img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 200 osób w Krakowie

Holiday Inn Kraków City Centre
Adres: ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 236

Holiday Inn Kraków City Centre
 sale konferencyjne Holiday Inn Kraków


Świetne położenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Holiday Inn Kraków City Centre cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych. To obiekt, który położony jest w ścisłym centrum Krakowa, w pobliżu wszystkich największych atrakcji miasta, a także dobrze skomunikowany zarówno w innymi dzielnicami, jak i lotniskiem. Hotel posiada nowoczesne, rozbudowane centrum konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 1,5 tysiąca metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi 12 sal konferencyjnych, zróżnicowanych pod względem wielkości, jednak zawsze doskonale wyposażonych, świetnie nagłośnionych i oświetlonych. To bardzo dobre miejsce do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań, jak i większych imprez. Sale można łączyć, a największa powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 400 osób. Hotel posiada świetnie prosperującą restaurację, dbającą o oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń, a także sporo miejsc noclegowych, co idealnie sprawdza się w trakcie organizacji kilkudniowych wydarzeń. Goście hotelowi mogą korzystać z szeregu udogodnień biznesowych, a także wielu dodatkowych atrakcji, które na pewno uprzyjemnią pobyt w hotelu.


Park Inn by Radisson Kraków
Adres: ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 304

Park Inn by Radisson Kraków
Park Inn by Radisson Kraków sale konferencyjne


Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie to miejsce stworzone z myślą zarówno o turystach, jak i o gościach, którzy przybywają do miasta w celach biznesowych. Obiekt znajduje się w centrum Krakowa w pobliżu największych atrakcji turystycznych, a także jest doskonale skomunikowany z innymi dzielnicami oraz lotniskiem. W hotelu znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 5 sal o zróżnicowanej powierzchni. Ich ustawienie oraz podział przestrzeni można zmieniać w zależności od indywidualnych potrzeb. Największa możliwa powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na pół tysiąca osób. Uczestnicy konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych mają zapewnione komfortowe warunki, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do sprzętu multimedialnego. W hotelu znajduje się nowoczesna restauracja serwująca posiłki w trakcie przerw kawowych, lunche, obiady, a także wieczorne przyjęcia. Spora liczba miejsc noclegowych sprawia, że Park Inn by Radisson w Krakowie jest doskonałym obiektem na kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników.


Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center
Adres: ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 439

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Center
Mercure Kraków wnętrza


Hotel Mercure Kraków Fabryczna to miejsce stworzone do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Kompleks znajduje się w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowanej w centrum Krakowa, a także z trasami dojazdowymi z innych regionów kraju. Obiekt posiada nowocześnie wyposażone, duże centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 2500 tysiąca metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi 5 różnej wielkości sal konferencyjnych, które można łączyć, zmieniać ich ustawienie, wystrój i wyposażenie w zależności od indywidualnych potrzeb wynajmujących. Każda sala jest jasna, dobrze oświetlona, klimatyzowana, posiada nowoczesne nagłośnienie, a także dostęp do sprzętu multimedialnego. O oprawę kulinarną wydarzeń dba hotelowa restauracja, która słynie ze świetnych dań kuchni galicyjskiej, opartych na regionalnych produktach. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w hotelowych apartamentach, co doskonale sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Świetna lokalizacja, nowoczesne wyposażenie i profesjonalna obsługa gwarantują, że każde spotkanie biznesowe zrealizowane w tym miejscu zakończy się sukcesem.

Data publikacji: 24.07.2021