img

Kameralne miejsca konferencyjne w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajduje się wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach rekracyjnych i wypoczynkowych, ale również biznesowych. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę prawie 700 obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samej stolicy, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy kameralne miejsca konferencyjne w województwie mazowieckim:

 

1. Pałac Zegrzyński

Dane teleadresowe:
ul. Janusza Groszkowskiego 3, 05-131 Zegrze (mazowieckie)
Kontakt:  22 793 12 75
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Zegrzyńskim.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To niezwykle klimatyczne i eleganckie miejsce. Pałac przyciąga zarówno tych, którzy szukają ciekawej opcji na romantyczny pobyt we dwoje, jak i podróżujących służbowo. Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni i jednoczesna odległość zaledwie 30 km od Warszawy sprawiają, że można tu dojechać w około pół godziny.

Na gości czekają dostojne wnętrza, a pokoje są bardzo przestronne. Łącznie jest tu 68 miejsc noclegowych, a w pokojach znajdują się różne udogodnienia. Część biznesowa to 4 sale konferencyjne, dla maksymalnie 50 osób. Poza eleganckim wystrojem, są w nich też niezbędne sprzęty techniczne: jak ekrany, flipcharty, rzutnik.

O dobre jedzenie dba tutejszy Szef Kuchni, a w cieplejsze dni świetną opcję jest grill czy piknik na polanie. Można tu organizować imprezy plenerowe dla 500 osób.

 

2. Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Dane teleadresowe:
ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt:  22 872 04 41
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68
Zobacz więcej: Strona firmowa ECCC.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To doskonałe miejsce, jeśli szuka się obiektu o spokojnej lokalizacji, ale jednocześnie takiego, który nie jest oddalony od miasta. Ten znajduje się 15 km od centrum Warszawy, a można tu odpocząć od zgiełku i codziennego hałasu.

To świetna opcja na szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Znajduje się tu 5 sal konferencyjnych, a każda z nich jest świetnie wyposażona. Maksymalnie można tu zorganizować event dla nawet 80 osób. Część noclegowa to 68 miejsc w pokojach o różnej konfiguracji. Są nie tylko przestronne, ale urządzone tak, aby zapewnić jak największy komfort.

Na terenie obiektu jest szybki internet bezprzewodowy. Doskonałe posiłki są serwowane w przestronnej sali jadalnej, a dla gości jest też klimatyczna kawiarenka.

 

3. Pałac Lasotów

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 289, 05-082 Zielonki-Parcela (mazowieckie)
Kontakt:  607 277 886
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 18
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Lasotów.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Lasotów to miejsce nie tylko dla miłośników historii i dworskiego stylu. To możliwość odpoczynku wśród zieleni i to niedaleko od Warszawy. W tym obiekcie znajduje się bardzo klimatyczna część noclegowa dla 18 osób. Pokoje są bardzo przestronne a ich wystrój przemyślany.

To chętnie wybierane miejsce na różnego rodzaj konferencje czy imprezy integracyjne. W 5 salach o różnej powierzchni mogą się odbywać zarówno kameralne spotkania, jak i bardziej okazała eventy dla 80 osób.

Szeroka oferta cateringowa na pewno się przyda podczas tego typu imprez. Na rozległych terenach, które przylegają do obiektu można wyprawić przyjęcie nawet dla 500 osób. A podczas kolacji w restauracji można podziwiać kucharzu przy pracy podczas live cooking.

 

4. Klub Golfowy "Lisia Polana"

Dane teleadresowe:
ul. Pomocnia 9, 05-180 Pomiechówek (mazowieckie)
Kontakt:  22 794 32 05
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: 39
Zobacz więcej: Konferencje w Klubie Golfowym.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To miejsce nie tylko dla fanów gry w golfa, ale świetny obiekt zaledwie 40 minut drogi z Warszawy. Na trenie kompleksu są też korty tenisowe, a w okolicy mnóstwo tras na wycieczki rowerowe czy spływy kajakowe.

To dobra opcja na połączenie szkolenia czy warsztatów firmowych z wspólną integracją. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne z niezbędnym wyposażeniem. Można tu zorganizować event dla nawet 90 osób.

Nocleg w przytulnych i kameralnych pokojach to czas na regenerację. Łącznie na gości czeka 39 miejsc noclegowych. W restauracji serwowane są dania kuchni europejskiej, można tu urządzić imprezy plenerowe.


Data publikacji: 10.03.2023

Nasi partnerzy

Back to Top