img

Kameralne miejsca konferencyjne we Wrocławiu

Na Dolnym Śląsku znajduje się wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach rekreacyjnych i wypoczynkowych, ale również biznesowych. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę ponad 300 obiektów konferencyjnych w woj. dolnośląskim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samym Wrocławiu, sprawdź ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu.

Poniżej przedstawiamy kameralne miejsca konferencyjne we Wrocławiu:

 

1. Hotel Patio***

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 24 50-110 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 375 04 00
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 78
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Patio.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trzygwiazdkowy Hotel Patio to doskonałe miejsce do organizacji konferencji oraz szkoleń, zarówno tych mniejszych jak i większych. Przestrzeń konferencyjną tworzą trzy sale konferencyjno-szkoleniowe.

Największa z sal mieści 60 osób. Wszystkie posiadają idealne wyposażenie konferencyjne: projektor, rzutnik, ekran, mikrofon, szybki Internet, flipchart oraz nagłośnianie. Goście mogą skorzystać z usług drukowania i kopiowania, a także wsparcia technicznego podczas wydarzeń.

Hotel zapewnia kompleksową obsługę cateringową oraz Business Lunch podczas przerw. Na terenie Hotelu znajduje się parking dla organizatorów. Hotel przygotował także specjalne ceny noclegów w przytulnych, nowoczesnych pokojach.

 

2. Hotel Sofia***

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 104 50-014 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 508 903 601
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 62
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Sofia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Sofia to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych różnego rodzaju. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Do dyspozycji gości oddaje trzy sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich mieści 60 osób, mniejsza Sala Bussines Room mieści 8 osób, idealnie nadaje się na kameralne, mniejsze spotkania.

Sale posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz szybkie łącze internetowe. Organizując spotkania goście mogą liczyć na pomoc profesjonalnego personelu.

Obsługa zwraca także uwagę na indywidualne potrzeby klientów i dba o każdego z nich. Z racji lokalizacji hotel odwiedzają tylko goście biznesowi, ale również indywidualni. Ponadto hotel posiada 62 miejsca noclegowe, w których mogą zatrzymać się goście po całym dniu konferencji.

 

3. Haston Old Town

Dane teleadresowe:
Pl. Biskupa Nankiera 1 50-140 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 748 37 00
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 78
Zobacz więcej: Konferencje w Haston Old Town.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Haston Old Town to hotel zlokalizowany w pobliżu rynku. Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Znajdują się tu 3 przestronne, nowoczesne sale konferencyjne. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, projektor, ekrany, mikrofon, nagłośnienie, dostęp do Internetu.

Największa sala mieści 50 uczestników spotkania. Wystrój utrzymany jest w stylu gotyckim. Każde wydarzenie odbywa się najwyższym standardzie usług oraz w dbałości o potrzeby klienta.

Personel dba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą podczas jego trwania. Wydarzenia przebiegają z sukcesem i w przyjaznej atmosferze. Okolica zachęca do odwiedzin miasta jego atrakcji i licznych zabytków.

 

4. Hotel Europeum***

Dane teleadresowe:
ul. Kazimierza Wielkiego 27 A 50-077 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 371 44 00
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 71
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Europeum.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Europeum położony jest w samym sercu miasta Wrocław. Dzięki tak dogodnej lokalizacji ułatwia komunikacji oraz jest idealny miejscem na organizację spotkań biznesowych, mniejszych i większych szkoleń oraz konferencji.

Przestrzeń konferencyjna składa się z czterech sal konferencyjnych z wyposażeniem audiowizualnym, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Największa z sala mieści 70 osób. Posiada ona osobne wejście i możliwość rozsuwania drzwi. Dzięki temu pomieszczenie można podzielić na dwa mniejsze zyskując miejsce na kolejne udane wydarzenie.

Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klientów. Hotel zapewnie kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe, drobne przekąski czy lunch nawet przygotowany na trzy dni.


Data publikacji: 13.03.2023

Nasi partnerzy