img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 50 osób w Poznaniu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim sprawdź ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 50 osób w Poznaniu:

 

1. Hotel Royal***
[HOTEL NIECZYNNY]

Dane teleadresowe:
ul. Św. Marcin 71, 61-808 Poznań
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

Hotel Royal
Hotel Royal poznań

Nowoczesny hotel butikowy w sercu Poznania, zapewnia doskonałą lokalizację, komfortowy wypoczynek w designerskich wnętrzach i profesjonalnie przygotowane Centrum Biznesowe. Prestiżowa lokalizacja innowacyjnych sal konferencyjno-szkoleniowych, to możliwość podniesienia rangi każdego organizowanego w Hotelu Royal wydarzenia firmowego.

Sale wyposażone są w ekran, multimedialne projektory, tablice, nagłośnienie i dostęp do stabilnego internetu. Klimatyczna restauracja zaprasza na typowe polskie śniadania, podawane w formie suto zastawionych stołów z dużym wyborem wędlin, serów, jaj i chrupiącego pieczywa oraz posiłków podawanych na ciepło, restauracyjne menu oferuje doskonałe potrawy regionalne, domową kuchnię staropolską i najsłynniejsze potrawy europejskie.

Przy sprzyjającej pogodzie można się delektować posiłkami spożywanymi w hotelowym ogrodzie i plenerowym barze piwnym, przy ulubionym napoju i aromatycznej kawie, można odprężyć się w hotelowym drink-barze czynnym całodobowo. Hotel Royal położony jest u szczytu najsłynniejszej poznańskiej ulicy zapewniając szybki dostęp do najsłynniejszych zabytków, centrów biznesowych i komunikacyjnych.

 

2. Hotel Safir***
[HOTEL NIECZYNNY]

Dane teleadresowe:
ul. Żmigrodzka 41/47, 60-171 Poznań
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

Hotel Safir w Poznaniu
Hotel na konferencje w Poznaniu

Poznański Hotel Safir, to doskonała propozycja dla turystów, zorganizowanych grup, gości biznesowych i planujących dłuższy pobyt w Poznaniu. Centrum Konferencyjne hotelu, składa się z dziewięciu wielofunkcyjnych sal szkoleniowo-kongresowych o zróżnicowanej powierzchni. Hotel może być organizatorem spotkań prywatnych, nieformalnych negocjacji biznesowych, kursów, rozmów kwalifikacyjnych i konferencji dla 160 osób, przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu i urządzeń audiowizualnych.

Hotel oferuje 60 komfortowych miejsc noclegowych w wygodnych pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz pokojach Superior. Restauracja Hotelu Safir to kwintesencja polskiego smaku, regionalne przysmaki i elementy kuchni międzynarodowej podawane w zupełnie nowych aranżacjach, w karcie restauracji znajdują się też dania wegetariańskie, bezglutenowe i specjalne menu dla dzieci.

Po ciężkim dniu i wyczerpujących konferencjach, najlepiej zregenerować siły w hotelowej saunie, lub skorzystać z wypożyczalni rowerów i zapoznać się z pobliskimi trasami przygotowanymi dla entuzjastów dwóch kółek. Hotel położony jest w odległości 5km od ścisłego centrum miasta i kilka minut od lotniska.

 

3. Bazar Poznański

Dane teleadresowe:
ul. Paderewskiego 7, 61-770 Poznań
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70

Bazar Poznański
Bazar Poznański na konferencje

Historyczny hotel w centrum miasta, symbol Poznania, ekskluzywne pomieszczenia biurowe, galeria handlowa, butiki, centrum konferencyjne i komfortowe miejsca noclegowe w jednym miejscu. Goście biznesowi i organizatorzy wydarzeń firmowych oraz konferencji mają do wyboru trzy różnorodne sale z pełnym wyposażeniem technicznym, które doskonale sprawdzają się podczas spotkań na szczycie, dyskretnych negocjacji handlowych, szkoleń i rozmów kwalifikacyjnych oraz większych kongresów, zaplanowanych dla 170 uczestników.

Stylowe wnętrza, doskonała lokalizacja i wykwalifikowany personel, zapewnią idealny przebieg każdego wydarzenia. Dla Gości indywidualnych i konferencyjnych przygotowano 70 miejsc noclegowych, zapewniając dogodne warunki pobytu w prestiżowym miejscu, w centrum wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i biznesowych.

Na terenie Bazaru Poznańskiego, przy ulicy Paderewskiego zlokalizowana jest galeria handlowa z licznymi butikami, ekskluzywnymi restauracjami i najlepszymi poznańskimi restauracjami, gdzie można skosztować najlepszych potraw z każdego zakątka świata. Zabytkowy XIX w. Budynek, usytuowany jest w centrum historycznego Poznania i stanowi jedną z wizytówek miasta.

 

4. Hotel Solei****

Dane teleadresowe:
Wałecka 2 60-461 Poznań
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 44

Hotel Solei
Hotel Solei konferencje

Hotel Rezydencja Solei to niezwykle klimatyczne i urokliwe miejsce na mapie Poznania. Jest on położony blisko najważniejszych punktów Poznania. Będzie on doskonałym wyborem zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Goście mają do dyspozycji 44 miejsca noclegowe, w wonnej chwili mogą udać się na relaks do sauny fińskiej albo strefy golfa.

Dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku to wręcz idealne miejsce. W pełni wyposażone, komfortowe pokoje zagwarantują każdemu wygodny i efektywny odpoczynek po długiej podróży. Niezależnie od charakteru spotkania lub imprezy Hotel Rezydencja Solei oferują państwu 3, w pełni wyposażone sale konferencyjne. Miejsce wprost wymarzone do zorganizowania wesela, imprezy integracyjnej bądź tez konferencji.

Hotelowa restauracja w swoim menu oferuje autorskie i wyjątkowe dania przygotowane przez szefa kuchni z najświeższych i aromatycznych produktów lokalnego rynku. To niezwykle klimatyczne miejsce, w którym skosztowanie posiłku sprawi, że doznania smakowe będą wyjątkowe. Wyjątkowe miejsce dla każdego z gości.


Data publikacji: 10.11.2021

Nasi partnerzy