img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 200 miejsc w województwie mazowieckim

Hotel Panorama
Adres: ul. Tarczyńska 109 A, 96-320 Mszczonów
Odległość: 40 km
Największa sala konferencyjna: 250

Hotel Panorama
konferencje mazowieckie


Nowoczesny hotel turystyczno-biznesowy Panorama, zaprasza organizatorów imprez integracyjnych, spotkań teambuildingowych, kongresów, szkoleń i warsztatów firmowych do rozbudowanego Centrum Konferencyjnego w pobliżu stolicy. Kompleks dysponuje 20 nowoczesnymi salami szkoleniowo-konferencyjnymi, salami balowymi i ekskluzywnymi gabinetami VIP. Największa sala może gościć nawet 250 uczestników eventów firmowych, dostępne są też pomieszczenia warsztatowo-szkoleniowe i komfortowe biura z przeznaczeniem na rozmowy i spotkania najwyższego szczebla. Centrum dysponuje kompleksowym zapleczem technicznym z najnowszej generacji urządzeniami konferencyjnymi i teleinformatycznymi. Baza noclegowa hotelu, może przyjąć 225 osób w nowoczesnych pokojach dla 1,2 i 3 osób oraz luksusowych Apartamentach. Za doznania kulinarne odpowiada Restauracja Tamara, Chata Góralska z regionalnym jadłem oraz Karczma w Zbiroży, gdzie organizowane są również bankiety nawet dla 500 biesiadników. Na terenie ogrodzonego obiektu znaleźć można korty tenisowe, chaty grillowe i boiska sportowe, a sam hotel oddalony jest o około 40km od stolicy.

Rewita Rynia
Adres: ul. Wczasowa 59, 05-127 Białobrzegi
Odległość: 39 km
Największa sala konferencyjna: 300

hotel Rewita w Ryni
Noclegi w pobliżu Warszawy


Hotel Rewita Rynia w Białobrzegach, oddalony jest o niespełna godzinę jazdy od Warszawy i stanowi doskonałą propozycję dla organizatorów wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych w pobliżu stolicy. Hotel posiada 10 profesjonalnych sal kongresowych i salonów VIP. Dostępne pomieszczenia wyposażono w komfortowe fotele, wygodne krzesła i najnowsze rozwiązania audiowizualne i teleinformatyczne oraz najwyższej jakości urządzenia konferencyjne. Hotel zapewnia 200 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach 1 i 2-osobowych. Restauracja Róża Wiatrów to doskonałe połączenie tradycyjnych polskich smaków z kuchnią śródziemnomorską, spożywanych w klimatycznym wnętrzu z widokiem na Zalew Zegrzyński. Rozległy, zalesiony i ogrodzony teren obiektu oraz sąsiedztwo jeziora, sprzyja aktywnym formom spędzania wolnego czasu z wszystkimi atrakcjami wodnymi i sportami na świeżym powietrzu. Kompleks wypoczynkowy, zapewnia ciszę i prywatność, a jednocześnie łatwy i szybki dojazd do stolicy oddalonej o niespełna 40km.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris w Serocku
Adres: ul. Wyzwolenia 57, 05-140 Serock
Odległość: 42 km
Największa sala konferencyjna: 200

Exploris Serock
Hotele koło Warszawy-Serock


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris, położony w podwarszawskim Serocku, to wymarzona propozycja dla osób poszukujących wypoczynku, przedstawicieli firm i podróżujących biznesowo w niedalekiej odległości od stolicy. Kompleks konferencyjny oferuje organizatorom szkoleń, kursów firmowych, kongresów i spotkań handlowych 15 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych, przystosowanych do spotkań kameralnych dla kilku uczestników, jak i dużych konferencji dla 200 słuchaczy. Sale zostały wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki pisma, ekrany, tablice flipchart, duże telewizory i stały dostęp do internetu. Ośrodek przygotowany jest do przyjęcia gości nawet bardzo dużych wydarzeń firmowych, gwarantując 240 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach jedno i wieloosobowych, pokojach rodzinnych typu Studio i przestronnych Apartamentach. Na terenie kompleksu działa restauracja serwująca domowe obiady, pyszne bufetowe śniadania i wystawne kolacje i bankiety. Goście hotelowi mogą odprężyć się w saunie, poćwiczyć na siłowni, popływać na krytym basenie czy pograć w tenisa, jedynie godzinę jazdy od stolicy.


Data publikacji: 20.07.2021

Nasi partnerzy