis Styles Wałbrzych

Dane teleadresowe:
Ul. 1 Maja 70, 58-300 Wałbrzych
Największa sala konferencyjna: 75 osób
Liczba miejsc noclegowych: 260 

Ibis Styles Wałbrzych
Ibis Styles Wałbrzych

Najbardziej wymagający klienci, którzy szukają nowoczesnego hotelu pod organizację konferencji z pewnością zwrócą uwagę na Ibis Styles Wałbrzych. Nowoczesny obiekt oferuje bardzo wiele atrakcji dla osób, które poszukują najlepszego miejsca do zorganizowania konferencji lub po prostu miejsca noclegowego na terenie Wałbrzycha.

Hotel Ibis Styles Wałbrzych dla klientów biznesowych przygotował dwie sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić 40 oraz 35 osób. Sale charakteryzują się modułową budową i po ich połączeniu możliwe jest uzyskanie przestrzeni dla maksymalnie 75 osób. Pomieszczenia są urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Organizatorzy mogą być pewni, że niczego nie zabraknie podczas prowadzenia spotkania.

Na bogate zaplecze noclegowe składa się 130 pokoi z łazienkami, w których łącznie może przebywać maksymalnie 260 osób. W pokojach hotelowych dominuje minimalizm i jasne barwy. Na gości hotelowych czeka również zestaw świeżych ręczników czy zestaw do przygotowania kawy i herbaty.

Zobacz stronę firmową: Ibis Styles Wałbrzych - Konferencje

 

Norweska Dolina Luxury Resort

Dane teleadresowe:
Ul. Kopernika 9e, 58-580 Szklarska Poręba
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 232 

Norweska Dolina Luxury Resort
Norweska Dolina Luxury Resort

Norweska Dolina Luxury Resort to kompleks luksusowych willi, które mieszczą się w Szklarskiej Porębie w bliskim otoczeniu gór. Obiekt znajduje się zaledwie 2 km od centrum miasta i oferuje wszystko, co niezbędne dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają najlepszego obiektu do komfortowego wypoczynku i pełnego relaksu.

Hotel oferuje dla klientów biznesowych zaplecze konferencyjne, na które składają się dwie sale. Są one w stanie pomieścić od 100 do 200 osób i gwarantują wysoki komfort prowadzenia różnego rodzaju spotkań. Organizatorzy wydarzeń do swojej dyspozycji otrzymują bowiem nowoczesny sprzęt audiowizualny, który gwarantuje najlepsze warunki do prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania przerwy kawowej oraz poczęstunku dla wszystkich uczestników wydarzenia. W zależności od wydarzenia możliwe jest również odpowiednie rozstawienie miejsc siedzących, aby optymalnie wykorzystać dostępną w sali konferencyjnej przestrzeń.

Dla gości przygotowanych zostało również 99 przestronnych apartamentów, w których łącznie może nocować 232 osób. Każda z przestrzeni noclegowych zapewnia optymalne warunki do wypoczynku i jest przygotowana z myślą o wymagających osobach. W obiekcie goście mogą również skorzystać z nowoczesnej strefy SPA, która jest świetnym miejscem do relaksu.

Zobacz stronę firmową: Norweska Dolina Luxury Resort - Konferencje

 

Haston City Hotel Wrocław

Dane teleadresowe:
Ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 222

Haston City Hotel Wrocław
Haston City Hotel Wrocław

Haston City Hotel Wrocław to obiekt zlokalizowany na obrzeżach stolicy dolnego śląska. Luksusowy hotel wyróżnia się nowoczesną stylistyką i bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, z którego mogą z powodzeniem skorzystać klienci biznesowi. 

W obiekcie dostępnych jest aż 8 sal konferencyjnych. Największa możliwa do uzyskania przestrzeń pozwala zorganizować wydarzenie nawet na 600 osób. Najbardziej kameralne sale są natomiast przestrzeniami dla maksymalnie 60 osób. Haston stawia przede wszystkim na nowoczesność przestrzeni konferencyjnych. W każdej sali dostępne są ekrany oraz rzutniki, które pozwalają na wyświetlanie treści multimedialnych. Nie brakuje również innych udogodnień, które podnoszą poziom organizowanego wydarzenia i umożliwiają jeszcze skuteczniejsze docieranie z konkretnym przekazem do odbiorców.

Na uwagę zasługuje również rozbudowane zaplecze noclegowe. Składa się na nie 111 pokoi, w których łącznie nocować może nawet 222 osób. Hotel w każdym pokoju dla gości oferuje wszystko co niezbędne do wypoczynku, a dodatkowo goście mogą skorzystać z kompleksowej obsługi, która jest proponowana przez personel hotelowy.

Zobacz więcej: Prezentacja Haston City Hotel Wrocław Sale konferencyjne / Strona firmowa Haston City Hotel Wrocław

 

Hotel Buczyński Medical & SPA

Dane teleadresowe:
Ul. Prusa 2, 59-850 Świeradów-Zdrój
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200

Hotel Buczyński Medical & SPA
Hotel Buczyński Medical & SPA

Hotel Buczyński Medical & SPA znajduje się w miejscowości Świeradów-Zdrój. Obiekt został stworzony głównie z myślą o klientach biznesowych i przygotował dla nich rozbudowane zaplecze konferencyjne, w którym znajdują się 2 sale

Największa sala konferencyjna udostępnia miejsca dla 90 osób. Mniejsza to z kolei przestrzeń dla maksymalnie 50 osób. W każdej sali znajduje się: rzutnik multimedialny, tablica flipchart, system nagłośnienia, materiały do przygotowania notatek, klimatyzacja, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz możliwość zaciemnienia okien. Tym samym w Hotel Buczyński Medical & SPA możliwe jest zorganizowanie konferencji lub szkolenia, które będą stały na bardzo wysokim poziomie i przebiegną w znakomitych warunkach.

Zaplecze noclegowe składa się z 96 przestronnych pokoi jedno-, dwu- lub trzyosobowych. Pokoje są podłączone do systemu klimatyzacji oraz posiadają wiele udogodnień dla przebywających w nim gości. Hotel stawia na maksymalny komfort wszystkich osób odwiedzających. Na terenie obiektu funkcjonuje również rozbudowana strefa SPA&Wellness, w której gości mogą skorzystać z licznych zabiegów i zadbać o swój komfort i poprawić samopoczucie.

Zobacz strone firmową: Hotel Buczyński Medical & SPA - Konferencje


Data publikacji: 09.06.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top